Sled kato si samoten roditel sveta svurshva li nqma li drugi muje???

  • 7 000
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 175
Абе хора, тва са пълни глупости ( за ремаркето)!
Ако той ви обича и държи на вас, ще приеме и това, че ремаркето е неделима част от вас, както и че най-вероятно то е допринесло да бъдете това, което сте в момента..
Ба.и! Ако някой ме "отсвири" заради хлапето..със сигурност ми е направил услуга..
Имам и доста примери около себе си, за да вярвам че не пречи..

# 16
  • Мнения: 1 559
Ба.и! Ако някой ме "отсвири" заради хлапето..със сигурност ми е направил услуга..
Имам и доста примери около себе си, за да вярвам че не пречи..

Със сигурност е така.... Peace

А ако пък ти отсвириш детето си заради някой ooooh!....както нещо подобнo направи майка ми това лято с мен Rolling Eyes...е тогаз вече става ooooh!

# 17
  • Мнения: 2 175
Меган,
на 30 години не би трябвало да те тревожи личния живот на майка ти..?

# 18
  • Мнения: 2 660
Имам и доста примери около себе си, за да вярвам че не пречи..

Аз обичам добри примери, подскажи някой друг сценарий, за да стане по-конкретно.

# 19
  • Мнения: 1 559
Меган,
на 30 години не би трябвало да те тревожи личния живот на майка ти..?

Не, не ме тревожи Laughing.Тревожи ме само ,че внуците и няма да е познават...

# 20
  • София
  • Мнения: 6 477
Девойки, явно сте оптимистимно настроени, но аз също подкрепям мнението на Пенелепа за ремаркето и трудностите на мъжете, които не приемат този факт. Ако се поразровите само из ирхева на форума ще се натъкнете и на доста примери тук...освен това, което виждам като реалност! Самата аз съм имала дори подобен опит...всичко е точно...ама аз таковата...дете..не съм готов ала бала..айде...у лево рязко! Така, че не искам да звуча песимистично, но е факт!

# 21
  • Мнения: 5
От казаното дотук хем се обнадеждавам хем не!!!Не знам може би из целия 'боклук' все се надявам да има и качествен материал!Не ме разбирайте погрешно че много искам мъж,но е кофти когато понякога искаш да има някои който да те подкрепя да се радва с теб да плаче с теб и да споделяте всички мигове заедно,да ти помага в трудните моменти и т.н. Поне имам една радост-хлапето ми hug newsm30

# 22
  • Мнения: 2 175
Е, ама ти прозвуча все едно са те изоставили..))
Не си малка, дай й малко време да се наживее пък ще видим..))

# 23
  • Мнения: 2 175
Т'ва горното беше за Меган..
Шоколадче - примери имам няколко (лични наблюдения)..
И са все от разведени майки с дете, свъртяли семейно гнездо с по-млади и необвързвани досега..

Мисълта ми е следната - понеже се смята, че вече преминали през една серизона връзка (или брак)+дете, сме по-трудни за "опитомяване".. Оттам идва нагласата..
Не си волна, безгрижна девойка..не са само забавления в живота ни..Това носи голяма доза сериозност - съответно и отговорност..Който тръгне да разива сериозно отношения (говоря след време,не само чук и бег) с такава жена- не вярвам точно детето да го спре. Та нали знае за него от самото начало?

# 24
Има качествен материал,аз срешнах такъв ,вече 2 години сме семейство аз той и децат ми.Гледа ни ,обича ни ,щастливи сме.Не робуваме на предразсъдъци ,нито ние нито родителите му.Не сме зависими от никой и си градим живота съвсем сами.Така ,че има ги!!!!!!!

# 25
И аз искам да дам един добър пример за възможност - втория съпруг на свекърва ми е по-млад от нея със седем години, доста по-хубав и бивш футболист /т,е женско внимание не му е липсвало/ - е взема я с 2 малки деца, които отглежда като свои - факт е виждам го всеки ден с очите си и все още я гледа все едно е единствена и неповторима - след 25 години. Е точно те двамата - след като разбраха за проблемите ми със сина Й ми казаха - защо го търпиш бе момиче, млада си хубава си, живота е пред тебе.
В общия случай обаче - май детето наистина е проблем, но пък остават само стойностните мъже, които могат да носят отговорност - не само за себе си, а и за други хора. Къде да ги търсиме тези мъже обаче newsm78

# 26
  • Мнения: 9 990
Ако си направите труда да не четете  повърхностно ще разберете, че далеч не съм казала-всички.Казах-повечето.И около мен е бол от примери с даването назаден заради детето именно.Един-единствен имам сам, взел разведена с дете.И един-разведен, както казах.Останалите ми 5 разведени приятелки са отсвирвани не веднъж.Последен пресен пример е от миналия месец именно с този мотив-не е готов.И аз имам следната теория, човек, обременен от едно на ум заради чуждо дете не може да се отпусне да изживее на макс връзката си и си слага спирачки ако щете именно на тях-и бчга , когато усети обвързване от негова страна,няма какво да се лъжем, повечето мъже искат първородно.Моля ви само четете-моето мнение е за повечето, не за всички.Та-стойностни са и тези мъже, които се оттеглят, поне не лъжат.Те във връзка със свободна жена са различни.Лични наблюдения.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 477
Пени, именно и аз исках да кажа същото. Да, разведен може да е склонен да приема жена с дете/деца...Но иначе е трудна работа. Няма да забравя в компанията на БНД - всички се водият доволно интелигентни и образовани и освободени ...ама уж...та един техен приятел ходеше с жена с дете....Е, няма да забравя как се бъзикаха и всички го питаха - е, толкова ли не намери свободна жена? Е, гадно е някак...а? А аз също имах грозен опит - ми да, искаше да е първородно детето му и така...

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Балканския манталитет много ги тресе мъжете  Confused

# 29
Моя не е разведен,не е женен ,нормален мъж си е ,обича ни много и когато някой го пита защо жена с деца ,отговора е защото и нея някой трябва да я обича.Колкото мен е ,което означава достатъчно зрял за самостоятелни решения.Имаме прекрасна доста дълга връзка,всеки уважава другия и скоро ще узаконим това.Децата ми се гордят с него,наричат го "татко" ,уважава миналото ми и гради настоящето ни.Никога не съм чула лоша дума от родителите му или от приятелите ни .Никога не съм чула лоша дума от него към мен.Приема решенията ми и уважава правото ми на свободен избор.

Общи условия

Активация на акаунт