Пердета - 4

  • 86 301
  • 453
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 311
Да, има радиатор. Корниза е двоен и ще е скрит, 10см дали ще е добре  Thinking

# 331
  • Варна
  • Мнения: 692
Да, има радиатор. Корниза е двоен и ще е скрит, 10см дали ще е добре  Thinking
Корниз с халки за стенен монтаж ли имаш или релси за таванен монтаж? Щом пишеш, че корниза ще е скрит, да разбирам, че ще е таванен момтаж. Пердето дълго или късо ще бъде? Ако е късо- няма голямо значение. Ако е дълго, представи си като сложиш набраното перде как ще изглежда, не е хубаво да е много забито в стената, а да има "въздушност" Mr. Green ако ме разбираш.

Последна редакция: вт, 27 яну 2009, 11:19 от Amica

# 332
  • Мнения: 7 947
в спалнята имаме два прозореца, под единия има радиатор /тънък, плосък/, под другия няма, но корнизите ми са сложени еднакво - на 20 см разстояние от стенат. Определено си трябва въздух, първо, за да не се опира пердето в радиатора и второ - за да пада добре набора.

# 333
  • Мнения: 311
Релси, дълго, на таван и ще са двойни! Ясно!
Благодаря на всички!  bouquet
viliko Благодаря, че се включи 23 см ще е !

# 334
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
От изброените магазини не съм ходила само в Албена и Обединена текстилна.Магазинчето зад Хепи мисля, че също е на Обединена текстилна.За Албена разглеждах им сайта и не останах впечатлена, затова ще ги пропусна, но ако някой има повече инфо за Обединена текстилна дали си заслужава и как са цените ще съм му много благодарна, за да знам поне дали си заслужава да ходя до там или да поръчвам от Габриела  и да приключвам с одисеята "пердета"

Аз съм доволна от обслужването на Обединена текстилна. Визирам магазина им на Братя Миладинови. Там ми ушиха и шалтета за легла. Бързо работят, качествено.
Не мога да кажа как са цените в сравнение с другите, защото не съм обикаляла много магазини. Embarassed

# 335
  • Мнения: 7 947
Релси, дълго, на таван и ще са двойни! Ясно!
Благодаря на всички!  bouquet
viliko Благодаря, че се включи 23 см ще е !

то как стои 20 см - http://www.album.bg/viliko/images/10613951/66093/
предупреждавам - снимката е скапана и с ужасни цветове, просто ти показвам пердето как стои  Wink

# 336
  • Мнения: 1 165
Ние явно ще берем ядове с релсите понеже нашите са ги сложили до стената.Изобщо няма такова отстояние, а ще имаме и радиаторче ooooh!

# 337
  • Мнения: 7 947
релси на стената  newsm78
ако са двойни - как са сложени ми е чудно...или имаш впредвид корнизите са захваната за стената с държачи?

# 338
  • Мнения: 1 165
Не на стената, а на тавана, но до стената.Няма отстояние

# 339
  • Мнения: 7 947
Не на стената, а на тавана, но до стената.Няма отстояние
  Crazy

Е, прекрасни работници - при нас преди 3 години "забравиха" да сложат канта на плочките...пак прекрасна работа, та кво се учудвам  Laughing

но това сега е безумие - не може да са залепени за ъгъла, без отстояние, не само че е грозно, ами  Sick Аз веднага бих ги викнала да ги изместят, това поне не е сложно! Иначе с така залепени корници - само къси пердета може...

# 340
  • Мнения: 4 970
И за дълго може, само дето трябва да не е прекалено надиплено и да се окачи на външната релса Grinning
При нас е така, благодарение...на мен EmbarassedАма- не е болка за умиране Wink и без друго няма да слагам плътни завеси....

# 341
  • Мнения: 7 947
абе то сичко може, но като се прави нещо е хубаво да е направено както трябва  Wink Аз лично бих си изместила корниза...

# 342
  • Мнения: 1 165
Не ги слагаха майстори, а бащата на половинката.Ако бяха майстори веднага щях да ги извикам, а и сигурно нямаше да са сложени така.Сега ще трябва да търся някой да ги мести.А като се премести дали няма да останат дупки по тавана?

# 343
  • Мнения: 104
То пердето ще ги скрие  Wink

Аз да се похваля, днес намерих въпросното перде и го поръчах, да видим какво ще излезе. Другата седмица снимки  Wink 
Казвам още един-два магазина - по улицата от Валентина към гарата/не знам как се казва/.

# 344
  • Мнения: 7 947
Не ги слагаха майстори, а бащата на половинката.Ако бяха майстори веднага щях да ги извикам, а и сигурно нямаше да са сложени така.Сега ще трябва да търся някой да ги мести.А като се премести дали няма да останат дупки по тавана?

е тогава още по-лесно - какъв е проблема да дойде пак и да ги премести просто?

за дупките - с малко гипс се запълват много лесно, но дори и така - действително пердето ще ги скрива...докато е спуснато

Общи условия

Активация на акаунт