АМ от раждането

  • 1 431
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 173
Здравейте! Кое е най-подходащото АМ от самото раждане, когато вариант за кърмене не съществува изобщо?
Благодаря!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Според мойта педиатърка Аптамил. Но все пак най-добре да ти го препоръча педиатъра на детето, в зависимост от състоянието и индивидуалните особености на детето. И не се връзвай на мита, че с каквото е захранено в родилния дом това трябва да яде и не трябва де се сменят
млеката. Не е вярно. Мойте понеже са капризни за 6 мес сменихме 5-6 вида млека и нищо им няма. Води се по педиатъра и по вкуса на детето. Те едни ядат други не, не знам как ги различават, за мен са еднакви.

# 2
  • Мнения: 27 524
Всички единици и пренатални млека са за тази цел.
В момента много хвалени са Лактана Био и Хип от розовата серия, защото съдържат и пробиотици.  Peace

# 3
  • Мнения: 4 433
питай педиатъра Peace

# 4
  • Мнения: 1 512
Най-добре питай педиатъра.Тука ще получиш различни мнения.Едни мами хвалят едно мляко,други друго и така ще се ошашавиш кое да избереш.

# 5
  • Мнения: 575
Пробиотици съдържат също така Фризолак и Милумил.
Питай педиатъра с какво да храниш, защото тук всеки ще препоръча нещо, но една ли ще даде конкретен отговор с какво е по-добро от останалите.

# 6
  • Мнения: 27 524
Пробиотици съдържат също така Фризолак и Милумил.

Сигурна ли си?  newsm78
Млеката от фирмата на Милупа не знам да съдържат пробиотици  Thinking

# 7
  • Мнения: X
Пробиотици съдържат също така Фризолак и Милумил.

Фризолак и Милумил съдържат прЕбиотици, което не е същото, като прОбиотици.

# 8
  • Мнения: 575
Пробиотици съдържат също така Фризолак и Милумил.

Фризолак и Милумил съдържат прЕбиотици, което не е същото, като прОбиотици.

Права си, сега погледнах, че са с пребиотици.  Embarassed

# 9
  • Мнения: 234
Абе и мойта педиатърка хвалеше Аптамила, ама бебка така се запече от него, че.......мани-мани!После минахме на Лактона Био- акаше зелено от нея и сега сме на Нутрилон и всичко е ок!Според мен си е до бебче и трябва да улучите най- доброто за вас млекце/ разбира се това е кърмата, ама щом няма начин  Cry/

# 10
  • Мнения: 493
Най-добре е да се консултираш с педито.Ние също сме от самото начало на АМ и започнахме с НАН ХА,на синът ми това АМ му хареса,но всяко бебче е различно. Hug

# 11
  • Мнения: 1 062
Аз давах НАН, но най-добре педиатър да попиташ.

# 12
  • BG
  • Мнения: 1 900
От самото раждане давах НАН ХА ,по препоръка на нашатампедиатърка.Сега вечче минахме на НАН 2.

# 13
  • Мнения: 117
Всички единици и пренатални млека са за тази цел.
В момента много хвалени са Лактана Био и Хип от розовата серия, защото съдържат и пробиотици.  Peace
Peace
Заради пробиотиците и това че са БИО.

# 14
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 732
Педиатърката ми препоръча Нутрилон и  Нан.Бебка не хареса Нан и сега съм на Фризолак и съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт