Хапе, докато я кърмя - ужасно ме боли!

  • 614
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 950
Надали можете да ми помогнете, но поне да ви се оплача. Бебка ме хапе ужасно, докато суче - въпреки, че няма зъби венците й са като резци.  smile3511 Почти на всяко кърмене го прави този номер, а на мен ми изтръпва цялото тяло и направо ми се реве от болка newsm45  newsm45

# 1
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Когато те ухапе, махни я от гърната и с ясен глас и кажи, че мама я боли. остави я няколко минутки без да я слагаш на гърдата. Няколко дни така, и моята бебка спря да хапе-всичко разбират мъниците

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Наистина не знам как да ти помогна, но ще ти кажа колко ти съчувствам - хапал ме е моичкият веднъж - дваж - ужасно е CryА със зъби е още по-зле...ДАно скоро премине този мерак на твоето канибалче.А ако я махаш от гърдата и се караш, дали няма да схване - ако хапе, няма млекце?

# 3
  • Мнения: 2 950
Ами ще я пробвам да й се скарам, ама не знам дали ще й влезе нещо в малката главичка smile3512 smile3512 smile3512

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Ако не стане, пробвай със сливи. Белинда ще ти обясни  Mr. Green

# 5
  • САЩ
  • Мнения: 323
Не оставяй хапането без последствие - казали са ти вече как. Сигурно всички бебета минават през такъв период, но преминава. Спокойно, като я оставиш няколко пъти без папо, ще схване причинно-следствената връзка. Не подценявай интелигентността на детенце  Simple Smile.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 958
И мен ме хапе джуджето от около седмица! Направо се побърквам! Като викна и ме поглежда едно уплашено и невинно! Ако я оставя гладна пък ще се спука от рев!Как да го направия?

# 7
Когато те ухапе, махни я от гърната и с ясен глас и кажи, че мама я боли. остави я няколко минутки без да я слагаш на гърдата. Няколко дни така, и моята бебка спря да хапе-всичко разбират мъниците
Определено това е единственото нещо, което ми помогна и на мен. Само недей с много рязък тон,понеже може се откаже после да сучи.Мойта беба с цупи след като й казах силно че ме боли и не искаше гърда,но понеже съм инат-пропуснахме едно-две хапвания,а посла така лакомо ме нападна,..... НООООО без да хапе smile3521 smile3521

# 8
  • Мнения: 4 629

Сина ми преди около месец беше започнал да ме хапе по същия начин. Аз го премествах от гърдата казвах му "НЕ " обеснявах му, че ме боли. Така за 1 седмица той се отучи, докато днес не го направи пак SadДано да не се повтаря, че е много кофти изненада

# 9
  • Мнения: 397
Ох, и аз го имам тоз проблем. newsm78 На всичкото отгоре като захапе и аз като извикам "Не", той почва още по-силно да хапе и да се смее. #Cussing out Истинско дяволче е! В такива моменти просто приемам, че не е гладен и го махам. Той почва да плаче, но какво да се прави, не мога да търпя на болка. Поздрави! Ала

# 10
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
и мойто човече така прави.....толкова силно стиска, че съм плакала със сълzи....протектори няма ли да помогнат?, zърната ми кървят и ме е страх, че няма да мога да кърмя от болка след седмица....

# 11
  • София
  • Мнения: 1 845
При нас колкото пъти започваше хапане и стискане с венци, толкова пъти след седмица последваше нов зъб.След появата на поредното бяло острие за хапане минаваше ден-два и хапането спираше.
Убедих се, че не хапе, защшото й е приятно, а просто не съзнава за новото нещо в устата й.
Не знам дали при вас е такъв случаят, но стискам палци да се отучи от този номер.

# 12
  • Мнения: 2 950
Мариша, ти ми казваш сега нещо ново. И ме караш дасе замисля, защото ако си попаднала на моята тема за зъбчето, си видяла там, че описвам нещо бяло в устата й, но хич не ми прилича на зъб. Защото е отстрани на венеца, а не отгоре, бяло и твърдо е, но е топченце, като перличка, а според мен трябва да е остро. Една от мамите ми каза, че било образувание, което изчезвало от само себе си. Във вторник сме при педиатърката и най-сетне ще разбера какво е това чудо в устата на Бузанка! Може пък наистина хапането да е свързано с това! newsm12

Общи условия

Активация на акаунт