Щорите плисе "ден и нощ" - ето ги :)

  • 19 711
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 825
 А къде са поръчани?

# 16
  • Мнения: 147
Красиво е!Честито.Имам един въпрос-през деня достатъчно светло ли е?Можеш ли да четеш без да се напрягаш седнала далеч от прозореца,например?На снимките изглежда доста плътна дневната материя.

честно казано мислех да изберем по-прозрачна материя, но тази най-много ни хареса, сега пак е доста светло, всичко зависи от това колко е слънчево навън, при нормална дневна светлина си чета спокойно на дивана, а той е доста назад, даже не се вижда на снимките....
а за почистването май трябва да става при тях, казаха че излиза 40-50лв или нещо такова  newsm78

# 17
  • Мнения: 2 803
Честито! Много са хубави.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 302
Много ми харесват тези щори. Само дето не мога да разбера как става това с двата цвята...... Идейно е, но аз май искам освен щората, да имам и перде. И в този случай май искам щората да е тъмна, за вечерно време, само тогава да се спуска, а през деня да стои вдигната. Пердето ще е някакво полупрозрачно. Поне за сега така си ги представям нещата.

# 19
  • Мнения: 1
Здравейте!Много са хубави тези щорички,но относно чистенето им .....

# 20
  • Мнения: 907
И аз клоня към такива щори, без пердета отгоре. Снимките ти са много ценни, Нели, и много добре се е получило с тези щори Peace
За почистването - би трябвало да са от едикаква си антистатична материя, която да изисква рядко почистване. В сайта на един друг производител (вече забравих кой, ама не беше Гершман) пишеше, че се почиствали веднъж на 5 години newsm78 като се накиснат в хладка вода и сапун, а другаде четох, че е достатъчно периодично да се почистват със сух или влажен парцал, а можело и с прахосмукачка.

Поправка, ето тук четох за прането веднъж на 5 години: http://www.bulfurniture.com/php/statiq.php?id=157

# 21
  • На морето!
  • Мнения: 5 706
Много са хубави! Честито! Аз също мисля нещо такова да сложа, но сякаш повече клоня към вертикалните щори.

# 22
  • Мнения: X
nellito_v, много са ти хубави щорите   bouquet. Бих искала да попитам, някой знае ли дали могат и роло-щорите да се поръчат по този начин?  newsm78

# 23
  • Мнения: 3
nellito_v много ми харесаха килимите ти би ли ми казала откъде са закупени

# 24
  • Мнения: 3 456
Много са хубави ! Браво!

# 25
  • Мнения: 498
Чудесни са,поздравления  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 3 284
nellito_v , аз пък си харесах спалнята.
Ще споделиш ли от къде е?

Общи условия

Активация на акаунт