Моля ви се, кажете ми как да вляза в Замунда!

  • 6 607
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 352
Живея в чужбина и не мога да отварям Замунда, единственият начин е чрез прокси сървър. Опитах с http://proxy.animes-bg.com/ и с http://www.atunnel.com/. С първия не става, с  втория снощи успях да вляза, но днес не става Sad. Надявам се някой да помогне.

# 1
  • Мнения: 818
И аз не съм в Бг,ама си я отварям  newsm78

# 2
  • Мнения: 1 352
Ами от Холандия не става, защо е тази дискриминация Close................... Sad

# 3
  • Мнения: 2 786
От Холандия не може, да.
И други момичета, които живеят там, са се оплаквали.
Единственото, за което се сещам като решение, е някой твой познат да тегли, каквото ти трябва и да го качва някъде другаде, от където да го теглиш без проблем.

# 4
  • Мнения: 2 550
няма нужда да и тегли нищо, достатъчно е да изтегли само торент файла, който се пуска в торент програмата за да дръпне филма (примерно)
този торент, като се зареди в нейната торент програма, ще дърпа и от луната  Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 38 201
Аз влизам и в Замунда и в Арена. По-точно скоро се регистрирах. И не мога да тегля!
Пускам файла през торент програмата, върви няколко секунди и - Отказан достъп!
Не мога да разбера защо? Нали услугата е безплатна? Защо трявба да съм някакъв Турбо-Потребител, за да мога да тегля?

# 6
  • Berlin
  • Мнения: 11 181
в замундата трябва и да посийдваш малко. има един коефициент, който тр да е по-голям от определено число и тогава теглиш спокойно. може при теб това да е проблемът. арена не ползвам.

# 7
  • София
  • Мнения: 38 201
в замундата трябва и да посийдваш малко. има един коефициент, който тр да е по-голям от определено число и тогава теглиш спокойно. може при теб това да е проблемът. арена не ползвам.

Е как да сийдвам, като съм нов? Т.е. - все още нищо не съм изтеглила?

Е, добре. Случайно имам файлове, които мога да сийдвам. Обаче на тях трявба да им се променят някакви кодове. А аз определено не съм човек, който разбира от това! И не съм длъжна да разбирам!!!

# 8
  • Berlin
  • Мнения: 11 181
пробвай тогава с някой друг файл, с друг клиент?
и още нещо - забелязвам, че dc не е мн разпространено тук. защо не пробвате с този клиент/този начин на теглене на разни неща. би трябвало да имате локална мрежа.

# 9
  • София
  • Мнения: 38 201
пробвай тогава с някой друг файл, с друг клиент?
и още нещо - забелязвам, че dc не е мн разпространено тук. защо не пробвате с този клиент/този начин на теглене на разни неща. би трябвало да имате локална мрежа.

Клиент беше програмката, с която тегля, нали?
Е, аз като я изтегля, чисто нова, без качени файлове, съвсем няма да ми дава да тегля...

# 10
  • Мнения: 2 786
Дилянка, странно.
Да не би да има забрана за АйПи-то ти или друго?  newsm78
Няма проблем да изтеглиш няколко файла и после да започнеш да ги качваш, за да ти се подобрява коефициента.
Според мен или регистрацията ти не е наред, или има някакви ограничения по АйПи адрес, или нещо програмата за теглене не ти е донастроена (малко вероятно).
Защо не питаш Интернет доставчика ти?
Може да са сложили някаква забрана за торенти или друго, за да не се генерира прекалено голям трафик или кой знае какво  newsm78

# 11
  • Мнения: 1 352
Значи за момичетата в Холандия искам да кажа - от тук може да влезете в замунда http://www.atunnel.com, явно проблемът е бил само за една вечер, защото сега няма грижи Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт