Детски ясли - Варна

  • 447
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
Здравейте. Трябваше да тръгнем на ясла още през септемрви в детска ясла " Зайо Байо", но така както върви май това няма да стане скоро за там. Интересуват ме мнения за други ясли , ако е възможно да са в района, а пък ако не е ще видим как ще се водим. Чудя се и дали ако сега пробвам да подам молба някъде ще ни приемат или ще се наложи да чакаме чак догодина. Благодаря ви.

# 1
  • Мнения: 59
В яслите във Варна няма места,звъняла съм в абсолютно всички.В някои не приемат молби,защото има много чакащи.А ако имаш щастието да подадеш ще чакаш да ти дойде реда,което си е около половин година.Дъщеря ми е на 2г.4м. и не посещава ясла,ще ходи направо на градина. 

# 2
  • Мнения: 133
Още повече се отчайвам сега. Другия вариант е да търся частна ясла , но нямам представа къде мога да направя това.

# 3
  • Мнения: 4 588
във варна няма частни ясли и аз съм търсила такива варианти но съм попадала само на занимални в които или децата са на различни възрасти или няма никой  и не е хубаво, на почечето места искат да клони към три годинки
при вас май ще трябва да изчакате няколко месеца и да тръгне направо на градина
а за тази  новата градина над ресторант'' камелия ''може да попиташ дали вземат по малки деца, имам неясен спомен че някой тук спомена че вземат над 2г

Общи условия

Активация на акаунт