Аксесоари за рожден ден - от къде?

  • 4 689
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 367
ДЖЪМБО,ДЖЪМБО и пак ДЖЪМБО,има всичко от чинийки и чашки,салфетки и покривки за маса Е,не са кой знае какво като качество,но важното е да е весело Има всичко за което можеш да се сетиш и за момчета и за малки госпожици и дори по семпли само с надпис честит рожден ден и тн Отиди мисля че ще останеш доволна

# 16
  • Мнения: 1 715
Не  Naughty Хит и Джъмбо не могат да се сравняват
В смисъл?

# 17
  • Мнения: 3 993
Има такъв специализиран магазин за детски парти артикули на ул.Екзарх Йосиф, до минералните извори, които са на ъгъла с ул Сердика. Въпросното магазинче е малко след магазин "Фамилия" в посока ул. Раковски. Организират детски партита и продават всичко за тях, включително костюми и маски.

# 18
  • Мнения: 196
Не  Naughty Хит и Джъмбо не могат да се сравняват
В смисъл?

В Джъмбо изборът е по - голям, а цените в пъти по - ниски Naughty

# 19
  • София
  • Мнения: 8 280
Не  Naughty Хит и Джъмбо не могат да се сравняват
В смисъл?

В Джъмбо изборът е по - голям, а цените в пъти по - ниски Naughty

Не знам за цените, но мястото на което са разположени артикулите е 5-6 пъти по-голямо, а за видовете да не говорим.

# 20
  • У дома !
  • Мнения: 700
София прес Peace

# 21
  • Мнения: 184
Не  Naughty Хит и Джъмбо не могат да се сравняват
В смисъл?

В Джъмбо изборът е по - голям, а цените в пъти по - ниски Naughty

Не знам за цените, но мястото на което са разположени артикулите е 5-6 пъти по-голямо, а за видовете да не говорим.
В Jumbo има такива неща за парти, които не съм предполагала че съществуват. Хубавото там е че има всичко на една тематика. Покривки, салфетки, надписи, чаши, свирки.....и какво ли още не.

Общи условия

Активация на акаунт