24

  • 15 595
  • 469
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Матобо и жена му аз си мисля, че ще ги хванат newsm78 Само се чудя защо вчера охранителят им не влезе с тях в бункера, а остана отвън? Освен отварянето и затварянето на вратата да стават само отвън, но в такъв случай онези сигурно ще го принудят да отвори. Тейлър... де да знам, не ми се вярва да му посегнат, но пък щом сина му са убили, що не и него? Саманта вече му предаде каквото имаше, тя е безопасна. Мислех, че може да пострада, но щом оцеля досега, може и да и се размине.

# 46
  • София
  • Мнения: 896
Матобо и жена му аз си мисля, че ще ги хванат newsm78 Само се чудя защо вчера охранителят им не влезе с тях в бункера, а остана отвън? Освен отварянето и затварянето на вратата да стават само отвън, но в такъв случай онези сигурно ще го принудят да отвори. Тейлър... де да знам, не ми се вярва да му посегнат, но пък щом сина му са убили, що не и него? Саманта вече му предаде каквото имаше, тя е безопасна. Мислех, че може да пострада, но щом оцеля досега, може и да и се размине.
Grinning Изгледай петата серия Grinning
Матобо и жена му ги водят към Дубаку
Саманта и Тейлър са се запътили към отвъдното....
  bouquet

# 47
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Днес се надявам мъж ми да я дръпне и довечера да я гледаме. Значи на Тейлър и Саманта е кофти положението... Ама живи ли са още?
Аз пък като не помня имена, особено такива усукани като на тоз Дубаку, като четох в началото на темата, че уж настъпил мина, пък оцелял, бях решила, че става дума за онзи нашия добрия, забравих му името. И чакам 4 серии той да се появи Crazy Чак и на мъж ми казах Laughing И вчера прерових пак темата, то ставало дума за тоя гадния Whistling

# 48
  • София
  • Мнения: 4 141
Довечера и аз сядам да гледам дано има вече и субтитри. Така каквото и да коментирам с една серия съм изостанала и няма смисъл

# 49
  • София
  • Мнения: 896
Тоз Дубаку в 24-Redemption преследваше Джак, приятеля му Карл и децата в една гора в Сангала. Тогава попаднаха на мина, която Карл настъпи. Той остана върху мината, а джак с децата се спасиха. Когато Дубаку се приближи достатъчно, Карл отстъпи, но не дадоха как се разхвърчат. Според мен, обаче, и на 2-3 крачки от мина да си, пак поне ще си сериозно ранен, а пък на Дубаку за сега не му личи.
А Тейлър и Саманта ги хванаха и смятат да инсценират убийство и самоубийство. Почти невъзможно, но ми се иска някой от тях да се измъкне.
Рене, ако я спасят от ФБР, дали няма да провали прикритието на Джак и Тони? Че да им стане още по-трудно.

Последна редакция: ср, 21 яну 2009, 11:53 от Bise

# 50
  • Germany
  • Мнения: 2 006
Тейлър и Саманта мисля че ще им се размине. Малко прекалено ми се вижда да умрат и синът, и съпругът на президента (и то повреме на международна криза) Thinking То пък ебаси късмета, който има президентката.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 25 236
С Рене в 5 серия ли става нещо? Снощи верно много ми се спеше на 4-тата и едвам я догледах, но не помня инцидент с нея newsm78

# 52
  • София
  • Мнения: 896
Да, в 5-а, но по-добре си го изгледай. Аз лично, не обичам предварително да знам какво става.

# 53
  • София
  • Мнения: 896
Абе то за диамантите на Сангала не само сина, мъжа и други, ами и нея може да подхванат.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Да, в 5-а, но по-добре си го изгледай. Аз лично, не обичам предварително да знам какво става.

И аз уж тъй, ама пусто любопитство Embarassed Пък и се притесних да не съм проспала нещо Crazy

# 55
  • Мнения: 1 100
Аз вчера гледах първата серия, но не започваше съвсем от начало, трябваше да наместваме субтитрите. Веднъж наместени не се реши проблема, а трябваше няколко пъти. После пък се появи разминаване между картината и звука, което също беше много дразнещо. Такова ли е качеството на първия епизод или нещо при тегленето се е прецакало?

Уж първа серия гледахме, а се споменаваше, че президентката е загубила сина си, а мъжът й беше наел детектив. По всичко останало приличаше на първа серия. newsm78 Сега като споменавате, че тепърва ще го убиват Wink, доста се зачудих коя серия всъщност сме гледали.

Последна редакция: ср, 21 яну 2009, 12:05 от Ванилия Канелска

# 56
# 57
  • Мнения: 1 100
Благодаря, Bisebouquet

Току-що гледах втора серия и ми се изясниха нещата. Бях се заблудила, че Тейлър е името на сина на президентката и затова се чудех на коментарите ви, че още е жив. Laughing

Предисторията я гледах. Grinning

# 58
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 773
Все си мисля, че щом са избрали известни лица (е Саманта не е чак толкова известна) за тези роли не ми се иска да вярвам, че ще ги убият, но в този сериал няма значение дали си известне или не, рано или късно те убиват. Според мен Тейлър ще го убият, но Саманта може и да се усъмни и да се измъкне по някакъв начин. Имах подозрението от начало, че на бодигарда не му е чиста работата и че всеки момент ще се издаде и бях права.

Джак и Тони надали ще я заринат много и тя би трябвало, като се надигне да излезе, но с тази рана на врата едва ли е възможно. Предполагам, че ще предупредят Бюканън и той ще я спаси, ако се свържат с ФБР ще е грешка - те знаят, че терористите имат къртица в службата. Мен много ме съмнява онзи младеж дето излъга за да приземи бързо самолета на жена си, а в същото време има любовница Thinking

# 59
  • Мнения: 1
Здравейте , мами!

Попадам тука случайно, заради 24.
Аз ТВ гледам много рядко, сериали - още по-малко, ама 24 го следя.
Всъщност, това е може би единственият сериал, който гледам.
Не може да се каже, че съм фен запален, нооо - интересен ми е, съвсем определено.
Дори си направих регистрация тука, та да мога да постна товда Simple Smile
Та - освен от Замундата, може ли да се набавят от някъде епизодите на сезон 7?
С БГ титри, ако може...
Или пък - май Нова го излъчваха до сега, дали са купили новия сезон?

ПС. Не ща да чета темата напред, щото ако ще гледам - не искам да знам какво е станало  Simple Smile ама да знаете как само се изкушавам!!!

Общи условия

Активация на акаунт