След работа - вкъщи!

  • 12 650
  • 112
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ако е нормално за жената да отиде на заведение след работа, то тогава е нормално и за мъжа Peace
Имам приятелка, на която мъжът й буквално брои секундите след работното време (защото той се пибира пръв).

# 16
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 667
Съдейки по себе си, понякога имам нужда от кафе/питие само с приятелка.
Да си полафим за женски неща.
Съответно - мисля, че може би и той има тази нужда.
Често най-удобния момент за това е след работа - моята е с плаващо време и място,
но се съобразявам с приятелката си примерно.

И двете постоянни не са приятни - постоянно да се прави или постоянно да се натяква.
Написаното от мен по темата е от позицията на човек, който е допускал грешката да използва такива императивни изречения доста често, и също така от позицията на наблюдаващ други, допускащи същата.

# 17
  • София
  • Мнения: 39 759
Моя мъж след работа се прибира. Прибирам щерката от у-ще и го изчаквам някъде около дома. Обикновено пием кафе, пазаруваме и се прибираме.
Ако пие бира с приятели ми се обажда по телефона. Или ме кара заедно да излизаме.

# 18
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
да натякват е най-обичайното нещо за една жена.
като не знае как да те убеди в нещо започва да мрънка и натяква дорде не ти писне.
проблема едва ли е в това, че след работа пиеш едно кафе....

# 19
  • Мнения: 58
И аз съм натяквала на моя мъж,когато с малката ми дъщеричка бяхме по цял ден в къщи да се гледаме и съм го чакала като "манна небесна" да се прибере та да си поговоря с някой.Нямам нищо против да излиза, просто искам и мен някой да ме смени замалко и аз да изляза от вкъщи и да отида на кафе с приятелки.Разбирам го ,че иска да разпусне след един дълъг и уморителен ден,но и аз искам същото ,така че трябва да има компромис и от двете страни.

# 20
  • Мнения: 2 448
Ами знам какво е да си ангажиран и след работа да не ти остава капка свободно време за себе си (била съм в такова положение), а да бързаш да вземеш детето от градина. Събота и неделя също няма на кой да го оставиш и време са лично пространство просто няма.   Tired
Така, че в такъв един момент добрата комуникация и разбиране от страна и на двамата е единственото решение. Да се разпределят задълженията относно дома и детето.
Не знам дали жените опяват и мрънкат постоянно, но мисля, че ако една жена редовно вечер след работа си пие кафе с приятелки, а мъжа взема детето от градина, прибира го и докато тя спокойно си лафи, той подготвя вечерята ,дали ще я чака с усмивка на вратата.   Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 38 476
А впрочем пак се вързахме на някакъв новорегнат, дето пусна темата и изчезна!
А ние даже се заяждаме. Ха-ха. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 187
Заарат, ако си този, който мисля че си, ами женати е права.

# 23
  • Мнения: 1
А впрочем пак се вързахме на някакъв новорегнат, дето пусна темата и изчезна!
А ние даже се заяждаме. Ха-ха. Mr. Green
Тук съм.

# 24
  • Мнения: 1
Имаме дете и живеем с родителите ми в една къща. И, да, жена ми работи.

# 25
  • Мнения: 2 448
А впрочем пак се вързахме на някакъв новорегнат, дето пусна темата и изчезна!
А ние даже се заяждаме. Ха-ха. Mr. Green
Тук съм.


Така и така си тук, кажи дали си този, за когото dididid те мисли, че любопитството ще ни изяде. Жени сме все пак.  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1
Не е обективна - състудентка  е на жена ми.

# 27
  • София
  • Мнения: 38 476
Е, добре, за да бъдем обективни - Колко пъти в месеца примерно излизаш сам?

# 28
# 29
  • Мнения: 1
И аз имам нужда да разпусна.

Общи условия

Активация на акаунт