Предложете ми количка за кукла

  • 10 710
  • 98
  •   1
Отговори
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Каква количка за кукла да купя на дъщеря ми?
Заглеждам се по Бейби Борн,но искам да не е лятна  и да не е триколка,но такава не видях .
Дайте някакви предложения! 

# 1
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 А защо да не е триколка?

# 2
# 3
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  И аз тях имах предвид,но са триколки.
  Затова питам защо да не са такива,какви са и мотивите?  newsm78

# 4
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Тази на Quinny ми хареса много.
По принцип на харесвам триколки като тази
http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=136
затова ги изключих изцяло.Такава като първата не бях виждала.
Дали ги има някъде в София за да ги видя?

# 5
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Aз не съм ги виждала в София. newsm78
В Редута Куинито е по-евтино. Peace

# 6
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Благодаря ви!
Много ми харесва куинито,наистина в редута е по евтино,но като че ли не са еднакви Embarassed
В редута го няма зимният кош или не съм разбрала правилно.

# 7
  • София
  • Мнения: 8 280
Aз не съм ги виждала в София. newsm78
В Редута Куинито е по-евтино. Peace
да но е без "бимния кош" но там за производител е даден друг производител не .
може да провериш в Хепиленд - там мисля има Smoby

# 8
  • софия
  • Мнения: 1 745
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/3987
не е истина  #Crazy Laughing
няма такава разлика

# 9
  • Мнения: 1
И аз търся количка за дъщеря ми много ми хареса куинито в Ларедут , но и на мен ми се струва , че е без зимен кош ето я в този сайт
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/3986

Последна редакция: пн, 03 ное 2008, 13:59 от vania_j_m

# 10
  • софия
  • Мнения: 1 745
иамаме тази количка от 1г. на нашата кутия пишеше berchet
със зимен кош и кошница,за кола.

Последна редакция: пн, 03 ное 2008, 14:02 от dani777k

# 11
  • софия
  • Мнения: 1 745
http://www.ekiddies.nl/shopexd.asp?id=2606
без "летния" вариант

# 12
  • Мнения: 5 255
...няма такава разлика
Забелязала съм, че този онлайн магазин слагат космически надценки  Sick
Доста от нещата им знам доставните /дистрибуторски цени/ - е няма такава лакомия  newsm11

# 13
  • София
  • Мнения: 8 280

Добре дошла в "Страната на Чудесата"  Hug, не на Киселото мляко  Joy

# 14
  • гр. софия
  • Мнения: 190
Искам куинито с трите коша, но не знам как се поръчва от e bay  Embarassed ако някои ме светне  Rolling Eyes или бъде така добър да поръча вместо мен  bouquet Hug.

# 15
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Искам куинито с трите коша, но не знам как се поръчва от e bay  Embarassed ако някои ме светне  Rolling Eyes или бъде така добър да поръча вместо мен  bouquet Hug.
И аз това искам Mr. Green,но исках и да я видя Mr. GreenМисля да отида и до Хепиленд да проверя дали я има преди това

# 16
  • Мнения: 1 650

тази е 60 лв.
Мога да поръчам от ебей, но вие се оправяте с транспорта после

# 17
  • гр. софия
  • Мнения: 190

тази е 60 лв.
Мога да поръчам от ебей, но вие се оправяте с транспорта после

а, куинито не можеш ли? Praynig

# 18
  • Мнения: 706
тук невиждам кошницата за кола ,а цената е с около 80лв отгоре.Мисля ,че доставката беше 29Е .

# 19
  • Мнения: 1 650
mts може, тази я взех от български сайт затова я пуснах, не от ебей

# 20
  • гр. софия
  • Мнения: 190
mts може, тази я взех от български сайт затова я пуснах, не от ебей

да искам, но модела с трите коша. ще ти бъда благодарна цял живот. Hug

# 21
  • Мнения: 1 650
добре, намери си каквото искаш и ми дай линка на лс

П.П.
Ако искаш доставка до вкъщи - виж ми подписа
 Joy

# 22
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447


Чиполино също имат един приятен модел прилича на тази количка за бебета

# 23
  • Мнения: 45
Каква количка за кукла да купя на дъщеря ми?
Заглеждам се по Бейби Борн,но искам да не е лятна  и да не е триколка,но такава не видях .
Дайте някакви предложения! 
здравейте
в Джъмбо има страхотна количка зимна и не е триколка с чанта към нея розова на малки цветчета и цената е разума  някъде около 40 лв. когато дъщерями беше на пет майка ми я прати за коледа от гърция става и за по малки момиченца
наистина е старахотна

# 24
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239


Чиполино също имат един приятен модел прилича на тази количка за бебета
Тази и аз я гледах и се чудя
Детето иска количка за Коледа  и сега се ровя и гледам   newsm78

Последна редакция: пн, 03 ное 2008, 19:16 от Солетка

# 25
  • софия
  • Мнения: 1 745
тази,която дуранго я е пуснал изглежда мн добре  Peace

# 26
  • Мнения: 1 650
Hello,
yes I would ship this item to bulgaria. I not accept paypal.
If you are Interessted, i have to look for shipping costs.

Това е отговора на немеца с количките
Т.е. някой трябва да ходи до банката да му превежда пари и да плати едни такси и комисионни които според мен обезсмислят операцията. Може би mona може да каже в какъв размер са и ако ще се поръча по добре май да са двете на куп

# 27
  • Мнения: 706
Ами това не го знам ,защото плащам с немска карта и не съм имала такъв проблем.
Иначе ,обикновен м-у народен превод ,през ОББ до немска банка е минимум 35лв,с таксите не съм запозната.
Всъщност ,сега като се замисля ,тоя не ми е казвал да не е регистриран в Пейпал.
Ше го "пробвам" и аз.

# 28
  • гр. софия
  • Мнения: 190
Hello,
yes I would ship this item to bulgaria. I not accept paypal.
If you are Interessted, i have to look for shipping costs.

Това е отговора на немеца с количките
Т.е. някой трябва да ходи до банката да му превежда пари и да плати едни такси и комисионни които според мен обезсмислят операцията. Може би mona може да каже в какъв размер са и ако ще се поръча по добре май да са двете на куп

аз не се отказвам лесно  Laughing. би ли ми пояснил по-подробно, ако искаш на лични за да не спамиме темата на момичето /за което се извинявам/. колко излиза с таксите? до коя банка трябва да се ходи  Embarassed. извинете невежеството ми, но поръчки от чужбина не съм правила никога  Rolling Eyes.

# 29
  • Мнения: 1
Аз също се интересувам от тези колички ако трябва да се поръчват двете аз бих могла да се включа, но и аз искам малко разяснение  Embarassed

# 30
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 На коя се спряхте?

# 31
  • гр. софия
  • Мнения: 190
на куини с трите коша /първия линк от първия пост по темата на mona25/. ще можеш ли да помогнеш? Praynig

# 32
  • софия
  • Мнения: 1 745
аз седя и се чудя,защо аждеба ние нямаме "лятната"  Thinking...?
на самата кутия си бяха дадени само с дриймито и с кошницата....

# 33
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Hello,
yes I would ship this item to bulgaria. I not accept paypal.
If you are Interessted, i have to look for shipping costs.

Това е отговора на немеца с количките
Т.е. някой трябва да ходи до банката да му превежда пари и да плати едни такси и комисионни които според мен обезсмислят операцията. Може би mona може да каже в какъв размер са и ако ще се поръча по добре май да са двете на куп

аз не се отказвам лесно  Laughing. би ли ми пояснил по-подробно, ако искаш на лични за да не спамиме темата на момичето /за което се извинявам/. колко излиза с таксите? до коя банка трябва да се ходи  Embarassed. извинете невежеството ми, но поръчки от чужбина не съм правила никога  Rolling Eyes.
въобще не ми спамиме темата,защото и мен ме интересува.И аз я искам
То количките станаха три newsm78така ли?

# 34
  • гр. софия
  • Мнения: 190
очевидно да, но кой ще ни ги поръча? моля ви  Praynig.  дали да не пишем в темата  ebay там да ни помогнат? ooooh!

# 35
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Зададох въпроса на един продавач ,който приема Пей Пал чакам отговор. Peace

# 36
  • Мнения: 1
[
То количките станаха три newsm78така ли?
[/quote]

Да и аз искам

# 37
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ето този иска 16 евро за доставка до Бг и приема плащане с Пей Пал.  Peace

 http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=3002702965 … DME:X:RTQ:DE:1123

# 38
  • гр. софия
  • Мнения: 190
Ето този иска 16 евро за доставка до Бг и приема плащане с Пей Пал.  Peace

 http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=3002702965 … DME:X:RTQ:DE:1123

благодаря ти, но те моля да ми обясниш това какво значи - пей пал  Embarassed? и колко ще излезе покупката значи? Hug

# 39
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Pay Pal е вид плащане,става бързо и лесно. Peace

# 40
  • Мнения: 1
A една ли е количката или може повече и ако може 16 евро на едната ли е доставката

# 41
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 От това,което виждам количките са 3.
 Това е цената за доставка на една,не знам дали ще ви направи отстъпка за 2.  newsm78
 Най-вероятно няма. Confused

# 42
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
ОК до тук ясно  bouquet
Доколкото виждам тук няма кошница за кола,само летен и зимен кош. И цената  е 59,90Е +7,50Е +16Е=83.40E   
Така ли е?  Интересува ме как става плащането и доставката до къде е ? Embarassed

# 43
  • софия
  • Мнения: 1 745
по-добре,ще е с кошницата,защото се използва и като шезлонг  Wink
а,най-добре,ще е ако намерите и трите  Peace
 

# 44
  • Мнения: 1
Да аз всъщност искам и с кошница ако може Praynig

# 45
  • Мнения: 1 650
Фантичка ти ли ще ги поръчаш ?
ако не да питам колко иска за 3 и дали има въобще 3 ?
П.П, Дани777 искам кръгче и снимка с Chrysler-a за услугата

# 46
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Нямам време да се занимавам точно сега,така че давай,ти си. Mr. Green

# 47
  • гр. софия
  • Мнения: 190
Да аз всъщност искам и с кошница ако може Praynig

задължително и с кошницата. поне аз така искам. Hug линка на фантичка е със зимен кош и летен, но без кошница newsm78.

# 48
  • софия
  • Мнения: 1 745

П.П, Дани777 искам кръгче и снимка с Chrysler-a за услугата
с какво,ще ми услужваш  Laughing?

# 49
  • Мнения: 80
Здравейте вижте и сайта на Марсел тойс . В София имат и магазин

# 50
  • Мнения: 1 650
ОК до тук ясно  bouquet
Доколкото виждам тук няма кошница за кола,само летен и зимен кош. И цената  е 59,90Е +7,50Е +16Е=83.40E   
Така ли е?  Интересува ме как става плащането и доставката до къде е ? Embarassed
Продавача на фантичката приема пей пал, което е една икономия от около 30-35 лв. Плащането с Пей Пал и доставката е до някоя поща, зависи кой поръчва
това което аз пуснах е от тук
http://www.kasidabg.com/news-products_id-6086.html

# 51
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Макар че вече сте се спряли на количка, да ви покажа на какво попаднах сега
   
- намалени от 87 на 57 лв
http://igrachko.elect-bg.com/Igrachki_3_zaKukli.htm#

Мисля, че изглежда доста добре. Незнам на "живо" как ще е.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 6 871
 
- намалени от 87 на 57 лв
http://igrachko.elect-bg.com/Igrachki_3_zaKukli.htm#

Мисля, че изглежда доста добре. Незнам на "живо" как ще е.

Такава количка има Сиси. Абсолютно здрава е след няколкогодишно използване и макар първокласничка, все още не дава да я приберем и чат-пат си играе. ... може да изровя някоя снимка 'на живо'  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 1 650
т.е. това е отпреди 3-4 години ?

# 54
  • Варна
  • Мнения: 6 871
Абсолютно!
Намерих снимка, купувала съм я в края на 2005 година.

# 55
  • Мнения: 1
Аз го намерих този сайт , но не видях опции да се поръча онлайн пратих им имейл  преди три дни , да ги попитам , но не са ми отговорили иначе и на мен ми хареса количките

# 56
  • Мнения: 1 650
може и да не ти отговорят, най-вероятно това е отпреди доста години

# 57
  • Плевен
  • Мнения: 69
Здравейте,тази количка аз исках още август месец да я поръчам за рожденния ден на дъщеря ми.Свързах се със фирмата по телефона и ми обясниха че приключват дейността си с играчки и за това са я намалили толкова.Отделно от това нямаха налична.Надявам се да съм помогнала.Иначе в крайна сметка взех една на чиполино която според мен не е лоша.http://www.chipolino.com/showpop.php?product=1672

# 58
  • Мнения: 426
Здравейте,
аз мисля да поръчам това http://toytownbg.com/index.php?toy=10.4.958

# 59
  • Мнения: 937
Темата ми идва точно навреме и аз искам за коледа да купя количка за моето момиче и вече се оринтирах в избора си, а от баба й къща за кукли, ако имате в къщи такива къщи препоръчайте ми..

ето от тук ще си купя количката с надежди да са здрави.
http://family-bg.com/advanced_search_result.php?search_in_descri … 0+%EA%F3%EA%EB%E8

# 60
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Тази количка зелено и розово от страницата на Касида я има в момента в МЕТРО за 65 лв. Дано да Ви е полезно. На мен ми хареса и мисля тези дни да отскоча да я взема.

# 61
  • Мнения: 5 255
Какво излиза, в Метро е по скъпа с 5 лв.
За да отидете до там попадате в задръстване, горите бензин и ала бала.
Ако трябваше да избирам бих предпочела доставката с куриер - дори по-евтино  Wink
Сори за оффа, ама...... Crazy

# 62
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
mam@, аз лично винаги предпочитам да купувам от магазин. Вчера в МЕТРО отворих количката и видях колко е голяма, например. Това не можеш да го видиш в он-лайн магазин. Не можеш да видиш нито качеството, нито материята, нито дали е маневрена. Все пак става въпрос за малко дете и трябва да върви добре, а не само да изглежда така. А ти след като можеш да дадеш 60 лв за играчка, дали ще изгориш бензин за още 2-3 лв. е все тая.
+ това не всички магазини предлагат безплатна доставка.
Виж, за парфюмите лично не мисля така - гледам и си миришкам в Beauty Zone и после си купувам от И-нет. Но, айде, че и аз оспамих темата. ooooh!

# 63
  • София
  • Мнения: 2 298
Нашата сме я купували от Марсел, със зимен кош, който се трансформира в летен за седнало положение. Имаше различни модели и различни размери, според възрастта на детето.

# 64
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
За съжаление в момента в Марсел няма особено голям избор на кукленски колички. Дано за Коледа да заредят!

# 65
  • София
  • Мнения: 2 298
За съжаление в момента в Марсел няма особено голям избор на кукленски колички. Дано за Коледа да заредят!
Жалко, дано да заредят, скоро не съм ходила там, нашата сме я купували преди две години, когато малката госпожица беше на година и половина. От Марсел-а на площад Македония.

# 66
  • Мнения: 3 886
наща е тази  много е яка  и здрава 



сега в новия каталог на метро има много сладка за  около 40 лв мисля

# 67
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
DIVA_ORHIDEQ, аз също харесах тази количка за малката. Я кажи може ли да става в легнало положение?

# 68
  • Мнения: 3 886
DIVA_ORHIDEQ, аз също харесах тази количка за малката. Я кажи може ли да става в легнало положение?
За голямо съжаление не но иначе е страхотна аз миналата година за нова година и я подарих и не се разделя с нея кара я навсякъде  вкъщи даже и до до толетната с нея ходи Другата ни е тази  тя е от марсел без проблеми я издържа като тежест  12-13 кг

Последна редакция: нд, 09 ное 2008, 17:09 от DIVA_ORHIDEQ

# 69
  • Мнения: 166
Иначе в крайна сметка взех една на чиполино която според мен не е лоша.http://www.chipolino.com/showpop.php?product=1672
[/quote]И според мен не е лоша-много маневрена,лека,коша се вади ,може да се поставя напред и назад,чупеща се дръжка-е ,че то аз тази ,която имах децата тбеше с по-малко екстри LaughingКупих я от фирмения магазин на Чиполино за 45лв,но видях,че  Е-магазините се предлага и за 69лв

# 70
  • Варна
  • Мнения: 276
ето още
http://www.thetoyshop.com/Toys/SoftToysAndDolls/PramsPushchairs.jsp
има доставка до бг, но в момента е убийствена  Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 3 886
ето още
http://www.thetoyshop.com/Toys/SoftToysAndDolls/PramsPushchairs.jsp
има доставка до бг, но в момента е убийствена  Rolling Eyes
Тук нито една не ми хареса а първата е просто ужасна  все едно е  от 15 век

# 72
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
А къде е фирменият магазин на Чиполино?
 Тази розовата количка също не е лоша. Мисля си, че малката ще иска да я прави легнала.

# 73
  • софия
  • Мнения: 1 745
мен пък първата мн ме радва  Grinning...мн ми е ретро

# 74
  • София
  • Мнения: 1 841
minilini, можеш ли да премериш височината на количката при най-високото положение на дръжката; дъщеря ми и тя мрънка за нова количка, ама вече е на 5 и търся точно с чупеща се дръжка.

...........................................

Фирмен магазин “Чиполино” - София
бул. Тодор Каблешков 53; Търговски комплекс "FRIENDS"

# 75
# 76
  • Мнения: 354
Макар че вече сте се спряли на количка, да ви покажа на какво попаднах сега
 - намалени от 87 на 57 лв
http://igrachko.elect-bg.com/Igrachki_3_zaKukli.htm#

Мисля, че изглежда доста добре. Незнам на "живо" как ще е.
Току що проверих, оказа се, че тези колички са свършили  Sad А толкова разчитах на тях  Confused

# 77
  • Мнения: 3 886
Ooo  сега се сетих за още едни модели .те за на МАКЛАРЪН много са яки  имаха магазин на  Константин Величков   бяха 70 лв аз исках от тях да купя но сега незнам къде се преместиха #Crazy #Crazy

# 78
  • Мнения: 166
minilini, можеш ли да премериш височината на количката при най-високото положение на дръжката; дъщеря ми и тя мрънка за нова количка, ама вече е на 5 и търся точно с чупеща се дръжка.

...........................................

Фирмен магазин “Чиполино” - София
бул. Тодор Каблешков 53; Търговски комплекс "FRIENDS"
Количката не съм я разопаковала и съм я скрила в дома на родителите ми-все пак дядо Коледа ще я донесе...но ако не ти е късно-през почивните дни ще ходим на баба на гости и ще се постарая да ти дам точна информация.Фирмен магазин в Пловдив-ул.Голямоконарско шосе №1-до  матраци ТЕД.

# 79
  • софия
  • Мнения: 1 745
Ooo  сега се сетих за още едни модели .те за на МАКЛАРЪН
жестоки колички  Peace

# 80
  • София
  • Мнения: 1 841
minilini, не ми е късно; и нашата ще е от Дядо Коледа  Laughing. Благодаря ти   bouquet

Дъщеря ми си беше харесала една количка на Макларън - с две единични дръжки, въртящи се предни гуми и столче за кола, хубава е няма спор, ама 115 лв  Rolling Eyes

# 81
  • Мнения: 46 508
Желязна е, много бой отнесе, но не мърда, нито количката, нито самия плат.
Има много нива на облегалката, включително пълно легнало положение.
Чанта за дръжката - тя също има степени, според височината на детето.
Става и за истински бебета  Mr. Green

Абсолютно същата в магазин за играчки я намерих за 65 лв. Laughing
Тази я взехме от Илиенци - за 40 лв.

# 82
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Благодаря на всички включили се в темата  bouquet
Вчера ходих по магазините да търся количка и за сега се спрях на една от Марсел,но я няма в сайта за да ви я покажа. По принцип е стандартна зимна количка,изискването е бебето да спи в количката Mr. Green. Има и седнало положение. Струва 75лв.
В Хепиленд имаше почти същите с чанта и чадър за количката. Два модела-единият  струваше 95лв,а другият модел 145лв. Попитах каква е разликата,защото на пръв поглед нямаше такава и ми казаха в цветовете  Shocked Просто на момичето му е било за първи ден Mr. Green

Много ми се ще да видя и тази на Макларън.

# 83
  • Мнения: 3 886
Благодаря на всички включили се в темата  bouquet
Вчера ходих по магазините да търся количка и за сега се спрях на една от Марсел,но я няма в сайта за да ви я покажа. По принцип е стандартна зимна количка,изискването е бебето да спи в количката Mr. Green. Има и седнало положение. Струва 75лв.
В Хепиленд имаше почти същите с чанта и чадър за количката. Два модела-единият  струваше 95лв,а другият модел 145лв. Попитах каква е разликата,защото на пръв поглед нямаше такава и ми казаха в цветовете  Shocked Просто на момичето му е било за първи ден Mr. Green

Много ми се ще да видя и тази на Макларън.
сещам се за  тези колички здрави са няма да сгрешиш моята мома миналата година каки на около 5годинки я бутаха в такава.Много са здрави.розовата ни количка по доло е от там но тя е лятна и  малка

# 84
# 85
има и мн.добри модели на mamas &papas ,виждала съм тандем за 90лв .

# 86
има и мн.добри модели на mamas &papas ,виждала съм тандем за 90лв .

# 87
  • София
  • Мнения: 426
http://www.leiselsbach.de/index.php?plentyMarkets=Baby-Born%2Fc- … tartLimit=40&
Тук има но незнам цената дали те устройва иначе тече събиране на поръчки във форума от този сайт

# 88
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Нашата е подобна като на Макларън,но е Silver Cros.Много готина и маневрена количка,с въртящи се дръжки,няколко положения на гръбчето и с дъждобран /който си е пришит към самата количка и се прибира в една торбичка на гърба и,когато не се ползва/. Peace Само дето дребосъчка вече не и обръща внимание и само я подместваме насам-натам. Rolling Eyes

# 89
  • София
  • Мнения: 1 715
Сега видях това Много е интересна Simple Smile Прилича на Стоке Joy

# 90
  • Мнения: 156
Тази е доста здраво истинско умалено копие на моделът за деца Simple Smile

http://www.kasidabg.com/x-lander-products_id-4735.html

# 91
  • Мнения: 3 886
Тази е доста здраво истинско умалено копие на моделът за деца Simple Smile

http://www.kasidabg.com/x-lander-products_id-4735.html

Много е яка направо като истинска е

# 92
  • Мнения: 2 231
tatko N 1, не за първи път ще кажа, че вече всички разбрахме за фирмата ти Лобби България ЕООД, и за магазин Kasida. Защо не се поспреш вече с рекламите и агитациите на предлаганите от Вас марки x-lander и Delti. На мен и предполагам на другите във форума ни писна, а пък и не сме толкова смотани, колкото предполагаш Mr. Green. Големи хора сме и можем сами да преценим каква марка да изберем. Не натрапвай мнението си постоянно. В мен би имало по-скоро отрицателен ефект. Ако искаш да рекламираш вземи че си плати на администратора на форума и српи с простотиите.

# 93
  • Мнения: 196
Дайте мнение ето за тази ,дъщеря ми е на 3.3 месеца ,дали става  http://toytownbg.com/index.php?toy=10.4.958 и за размерите нещо инфо

# 94
  • Мнения: 156
Знаете ли ако се замислим малко ще видим че хората сами избират нали !!!
Никои не предлага нещо насила на някого. Колкото повече предложения толкова по добър избор.

"На мен и предполагам на другите във форума ни писна, а пък и не сме толкова смотани, колкото предполагаш . Големи хора сме и можем сами да преценим каква марка да изберем."

Много правилно!

Последна редакция: сб, 22 ное 2008, 20:13 от tatko N 1

# 95
  • Мнения: 41
                                                 Здравеите момичета!
 Някоя от вас да си е взела ето този модел количка за кукли:
  http://www.angelsdream.eu/angelsdream/catalog/product_info.php?c … 26d4b137fd658e8c6
 Мислите ли че е добра за коледен подарък?

# 96
  • София
  • Мнения: 4 397
Сега видях това Много е интересна Simple Smile Прилича на Стоке Joy

Тази я гледах преди няколко седмици в Бонжур, беше около 100лв.

# 97
                         Здравейте      може ли някой да ми каже саит за по нормални  цени на колички и аксесоари ? Аз имам 2 . Упитвам  да вяза в Cipolino но не мога да намеря за бебешките колички играчки ако може бихте ли ми казали от каде? newsm78  bouquet baby_neutral

# 98
  • Мнения: 1 650
грешка мислех че става въпрос за истински
 Joy

Общи условия

Активация на акаунт