Двете чертички - кога се появиха.Споделете кога стана при вас.

  • 2 390
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 806
Благодаря ви момичета.
Да са ви живи и здрави вашите бебоци baby_neutral
Охрдано скоро да ги видя и аз тези 2 чертички Praynig

# 16
  • Мнения: 141
[ HugЗдравейте,
Моите две чертички се появиха вчера!
Т.е. според мен аз съм в 5-6г.с. Преди това се правих 2 теста, които бяха отрицателни!Съответно си мислих че отново е липса на ову , но този път вече не е !
Пожелавам успех на всички!

# 17
  • Мнения: 806
ЧЕСТИТООООООООООООО. baby_neutral
ЛЕКО БРЕМЕНЕЕНЕ И ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ  bouquet

# 18
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Здрасти Vesselka.Днес на мен ми е 10 ден от ову-то и да ти кажа имам даста симптоми-болят ме гърдите,по-скоро зърната, вие ми се свят,тъпо чувство на гадене,но и аз като теб силно се надявам да са симптоми на бебче, ане на ПМС. Иначе относно теста знам, че или на деня на М или след него вече си показвало.Но на някои момичето много след датата на М им е отчитало отриц.резултат и много по късно са се появили 2-те чертички.
Така че успех и на теб и на мен и на всички други момичета.
 Hug и спокоен и слънчев следобед.
Някой жени имат ПМС и по време на овулацията. Това не е сигурен знак, но за да не се разочаровате изчакайте поне 1-2 дена след менструацията. И аз първия месец бях в очакване и едвам дочакам менструацията си, но ми дойде като часовник. И бях доста разочарована.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 907
При мен нещата се развиха така:
Последна менструация - 25/05
Овулация - 10/06
Положителен тест - 23/06 (това е датата, когато трябваше да ми дойде)
Късмет и търпение  Laughing

# 20
  • Мнения: 806
Мерси много на всички Heart Eyes
Дано да не се разочаровам този месец.дана Praynig

# 21
Мили4ка Praynig Praynig Praynig много за теб да се присаединиш кам нашия отбор за март! От сарце ти го желая! При мен теста беше положителен на 4 ден закаснение с бледа 4ерти4ка! Peace

# 22
  • Мнения: 5 393
Аз изчаках 5 дни да ми закъснее и си направих тест макар че бях 100% сигурна че съм бременна,просто ми е много редовен цикъла.Но пък за сметка на това 9месеца ги чаках тези две черти.
Честито на всички които са видели мечтаните чертички,на другите пожелавам възможно най-скоро.Успех,търпение и спокойствие.

# 23
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
първите ни опити да направим бебе бяха межде 5 и 7 март, трябваше да ми дойде около 20 март и тогава си направих тест, не очаквах да е положителен обаче - ИЗНЕНАДАААААА - две чертички  Grinning

# 24
  • Мнения: 5 370
ЕТО ГИ СЛЕДВАЩИТЕ МАРТЕНИЧКИ МИЛИИИИИИИИИИИИ Hug Peace Heart Eyes. Да споделя сега и аз-миналата година последна менструация 22.06. Според изчисленията на ехото и според лекаря-съм забременяла  на 05-06.07. На 05-твърдо не-пътувахме за морето,на 06.07-първи опит и -в десетката.До тогава сме се пазили. Heart Eyes.да му се ненадяваш....като ми закъсняваше след морето,си мислех,че е от климата-климат-друг път.Вече чак в 7 седмица съм направила тест-понеже най-малко за бременност мислех.И в осма направо видяха един завързак 14 мм.вътре в матката и как бие сърчицето.Ся завързака е вече вързопче близо 7 килца Heart Eyes Heart Eyes Роден е на 06.03.2005-23 дни предсрочно.  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 2 298
Кога най-рано мога да получа достоверен резултат от теста за бременност.Нямам търпение,днес ми е 9 ден от овулацията,а теста е отрицателен Cry
то и гърдите ми нещо не са напрегнати,ама знам ли...имах аборт наскоро,може при една "втора" бременност симптомите да са по-различни от начало #Crazy
Със сигурност всяка бременност може да е различна. И аз като като тебе имах един аборт, но за забременяването тогава разбрах след 20 дни закъснение. Така денонощно бях ангажирана служебно, че едва на 20-тия ден се усетих, че ми закъснява. Втория път го разбрах 6 дни преди датата за поредната менструация. Не съм си мислила за тестове, защото уж се пазехме. След аборта ми казаха да се пазим 6 месеца, но аз си смених работата и решихме да се пазим поне още 3-4 по тая причина. Та като се прибирх аз у дома след първия работен ден на новото място, усетих че ме втриса леко, гърдите ме болят и ми се гади. Веднага ми дойде мисълта, че съм бременна, премерих си температурата - 37.2 - е, вече бях сигурна, изстрелях се до аптеката до нас и въобще не ме изненадаха двете чертички, които видях няколко минути по-късно.
Но ви съветвам да не живеете само с мисълта за двете чертички, защото ако не стане бързо, само ще се изнервите от това чакане и разочарование всеки път, когато се покаже само една чертичка. Аз бях така и на никого не пожелавам да чака, колкото мене. После като теглих майната на тестове и графици, взе че стана, първия път неуспешно за съжаление, но точно 6 месеца по-късно пак забременях и сега по-долу виждате резултата.
Пожелавам късмет на всички!

# 26
  • Мнения: 806
Благодаря ви момичета за споделения опит.  bouquetМного сладки девет месечни резултати имате Party.Да са ви живи и здрави бебоците baby_neutral.Дай Боже Praynig всички които чакаме за този месец - и нашия резулт от теста да е девет месечен.
 Целувки на всички и  Hug

# 27
  • Мнения: 3 550
Последен цикъл 21, юни 2004 г., чертичките се появиха на 03, август 2004 г. Изобщо не подозирах, че съм бременна. Предната вечер се спуках от повръщане, та пих и парацетамол, за да си лекувам "настинката". Чаках си цикъла, който при мен се проявява с нервност, гадене, леки болки в корема. Само обяснявах на мъжа ми: "Ох, пред мензис съм, чакам всеки момент. Гадно ми е! Не ми обръщай внимание!" ......... Е, осъзнах в един момент, че го чакам вече 2 седмици.  Grinning

# 28
  • Мнения: 2 950
На мен последна М ми беше на 6 юни, на 19 юни ни беше сватбата, на 21 заминахме на море. Като се върнахме, вече ми се виеше свят и яко ми се драйфаше - извинете за израза, но си беше точно така! На 5 юли имах вече 2 чертички. Това миналата година, а тази година на 25 февруари гушнах най-великото творение на тази земя (за мен де)!
Но не при всеки става толкова бързо - спокойно!
Желая ти съвсем скоро и ти да си пъчиш корема по улиците и да ти стават в рейса!

# 29
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
За първи път правихме бебе на 08.04.2004 г., а втори на 14.04.2004 г. Направих си първия тест на 15-16.04. отрицателен. И зачаках следващия месец. Трябваше да ми дойде на 25-26.05. но без да се усетя стана 30.05. и реших да си направя тест. Излезна 1 чертичка и аз се разочаровах отново. След 10 минути се върнах в банята и вече имаше и втора чертичка. Бяхме много щастливи.Сега сме щастливи още повече, имаме най-ценното нещо на света - малката ГАБИ.
ЖЕЛАЯ ТИ В НАЙ-СКОРО ВРЕМЕ ДА ВИДИШ ДВЕ ЧЕРТИЧКИ И ДА ИЗЖИВЕЕШ ЩАСТИЕТО ДА ГУШНЕШ СВОЕТО БЕБЕ.

Общи условия

Активация на акаунт