грозни актриси

  • 12 214
  • 107
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
.. и актьори.  Няколко пъти попадам на някакъв български сериал и ми правят впечатление актьорите.  В американските и латино сапунките едни убавци и убавици, да им се ненагледаш. А нашите - дзверове. Чудя се къде ли ще да е грешката - калпави гримьори, оператори, осветители или що?  newsm78

# 1
  • Мнения: 2 746
Ами гена им такъв  Laughing

# 2
  • Мнения: 12 662
Ами пусни си някой от многобройните фолк-канали. Всички са красиви.
Барбара Стрезънд, Шер, Джак Никълсън, Клинт Ийстуд. Имат физиономия. А красивите не ги различавам.

# 3
  • София
  • Мнения: 62 595
Нашенци не са грозни. Мен ме дразнят изглеждащите идеални чужбински актьори, защото съм почти сигурна, че доста е играл скалпелът на пластичния хирург. Предпочитам актьори, които са истински, а не като редактирани с фотошоп.

# 4
  • Мнения: 916
Нашенци не са грозни. Мен ме дразнят изглеждащите идеални чужбински актьори, защото съм почти сигурна, че доста е играл скалпелът на пластичния хирург. Предпочитам актьори, които са истински, а не като редактирани с фотошоп.
Подкрепям напълно!

минзухар
, ти кой по-точно визираш?

# 5
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Е на Аня Пенчева какво й е? На Йонна Буковска, Виолета Марковска, Параскева Джукелова, Александра Сърчаджива? Разликата с американските актриси е че нашите актриси нямат финансови възможности да остаряват красиво. А пък и колко % от американските са естествено красиви? Нали все им гледаме снимки от младите години. Едни имат генералски мустаци, на други задниците им висят, трети с коса два косъма....... Чак като се видят с пари и попаднат на читави продуценти започват да изглеждат що-годе прилично.
За латинските сапунки не знам дали изобщо има смисъл да говорим. Там красиви са главните героини. Второстепенните актьори си изглеждат като хора от народа.

# 6
  • Мнения: 14 483
Аня Пенчева си позволява да "остарява красиво" - има пластична операция. поне и свестен фризьор да си беше намерила милата. ooooh!

иначе по темата - фактът, че актьорите са грозни е поредното доказателство, че "българката е най-красивата" е поредната българска комплексарска измишльотина
не знам Минз кой сериал визира, но ако е този, който си мисля там играят толкова зле, че превключвам канала на секундата, нямам време чак толкова да се загледам, толкова са дразнещи в некадърността си Sick

# 7
  • Мнения: 2 401
Не знам кой и какво визирам честно казано, щото не им знам нито имената, нито филма, просто ги хващам понякога докато превключвам каналите.  Днес се задържах около минута и се зачудих дали са и актьори даже..   
Аня не е зле, кефи ме позитивизма и това, че е по-хубава от щерка си.  Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 62 595
Но не пропуска възможността да я лансира като " твърде умна за актриса". Семейната рекламна кампания работи.

Предпочитам дъщерите и синовете да са всичко по- от родителите си. Пък дори и по-хубави.

# 9
  • Мнения: 97
джулия робъртс. грозна е според мен

# 10
  • Мнения: 250
сара джесика паркър

# 11
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ан Хатауей е брр, страх и ужас.

# 12
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Мерил Стрийп, Барбра Стрейзънд, Сара Джесика Паркър, Джулиета Мазина, Джак Никълсън, Жан-Пол Белмондо, Майкъл Кейн, Мая Новоселска, Вяра Коларова - грозни, но талантливи  bowuu     bouquet
Това беше на прима виста Peace

Ами пусни си някой от многобройните фолк-канали. Всички са красиви.
  Joy Joy Joy  Hug

Последна редакция: вт, 04 ное 2008, 02:48 от lenny_pld

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 14 057
Деси Тенекеджиева  Sick

# 14
  • Мнения: 2 401
За какво говорите, да ви вземат дяволите?  Laughing  Прочетете за какво иде реч, бре.. 

Общи условия

Активация на акаунт