Как да се борим със " сутрешното" гадене- полезни съвети.

  • 27 112
  • 190
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 780
Коричка хляб или сухар-гаденето отшумяваше...до следващия път. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 320
Уф! Много гаден период!!!
Свалих 7 килограма през третия месец!!! Rolling Eyes Малко на системи в болницата и спрях да повръщам, после като се прибрах пак почнах. Установих, че не трябва да стоя гладна. В чантата винаги солети, вафли, бисквити. В последствие установих иче физическата активност ме кара да се чувствам по-добре и ходех да плувам, по малко, защото мнооого се измарях. И хомеопат ми изписа нещо, което явно ми помагаше.
Успех мамчета, дерзайте!!!  Peace  bouquet  bouquet  bouquet

# 32
  • Мнения: 63
на мен нищо не ми помогна,гадеше ми се по цял ден до 12-13г.с.,после мина от само себе си,стискай зъби,ще мине

# 33
  • София
  • Мнения: 1 139
Гадеше ми се и повръщах до щестия месец.Чувствах се ужасно,нищо не ми помагаше-нито ядене на често,нито фрешове,нито нищо.Най-добре се чувствах след една системка с Деган,но ефекта пак е краткотраен Confused

# 34
  • Мнения: 223
"Сутрешно" му е само името  Wink и първия път и сега ми се гади през целия ден, особено следобед.
На мен ми помагат плодовете - ябълки, портокали, киви, лимон (дет се казва мога като ябълка да го гриза)
Не ми помагат тестените, защото ми оставят някакво усещане за мазно, от което ми се гади също, няма значение какви са: геврек, бисквита, обикновен хляб, даже киселото мляко ми оставя усещане за мазно.
Все пак трябва да се яде, затова примерно пил. филе с варени картофи гарнирам обилно с кисели краставички. Simple Smile
Първия път що трушия и кисели краставички изядох  Simple Smile. Киселото ми притъпява също гаденето.
 

# 35
  • по света
  • Мнения: 1 587
Аз пиех студено прясно мляко с ментови бонбони  bouquet

# 36
  • Мнения: 4 725
 Аз от два дни открих сутрин комбинацията от кола, маслини и сирене. Брутално, но е факт че не ми се гади.

# 37
  • София
  • Мнения: 137
Благодаря ви много момичета, на мен ми се гади непрекъснато и даже повръщам, аз съм в първия месец. Трудно понасям да повтарям храна....знам, че трябва да ям, но самата мисъл за храна ми кара  Sick. Сега ям по-малко, отколкото преди. Ще опитам вашите методи със сутрешното хапване на нещо малко, дано помогне.

# 38
  • Мнения: 493
На мен най-много ми помагаше газирана вода с лимони и киселичките неща  Peace Peace Peace

# 39
  • Мнения: 216
И на мен киселото ми помагаше в началото , но от две седмици сам с киселини от всяко нещо ooooh!, което хапна или пийна. Но ментовият чай като че ли помага от време на време.

Последна редакция: ср, 05 ное 2008, 19:06 от Lil_Vixen

# 40
  • Мнения: 1 517
освен леко хапване, много ми помагаше и ароматът на цитрус, особено лимон
в тоалетната имах такъв ароматизатор, та често ми се разминаваше малко като постоя там с напъни за повръщане  Grinning

# 41
  • София
  • Мнения: 6 041
Аз заради това си пазя корите от портокалите, като си правя сок, и си ги мириша, особено ако ми засмърди нещо извинете за израза

# 42
  • Мнения: 1 080
Сода и бисквитки - това правех за гаденето и мноооооого солети сутрин!!!

# 43
  • Мнения: 3 929
За да не ми се гади сутрин, като станех, в чаша с вода изцеждах лимон и я изпивах. После хапвах нещо тестяно - баничка, кашкавалка, неща от този род - само от тях не ми ставаше лошо. Всеки е индивидуален. Пиех и сода с изцеден в нея лимон.

# 44
  • Мнения: 286
Само гевреците ме спасяваха. ПрежИвях на бюрото до обяд, и това аз, която никога през живота си не съм закусвала. Беше кошмарно това повръщане.
И аз съм за гевреците, но късно ги открих. Гадеше ми се от 4-я до 6-я месец, целодневно. Спасявах се със слънчоглед, промишлени количества #Crazy, дъвки и сода /газирана вода/.

Общи условия

Активация на акаунт