Нападнаха мъжа ми с хладно оръжие посред бял ден !

  • 3 253
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 224
Ето за това винаги са ми заключени вратите  ooooh!
Всичко очаквам в България.
Повтарям се , но преди няколко месеца мен се опитаха да ме отвлекат посред бял ден от доста оживена улица .
Този български абсурд е на всяка пряка  ooooh!

# 16
  • Мнения: 2
Аз винаги си ходя с флакон сълзотворен газ в себе си ,откакто се опитаха да ме оберат.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Без никаква причина ли? Сори, ама движението в БГ ме научи, че винаги има причина, ако ще и абсурдна да е...
Съжелявам за преживянато!

# 18
  • Мнения: 1 058
Добре, че е добре мъжа ти. От скоро и аз започнах да се заключвам, нещо ме е шубе от време на време. Особено сега като се стъмва рано.

# 19
  • Мнения: 1 813
 Shocked аааа за заключване в колата не се бях замисляла? Нито за подобни инциденти.  Shocked

# 20
  • Мнения: 2 229
Е, как бе, аз независимо дали се возя или карам, винаги гледам дали ми е заключена вратата...най-малкото може да не съм я затворила добре...

# 21
  • Мнения: 0
Гадна случка , дума да няма !
Добре ,че е успял да се измъкне без повече екшън , че ако се бе изрепчил после стават едни сериали... Stop
И какво сега оръжие ще си купува и мъжа ти така ли се кани?
Дивият изток сме ние.
Да се оплачеш в Полицията , едва ли ще го намерят тоя , а и да го намерят кой знае кой мафиот с добре "оплетена кошница" му е бос  Thinking
Какво му остава на един мъж освен саморазправа?
Но понеже повечето потърпевши са обикновенни граждани ще ги натопят тях разбира се.  Close
Задачка с леко повишена трудност , мдаа  newsm78

А инъче , по правилник , да се заключва колата от вътре не е препоръчително и дори забранено.
В случай на катастрофа,не дай си Боже, и безсъзнание на хората в автомобила едно такова заключване пречи на службите за помощ.
Затова се казва child lock , но всеки си преценява риска от използването му.
Както гледам и избора не е голям  Confused

# 22
  • Мнения: 47 981
Ми кво толкова, случват се такива работи ежедневно, вече нищо не ме изненадва  ooooh! #Cussing out

# 23
  • Мнения: 2 401
Ми кво толкова, случват се такива работи ежедневно....

Ааааа ми нищо, говорим си тука...   ooooh! ooooh! Whistling
Трябвало е да звънне на полицаите, такива бързо ги намират. Линка от news.bg за вашия случай ли е или за друг?

# 24
  • Мнения: 1 043
Подаде олакване в полицията - днес е пак там нещо да доизяснявали , мислят че е опит за кражба според описанието му.
По принцип вратите на малките отзад са винаги заключени - не се отварят от вътре - само от вън  , но явно трябва да се заключваме. Гадна действителност , Ще се заключваме и окопираме като  на война   Sad , като във военен режим - вечерен час и постоянен страх и стрес ...
Все повече ме гложди мисълта да се махнем от тази държава - тук е сигурната ни работа - приятелите и дома ни, но за мен това не е достатъчно . Искам сигурност за децата си...

А цялата ситуация се случи в Асеновград , на централна улица - няма наоколо камери - специално огледахме за магазин или нещо със видеонаблюдение - но няма

Не е за нас - за съжаление е друг случая от този линк , но мъжът ми си е идвал от Пловдив от работа точно , сподели ми само че е стаснало на връщане в Асеновград когато е влязал .


Ние сме обикновени хора - мъжът ми работи от сутрин до вечер - и дори не излизаме по заведения .В почивните дни прекарваме на планина . Просто споделям защото по долу прочетох ,че не било безпричинно това нападение -  аз не виждам причината в мъжа ми - той е работохолик който се тръшка пред телевизора вечер уикендите отделяме за децата си - не пие не пуши не е агресивен. Дори да е отстоявал правото си в каквато и да било ситуация - то е било по културен и възпитан начин - дори без повишаване на тон . Мога да кажа че е високо интелигентен човек - владеещ се и винаги премислящ нещата преди да направи нещо ...


Тъпо ми е , че аз от много време го разубеждавам да не си взима лично оръжие - някак си ми е гадна мисълта всеки да ходи въоръжен за да се защитава сам - просто понякога човек греши - а с оръжие в ръка грешките са фатални. Но сега се замислям чак че може би наистина ситуациите в нашата държава изискват такъв вид самозащита.
Сутринта споделям с най близките си приятелки и те веднага започнаха да ми дават примери с техни близки  Shocked .

Последна редакция: вт, 04 ное 2008, 09:30 от krissie

# 25
  • Мнения: 6 618
И според мен са се опитали да му откраднат колата.

# 26
  • Мнения: 183
И според мен са се опитали да му откраднат колата.
И според мен е опит за крадене. В София преди години така се крадяха коли,пари и т.н. . Аз отдавна карам на заключени врати,особено както си оставям отворена чантата на съседната седалка-съм лесна мишена-отварят вратата и хукват с чантата,в тези задръствания няма шанс човек да си 'догони' чантата #Cussing out

# 27
  • Мнения: 212
Просто споделям защото по долу прочетох ,че не било безпричинно това нападение -  аз не виждам причината в мъжа ми ...

Щом причината не е в мъжа ти явно е в колата ви. Продайте луксозната кола която карате и си купете най-обикновенна народна кола - някой Голф двойка или тройка да кажем. Тогава гаранция никой няма да напада мъжа ти да му краде колата. И той ще е спокоен и ти ще си спокойна.
Ей виж ма мен. Аз карам обикновенна кола и досега никой не ми е опрял нож в гърлото да ми я краде.

Тъпо ми е , че аз от много време го разубеждавам да не си взима лично оръжие - някак си ми е гадна мисълта всеки да ходи въоръжен за да се защитава сам - просто понякога човек греши - а с оръжие в ръка грешките са фатални. Но сега се замислям чак че може би наистина ситуациите в нашата държава изискват такъв вид самозащита.

Задължително да си вземе оръжие. И следващия път да гърми на месо. Нищо че ще лежи в затвора - ти ще си знаеш че той не е виновен.

# 28
  • Мнения: 3 695
ужас,  Shocked трабва да започна да си заключвам вратите на колата

# 29
  • Мнения: 3 880
А инъче , по правилник , да се заключва колата от вътре не е препоръчително и дори забранено.
В случай на катастрофа,не дай си Боже, и безсъзнание на хората в автомобила едно такова заключване пречи на службите за помощ.
Затова се казва child lock , но всеки си преценява риска от използването му.
Както гледам и избора не е голям  Confused
При по-новата генерация коли това не е проблем, защото в случай на катастрофа централното заключване автоматично отключва всички врати. Много модели дори се самозаключват, след като колата потегли, точно от съображения за сигурност Peace
Може би е добре да си създаде човек такъв навик да заключва, че никога не се знае на какъв ненормалник ще попадне...

Общи условия

Активация на акаунт