Чакаме първи ритничета от нашите АПРИЛски мъничета!!!

  • 14 481
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 243
Ето моят списък,който съм приготвила аз


Дея, и аз този модел съм си харесала 10X Peace
Темата е супер ,благодаря за старанието и за името и на двете Ви Hug  bouquet Heart Eyes

Иска ми се мили мами на всички да се похваля с нещо ново,но не съм ходила на преглед и съм чак за след 20 ноември Sad.
Тогава се надявам да имам новини за пола на бебето,но може и да се наложи да поизчакам,че миналия път нашта госпожица само ни се дупеше и не се показваше до 8-ия месец Mr. Green
Много положителни емоции да имаме всички и дано болежките ни отпуснат ,а бебетата ни радват с повече ритничета. Flutter Hug Simple Smile[/list]

# 31
  • София
  • Мнения: 243
То май цялото излезе като цитат,но ще ме извините за първи път цитирам Embarassed Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 6
Здравей те на всички мами Laughing

emanuela88 за гимнастиката още нищо не сме се разбрали.
С gaja нищо още не сме се уговорили.Мислим да е в почивните дни.Пък после като като спрем да ходим на работа,може и по-чесно да ходим.Ако решите нещо пишете.

Имам един въпрос към мамчетата от София(по точно към тези,който ходят на ЖК в ТОКУДА)?Имате ли представа дали ЖК там се заплаща,или мога да отида с направление?

Благодаря на всички за инфо.

Приятна вечер newsm51

# 33
  • Мнения: 343
Ураа, знаех си, че не трябва да имам доверие на този неграмотен, който се нарича лекар-гинеколог. Не лекар, а бизнесмен. Момичетата от Русе може би знаят за кого става въпрос и кой преглежда на 4D видеозона. Нямам нужда от серклаж, направих ми обстоен преглед на бебчо/повече от 30 мин/, тръгнах си с диск и снимки и то с 50лв по -евтино. Е, определено вече полът е категоричен - мъжко. Полът е без значение щом резултатите са добри.
Извинете ме, но съм щастлива, че се оттървах от една излишна интервенция. Лека и спокойна вечер на всички.

# 34
  • Мнения: 541
 smile3501 newsm10
как се казва лекаря? да не би хубчев през последните месеци да се е обзавел с 4д?

# 35
  • Мнения: 541
и аз си купих днес дънки за бременни,супер са !!!!!!

# 36
  • Мнения: 343
smile3501 newsm10
как се казва лекаря? да не би хубчев през последните месеци да се е обзавел с 4д?

newsm10
и аз си купих днес дънки за бременни,супер са !!!!!!

И откъде ? Освен дънки има ли и други панталони?

# 37
  • Мнения: 0
Здравейте маминки,

Около нас имаше доста облачни дни. Най - напред се оказа, че имам анемия- хемоглобин около 9, после излезе много висока стойност на изследването за токсоплазмоза. След това на БХС отчете риск 1:152... За анемията започнах да пия Малтофер и витамин С, за токсоплазмозата се оказа, че е прекарана отдавна и съм изградила антитела, но все още не знам за БХС - то, уж гинеколога ми каза да не се безпокоя, но съм записала за 18.11. час за 3d. Молете се за нас  Praynig
Започнах курс за бременни. Раничко е, но моя близка е в 8- ми месец и ходя заедно с нея. Ще сподея впечатления, когато минат 2-3 лекции.

Желая Ви безоблачно настроение, усмивки и много споделени мигове с малката душичка(душички) във вас. Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 2 090
Добро утро!



atlantica,много се радвам за развитието на нещата,почти бях сигурна че и при теб казаните неща и диагнози ще се окажат въздух под налягане Wink.Чудесно е че всичко е наред,и честито за новината  stork-boy Hug

Didi Bojinova,честити розови гащи  stork-girl

qnika,дано бързо да оздравява бъдещия батко Praynig,пази се много и ти Hug

madlena,бързо оздравяване на теб,и на всички около теб Hug

Уф,с тези болести значи ужас.....моето момченце тази сутрин го чух да кашля,само един път,но....дано не ми се разболее пак,тъкмо се закрепи след бронхита Praynig

Хубав ден на всички и само хубави емоции Kissing Heart

# 39
  • Лудогорието
  • Мнения: 107
Добро утро в петъчния ден  Hug
Като гледам какви красоти сте си набелязали се чувствам виновна, защото още не съм на тази вълна  Embarassed Сега все още си ремонтираме дограмата и ще си затваряме едната тераса....Гледам да е комфортно за нас и бебето като се появи ЖЗ  Praynig Пък като наближи времето ще му мисля.Дея  мисля си, че трябва да познаваш по-малкия брат на съпруга ми-Иван Ганчев, той е твой набор. Около Коледа смятам да се разходя до Карнобат и да цапна едно винце  Crazy Дрехи за бременни още  не съм си купила.Карам с един панталон с ластичета на кръста. Продавачите спекулират със състоянието ни-безбожно надуват цените  Close
Приятни емоции на всички   bouquet

# 40
  • Мнения: 734
Здравей те на всички мами Laughing

emanuela88 за гимнастиката още нищо не сме се разбрали.
С gaja нищо още не сме се уговорили.Мислим да е в почивните дни.Пък после като като спрем да ходим на работа,може и по-чесно да ходим.Ако решите нещо пишете.

Имам един въпрос към мамчетата от София(по точно към тези,който ходят на ЖК в ТОКУДА)?Имате ли представа дали ЖК там се заплаща,или мога да отида с направление?

rrivanova , Има два начина да отидеш на ЖК в Токуда - единият е платен, а другият е по здравната каса. Проблем чрез здравната каса може да има по няколко линии - до колкото ми е известно не всички лекари приемат по ЗК и второ - часовете, които дават са за след месец и половина приблизително....с малко повече късмет може и за след месец да ти дадат. Т.е., ако решиш, се запиши от рано. А ако си платен прием ще можеш да се вредиш по-напред....
А би ли споделила за тази гимнастика през почивните дни? Какво представлява? Къде се провежда? Може би съм пропуснала да прочета по-рано. Извинявам се, ако те карам да повтаряш.... Embarassed

# 41
  • Мнения: 334
smile3501 newsm10
как се казва лекаря? да не би хубчев през последните месеци да се е обзавел с 4д?
Като лежах в Ескулапт за серклажа, бях в една стая с момиче на което Хубчев и трите пъти при които я гледал на видеозон е казал, че ще има момиченце, съответно роди момченце и милата се тюхкаше какво ще прави толкова рокли и розови джунджурии, които си е накупила Grinning
atlantica , при кого ходи на втория преглед?
Олче, и на мен ми харесва Конкорда, но не съм я виждала на живо.Разчитам на Мара Подробната да я огледа и да даде компетентно мнение.

# 42
  • Мнения: 7 110
atlantica, тази ваша местна знаменитост май потвърждава моята теория за важността на устройството срещу апарата, а не на самия апарат. Радвам се, че всичко е о.к.  Hug
Едно време имахме смахнат преподавател в университета, който често употребяваше израза "Картината на предмета не е самия предмет".
Всички кандидат батковци и каки да не подлагат на допълнителен шаш мама и да оздравяват.

Камбичка, много се радвам, че при теб серклажът е минал (забравила съм за кой ли път мисълта си  Embarassed). Сега да си почиваш и да се настройваш и емоционално, че всичко ще бъде наред.  Hug Кой прави серклажа ти и къде? Видях, че си писала след като публикувах мнението си. Бях останала с впечатление, че в София се е състояла манипулацията.

Деичка, ако искаш задръж засега със списъка. Не той е важният в случая, но може да има доста буреносни емоции и наранени чувства. Лошото е, че заради нулевият километраж на мнения на повечето от дълго неписалите, може да се окаже невъзможна комуникацията на ЛС.

# 43
  • София
  • Мнения: 243
Добро утро от мен мили мами.
Сестра ми разказа един виц за бременни и искам да го споделя с вас  и се на дявам,че ще ви зареди с положителна емоция.Малко е мръсничък,но ще прощавате Mr. Green:
"Отиват бременна жена и мъжа й на преглед при гинеколог.
Преглежда доктора жената и казва,че всичко върви нормално.
Поусукали се малко мъжа и жената,но накрая малко притеснен мъжа попитал:
-Докторе в какви пози е най-удобно да се прави секс по време на бременността?
Доктора се почесал,поусмихнал се и казал:
-Първите три месеца го правите в каквито пози искате,следващите три ви препоръчвам кучешката поза ,а последните три месеца вълчата поза
Мъжа се смутил,но след малко попитал пак:
-Докторе за първите три и вторите три разбирам,но ако не ви затруднява,кажете ми моля ви каква е тази поза на вълка?
Доктора се засмяли казал:
-Ми нали се сещате....заставате до дупката и виете като вълка"
 Laughing
Много усмивки и хубави новини Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 3 211
Дея, аз мисля, че щом не пишат толкова време, няма смисъл да бъдат записани в списъка. и без това е много дълъг първия пост. ако решат да пишат после пак, ще ги включим.
Олче, количката изглежда добре, но това, че няма кош за мен е много голям минус.
а това за магнезия е вярно, наистина сваля кръвното. доста от момичетата се оплакват, че им пада кръвното, за нас добре дошло Grinning аз вече го пия 3 пъти на ден и почти не вдигам.
Атлантика, честито момченце, добре, че си се разминала и всичко е наред. какви са тези специалисти ooooh!

neobiatna, дано всичко да е наред на ФМ. то затова първо препоръчват ФМ и тогава БХС. Давало много грешни резултати БХС. Дано вашия случай да е грешка Praynig

Общи условия

Активация на акаунт