ВМ НВХ - О, диета, помогни ми да разкарам тез сланини! 37

  • 27 402
  • 307
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 673

И да ви припомня за супите .
Така добре ме засищат , защото на мен ми трябват количества , за да съм дружелюбна иначе съм една кисела и  аха да сдъвча някой .  Crazy
Мда, и аз съм напълно съгласна за супите: много хубава храна са. За да се заситя обаче само за мен си правя една тенджера  hahaha Другото ми засищащо голяямо нещо е салата от зеле. Бях чела в T-nation някаква диета точно основана на ядене на "талаш", т.е. по-големи неща с по-малко калории. Аз не че съм на някаква диета де, даже не съм убедена че нашите проценти и брой на калории спазвам, но съм си изградила вече някакъв собствен режим, който ми е удобен и бърз за готвене и от който не качвам и си карам на него. През деня ям само омлети със сирене и масло, защото ми е най-лесно да си ги приготвя и транспортирам в кутии, а вечерята ми е каквото и на другите (без въглехидратите де): някакво месо и салата зеле естествено. Бях почнала да се отпускам доста с алкохола. И то не толкова с количествата, колкото с честотата (3-4 пъти на седмица) и от вчера умишлено се въздържам  Confused Що такава ми е слабост, предпочитам една ракия със салата да вкарам отколкот една вкусна пържола например... Не правете като нея Wink

# 46
  • Мнения: 1 280
Моля ви вържете ме...пак по магазини бях,купих си 2 страхотни блузи..колан...и дрънкулки разни..подготвих се за рожденният ми ден,сега остава до тогава да не качвам,а да посваля още малко,4е да не го карам само по бельо... Embarassed
Фенски,кой ша ми пристане не знам,ама като бях дебела по-големи успехи жънех...то да се чуди човек,кое е по-добре? Въпреки,че аз си се харесвам много повече така на 58-9 кг,отколкото на 76....май дет викаш аз към ергени трябва да се ориентирам....ауууууууууу,това не сте го чули,а мъжът ми-хептен!   Sunglasses

# 47
  • Мнения: 437
Абе, какви са тия съмнения у вас, бее? Кой ша ми върже, та кой ша ми върже- ам'чи който си поискати- нали е речено- Почукай и щи са отвори, поискай и щи са даде!-хама туй са вечни истини, бе брадъри!
Пък, Армандо - ний в родата сме само убос и сексапил- ти си го имаш наследствено, потрай и ша видиш. newsm76

Тоз, образец, корасончик де е, знайти ли? Мъчно му и, кога го няма много времи.

В тъмни зори сам са занимавал с разпъвани, разтягани и разклечвани и сега съм 2-3санта по-висок. Ама много полезно са чуствам, сякаш съм си изхвърлил сичкото схванатоС и тежест и съм останал само аз си. (Уф, то аз от години не съм сам, ама айде.)

Сега отива да сътвори някои добрини на човечеството и после пак ша нагледа, кой тайно ближе сладоледа.

Фъссс newsm52

# 48
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
 Hug
Пинки , не ТА връзвам - купувай жено , купувай - то и Асан 'ората ...
Супи обичам и ме засищат . 
Нещо ме няма на последък  Confused Уж всичко ми е наред , пък някакви дупки ми се отварят .. .

# 49
  • Мнения: 1 488
Раченце Hug заобикаляй ги тез дупчици  Wink
Аз се готвя за път отивам към шопландия на рожден ден на племенника.Цунки от мен  bouquet

# 50
  • Мнения: 437
Добро утро,   Heart Eyes
Имам нужда, от шоков режим, май за някой друг ден. Не ме устройва това лежерно темпо, с което уж влизам във форма. Пък от опит знам, че шоковите работа са "глей си работите", та...не знам.  Confused
Все пак едните гащи ми стоят по-охлабено...да са хвана за сламката, да му сектирдосам мамката (я, как ругая в ранно утро).
Рос, желая ти успешен дупкопрескок. Heart Eyes Хвани се за всичко хубаво, за което се сетиш и се дръж здраво. Както казва Феята Зън-зън на Питър Пан: "Това, което те е правило щастлив, ще те научи да летиш".  Hug
Хубав ден, мили хорца!   bouquet

# 51
  • Мнения: 1 280
Фенски,веднага давам акъл....Първо,направи си една "терапия"- яко ходене до 00,с цел,пречиатване на организма....билка,хап4е,сухи сливи и круши,каквото си решиш..така,като се ка4иш на заранта на кантара и видиш 2 кила надолу,ти идва стимул и тръпка...после,обличаш някое по-стегнато панталонче от миналото,/или си взимаш едно ново за стимул...ама 2 номера по-малко...казвам 2 номера,а не 1,за да не би плата да се поотпусне и да се успокоиш,че сваляш.....минаваш на много строг режим,нашият си...ама никакви издънки,и брой калориите да са ти до 1200,ама не по-малко!  Намали млечните,може и да ги забравиш за 1 седмица...колкото и да те мързи-всеки ден тренировки,скачай,рипай,включи и половинката да даде своята лепта...ако мрънка,4е много на4есто го притесняваш,кажи му,че това не е секс,а  просто ти влиза в програмата за отсланване...демек-лекуваш си...депресията,главоболието,ставите...Кажи му: Доктора каза:до изпотяване и препотяване,да не губя време и по сауни,4е и пари да давам,по-ефтинко излиза....След 1 седмица,ми се обади....а за НОва Година ще си трепач и половина....Аз така съм го замислила,имам  една седмица до рожденият ден,и тоалет съм си купила,ако не стане както съм го замислила,-не съм виновна аз,а "сауна ефекта"-слаба му е била температурата....и тогава: бой по манерката!   Laughing

# 52
  • Мнения: 437
  202uu Пинко, злато мое!  Hug  Laughing Смея се аз, ама ще видиш колко те слушам. Само за WC ще се въздържа, щото съм си хапсолютно редовен. Първото кафе, там си го допивам. И кантар не искам да виждам до една седмица. Викайте ми вече Фердо СериознияWink

# 53
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Пинки    Laughing bouquet

Пия кафе и ям ... сандвич  Blush Глад мори добитъка . Но мисля да изкарам калориите със " сауна "  Wink








# 54
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Дамен, каня ви на КАРНАВАЛ!

И на това ви каня.

Последна редакция: сб, 15 ное 2008, 13:46 от небесна красТавица

# 55
  • Berlin
  • Мнения: 11 257
гледам сега темата, дето се показават снимки преди и след диети. ми там има жени, които са станали супер клечки... аз не мога да си го представя това върху мен. имам чувство, че структурата ми не може да е клечеста. е, да, ама и те са били с 15-20 кг отгоре и са успели. дали имам шанс?  Mr. Green много е надъхващо да гледаш резултати.
туй кафявото дали ще го махнат скоро..

# 56
  • Мнения: 2 897
Защо ти е да си клечка?
Аз ако имах малко по-големи цици даже нямаше да искам да свалям 3 те кила дето сега се налага да ги махна, щото щях да съм саръзмерна Mr. Green!
Ама понеже си нямам се налага много да пазя дупарата да не наголемее, че става смешно.
Може да си турна някой ден едно силиконче да реша проблема Joy!

# 57
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
гледам сега темата, дето се показават снимки преди и след диети. ми там има жени, които са станали супер клечки... аз не мога да си го представя това върху мен. имам чувство, че структурата ми не може да е клечеста. е, да, ама и те са били с 15-20 кг отгоре и са успели. дали имам шанс?  Mr. Green много е надъхващо да гледаш резултати.
туй кафявото дали ще го махнат скоро..
И аз в нея тема гледах до сега. Много нахъсващо е да видиш реални резултати, особено като има доста за сваляна /аз до момента поне 14/. Направо имам чувството, че и от въздух качвам кг. в момента. Хубави съвети се вихрят тук, запомням ги за бъдещето светло. Това беше оплакването ми за днес.
А иначе до сега:
 10 бадема сурови и една мандарина за закуска.
Кафе с мляко и мляко с кафе;
Обяд- телешко, боднах си и два- три картофа, че се мятаха из чинията ми.
Довечера- пак ще да е телешко, че от вчера има още у дома, а и някаква салата ще се гризе.
Чай пия сега- вече 4 чаша, и отивам да си правя още.
Целувки на всички  Hug

# 58
  • Мнения: 2 897
Тайсче, хапвай по-стабилни закуски.

# 59
  • Мнения: 1 488
Опалка завърнах се от селският туризъм и сега минавам пак на диета и така поне до коледа.Реших ,че вместо да постя ще направя точно обратното  Wink
Небесна,за партито се замислям...
абс няма да се даваш 4ак хърбалета незнам кой си видяла,но смятам,че по разумните килограми те поставят и в по тесни дрешки   bouquet ади цунки от мени.
Роси на коя сауна ходиш?

Общи условия

Активация на акаунт