Коя съдомиялна да избера?

  • 29 185
  • 119
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 19 473
И на мен ми се струва, че един уред трябва да работи повече от една година, за да похвали човек марката и терминът "глупости" ме подразни също. Съвсем друг въпрос е обаче, че имам впечатление за общо влошаване на качеството на уредите от ВСИЧКИ марки, закупени от мен в последните три години (визирам Горение, Самсунг, Електролукс), изключая Миеле!

# 31
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Мен пък ме подразни фразата "само не Аристон". Както и да е всеки сам си преценя, как и за какво да си харчи парите. Аз процент от нито една марка не взимам, само споделям опит...

# 32
  • Мнения: 19 473
Сиренце, всеки си споделя опита - един с Аристон, друг с Горение, трети с нещо друго.  А и пак ще ти кажа - за една марка дали работи добре се съди по това, дали работи дълго след като е изтекла гаранцията, а не  е голямо събитие, че "една година работи без проблеми", нали? Така че няма какво да се дразниш, че момичето не е доволно от марката - нали затова е форума, всеки да си каже каквото мисли

# 33
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Сиренце, всеки си споделя опита - един с Аристон, друг с Горение, трети с нещо друго.  А и пак ще ти кажа - за една марка дали работи добре се съди по това, дали работи дълго след като е изтекла гаранцията, а не  е голямо събитие, че "една година работи без проблеми", нали? Така че няма какво да се дразниш, че момичето не е доволно от марката - нали затова е форума, всеки да си каже каквото мисли
За съжаление новите уреди отстъпват по качество на старите такива. И не само те - новите автомобили също.  ooooh! Не работят дълги години безотказно. Относно Аристона - пералня на 9г и на 4г достатъчно ли е да формирам мнение  Wink

# 34
  • Мнения: 209
Благодаря ви за мненията!   bouquet
Определено ми помогнахте в избора  Hug Спрях се на Бош. След няколко дни ще се сдобия с това сложно чудо на техниката  Embarassed и дано остана доволна от избора си. 

Не се дразнете една на друга, всеки има право на мнение!  Peace

# 35
  • Мнения: 122
Благодаря ви за мненията!   bouquet
Определено ми помогнахте в избора  Hug Спрях се на Бош. След няколко дни ще се сдобия с това сложно чудо на техниката  Embarassed и дано остана доволна от избора си. 

Не се дразнете една на друга, всеки има право на мнение!  Peace
Поздравявам те за избора,определено е по-добрият .И аз като повечето в тази тема, нямам и идея от съдомиялни,но много ходихме,много питахме ... общо взето в крайна сметка и аз свормирах мое мнение на база на чуждото  newsm12.Както и да е,спряхме се с половинката на AEG,но по нищо не се различават отElektrolux (нали първата компания погълна втората).Вече почти година я ползвам и въпреки,че още е рано смея да кажа,че съм доволна.Все пак купувайки съдомиялната мога да те посъветвам да избереш модел с автоматична функция.Най-икономични са,а и не се налага да умуваш коя от другите програми е най-подходяща  newsm78.успех,а когато започнеш да я ползваш може да направим нова тема (ако вече няма) за препаратите за миене.

Последна редакция: пт, 14 ное 2008, 10:54 от sass

# 36
  • Мнения: X

За съжаление новите уреди отстъпват по качество на старите такива. И не само те - новите автомобили също.  ooooh! Не работят дълги години безотказно.
Ето за това веднага те подкрепям,и аз мисля така като си го обяснявам с факта на свръхпроизводство на всякаква техника,автомобили,дрехи,обувки и де що има за консумиране от обществото.На производителите не им е необходимо и полезно да произвеждат продукция,която ще ползваш 10-20г./например съдомиялна,печка,хладилник,сешоар и т.н./,защото през този дълъг период ще избълват камари продукция,която няма да има кой да потребява.А като се износи,строши,развлече,разлепи и т.н. щеш нещещ-купуваш ново.Всичко е с точно премерено време на износване с цел подмяна с ново.За съжаление заниженото качество не е придружено с компенсираща занижена стойност.Така че е нормално да сме били почитатели на разни марки,основавайки се на предишен опит от тях,които обаче никога не е късно да ни разочароват в бъдеще.

# 37
  • Мнения: 33
Моята миялна машина е Blomberg мисля че така се пише ползвам я от април и нямам никакви проблеми струваше 650 лв

# 38
  • Мнения: 1 205
Аз също съм с AEG electrolux. Има автоматична функция и нея ползвам основно. Измива много добре и до сега не ми е създавала проблеми.

# 39
  • Мнения: 306
 Аз вчера получиш съдомиялна CANDY - подарък за рожденния си ден! Виждам ,че въобще даже не е от коментираните марки Sad Като поработи малко ще пиша Simple Smile

# 40
  • Мнения: 122
Аз вчера получиш съдомиялна CANDY - подарък за рожденния си ден! Виждам ,че въобще даже не е от коментираните марки Sad Като поработи малко ще пиша Simple Smile
Честито,да си я ползваш със здраве .Вярно Candy не е марка наложена на пазара,но това нищо не означава.Много сме се комерсиализирали всички,а забравяме съществените неща,а именно да бъдат полезни на нас.Сигурна съм,че ще ти върши работа,дано останеш доволна.

# 41
  • Мнения: 2 803
Аз вчера получиш съдомиялна CANDY - подарък за рожденния си ден! Виждам ,че въобще даже не е от коментираните марки Sad Като поработи малко ще пиша Simple Smile

Честито със здраве да си ползваш дълги години!  bouquet

# 42
  • Мнения: 306
 Мерси  Hug  bouquet

# 43
  • Мнения: 497
Тифани, много добър избор. Изобщо не е сложен уред за ползване. След 3-4 месеца ще се чудиш как си могла без нея да се справяш. Само не забравяй поне веднаж месечно да й почистваш филтрите, а на 5-6 месеца да я пускаш  на празен ход, но с прах(или таблета) или със специални за целта препарати за почистване. Не е трудно, но е важно за качеството на измиване на съдовете. За протокола- моята е Електролукс - на 13 години. Не е мръднала. Пак за протокола - никога не съм ползвала и сол, но това не важи за районите с "твърда" вода. Дали да го оставя или да го изтрия, да не вземе да се изложи след похвалата, а. Хайде ще рискувам.

# 44
  • Мнения: 6 301
Аз също съм с AEG electrolux. Има автоматична функция и нея ползвам основно. Измива много добре и до сега не ми е създавала проблеми.
Каква е тази автоматична функция?

Общи условия

Активация на акаунт