Дайте съвет спешно

  • 2 754
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 903
незнам дали мъжа ти е" хипер прост", "нещастик  жалък" и т.н. и майка му е "дива селянка панаирджийка", ама като чета начина ти на изразяване май и ти не си много по-добра от тях. Така, че ти предлагам да си пооправиш малко речника и да не се занимаваш с майка му. Аз също на негово място бих защитила майка си, ако партньора ми я нарича "дива селянка " и непрекъснато сипе хули срещу нея.

А пък и вкрайан сметка като се женихте не видя ли колко "хипер прост и нещастник жалък " е той?

# 31
  • Мнения: 229
 newsm78 Може и да не съм разбрала правилно ама нали се познавате от 8 години .Е, през тези години той майка нямал ли е ? Защо точно сега когато се е родило детето тя ти се набива в очи? Ами майка е , иска да помогне , какво лошо има в това? Ако той системно обижда майка ти и я нарича как ли не , ти няма ли да избеснееш? Познаваш го от 8 години - от днес ли стана мухльо?Оф , не ви разбирам , честно казано :bad-words

# 32
  • Мнения: 229
Най-искреният ми съвет е да се върнеш в първи клас и да си завършиш образованието, ама не да бягаш от час, за да пушиш и да слушаш чалга на мобилния, ами за да прочетеш нЕкоя книга или учебник. И понеже това е невъзможно да се осъществи - по твоите обяснения излиза, че с мъжа ти сте си лика прилика. Само се разберете да не се биете и псувате пред детето. Вземете се замислете какъв шанс има с родители като вас.

# 33
  • Мнения: 229
Забравих да спомена , че съвсем наскоро един познат ми разказа неговата си история - любов , оженили се , родила им се дъщеря , майка му и бъща му отишли на село да живеят , милите , за да са щастливи младите , НО  от време на време си идвали в града я на лекар, я за плащане на сметки и това толкова докривяло на снахата , че си грабнала детето и заявила : или гониш родителите си от "тяхната" къща или аз си отивам при мама с детето. И си отишла................................... представяте ли си? Що за наглост и простотия! Оф , омръзна ми от луди жени #Crazy

# 34
  • Мнения: 71
нали  казваш, че си гледал детето /мисля че това е важно/.остави женицата на спокойствие,колкото и да я мразиш.оправете се с мъжа ти ,ако можете.в крайна сметка ти с него живееш ,а не с майка му.и да знаеш от както ти така и някои от другите,не употребявайте такива  гадни думи за  хората около вас.Тя все пак е негова майка И е по-възрастна от теб.после се чудим защо децата ни са агресивни и псуват.не забравяй,че детето е усетило и твоя ГНЯВ.докато продължаваш да я наричаш така пред него някой ден може и да те пребие.те необичат да им се крещи,защото усещат,че стават безпомощни и прибягват до сила. между другото ти къде се покри нали искаше спешен съвет.Пиши нещо.

# 35
  • Мнения: 473
Как Сийке, нищо не пречи хем да си зла свекърва, хем твоята да е добра  Laughing Права си, че трябва да се проявява разбиране и толерантност и е излишно да се насажда мнението, че свекърва и снаха задължително не се разбират. Права е и MIAOW, че човек първо трябва да открие собствените си грешки и чак след това да съди хората около себе си. Но повярвайте ми има невероятни случаи, които звучат като вицове. Дай боже всекиму разбрани хора!

# 36
  • Мнения: 25 599
Но повярвайте ми има невероятни случаи, които звучат като вицове.

Знам. Знам даже и такива, които звучат като филми на ужасите. Затова не мога да се сдържа, когато видя как се хленчи за щяло и нещяло, като че ли са се женили за свекървите си, а не за мъжете си.
Всеки има право на нерви, естествено, както и да се оплаче. Но начинът, по който го прави, показва и интелекта му, и възпитанието му, и изобщо що за човек е. Изпростяването и издребняването на снахите за мен не са доказателство за проблемни свекърви, а за точно обратното.  Wink

ПП Да не се заричам много, но живот и здраве да стана свекърва, ще се постарая да стоя колкото може по-далече от семейството на сина си. Пък нека ме разнася снахата по форумите как не се интересувам от тях.  Mr. Green

# 37
  • София
  • Мнения: 2 840
Нищо не разбрах от тая тема.
Свекървата влияе зле на сина си, който почва да "крещи като жена" и да "посяга", полицията го съветва да не прави така, ама той не спира.
Търси се решение да му се "натрие носа", без това да налага жената да се изнесе от вкъщи.

Ми, изгони го!
И майка му изгони!
И си крещи сама. По-интимно е.

# 38
  • Мнения: 4 514
Ако моята половинка се държи толкова грубо и неуважително към моите родители (нищо, че вече ги няма), както се изразява авторката за родителите на мъжа си, няма да посягам на бой. Направо ще си взема детето и ще се изнеса. Не бих могла да живея с човек, който не е научен на капка уважение към околните. Съжалявам, наистина това ми е мнението. 
П.П. Такива теми ме карат да се чувствам много... тъжно...  Sad

# 39
  • Мнения: 9 052
спешния ми с-вет е да не делиш детето от роднините му, поради ли;но твои проблеми . И без това живота е теж-к и хората , които оби;аме и на които раз;итаме тв-рде малко ... Та ако си имаш ли ;ен конфликт него прехв-рляй на детето. Не б-ди егоист. И то има нужда от баща си , дори и да не е твоя тип м-ж си е и Ще си остаен негов баща и бабата ще си е негова баба .  Други няма да се появят дори и да се ом-жиш за друг. 

# 40
  • Мнения: X
Забелязала съм следното нещо при мъжете:Мъж,който не уважава майка си,обикновено не уважава и жена си.Всъщност,не уважава жените като цяло.
Как искате да се обърне изцяло срещу нея?А после да ви гледа в очите и да ви носи на ръце?!
Няма как да стане...достатъчно съм живяла,за да го знам със сигурност.

# 41
  • Мнения: 473
Всеки има право на нерви, естествено, както и да се оплаче. Но начинът, по който го прави, показва и интелекта му, и възпитанието му, и изобщо що за човек е. Изпростяването и издребняването на снахите за мен не са доказателство за проблемни свекърви, а за точно обратното.  

Е, да в това си абсолютно права. И все пак е доста трудно да се държиш интелигентно и да проявиш тактичност, когато насреща ти някой бълва змии и гущери. Но какво да се прави, ще се учим!

# 42
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
Всеки има право на нерви, естествено, както и да се оплаче. Но начинът, по който го прави, показва и интелекта му, и възпитанието му, и изобщо що за човек е. Изпростяването и издребняването на снахите за мен не са доказателство за проблемни свекърви, а за точно обратното.  

Е, да в това си абсолютно права. И все пак е доста трудно да се държиш интелигентно и да проявиш тактичност, когато насреща ти някой бълва змии и гущери. Но какво да се прави, ще се учим!

    Така е, трябва да се свиква...  Mr. Green Особено мъжките майки - тъкмо се научим да не забелязваме на свекървата змиите и гущерите и дошла снахата с нови, даже по-големи /като чета по форумите, чак се плаша #Crazy /...

Общи условия

Активация на акаунт