Какво АМ ?

  • 1 120
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Как избрахте какво АМ да давате? Какво е мнението ви за марките които се ползвали, кое как се отразява на децата?

# 1
  • Мнения: 1 572
на мен направо ми набутаха НАН 1 в болницата защото нямах кърма и изобщо не бях проучвала, и така до сега

# 2
  • Мнения: 96
В началото - Аптамил комфорт, после Фризовом, сега Милумил

# 3
  • Мнения: 764
По съвет на педито, използвах само Аптамил. За Милумила ми беше казала, че е едно от най-вкусните (с приятен аромат), но е по-калорично и се предлага на по-злояди деца, а нашият случай далеч не беше такъв...

# 4
  • Мнения: 27 524
Опитах с Фризолак и Нан, невероятен запек.
След това мина на Аптамил и нямаше никакви проблеми, доволна съм  Peace
Сега бих опитала хвалените Лактана Био и розов Хип  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 993
По съвет на педито, използвах само Аптамил. За Милумила ми беше казала, че е едно от най-вкусните (с приятен аромат), но е по-калорично и се предлага на по-злояди деца, а нашият случай далеч не беше такъв...
Абсолютно същия случай сме и ние! Плюс, че Аптамил даваха и съответно препоръчаха и в болницата, където родих. После с помощта на нашата педиатърка избрахме Аптамил Имунофортис, като избора накрая се сведе между него и Аптамил Комфорт.
Аптамил Имунофортис се отразява отлично на моето дете, никога не се е запичала от него, никога не е повръщала. Това е нашето мляко.  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 23 072
В болницата й даваха Фризолак и продължихме с него. Но в един момент детето много трудно започна да се изхожда, с големи мъки. Преминахме на Милумил - то е по-гъсто и мазничко и ситуацията коренно се промени! Но за всяко дете е различно и индивидуално все пак...

# 7
  • Мнения: 1 473
Дадоха ни розов Хип в родилното и от тогава не съм сменяла АМ.  Там ми казаха, че ако искам мога да давам и друго АМ, всички били еднакви.
Аз обаче реших да не експериментирам, тъй като синът ми нямаше проблеми с това АМ останахме на него.

# 8
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не съм избирала, давах дова което педи ми каза - Фризолак и Нитролон \редувах\

# 9
  • Мнения: 171
Аз давах фризолак но получи запек и преминах на розов Хип аз много го харесах но не и моята маймунка отказа изцяло да го яде тогава взех Селия и го хареса и до днес сме си с него.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз давах Аптамил Peace

# 11
  • Мнения: 959
Как избрахте какво АМ да давате? Какво е мнението ви за марките които се ползвали, кое как се отразява на децата?

На синът ми по препоръка на педиатърката ни, давах Фризолак - след прословутият запек, и заради силни колики, сменихме,/пак по препоръка на лекарката/ на Фризофом.

Малката хранех първо с Аптамил - след това смених на Милумил и съм доволна.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 723
Ние се дохранвахме с Фризолак,а сега пробваме Хумана 1.
С Фризолака малко трудно се изхождаше,а с Хуманата май пък е по-редичко акото.
Сега се чудя какво да пробваме.

# 13
  • Мнения: 923
Моят син е недоносен и затова в началото беше на фризолак за недоносени, после минахме на обикновен, но не му хареса. Пробвахме и аптамил, пак не му хареса. След това дълго време бяхме на милумил, а в момента сме на нестле бейби джуниър едно. Peace

# 14
  • Мнения: 240
Първо Аптамил и след това Лактана Био. За нас по-хубаво от него няма. Оправи му и запека.

Общи условия

Активация на акаунт