Вкусна измислица...

  • 2 803
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 675
Попаднах на тази рецепта, ровейки се из интернет, но не съм я пробвала за сега, поствам я тук, дано да се хареса.


Сърдити картофки

8 средно големи картофа
1 пакет гъбена крем-супа
около 150-200 гр кашкавал
4-5 суп. лъж. олио
магданоз

НАЧИН НА ПРИГОТВЯНЕ

Картофите се обелват и се нарязват на кръгчета/или на полукръгчета/.Поставят се в намазана с олио тава, налива се малко вода/около 1/2 ч.ч/и се слагат да се пекат без да се добавя нищо друго. Не се слага даже и сол. След като се изпекат, тавата се изважда от фурната и картофите се заливат с разтворената в 300 мл вода гъбена супа. Отгоре се настъргва кашкавала и се запича отново до златисто зачервяване. При сервиране може да поръсите със ситно нарязан магданоз.

Добър апетит! Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 341







Много ми допадна тази рецепта!!!
Лесна и бърза - аз такива обичам!
Благодаря,че я сподели с нас!

# 17
  • Мнения: 6 390
измислица - точно в моя стил на готвене  ooooh! Wink

# 18
  • Мнения: 1 175
Не съм фен на плескавиците,затова мисля да приготвя измислицата с шницел от домошно приготвена кайма.Бих използвала любимата ми рецепта на Тина.Разбира се с малко гъбки и кисели краставички!

# 19
  • Мнения: 3 413
Някой забърка ли тази измислица?Кажете вкусна ли е,че да знам да се силя ли Laughing
Попаднах на тази рецепта, ровейки се из интернет, но не съм я пробвала за сега, поствам я тук, дано да се хареса.


Сърдити картофки

8 средно големи картофа
1 пакет гъбена крем-супа
около 150-200 гр кашкавал
4-5 суп. лъж. олио
магданоз

НАЧИН НА ПРИГОТВЯНЕ

Картофите се обелват и се нарязват на кръгчета/или на полукръгчета/.Поставят се в намазана с олио тава, налива се малко вода/около 1/2 ч.ч/и се слагат да се пекат без да се добавя нищо друго. Не се слага даже и сол. След като се изпекат, тавата се изважда от фурната и картофите се заливат с разтворената в 300 мл вода гъбена супа. Отгоре се настъргва кашкавала и се запича отново до златисто зачервяване. При сервиране може да поръсите със ситно нарязан магданоз.

Добър апетит! Peace

Общи условия

Активация на акаунт