Напълняване от Милумил

  • 17 344
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 102
Аз лично не смятам че е от млякото.Просто това че е съвпаднало със захранването е повлияло.Според мен не бързай да сменяш млякото.Изчакай и следващата консултация за да видиш как наддава и ако вече имаш някакви притеснения се посъветвай с педиатъра си.Моята глезла от 5 месечна пиеше на Милумил но въпреки че с ухота си го хапваше си наддаваше по 200-300 грама.
Успех!

# 16
  • Мнения: 1 477
Аз пък мисля,че е от Милумила.
Ако е така синът ми трябва да е около 20 кг.на 1г.7м.Не мисля, че е от млякото  Peace

# 17
  • Мнения: 2 172
Аз пък мисля,че е от Милумила.
Ако е така синът ми трябва да е около 20 кг.на 1г.7м.Не мисля, че е от млякото  Peace
Това,че синът ти го приема по този начин,не означава,че и нейното дете ще го приеме така.Различните млека влияят различно на децата.Просто всеки трябва да уцели "своето"мляко.
   Не казвам,че е от млякото.Но категоричните изказвания от сорта на "Не е от млякото" са меко казано смешни.Казвам го от опит.Сменила съм почти всички АМ и имам наблюдения кое как влияе на моето дете.Абсолютно по различен начин  Peace

# 18
  • Мнения: 3 034
за напълняване оказва влияние калорийната стойност. при положение, че тя е равна или се разминава с две-три калории на 100 мл, няма как да се дебелее от въпросното мляко. това мисля всички, които сме пазили диети го знаем.
явно захранването + АМ в случая е допринесло, но моите наблюдения са, че от един определен момент много бебета (че и моето взе да влиза в някакви норми за килограми най-накрая) просто се позакръглят. това е естествено натрупване, което подготвя тялото за по-активен период - прохождането. нещо като запаси, които изчезват с възрастта.

# 19
  • Мнения: 1 586
Аз пък мисля,че може да се дължи на Милумила.При нас така стана,започна да качва с големи темпове през месеците в,които го хранех с това мляко,Педито ми каза,че е от него и го спрях,освен това при минаването ни на Милумил 2 Хриси получи ужасни колики и така приключих с него! Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 672
Аз си мисля, че може и да е от Милумил... Ние с Аптамил бяхме станали слончета и наддавахме по 1000 - 1700 гр на месец... Минах на Лактана защото си беше запечен и спря да наддава. Но минаването на Лактана почти съвпадна със захранването, а с него нещата се нормализираха. 

# 21
  • Варна
  • Мнения: 634
Аз пък се чудя кой нарочи Милумила за гъсто, калорично и напомпващо бебета мляко  ooooh!
Не е от млякото  Hug

# 22
  • Мнения: 104
Според мен не е от млякото - не го сменяй! Чувала съм много мнения за Милумила и Аптамила, че бебетата се " напомпват" от тях - това са глупости! Много добри млека са, просто всичко е строго индивидуално - щом бебето се чувства добре не се притеснявай!

# 23
  • Мнения: 28
не,едва ли е напълняло от млякото ние се храним с това мляко от новородени . Simple Smile

# 24
  • София,
  • Мнения: 4 267
И аз не мисля, че е от Милумил-а  Peace
Моята дъщеря от 3-месечна е на това АМ и не качваше повече от 200-300 гр. на месец  ooooh!
Явно си е до дете. Щото си е и злояда и пак не го харесва това АМ - дето било за злояди  Crazy
Свят широк - деца различни!!!
Според мен си е до организъм, и ние сме пробвали какви ли не млека и то точно с презумцията да качим някое грамче повече, но при нас уви не се получава, и на мен ми препоръчаха точно това мляко, че било по калорично и много се качвало от него. Явно като се смени в началото наистина понеже организмът не е свикнал с него и може би има някакво натрупване. Казвам може би - защото ние като го почнахме, а не го пием ами слагам по две лъжички от него в другите храни, тя не ще да пие отдавна никакви млека, та качи за 10 дена 500гр. което за нас си беше направо супер, но после организмът привикна и сега нищо не качва.   Tired, а и не ходи, именно затова че е слаба и няма сили. Така че това, че дечицата сега трупат запаси за по късно това си е вярно, детето трябва да има сили за да си стои на крачетата - по време на прохождането децата в повечето случаи свалят.  Hug

П.П. Аз пък искам да попитам с какво мога да напомпам бебе което е на 1г и 4 месеца и тежи едва 8 кг

# 25
  • Мнения: 161
възможно е да е от млякото, нас не ни го препоръчаха защото се ползвало най често при недоносени е слабонаддаващи бебчовци  Laughing а ние не сме

# 26
  • Мнения: 591
Може и да има нещо такова като напълняване от Милумил  newsm78 Ние го ядем и количеството, което изяжда е много малко за нея ( 100- 120 гр. на ядене на 6 пъти на ден) и пъре на обяд. Като се има предвид количеството, което изяжда тя трябва да е слабо бебе, а далеч не е от слабите, даже напротив.

# 27
  • Мнения: 433
Дъщеря ми напълня много от розовия Хип. Подкрепям мнението, че няма универсално мляко за различните деца - въпрос на проба и грешка е. Лошото е, че с това не бива да се правят много експерименти.

# 28
  • Мнения: 498
Едното ми дете качи доста от Милумила,в следствие на ,което спрях и преминах на Аптамил

# 29
  • София,
  • Мнения: 4 267
Дъщеря ми напълня много от розовия Хип. Подкрепям мнението, че няма универсално мляко за различните деца - въпрос на проба и грешка е. Лошото е, че с това не бива да се правят много експерименти.
Наистина ли, аз пък така искам моята да напълнее, поне малко Rolling Eyes, много е слаба и не може да проходи Sick. А от две седмици и аз се замислям да взема и да пробвам тоя розов ХИп, но сега като прочетох твоето мнение и ще си купя още днес една кутия, да пробвам, тъкмо ми свършва млякото! Hug

Общи условия

Активация на акаунт