Напълняване от Милумил

  • 17 335
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 43
Не е от храната...Да ти е живо и здраво...Радвай се,защото ако сваляше по-добре ли щеше да се 4увстваш... Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 23 036
Не мисля, че е от млякото, просто детето си наддава добре  Peace Моята дъщеричка е на Милумил и въобще не се е закръглила от него  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 527
И двете си деца храних с Милумил и си наддаваха много добре  Peace Т.е на годинката бяха около 10 кг  Peace Детенцето ти просто си качва необходимите грамчета  Hug

# 33
  • Мнения: 14 472
аз също не мисля, че е от млякото. дъщеря ми е на фризо ха, качва по близо кило на месец, последния месец май "само" 800 грама.
режима е подобен на твоя, но не давам каши, кисели, попара и въобще зърнени храни

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 039
Здравейте момичета!Моята дъщвря е на 1 годинка и 4 месеца, но е 10кг.Уж се храни пък изобщо не натдава.За 3 месеца беше качила 400 грама само.Имам подозрения,че това мляко което и давам в 3:30 и 6:30 не е хранително.Давам нестле джуниър 1 плюс.И  сега смятах да пробвам с мило мил и незнам какво да правя.Дайте ми съвет какво мляко да избера?

# 35
  • София
  • Мнения: 329
моята дъщеря е на 1.7 месеца,от самото начало е на милумил и е около 14кг- по повод дали е от млякото как ви се виждат кг за възрастта ?

# 36
  • Мнения: 15 379
моята дъщеря е на 1.7 месеца,от самото начало е на милумил и е около 14кг- по повод дали е от млякото как ви се виждат кг за възрастта ?
Дори и да е висока, на мен килограмите ми се виждат повечко. Но със сигурност не е от Милумил-а Grinning.

# 37
  • Мнения: 3 621
Когато аз питах нашата педиатърка за подходящо мляко , тя ми обясни за Милумила че е по-овкусено мляко и е много подходящо за злояди деца. Каза ми също, че децата които са при нея и ядат Милумил качват повече в сравнение с другите и винаги са в горните граници на нормата или над тях.

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 19:04 от Nefertity

# 38
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
По принцип Милумил го дават на злояди деца заради вкуса. Аз също от време на време сменям Аптамил с Милумил, когато синът ми спре да си пие Аптамил-а, но определено не качва повече от Милумил

# 39
  • Мнения: 552
Здравейте момичета!Моята дъщвря е на 1 годинка и 4 месеца, но е 10кг.Уж се храни пък изобщо не натдава.За 3 месеца беше качила 400 грама само.Имам подозрения,че това мляко което и давам в 3:30 и 6:30 не е хранително.Давам нестле джуниър 1 плюс.И  сега смятах да пробвам с мило мил и незнам какво да правя.Дайте ми съвет какво мляко да избера?
И синът ми е на тази възраст и е 10,600 кг.Като за 6 месеца има 1 кг качен.Не пие от два месеца мляко,а се храни много добре през последните месеци.Много е активен.
Някак ми се струва,че при вас няма как да е проблема в млякото,просто някои деца си вървят по-слабички,но това не значи,че има нещо нередно.

# 40
  • Мнения: 79
Това за Милумила не е вярно.Дъщеря ми от раждането си е много трудна с яденето и поради тази причина храних с Милумил.Като резултат е на долна граница на нормата и изобщо не наддаваше.

# 41
  • Мнения: 4 615
Различните Ам имат различен брой калории на 100 мл. Така че не е неъзможно да е от Милумила. Той е за злоядички деца и мисля, че точно това мляко е по-калорично от Хиппа да речем, с което сме ние.

# 42
  • Мнения: 229
Здравейте!
Имам следния проблем - да преди 1 мес Ема беше на Фризовом заради запек (в продължение на 6 месеца). При въвеждането на зеленчуковите и плодовите пюрета акането се регулира и реших да сменя млякото. Избрах Милумил 2. Сега обаче - 1,5 мес по-късно имам подозрението, че детето много качи от това мляко. За последния месец 780гр, но видимо се окръгли, заформи едни дебелички крачета, едно коремче... Не е променено друго в хранителния режим, много по-подвижна е с всеки изминал ден, но си качва грамчета. Мислите ли, че може да дължи на Милумил-а? И евентуално с какво да го сменя - Лактана Био или Розов Хип?
Благодаря предварително за мненията Ви!


мисля че това са само митове,
и ние преди така, бяхме на ар мляко аптамил, после минахме на 3-ката, която тук се води от 9 месеца, сега сме на Милумил Джуниър от 1 годинка .. и не съм забелязала подобно нещо .. пък и като гледам на кутията калориите не са повече от ар аптамила. Поне този Милумил, който има тук ..може този в бг да е различен

# 43
  • Карлово
  • Мнения: 328
НЕ!!!

# 44
  • Мнения: X
Включвам се само да кажа, че информацията, че Милумил-а е за по-злояди деца, овкусен и т.н. е стара и вече не важи. Срам за педиатрите, които все още рецитират заучени неща и не си обновяват информацията за бебешките храни.
В момента Милумил-а няма аромат и не е никак по-сладко от повечето млека, дори напротив. За по-хранително........ами то си пише на всяко мляко калории, мазнини, белтъчини...разликите са толкова минимални, че няма смисъл да се коментират. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт