Детски ендокринолог

  • 1 186
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 112
Здравейте,
Имам направление за детски ендокринолог. Дъщеря ми е по-пълничка,така си върви от бебе.Педиатърката ми препоръча да направим консултатция, да направим изследвания за обмяната и да вземем мерки, относно свалянето на килограми.
Преди 2год., ходихме при Доц.Пенева в "Детско здраве", за да се консултираме, тъй като доста бързо се развивахме.Тогава не ни прави никакви изследвания, но сега определено искам да пуснем такива.
Смятам отново да отидем при нея, но незнам дали все още е там.
Ако има мами, които скоро са посещавали такъв специалист,от който са доволни, моля да споделят.
Благодаря Ви предварително. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 112
Хей момичета, никой ли скоро време не е водил детенце на ендокринолог ?
Моля ви дайте някой, който да става към днешна дата.важно ми е да попадна на точния лекар, за да направи всичко което е необходимо ( а не просто да си отчете поредният талон ). #2gunfire

# 2
  • Мнения: 2 865
доц. Куртев в детската клиника към мед. академия. Преди три години сме го посещавали за рахит. Назначи ни много изследвания - какви ли не, така че пробвайте при него, наи-добре с направление.

# 3
  • София
  • Мнения: 80
Аз съм много доволна от проф.Пенева в "Детско здраве". Излекува дъщеря ми от рахит, вероятно може да помогне и за Вашия проблем.

Общи условия

Активация на акаунт