Черен списък на храни и хранителни продукти - Бг

  • 269 443
  • 1 823
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 55
!!! ВНИМАНИЕ !!!

Ако купувате охладено месо от БИЛЛА тяхни опаковки първо огледайте тарелката. Повечето им са с двойни дъна и дупчици и са пълни с вода. На 2,6 кг месо имаше 450 гр. тарелка Sad това си е просто мошенничество
редовно вззимам точно охладено месо от била и не ми се е случвало такова нещо  #Crazy напоследък, обаче, ми се вижда по-малко месото като количество и е по-мазно. преди си имаше тарелки с чисто месо и отделно с шарено, сега гледат между постното да пробутат и шареното  Close  а следващият път като купувам, смятам да го претегля на везната за плодовете, защото не ми се вижда наред грамажът! Thinking

Не си обръщала внимание поразгледай тарелката и я премери празна и ще се увериш за какво си даваш парите

# 286
  • Мнения: 4 651
Аууууу, ужас, излиза че всичко по магазините е ужасно Sick
На мен една приятелка ми каза че е ходила и е видяла как се прави купешка  лютеница. Циганите я мачкали с ботушите и си секнели носа в нея... Shocked Shocked Shocked
Абе изобщо някои чувал ли е за храна дето е промишлено произведена и не е с разни допълнителни "бонуси" Sick? Оставам с убеждението че кой каквото е видял как се прави и не го близва. От утре ще ям само домашно производство... Дано само не умра от глад Sad


Виждала съм как се берат домати за лютеница, пюре, консерви и т.н. Какво се слага в камионите с домати не ми се говори - ами всичко  което е и което някога е било домат - прокиснали, болни домати със черни петна, абе всичко, докато се напълни 1 камион с домати в жегата голям процент от тях стават на сок още в мръсния камион.. За технологията не знам, но такова нещо не бих си купила никога, добре че е мама да прави лютеница и консерви лятото.....

# 287
  • Мнения: 4 546
Пиле "Градус". Страшно мръсно, с пера, с тлъсти кожи и останали частички храна във вътрешностите на пилето. Отврат! Отне ми страшно много време докато го почистя.
потвърждавам! измъчих се с бутчета на градус - много мръсни, с пера ужас!  Sick

# 288
  • Мнения: 1 798
Снощи гледах по новините за замразена риба, от която повече от половината е вода. И на зададените въпроси представител от фирмата вносител каза, че така си я внасяла ShockedИ това ако не е поредната подигравка с потребителя....Сетих се-момиче по-нагоре беше споменала за тарелките , пълни с вода, е -това е подобна простотия.
А за месото, което беше задържано на Кулата , замразено то преди 20 години...  Shocked Shocked ShockedОбърнах внимание, не че ям такива неща, в магазините има много меса-внос-шкембе от Испания, вурстове от Холандия и т.н. Close

# 289
  • Мнения: 4 546
това за старото месо е от много отдавна. мъжо ми е разказвал, че в казармата им давали само такова месо - с печат от 76година. той е бил в казарма преди около 10години, така че пак става въпрос за много старо месо. щом има по казармите, не пречи да има и по студентските столове. а защо пък не и в колбасите, наистита  или пък в готовите кебапчета и от сорта Close

# 290
  • Мнения: 380
Не взимайте никакви продукти на Данон, защото вътре слагали някакво Е......, което е забранено от БДС и води до безплодие.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 291
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не взимайте никакви продукти на Данон, защото вътре слагали някакво Е......, което е забранено от БДС и води до безплодие.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Откъде имаш тази информация?

# 292
  • Мнения: 380
Няма да назовавам служби и длъжности, но информацията е от човек, на когото имам пълно доверие и не би ме излъгал.

# 293
  • Мнения: 4 546
Няма да назовавам служби и длъжности, но информацията е от човек, на когото имам пълно доверие и не би ме излъгал.
един куп E-та слагат в страшно много продукти, не само на данон. пиши кое е това Е.

# 294
  • Мнения: 2 467
 
това за старото месо е от много отдавна. мъжо ми е разказвал, че в казармата им давали само такова месо - с печат от 76година.
В казармата са давали месо от държавния резерв. Дълбоко замразено. Минава ли му срока и бам на воинаклъка. Те корави...


Цитат
На мен една приятелка ми каза че е ходила и е видяла как се прави купешка  лютеница. Циганите я мачкали с ботушите и си секнели носа в нея...   
тя затова вкусна толкова  hahaha

# 295
  • Мнения: 4 546
това за старото месо е от много отдавна. мъжо ми е разказвал, че в казармата им давали само такова месо - с печат от 76година.
В казармата са давали месо от държавния резерв. Дълбоко замразено. Минава ли му срока и бам на воинаклъка. Те корави...


Цитат
На мен една приятелка ми каза че е ходила и е видяла как се прави купешка  лютеница. Циганите я мачкали с ботушите и си секнели носа в нея...   
тя затова вкусна толкова  hahaha
резерв, не резерв - все старо. значи държавата знае,че се консумира такова месо, кво се правят на ощипани сега  Close

# 296
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Много съм разочарована от овесените ядки на Слънчо.....никога до сега не бях взимала, но се оказа, че нямам толкова пари, колкото си мислех и ми се наложи да взема от тях....Само щом ги отворих намерих парче мазилка или нещо подобно, а вътре ужас...чистила съм ги като ориз...едно по едно и много боклук извадих...
Направо съм втрещена  Shocked...като си помисля, че тези произвеждат и каши за кърмачета, направо  #2gunfire
Представям си как ги произвеждат и при какви хигиенни условия....Вече нищо на Слънчо няма да си купя

# 297
  • Мнения: 280
Цитат

МЕТРО не произвежда нищо - те просто аутсорсват производството на различни стоки, които продават под собствените си марки - "Метро Куолити", "Аро" и т.н. Бъди сигурна, че каймата си има "двойник" в същия магазин, но с друга марка, в която ти имаш по-малко доверие. Разбира се, упражняват някакъв контрол, поне по отношение срока на годност, така че едва ли ще попаднеш на пълен боклук с марка на МЕТРО. Но да знаеш, че обикновено избират най-евтиния доставчик и често ги сменят, така че за постоянно качество не може да се говори.
Вкъщи отдавна не купуваме готова кайма. Доскоро купувахме месо и ни го мелеха в месарница, но така пък се смесва с каквото са млели преди това... В крайма сметка си купихме мелачка - доволни сме, вече знаем какво ядем. Наистина има разлика.
Цитат
Това не е съвсем точно.Работила съм в Метро.Не им правя реклама,но за месата с тяхна марка мисля,че може да им се има някакво доверие.Не говорим за Аро,или Метро куолити.
Три пъти в седмицата им доставят цели свински и телешки тела.Не знам как да ги нарека по друг начин.По-точно не са цели,а на половина.Там си има транжорна,на място се разфасоват и се пакетират-пържоли,с кост или без,котлети,филета.Каймата също се мели там,но съм виждала да и слагат някаква прахообразна примес,от хартиени чували,не знам каква е точно.Склонна съм да се надявам,че са някакви  Е-та,а не смлени и изсушени гадости.Не знам,обаче какво се случва,ако на разфасованите и пакетирани мръвки им изтече срокът на годност.

# 298
  • Мнения: 139
Шипков мармалад на "ОЛИНЕЗА".Това е жалко подобие на шипков м-д.
По скоро има вкус на нещо като кока-кола.Отврат.  Naughty

# 299
  • Мнения: 5 370
Не взимайте никакви продукти на Данон, защото вътре слагали някакво Е......, което е забранено от БДС и води до безплодие.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Откъде имаш тази информация?
Ми сикрет, и аз го слушах това.....в едно предаване по СКАТ- "Между редовете". Аз си нямам "доверен човек", но абсолютно същите теории развиваше и водещият.
Без да се приема като заяждане, ама бая Данон съм изконсумирала, пък лентичката ми отдолу вече на годинка ще стане.....
Понякога се чудя колко от дез/информацията, която поглъщаме, е достоверна...... Tired

Общи условия

Активация на акаунт