Русенската есен свърши, зимен вятър клони кърши

  • 18 428
  • 246
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 133
  chibi честито и на теб  newsm51, много да те слуша мъжо и мнооооооооого да те обича  Wink  1dating
Благодаря!!  Heart Eyes Peace Взаимно ще се слушаме.  Joy

# 31
  • Русе
  • Мнения: 278
Буми,Честит рожден ден !!!

# 32
  • Мнения: 410
Честито бебче на Вергилия , да е жива и здрава! Честит рожден Буми! !!!

# 33
  • Мнения: 207
Момичета,имаме си първо зъбче   ura Покрай цялата залисия с болестите съм пропуснала да забележа,че момичето ми порастнало  Hug Айде да почерпя виртуално за малката Маги  beer beer beer cook cook Според вас може ли температурата и диарията да са от това  ?

Честито на рожденниците,че май са много   bouquet Много здраве,радост и любов вкъщи  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 275
Ех, че хубави новини ....
Да е жива и здрава на мама Верги момата. Да я слуша, да е хубава като нея и с батко Ванко само да я радват!
Честит рожден ден "на патерици" на зетя Момо. Той много не ни забелязва в градината, но .... има време - ще му обърнем вниманието към Йоанка  Laughing
И Дени, Честит Рожден ден! Бъди все така усмихната и теб да те радват само твоите съкровища!

# 35
  • Мнения: 222
 newsm51 честита щерка на Верги, да е жива и здрава, послушна и умна. Верги чакаме те възстановена с разказ....
Честито на всички празнуващи с повод и без повод  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 758
да ви почерпя за здравето на моето момче, което днес ще духа една свещичка повече!


Честито и на останалите рожденници, които съм пропуснала.

# 37
  • Мнения: 199
Честита 2-ра годинка на Гого на MagieA! Да расте здраво, умно и послушно дете!

Честит Рожден Ден на M&D! 

Последна редакция: пт, 07 ное 2008, 11:07 от Byni

# 38
  • Мнения: 696
... Честит рожден ден "на патерици" на зетя Момо. Той много не ни забелязва в градината, но .... има време - ще му обърнем вниманието към Йоанка  Laughing

Аха, зет! Дай да видим зестрата първо!  Whistling На такава сватя като мен всеки се натиска  Crazy


Честит празник на Гого! Да расте здрав и щастлив!

# 39
  • Мнения: 14 133
Честит празник на Гого! Да расте здрав и щастлив!

MagieA  Heart Eyes  bouquet
M&D  newsm59

# 40
  • Мнения: 410
честит рожден ден на Гого!
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/990/1144425308.
честито ви зъбче  jerry
http://www.picvalley.net/u/1249/634052922.JPG
Честит Рожден Ден на M&D!
http://www.picvalley.net/u/1310/1551722088.JPG

Последна редакция: пт, 14 ное 2008, 18:05 от Дивиана

# 41
  • Мнения: 4 406
честит празник на днешните рожденници- М& Д и Гого!!!!!

# 42
  • Русе
  • Мнения: 2 354
честит празник на днешните рожденници- М& Д и Гого!!!!!

и от мен  Hug

# 43
  • Мнения: 1 059
Честито и от мен Верги и бързо да се възстановяваш
Честито и на всички именници днес

# 44
  • Мнения: 275
... Честит рожден ден "на патерици" на зетя Момо. Той много не ни забелязва в градината, но .... има време - ще му обърнем вниманието към Йоанка  Laughing

Аха, зет! Дай да видим зестрата първо!  Whistling На такава сватя като мен всеки се натиска  Crazy


Лелееее .... ще трябва да искам помощ от мъжа ми Simple Smile Все пак той да се разправя със сватята - а пък аз със свата  Mr. Green

Мацки да ви кажа къде бяхме снощи с мъжа ми. На Арт Клуб - очарована съм. Не знаех, че има такива таланти сред нас - наистина останах много приятно изненадана. Всичко много ми хареса - ако не сте хдили .... Горещо го препоръчвам!
 А на певицата   bouquet   bouquet 

Общи условия

Активация на акаунт