Русенската есен свърши, зимен вятър клони кърши

  • 18 426
  • 246
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 406
нова тема моля!

чух се с Вергито- звуче страхотно, като се има предвид секциото! и двете са добре.

Последна редакция: сб, 22 ное 2008, 16:14 от Бумеранг

# 1
  • Мнения: 2 726
Добре дошла на малката принцеса и браво на мама Верги!!!  smile3501

Да им е жива и здрава и само да ги радва!!!  newsm51

Буми,заглавието е  Peace

# 2
  • Мнения: 5 391
ВергиЧ, честита нова радост! Hug
Да е здрава и послушна! Heart Eyes
Како ще се зове туй новото булче? Grinning

# 3
  • Мнения: 696
А аз да почерпя за астралния близнак на новото бижу!

   

# 4
  • Мнения: 14 133
Верги, честита малка принцеса!!!   bouquet
Да е здрава и много да ви радва!  Heart Eyes
Буми, наистина, страхотно заглавие!!!  Heart Eyes  bouquet
Да поздравиш Верги от всички нас, като се чуете другия път!!!  Peace

# 5
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Чудесна новина! Жива и здрава да е!  Hug

И специални поздрави и целувки за Момо! Все така умно и добро дете да расте!!!  Hug

# 6
  • Мнения: 696
Чудесна новина! Жива и здрава да е!  Hug

И специални поздрави и целувки за Момо! Все така умно и добро дете да расте!!!  Hug

 newsm51

# 7
  • Мнения: 199
Честито и от мен на Вергилия!
Да расте здрава, умна и красива, чисто новата русенска девойка! Hug  bouquet

абе май има познал точните размери на девойката?!? Буми?

# 8
  • Мнения: 4 406
ми то само аз си заложих за размерите... и Бенито....
всъщност ръстът на бебка е 49 см, тъй че не съм разбрала и не съм познала  Blush
и бебето още няма измислено име...

# 9
  • Мнения: 164
 baloniчестита рожбичка да расте жива и здрава

# 10
  • Мнения: 207
Ех,че хубаво,че се раждат повече деца,по едно време имах чувството,че младите хора избягаха от Русе,ама ето сега доказателствата  Joy Честито на мама Верги , нищо,че не я познавам  Blush   bouquet

# 11
  • Русе
  • Мнения: 278
И от мен честито на Вергилия, да е здрава и кротка девойката   bouquet

Честит рожденник на Бъчи, весело и безгрижно  детство   bouquet
Ех аз на тази дата преди 3 години разбрах, че съм бременна....спомени  Grinning (леко пенсионерски звуча  ooooh!)

# 12
  • Мнения: 758
честито

# 13
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Честита рожба на Вергилия и

Честит Рожден Ден на Момо!

# 14
  • Мнения: 2 732
Честито на Вергилия !!!
ЧРД на Момо -все така да расте хубав като майка си Flutter Hug

# 15
  • Мнения: 343
Честито бебче на Вергилия. Бързо възстановяване.
ЧРД на Момо.  bouquet Живо, здраво и послушно на мама и тати да расте.

# 16
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
честито бебче и от мен   bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Мнения: 696
Честито на Вергилия !!!
ЧРД на Момо -все така да расте хубав като майка си Flutter Hug

newsm03       smile3525

# 18
  • Мнения: 2 090

Вергилия,да ти е жива и здрава малката принцеса  bouquet

# 19
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Честит Рожден Ден, Бумеранг!

# 20
  • Мнения: 4 406
Благодаря във този ранен час!!!!

# 21
  • Мнения: 3 214
Честита дъщеричка, Верги   bouquet Да ти е жива и здрава!



Буми, честит рожден ден! Желая ти много здраве, щастие и любов!

# 22
  • Мнения: 202
Добро утро на всички!
Честита дъщеричка на Верги!Да ви е жива, здрава и само да ви радва!!!!!
ЧРД на Момо на патерици!!!!

Честит рожден ден и на Буми!Много здраве и усмивки от мен!!!!!!!
Имам една питанка-някой знае ли къде има народни танци за малки деца-около 5 години, и аз знае да ми даде координати!Мерси предварително!

# 23
  • Мнения: 199

Честит Рожден Ден, Буми!
Бъди здрава, обичана и обичаща! Много любов и усмивки!
Весел празник!

# 24
  • Мнения: 696
Дени, честит празник! Бъди, здрава, щастлива и много обичана!  Hug

# 25
  • Мнения: 4
Честито бебенце на Вергилия и Честит Рожден Ден Бумеранг    bouquet  Момичета някой може ли да ми препоръча детски стоматолог ?

# 26
  • Мнения: 199
Д-р Ева Атаян, в 3-та поликлиника. Много е добра и има подход към децата.

# 27
  • Мнения: 14 133
Д-р Ева Атаян, в 3-та поликлиника. Много е добра и има подход към децата.
Потвърждавам.  Hug  Peace И Сашо ходи при нея.   bouquet
Буми, Честит рожден ден и от мен!!!  Heart Eyes  bouquet
Аз да почерпя за съпруга си   party023 Wine Glass    food010 Wink
И той днес е рожденик.  Party

# 28
  • Мнения: 758
Момичета някой може ли да ми препоръча детски стоматолог ?

Д-р Рая Пенчева, от старата генерация детски стоматолози, половината ми зъби са правени от нея преди повече от 20 години и не са мръднали. Беше дестски зъболекар в училище и има подход както към децата така и към възрастните, които изпитват ужас от зъболекар. Кабинетът и е на Плиска (срущу блок Академик) за повече инфо на ЛС.

Буми честит рожден ден   bouquet

# 29
  • Мнения: 123
Честито бебче на Вергилия , да е жива и здрава хубавица , и мн да ви радва    smile3522   bouquet
Честит рожден ден на Буми  newsm67 newsm38
  chibi честито и на теб  newsm51, много да те слуша мъжо и мнооооооооого да те обича  Wink  1dating

# 30
  • Мнения: 14 133
  chibi честито и на теб  newsm51, много да те слуша мъжо и мнооооооооого да те обича  Wink  1dating
Благодаря!!  Heart Eyes Peace Взаимно ще се слушаме.  Joy

# 31
  • Русе
  • Мнения: 278
Буми,Честит рожден ден !!!

# 32
  • Мнения: 410
Честито бебче на Вергилия , да е жива и здрава! Честит рожден Буми! !!!

# 33
  • Мнения: 207
Момичета,имаме си първо зъбче   ura Покрай цялата залисия с болестите съм пропуснала да забележа,че момичето ми порастнало  Hug Айде да почерпя виртуално за малката Маги  beer beer beer cook cook Според вас може ли температурата и диарията да са от това  ?

Честито на рожденниците,че май са много   bouquet Много здраве,радост и любов вкъщи  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 275
Ех, че хубави новини ....
Да е жива и здрава на мама Верги момата. Да я слуша, да е хубава като нея и с батко Ванко само да я радват!
Честит рожден ден "на патерици" на зетя Момо. Той много не ни забелязва в градината, но .... има време - ще му обърнем вниманието към Йоанка  Laughing
И Дени, Честит Рожден ден! Бъди все така усмихната и теб да те радват само твоите съкровища!

# 35
  • Мнения: 222
 newsm51 честита щерка на Верги, да е жива и здрава, послушна и умна. Верги чакаме те възстановена с разказ....
Честито на всички празнуващи с повод и без повод  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 758
да ви почерпя за здравето на моето момче, което днес ще духа една свещичка повече!


Честито и на останалите рожденници, които съм пропуснала.

# 37
  • Мнения: 199
Честита 2-ра годинка на Гого на MagieA! Да расте здраво, умно и послушно дете!

Честит Рожден Ден на M&D! 

Последна редакция: пт, 07 ное 2008, 11:07 от Byni

# 38
  • Мнения: 696
... Честит рожден ден "на патерици" на зетя Момо. Той много не ни забелязва в градината, но .... има време - ще му обърнем вниманието към Йоанка  Laughing

Аха, зет! Дай да видим зестрата първо!  Whistling На такава сватя като мен всеки се натиска  Crazy


Честит празник на Гого! Да расте здрав и щастлив!

# 39
  • Мнения: 14 133
Честит празник на Гого! Да расте здрав и щастлив!

MagieA  Heart Eyes  bouquet
M&D  newsm59

# 40
  • Мнения: 410
честит рожден ден на Гого!
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/990/1144425308.
честито ви зъбче  jerry
http://www.picvalley.net/u/1249/634052922.JPG
Честит Рожден Ден на M&D!
http://www.picvalley.net/u/1310/1551722088.JPG

Последна редакция: пт, 14 ное 2008, 18:05 от Дивиана

# 41
  • Мнения: 4 406
честит празник на днешните рожденници- М& Д и Гого!!!!!

# 42
  • Русе
  • Мнения: 2 354
честит празник на днешните рожденници- М& Д и Гого!!!!!

и от мен  Hug

# 43
  • Мнения: 1 059
Честито и от мен Верги и бързо да се възстановяваш
Честито и на всички именници днес

# 44
  • Мнения: 275
... Честит рожден ден "на патерици" на зетя Момо. Той много не ни забелязва в градината, но .... има време - ще му обърнем вниманието към Йоанка  Laughing

Аха, зет! Дай да видим зестрата първо!  Whistling На такава сватя като мен всеки се натиска  Crazy


Лелееее .... ще трябва да искам помощ от мъжа ми Simple Smile Все пак той да се разправя със сватята - а пък аз със свата  Mr. Green

Мацки да ви кажа къде бяхме снощи с мъжа ми. На Арт Клуб - очарована съм. Не знаех, че има такива таланти сред нас - наистина останах много приятно изненадана. Всичко много ми хареса - ако не сте хдили .... Горещо го препоръчвам!
 А на певицата   bouquet   bouquet 

# 45
  • Мнения: 343
benip относно Арт клуба - там не е ли много тесничко и задимено. Не съм ходила оттдавна, но ...

# 46
  • Мнения: 696
... Честит рожден ден "на патерици" на зетя Момо. Той много не ни забелязва в градината, но .... има време - ще му обърнем вниманието към Йоанка  Laughing

Аха, зет! Дай да видим зестрата първо!  Whistling На такава сватя като мен всеки се натиска  Crazy


Лелееее .... ще трябва да искам помощ от мъжа ми Simple Smile Все пак той да се разправя със сватята - а пък аз със свата  Mr. Green


Хм, помощ от мъжа си ще искала  Crossing Arms Мъжът ти ли е зестрата!?... Ако е за мъж, аз си имам!!! Има време, все нещо ще измислиш...


А Верга още ли не е измислила име на девойката?

# 47
  • Мнения: 5 391
Таман влизам да питам за новини от Вергилия и девойчето Simple Smile

# 48
  • Русе
  • Мнения: 613
Колко много хубави поводи за празнуване  Heart Eyes Честито на всички   bouquet

Арт Клуб-а го бях посетила последно преди година и останах очарована  Sunglasses после забременях и сетивата ми станаха капризни  Wink сега като споменахте пак ми се прииска да отида, но малкото Митенце нещо много манипулира баща си и той все се чуди какво още да направи, та да му угоди  hahaha

# 49
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Здравейте и от нас Hug
Най-накрая ви намерих, че от старата тема вече няма и спомен, а аз не съм от най-редовните Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 50
  • русе
  • Мнения: 335
Добро утро на всички!
Честита дъщеричка на Верги!Да ви е жива, здрава и само да ви радва!!!!!
ЧРД на Момо на патерици!!!!

Честит рожден ден и на Буми!Много здраве и усмивки от мен!!!!!!!
Имам една питанка-някой знае ли къде има народни танци за малки деца-около 5 години, и аз знае да ми даде координати!Мерси предварително!

Надя, провери в детската градина, мисля,  че народни танци предлагат всички градини в Русе. Вие в коя сте? Дете на около 5 години е малко за сериозни занимания, а в градините и натоварването е дозирано и часовете са по 30 мин, което е максимума за деца на тази възраст. В съставите са по час и половина.

# 51
  • Русе
  • Мнения: 659
Честита дъщеричка на Верги и от мен. Да е здрава и послушна!

# 52
  • Мнения: 4 406
А Верга още ли не е измислила име на девойката?

даже напротив:
надявам се скоро да се яви във виртуалното пространство нейна милост ЛИНА МАКЕДОНСКА

# 53
  • Мнения: 696
А Верга още ли не е измислила име на девойката?

даже напротив:
надявам се скоро да се яви във виртуалното пространство нейна милост ЛИНА МАКЕДОНСКА

А, честито! кръстницата ни се казва така

# 54
  • Мнения: 14 133
даже напротив:
надявам се скоро да се яви във виртуалното пространство нейна милост ЛИНА МАКЕДОНСКА
Хубаво именце!!  Peace Скоро завръщане вкъщи!!  Heart Eyes
Някой случайно да е чул клюкина за пускане на парното.  newsm78

# 55
  • Мнения: 758
Да ви благодаря и тук мами за пожеланията. Ние бяхме 3 дена извън града и нямах възможност да ви благодаря по-рано.
Парното се пуска май в момента Simple Smile Тъкмо включих климатика и се чу водата в радианотрите.
Ураааа, довечера ще спим на топло  newsm44

# 56
  • Мнения: 14 133
Парното се пуска май в момента Simple Smile Тъкмо включих климатика и се чу водата в радианотрите.
Ураааа, довечера ще спим на топло  newsm44
Ще почерпя за новинката.  Wink
Ние и досега не стояхме на студено, но друго си е с парното.  newsm44

# 57
  • Мнения: 758

Ще почерпя за новинката.  Wink
Ние и досега не стояхме на студено, но друго си е с парното.  newsm44
Ям и пия всичко  lalalala   newsm47
В събота, като заминавахме на село беше все още добре, но тази сутрин като се върахме ми беше доста хладно и пуснах за малко климатика. После го изключих, че излизахме и докато се обуя чухем радиаторите да къркорят Simple Smile отворихме ги до дупки Simple Smile и ще видя следобяд като се прибера какво ще е положението. Simple Smile

# 58
  • Мнения: 14 133
hahaha  Heart Eyes И тук-там из нета пише, че от днес започват с пускането на парното.

# 59
  • Мнения: 207
Боже,на хората им пускат парното,на нас пак ни спряха топлата водата  #Cussing out То да се смееш ли,да плачеш ли ooooh! А за парното разбрах,че днес пукат детски градини и училища,а от утре вече другите  newsm78 Нашата кокона Маги вече е по-добре,вчера вече си я изкъпах във ваната,че покрай тия болести само на душа и такъв кеф и беше,правеше цунами  Mr. Green Сигурно и по тавана е имало пръски  Joy

# 60
  • Мнения: 14 133
Радвам се, че коконата Маги е добре.  Heart Eyes
jerry, къде точно живеете в Изтока.  Wink

# 61
  • Мнения: 5 577
Здравейте момичета, благодаря  за пожеланията на всички. Ние сме в къщи вече и се опитваме да влезем в режим.

# 62
  • Мнения: 14 133
Здравейте момичета, благодаря  за пожеланията на всички. Ние сме в къщи вече и се опитваме да влезем в режим.
Добре дошли сред нас!!!  Heart Eyes  bouquet

# 63
  • Мнения: 207
Радвам се, че коконата Маги е добре.  Heart Eyes
jerry, къде точно живеете в Изтока.  Wink

Енергетик - 1  Grinning Верги,добре дошла и спокойни нощи желая  Mr. Green

# 64
  • Русе
  • Мнения: 123
 Верги,честито и от мен   bouquet  Да ти е жива и здрава дъщеричката и много любов и щастие да си носите една на друга  Hug

# 65
  • Мнения: 758
Верги , добре завърнала се в къщи  Hug
Нека да те слушат мъжете, а режима сам ще си дойде. Дано бебе-Лина да ти е спокойно, за да можеш да почиваш  Peace

# 66
  • Мнения: 706
днес направихме сефтето на ледената пързалка-голямо изживяване  Grinning
2 часа неможах да я прибера оттам. утре ще е официалното откриване и обещаха да има гооо...леми чаши грог ,че инак не се издържа на студа.

# 67
  • Мнения: 229
Здрвейте момичета-кокичета  Hug
Отдавна не бях влизала и сега хоп - много рожденници, много нещо. Всичките да са живи и здрави.  bouquet
Честита радост и на мама Вергилия. Да е живо издраво детенцето и да расте спокйна и достойна мамина отмяна   bouquet

# 68
  • Мнения: 207
Момичета,започвам да се замислям за ясла другата година към септември да дам малката ( живот и здраве трябва да е вече на 1,5г ) имате ли представа кога става записването и какво се изисква?

# 69
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Мисля, че за ясла се записва 1 год. напред Peace
А ние да се похвалим вече сме на ясла, издържахме геройски цяла една седмица (първата) Mr. Green
Сега сме малко сополиви, другата седмица живот и здраве мисля пак да я пусна Grinning

# 70
  • Мнения: 229
jerry подавай молбите отсега за да може да се уредите навреме  Peace

ivaaa в коя ясла ходите

# 71
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Ние сме в 4 ясла Peace Hug
Много съм доволна от обслужванетом и отношението Hug

# 72
  • Мнения: 207
jerry подавай молбите отсега за да може да се уредите навреме  Peace

ivaaa в коя ясла ходите

отсега значи тази нова година,нали,януари 2009?  Blush А трябва ли постоянния ми адрес по лична карта да е тук?И има ли райониране или мога за която искам градина да подам?

# 73
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Според мен която ти е най-удобна и най-близка Peace
Но не съм сигурна, може ония и да гледат адреса по л.к. Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 14 133
отсега значи тази нова година,нали,януари 2009?  Blush А трябва ли постоянния ми адрес по лична карта да е тук?И има ли райониране или мога за която искам градина да подам?
Питай в ясла 12. Тя ви е най-наблизо, а и бродят слухове, че сравнително лесно ги приемат.
Няма райониране. В нашата градина "Здравец" водят деца от Родина и центъра.

# 75
  • Мнения: 5 391
А, чиби, като каза ДГ"Здравец", доволна ли си?
Само хубави неща слушам напоследък за нея и съм разколебана.

Верг, добре сте си дошли! Hug

# 76
  • Мнения: 14 133
А, чиби, като каза ДГ"Здравец", доволна ли си?
Само хубави неща слушам напоследък за нея и съм разколебана.
Да, доволна съм.  Peace
Директорката е много оправна и сериозна. Персоналът също е много на ниво.  Peace

# 77
  • Мнения: 952
А, чиби, като каза ДГ"Здравец", доволна ли си?
Само хубави неща слушам напоследък за нея и съм разколебана.

Верг, добре сте си дошли! Hug

още един глас ЗА  ДГ Здравец Peace ние от центъра ходим там на градина далече ни е, макар че сме с кола, нонай важното е че не съжалявам,доволна съм от учителките и от базата въобще Peace

Верги честита ти мома  bouquet да ви е жива и здрава, интересно име сте  и избрали,при положение че баткото е с най често срещанато име малката едва ли ще си намери адашка Laughing

# 78
  • Мнения: 207
chibi,още веднъж танкс   bouquet Ти си ми безкраен източник на инфо  Laughing Тази ДГ Здравец зад учителския ли е? Blush

# 79
  • Мнения: 1 523
Изгубих ви от поглед.

# 80
  • Мнения: 952
chibi,още веднъж танкс   bouquet Ти си ми безкраен източник на инфо  Laughing Тази ДГ Здравец зад учителския ли е? Blush

ммне, мисля че там е Детелина също хубава градина. Здравец е до уч-ще Тома Кърджиев в кв.Здравец

# 81
  • Мнения: 758
Като сме на тази вълна - ясли и градини и аз да попитам!
Коя градина е по-добра "Слънце" - срещу у-ще "Възраждане" или "Чучулига" срещу РУ? И двете са ми еднакво удобни, ама като всяка мама искам най-доброто Simple Smile
И кога мога да си взема молба за попълване?

# 82
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Моето мнение е ''Чучулига'' Hug, за там съм чувала само хубави неща Peace

# 83
  • Мнения: 5 391
MagieA, точно за това попитах за ДГ"Здравец".
Щото "Слънце" и "Чучулига" са ми под носа, но напоследък не чувам добри отзиви, особено за първата.

# 84
  • Мнения: 199
Привет! Да дам още един глас в "+" за  ДГ "Здравец". Макар, че когато записвах Калоян не се замислих, понеже на нас градината ни е на "ъгъла на блока", съм повече от очарована. Базата е много добра. Дори миналата година направиха основен ремонт, поне в нашето крило. А и подготовката с която излизат децата е на ниво. Чувала съм, че в доста училища ги приемат с предимство /незнам доколко е вярно/ - слух!   bouquet

# 85
  • Мнения: 758
А коя е Здравец Embarassed и къде се намира, евентуално и филиалите й

# 86
  • Мнения: 164
Ние сме в 4 ясла Peace Hug
Много съм доволна от обслужванетом и отношението Hug
В коя група сте ние също ходим в тази ясла и сме в 3 група наистина много добре ги гледат.

# 87
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Ами да си кажа честно незнам Embarassed, т.к. сме съвсем отскоро Blush
Входа е отзад на яслата, а там мисля, че има само една група Simple Smile

# 88
  • Мнения: 14 133
А коя е Здравец Embarassed и къде се намира, евентуално и филиалите й
До у-ще"Тома Кърджиев". Няма филиали. Има три крила в голям и озеленен двор.   Peace
Някой да има впечатления или да е чувал нещо за д-р Цонева - детски очен.  newsm78
Сашо има лек астигматизъм на едното оченце и ни пращат при нея за консултация.  Sad
Иначе вижда прекрасно, пу-пу.  Praynig

# 89
  • Мнения: 164
Ами да си кажа честно незнам Embarassed, т.к. сме съвсем отскоро Blush
Входа е отзад на яслата, а там мисля, че има само една група Simple Smile
Отзад е входа на 2 етаж

# 90
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Ами да си кажа честно незнам Embarassed, т.к. сме съвсем отскоро Blush
Входа е отзад на яслата, а там мисля, че има само една група Simple Smile
Отзад е входа на 2 етаж
Да, там сме Hug

# 91
  • Мнения: 199
А коя е Здравец Embarassed и къде се намира, евентуално и филиалите й
До у-ще"Тома Кърджиев". Няма филиали. Има три крила в голям и озеленен двор.   Peace
Някой да има впечатления или да е чувал нещо за д-р Цонева - детски очен.  newsm78
Сашо има лек астигматизъм на едното оченце и ни пращат при нея за консултация.  Sad
Иначе вижда прекрасно, пу-пу.  Praynig

водила съм Калоян веднъж при нея. Отнесе се много внимателно. Като специалист съм чувала доста добри неща.  Peace

# 92
  • Мнения: 14 133
Някой да има впечатления или да е чувал нещо за д-р Цонева - детски очен.  newsm78
водила съм Калоян веднъж при нея. Отнесе се много внимателно. Като специалист съм чувала доста добри неща.  Peace
Хиляди благодарности!!!  Heart Eyes  bouquet

# 93
  • Мнения: 164
Ами да си кажа честно незнам Embarassed, т.к. сме съвсем отскоро Blush
Входа е отзад на яслата, а там мисля, че има само една група Simple Smile
Отзад е входа на 2 етаж
Да, там сме Hug
Моето момиченце се казва Александра но и викат пупи newsm78

# 94
  • Мнения: 758
Някой да има впечатления или да е чувал нещо за д-р Цонева - детски очен.  newsm78
Сашо има лек астигматизъм на едното оченце и ни пращат при нея за консултация.  Sad
Иначе вижда прекрасно, пу-пу.  Praynig

Аз също знам, че е много добра лекарка и мисля, че е специализирала за деца ама не съм сигурна.
Кажи моля те после впечатления и къде е кабинетът й, че аз пък (дано да съм си внушила) че Георги е леко криви погледа и ми се ще да го погледне лекар.

# 95
  • Мнения: 14 133
Аз също знам, че е много добра лекарка и мисля, че е специализирала за деца ама не съм сигурна.
Кажи моля те после впечатления и къде е кабинетът й, че аз пък (дано да съм си внушила) че Георги е леко криви погледа и ми се ще да го погледне лекар.
Да, тя е детски очен. Мисля утре по обяд да отидем да види Сашо.
Ще пиша за впечатления след прегледа.
Засега само й знам работно време: понеделник-четвъртък от 08,00 до 16,00;петък от 08,00 до 14,00 и, че кабинетът е на IV етаж в І поликлиника.  Wink

# 96
  • Мнения: 3 214
Д-р Цонева прави сондаж на слъзния канал на Моника миналата година - доволна съм. Тя по принцип се води най-добрия (а май и единствения) детски очен лекар  Peace

# 97
  • Мнения: 5 577
Иван е в 'чучулига' 2, до клуб 'Момо', зад автобусната спирка.  Peace

Много съм доволна, от всичко. Незнам какво точно да кажа, ако имате въпроси питайте ме. Приятелка, която си води детето в другата градина, до РУ, на сборните групи каза, че там не било толкова хубаво, колкото при нас.  Rolling Eyes  Госпожите нещо били особени ...

# 98
  • Мнения: 14 133
ВечеПетя, благодаря и за твоето мнение!!!  Heart Eyes  bouquet

# 99
  • Мнения: 758
ООО, мама Верги мерси и за твоето мнение Simple Smile
Там ми е много далеко, а няме авто Sad и сме на кракомобил. А тук - мога да изляза в междучасието да си взема детето и да продължа (с него) да уча каките и батковците Simple Smile вече е пробвана тактика  Joy

# 100
  • Мнения: 180
Здравейте мами Русенки Hug
Много скоро надявам се и аз да се присъединя към вашата група.Очаквам първото си бебенце през декември и имам голяма молба към вас.
Живея в Здравец Енергетиците, ще съм ви много благодарна ако някоя мама може да ме ориентира за педиатър в Трета поликлиника.
Предварително ви благодаря hug

# 101
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Ами да си кажа честно незнам Embarassed, т.к. сме съвсем отскоро Blush
Входа е отзад на яслата, а там мисля, че има само една група Simple Smile
Отзад е входа на 2 етаж
Да, там сме Hug
Моето момиченце се казва Александра но и викат пупи newsm78
Моята е Емилия, съкратено Еми Heart Eyes
Ама ние сме съвсем нови, и сега тепърва ще оставаме по  цял ден, до сега все до обяд бяхме.
При сестра Иванова  и Монова сме, другата се върнала отпуска и само един ден бяхме с нея, мисля, че се казваше Петрова Hug

# 102
  • Мнения: 14 133
budape6ta3, добре дошла!!!  Heart Eyes  bouquet
jerry, живее в Енергетиците.  Wink Аз съм в Здравец.  Wink
Сашо е при д-р Койчева, но тя не е приемала повече пациенти. Иначе аз съм си много доволна от нея, но тя е специалист обща медицина. Джери записа нейната кукла при д-р Удева. Има и педиатрия. Ходи в Ескулап. Чуват се хубави неща. Пробвай при една от двете. Педиатрите, Николова и Кирова, са също доста добри, но при тях не можеш директно да запишеш бебчо, защото се водят специалисти детски болести. Лека бременост до края и леко раждане!!!!  Praynig Heart Eyes

# 103
  • Мнения: 471
Момичета искам да си сменя педиатъра.Бихте ли ми препоръчали някой?Днес много се разочаровах от моя! Sad

# 104
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Ние по принцип си имаме лична педиатърка, но при по-сериозни случаи си викаме Д-р Досев, той за мен е един от най-добрите педиатри в града.
Иначе личната ни е Д-р Бойчева в първа поликлиника, пак съм много доволна Hug

# 105
  • Мнения: 180
chibi много благодаря за отговора и на мен ми препоръчаха само удева
ще преценя имам още малко време
след известно време ще се включа по - активно във вашите редици
късмет на всички мами  newsm51

# 106
  • Мнения: 14 133
Момичета искам да си сменя педиатъра.Бихте ли ми препоръчали някой?Днес много се разочаровах от моя! Sad
Имаш ли предпочитания за конкретен район на града?  newsm78
Тези, които са в ІІІ-та поликлиника вече ги обсъдихме.  Laughing

# 107
  • Мнения: 207
Здравейте мами Русенки Hug
Много скоро надявам се и аз да се присъединя към вашата група.Очаквам първото си бебенце през декември и имам голяма молба към вас.
Живея в Здравец Енергетиците, ще съм ви много благодарна ако някоя мама може да ме ориентира за педиатър в Трета поликлиника.
Предварително ви благодаря hug

 Joy Айде сега дай отчет в кой Енергетик си,че да не се окаже,че си ми съседка съвсем,може да се съберем по комшийски на кафе  food010 Или айрянче,каквото консумираш  Mr. Green Аз по стечение на обстоятелствата се записах при Шарлота Айзнер,но за Удева наистина чух добри отзиви от няколко места.КОйчева не приема,а ходихме при Декова,ама нещо не съм впечатлена,а ми казаха че на втория етаж има една педиатърка,ама даскалова ли се казваше,нещо с Д...  newsm78 Леко бременеене  Peace

# 108
  • Мнения: 123
Момичета искам да си сменя педиатъра.Бихте ли ми препоръчали някой?Днес много се разочаровах от моя! Sad
Ние сме при Йончева и  сме мн доволни от нея , но кабинета й е до магазин Штъркел.
Ти при кой си била и защо ще го сменяш , пиши , инфо никога не е излишно  Peace

# 109
  • В море от любов
  • Мнения: 519
A Д-р Йончева е много близо до нас, там в съседния кабинет при другата докторка е записан големия ми син, но там е слаба работа Wink
А за Йончева все хубави неща чувам докато съм на опашката Peace Hug

# 110
  • Мнения: 14 133
Аз по стечение на обстоятелствата се записах при Шарлота Айзнер,но за Удева наистина чух добри отзиви от няколко места.КОйчева не приема,а ходихме при Декова,ама нещо не съм впечатлена,а ми казаха че на втория етаж има една педиатърка,ама даскалова ли се казваше,нещо с Д...  newsm78 Леко бременеене  Peace
От Айзнер имам еднократно добро впечатление. Замества Койчева през лятото. Ходихме при нея на контролен преглед. Добре се държа с детенцето, но не й се наложи да продължава лечението, защото дребоса почти се беше оправил. Наистина има такъв д-р Даскалова, но нямам инфо за нея.  newsm78

# 111
  • Мнения: 471
Досега бях при Калинов.Малката вдигна висока температура в понеделник и той ми изписа панадол и витамин С.Температурата обаче няма сваляне.Подържа 38-39 градуса.Ходихме пак на другия ден-каза имате възпалено ухо и й изписа болкоуспокояващи капки.Прибрахме се -детето не сваля температурата.Заведохме я при специалист УНГ-с тежка форма отит.Каза, че ако сме изчакали още малко е щяло да има големи усложнения.Сега е на антибиотик и е доста по-добре от вчера.Няма температура.Весела е.Дано всичко да е наред, че не спя вече трета нощ.Няма значение в кой район да е педиатъра-стига да е добър.

# 112
  • Мнения: 758
има д-р Даскалова в  ДКЦ 1 на 3-тия етаж. Тя ми е личен лекар, а майка й (пенсионерка) е педиатърка и всъшност тя преглежда и отговаря за децата. Мила жена е, но понякога ходя и на частно при доц. Петрова.
За Досев, най-доброто е че прави посещения по домовете и за всеки случай му имам координатите (да чукна на дърво да не ми се налага да ги ползвам)

# 113
  • Мнения: 207
Може ли координати на Досев,да не се налага,ама да ги имам все пак...  Blush

# 114
  • Мнения: 758
Може ли координати на Досев,да не се налага,ама да ги имам все пак...  Blush


в къщи са, ако не са ти ги дали като се докопам до компютъра у нас ще ти ги дам.

# 115
  • Мнения: 207
Досега бях при Калинов.Малката вдигна висока температура в понеделник и той ми изписа панадол и витамин С.Температурата обаче няма сваляне.Подържа 38-39 градуса.Ходихме пак на другия ден-каза имате възпалено ухо и й изписа болкоуспокояващи капки.Прибрахме се -детето не сваля температурата.Заведохме я при специалист УНГ-с тежка форма отит.Каза, че ако сме изчакали още малко е щяло да има големи усложнения.Сега е на антибиотик и е доста по-добре от вчера.Няма температура.Весела е.Дано всичко да е наред, че не спя вече трета нощ.Няма значение в кой район да е педиатъра-стига да е добър.

MagieA,   bouquet
А за Калинов ми беше много странно,че преслушва Маги през бодито и през цялото време говори  newsm78 И аз не съм за даването на антибиотици за щяло и нещяло,но си мисля,че поставянето на диагноза изисква сериозно отношение,а не само свежи лафове,особено при малки дечица.То и на нас няма угодия де - ако не дадат антибиотик и станат усложнения - педито виновен,ако пък дадат антибиотик превантивно - пак не сме доволни  Mr. Green

Последна редакция: пт, 14 ное 2008, 17:41 от jerry

# 116
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Може ли координати на Досев,да не се налага,ама да ги имам все пак...  Blush
0888885988 Д-р Досев Hug
Много е добър, на нас ни е личен приятел,  просто е невероятен човек Heart Eyes

# 117
  • Мнения: 207
ivaaa,мерси много  Hug

Момичета,да попитам и къде има детски магазин с хубави дрешки - вече 2 пъти купувам бодита на някакви измислени български марки и след първото пране се скъсиха с по 5-7см,на нищо не прилича  #Cussing out  #Cussing out  #2gunfire Пoсле на "Усмивка" зад Учителския в Изтока намерих на Флекси,но само 2броя,като цяло голямо обикаляне падна  Thinking Затова да ме понасочите,да не се шматкам като гламава - на H&M,Aziz,Caramel,Disney  newsm78

# 118
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Има едно ново магазинче, там нещата са много хубави, има на Флекси, Карамел и т.н. и ценичките са много добри Peace
Намира се на новия булевард, ако се движиш по Борисова от гарата към центъра, завиваш на дясно по булеварда и от дясната страна ще го видиш, пише: Бебешки свят ГАБИ
На моята от там и купих костюмче на Флекси и съм мнооого доволна.
И на м-ни ''Усмивка'' също има хубави неща, но на определени. По скоро на този, който е на центъра, на Борисова и на Кауфланд, аз тях ги наобикалям най-често Peace Hug

# 119
  • Русе
  • Мнения: 762
Д-р Гинка Даскалова е в ІІІ поликлиника- педиатър и алерголог- аз съм много доволна от нея, големият ми син като малък правеше асматични пристъпи и тя го лекуваше. Това беше като тръгна на ясла- около година, година и половина, като стана на 3 год и спря да боледува. Сега, когато малкият ми е по-сериозно болен пак ходя при нея.   bouquet

# 120
  • Мнения: 247
Здравейте, момичета! Имам голяма молба - моля кажете ми телефонни номера на доктор Хубчев ,на които мога да си взема час или на някой друг добър гинеколог.  Благодаря предварително!

# 121
  • Мнения: 1 043
Като сме на тази вълна - ясли и градини и аз да попитам!
Коя градина е по-добра "Слънце" - срещу у-ще "Възраждане" или "Чучулига" срещу РУ? И двете са ми еднакво удобни, ама като всяка мама искам най-доброто Simple Smile
И кога мога да си взема молба за попълване?
Аз съм за Чучулига  Peace
П.С. Майката на Мартин съм от първа група, редовно ме кара да му показвам Гого във форума  Laughing

# 122
  • Мнения: 4 406
Flexi , Aziz има на  Далисимото

# 123
  • Мнения: 207
Flexi , Aziz има на  Далисимото

къде е това  newsm78

# 124
  • Мнения: 164
НА Александровска  до аптека Николови

# 125
  • В море от любов
  • Мнения: 519
С/у новия магазин ''Усмивка'' на ''Александровска''. Hug

# 126
  • Мнения: 5 577
Здравейте, момичета! Имам голяма молба - моля кажете ми телефонни номера на доктор Хубчев ,на които мога да си взема час или на някой друг добър гинеколог.  Благодаря предварително!

Здравей, специално на д-р Хубчев нямам координати. Аз посещавам д-р Узунова, и съм много доволна, мога да дам неини телефони.  Peace Зависи за какво става дума, но тя е специалист.

# 127
  • В море от любов
  • Мнения: 519
A пък аз мога да ти дам на Д-р Рудницки Peace, също е много добър. Аз раждах при него, просто нямам забележки. И като човек и като специалист Hug
Ще му бъда благодарна до края на дните си, т.к. ми спаси живота, и на беба също Peace

# 128
  • Мнения: 3 376
За гинеколог- препоръчвам с две ръце Юлиан Георгиев Peace

Момичета кажете къде пробиват носове в Русе? Mr. Green

# 129
  • Мнения: 4 406
В салона на Бина- срещу пазара

# 130
  • Мнения: 199
да използвам, че сте зачекнали темата...и да попитам занете ли доктор, който да пробива уши?

# 131
  • Мнения: 123
да използвам, че сте зачекнали темата...и да попитам занете ли доктор, който да пробива уши?
Ако не държите да се пробива от доктор , мъжа ми има студио за татуировки и пиърсинг , пробива и носове и уши , заповядайте   bouquet , ако ви интересува пишете на лични Hug

# 132
  • Мнения: 164
В салона на Бина- срещу пазара
да използвам, че сте зачекнали темата...и да попитам занете ли доктор, който да пробива уши?
Ако не държите да се пробива от доктор , мъжа ми има студио за татуировки и пиърсинг , пробива и носове и уши , заповядайте   bouquet , ако ви интересува пишете на лични Hug
Бина изобщо не е специалист в областа не рискувай

# 133
  • Мнения: 164
По добре в студиото за татуси

# 134
  • Мнения: 343
Здравейте, струва ми се, че нещо темата много се закучи. Crossing Arms
Ходихте ли на ледената пързалка? Малкия събота и неделя не слезе оттам, беше естествено с придружител, но голяма лудница е. Следващият път трябва да я направят по-голяма.
Защо са махнали детският кът в Рига?

# 135
  • Мнения: 164
Пързалката става ли за детенце на 2г.

# 136
  • Мнения: 4 406
не пускат деца под 4 години

# 137
  • Мнения: 4 406

Бина изобщо не е специалист в областа не рискувай

Бина и не претендира да е специалист- тя си е фризьор. никога не е пробивала нито уши, нито носове. има си човек за това.
не се заяждам, трябва да се знае.

# 138
  • Мнения: 164
o.k. Буми

# 139
  • Мнения: 14 133
Ние още не сме уважили ледената пързалка.  Wink
Сашо не искал да кара кънки.  Joy Чака с нетърпение да падне първия сняг, за да се пързаля с шейничката.  hahaha

# 140
  • Мнения: 510
Чудно, прекрасно...и ние ходихме за второ мнение мин. седмица след посещение при д-р Калинов.  Confused И ние си търсим нов педиатър.
А колко време свикваха вашите деца докато тръгнат целодневно на ясла?
И аз съм за Чучулига, но за нас беше непосилно да вкараме Светослав там. Връзките ни не бяха толкова солидни, а официално дарение не приеха...Чакахме 1 година при това. Сега е в Слънце /16/, но е само с 1 ч. посещение от мин, седмица. Още не се е възстановил от боледуване.

# 141
  • Мнения: 3
Здравейте Hug
Аз имам номер на д-р Хубчев но е за частния му кабинет който се намира на ул..Николаевска 12
тел:082/519-544
аз там ходя за ФМ,дано съм била полезна   Wink
лека вечер на всички Hug

# 142
  • Мнения: 1 523
chillysun,на нас ни отне около месец и половина,имаш предвид 16 ясла "Ясен",нали?

# 143
  • Мнения: 510
Да, на гърба на д.г. Слънце  Wink Бъркам двете имена. Как ли моя работодател би приел месец и половина отпуска, малеее  ooooh!

# 144
  • Мнения: 2 090
Защо са махнали детският кът в Рига?
Това сега го разбирам Crossing Arms,скоро не сме ходили там.
Ледената пързалка я заобиколихме отдалече,наистина беше голям гъч Rolling Eyes.Той Сашко е мъничък за там още де,но ходихме с приятели на които детенцето е на 7 години.

# 145
  • Мнения: 1 523
chillysun,зависи от детето и в коя група сте.

# 146
  • В море от любов
  • Мнения: 519
vilimia , я кажи сега как да ви познаем на яслата? Grinning
Днес пуснах и моята кокона, да видим.......
Към колкоо идвате долу-горе?
Че ние все по-късно към 7.45-7.50, че понякога и без 05 мин. Mr. Green, иначе голям гъч пред яслата, много народ.
Все ми се набива на очи една мама с тризначки Grinning, питам се само тази жена как се оправя???

# 147
  • Мнения: 164
vilimia , я кажи сега как да ви познаем на яслата? Grinning
Днес пуснах и моята кокона, да видим.......
Към колкоо идвате долу-горе?
Че ние все по-късно към 7.45-7.50, че понякога и без 05 мин. Mr. Green, иначе голям гъч пред яслата, много народ.
Все ми се набива на очи една мама с тризначки Grinning, питам се само тази жена как се оправя???
Ела кажи на мен ние винаги ходим в последния момент тоест мъжът ми ходи сутрин той я кара преди работа  и почти винаги той я взема но се надявам да се засечем някой път. Има случаи когато не можем да се натуткаме и ходим в 9.00 колкото по студено става толкова повече ни се спи сутрин и ставаме с ревове.

# 148
  • В море от любов
  • Мнения: 519
То хубаво ще се засечем, ама как ще се познаем Laughing
Днес пред мен поне трима мъже оставиха дечицата си, ама на мен като ми е студено и аз седя в колата и не мърдам, а майка ми ходи да я оставя Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 149
  • Мнения: 164
Ами ние сме най ХУБАВИТЕ LaughingМоят мъж е с по дълга коса а малката е с розово яке и розова шапка

# 150
  • Мнения: 343
Има случаи когато не можем да се натуткаме и ходим в 9.00 колкото по студено става толкова повече ни се спи сутрин и ставаме с ревове.

Ей, блазе ви. Нашата градина я заключват в 8.30ч, да не си посмял да закъснееш, че лошо ти се пише.  smile3508 smile3514 newsm45 И аз искам моя Криси да го пускам малко по-късно, но не ги приемат.

# 151
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Ок, ще се оглеждам Laughing
И ние сме така от горе до долу розови Grinning

# 152
  • Мнения: 758
....
П.С. Майката на Мартин съм от първа група, редовно ме кара да му показвам Гого във форума  Laughing

Ооо, привет! Сложете и ваша снимка, аз пък да ви показвам на Гого, макар че той е по-малък и от компютъра иска само торотор-ите да гледа (т.е. моторите)

А по отношение на свикването, наистина си зависи от детето. Георги беше готов и на третия ден да спи, но след първата седмица остана по цял ден. Той е в 8-ма ясла и там това ми харесва, че детето в началото го държат до обяд, а не за 2 часа както съм чувала е в 16-та ясла. Просто имам късмет, че му хареса от началото и не ми е ревал че отива там и го отчуиха от бибата и др.

# 153
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Ами ние сме най ХУБАВИТЕ LaughingМоят мъж е с по дълга коса а малката е с розово яке и розова шапка
Хаха, аз пък днес ви видях smile3503
Една малка сладурка с тъмна къдрава косичка и с червено костюмче Grinning
Познах ли?

# 154
  • Мнения: 164
Ами ние сме най ХУБАВИТЕ LaughingМоят мъж е с по дълга коса а малката е с розово яке и розова шапка
Хаха, аз пък днес ви видях smile3503
Една малка сладурка с тъмна къдрава косичка и с червено костюмче Grinning
Познах ли?
Ами да със вишневи джинси и червена блузка

# 155
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Голяма сладурана Heart Eyes

# 156
  • Мнения: 164
ivaaa благодаря ти дано скоро и ние се видим да пием по кафенце ама кога Sad

# 157
  • Мнения: 5 391
MagieA, в коя група е твоят човек?
Моят е в 4та, под карантина са заради варицела и той от днес е пъпчив Confused

# 158
  • Мнения: 14 133
MagieA, в коя група е твоят човек?
Моят е в 4та, под карантина са заради варицела и той от днес е пъпчив Confused
Дано юнакът лесно да изкара шарката.  Praynig Heart Eyes

# 159
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Фил, от кога е карантината? Колко деца има до сега с варицела? Само в 4-та група ли е?

Ъх, че много въпроси зададох  Crazy

# 160
  • Мнения: 758
MagieA, в коя група е твоят човек?
Моят е в 4та, под карантина са заради варицела и той от днес е пъпчив Confused

Ами ние сме в 1-ва група. А от кога сте карантина и пише ли някъде или аз не съм видяля То последната седмица само татко му го взема а днес го и занесе....
Той да си я изкара няма проблем, ама баща му не е карал никакви шарки и не знам какво ще правя ако и двамата ми се тръшнат:) Довечера ще му дам една глътка червено вино, чувала съм че избива от него

# 161
  • Мнения: 14 133
Той да си я изкара няма проблем, ама баща му не е карал никакви шарки и не знам какво ще правя ако и двамата ми се тръшнат:) Довечера ще му дам една глътка червено вино, чувала съм че избива от него
Да, и  възрастните ги карат доста по-тежко от децата.  ooooh!
Дано татито ви да не се тръшне с шарка Wink

# 162
  • Мнения: 758
Той и малкият още не дава признаци, ама знаеш ли

# 163
  • Мнения: 207
Дано дечковците по-леко да изкарат болестите  Praynig
Днес беше супер времето и се поразходих с малката,че даже и поизлъгах една жена  Blush Щото малката все я обличам в синьо и редовно ме питат момченце ли е и аз автоматично отговарям"Нееее".Пък сега за разнообразие ме питаха момиченце ли е и аз пак:"Неееее,момченце"  Joy В събота съм най-после на фризьор да ме докара в годен за гледане вид  Flutter А я кажете отзиви за яслата зад Учителския - "Изток" че днес минах оттам и ми е най-близо?  newsm78

Последна редакция: ср, 19 ное 2008, 21:09 от jerry

# 164
  • Мнения: 164
Дано дечковците по-леко да изкарат болестите  Praynig
Днес беше супер времето и се поразходих с малката,че даже и поизлъгах една жена  Blush Щото малката все я обличам в синьо и редовно ме питат момченце ли е и аз автоматично отговарям"Нееее".Пък сега за разнообразие ме питаха момиченце ли е и аз пак:"Неееее,момченце"  Joy В събота съм най-после на фризьор да ме докара в годен за гледане вид  Flutter А я кажете отзиви за яслата зад Учителския - "Изток" че днес минах оттам и ми е най-близо?  newsm78
Къде ще ходиш на фризьор ако не е тайна

# 165
  • Мнения: 14 133
А я кажете отзиви за яслата зад Учителския - "Изток" че днес минах оттам и ми е най-близо?  newsm78
Хубави неща съм чувала. Дори някои от познатите дечица от "Здравец" там ги водеха, защото в 15 ясла не искаха да ги вземат.

# 166
  • В море от любов
  • Мнения: 519
ivaaa благодаря ти дано скоро и ние се видим да пием по кафенце ама кога Sad
Eee все ще се намери време, днес колко е слънчево навън Grinning
Ако сте някъде в квартала, можем да се видим Hug
А аз да се похваля, вчера бях в София, на изложението в НДК ''Произведено в България'', много хубави неща има, който има възможност нека отиде няма да съжалява Peace
Аз едвам се дотътрих с толкова много чанти излязох от там Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 167
  • Мнения: 207
Къде ще ходиш на фризьор ако не е тайна

Ами Катя се казва фризьорката из уличките зад съда е  Peace Преди често се подстригвах при нея и бях много доволна,ама сега вече години не съм ходила  Rolling Eyes Днес гледам е слънчево навън,има ли желаещ за разходка около 3 поликлиника района?  Grinning Следобяд де  Mr. Green

# 168
  • Мнения: 5 391
Деб, Маги, карантината е индивидуална за групата, Пресил е второто дете с варицела, първото се разболя на 5.11 и карантината беше до 26.11, но сега още нови 20 дни заради моят човек.И така докато има болни.
Честно казано е голям ужас TiredА и очаквам и систъра да се опъпчи, съвсем ми се стъжва.

# 169
  • Мнения: 164
Къде ще ходиш на фризьор ако не е тайна

Ами Катя се казва фризьорката из уличките зад съда е  Peace Преди често се подстригвах при нея и бях много доволна,ама сега вече години не съм ходила  Rolling Eyes Днес гледам е слънчево навън,има ли желаещ за разходка около 3 поликлиника района?  Grinning Следобяд де  Mr. Green
Много е готина Катето.И тя си има един малък сладур

# 170
  • Мнения: 5 391
Мхм, и аз ходя при нея.

vilimia, ЧРД!  bouquet

# 171
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Ей като казахте фризьор, и аз съм за пострижка вече, че косата ми стигна до кръста и искам малко да я намаля Mr. Green
Някой да сподели отзиви, къде.............

# 172
  • Мнения: 14 133
Весел празник!!!  Party Heart Eyes

# 173
  • Мнения: 207

  bouquet Много здраве,късмет,усмивки и щастие  Hug

# 174
  • В море от любов
  • Мнения: 519

  bouquet Много здраве,късмет,усмивки и щастие  Hug
Весел празник и от нас, много щастие, късмет и семейно благополучие Heart Eyes
 newsm51 newsm59  bigdance2 bdbaloni

# 175
  • Мнения: 3
ivaaa аз лично много съм доволна от фризьорския салон на Galka,не знам дали си го чувала,има го в здравец и до първо районно ама там къде е точно не знам защото не съм ходила на него

# 176
  • Мнения: 758
Аз ходя във фризьорски салон Нина, в блок Вида на Плиска с-у университета е. От години ходя при нея все добри кадри си подбира

А за яслата зад учителския - бях в родилното с една от сестрите там и също съм чувала добри неща

# 177
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Честит Рожден Ден и от мен!   bouquet


Jerry, щом не си ходила отдавна, не знам дали знаеш, но се премести. Сега е на Църковна независимост, на кръстовището на Изчислителния център.

# 178
  • В море от любов
  • Мнения: 519
ivaaa аз лично много съм доволна от фризьорския салон на Galka,не знам дали си го чувала,има го в здравец и до първо районно ама там къде е точно не знам защото не съм ходила на него
Втория до второ районно е в моя блок Mr. Green, аз живея в тази кооперация и Галка е под нас Grinning
До сега бях при нея, но ми се иска малко да разнообразя ''пейзажа'' Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 179
  • Мнения: 207

Jerry, щом не си ходила отдавна, не знам дали знаеш, но се премести. Сега е на Църковна независимост, на кръстовището на Изчислителния център.

  bouquet мерси,разучих аз  Mr. Green
А в Галка до 1-во районно ме правиха за сватбата,също бях много доволна  Peace

# 180
  • Мнения: 3 214
Честит рожден ден на vilimia и весел празник   bouquet

# 181
  • Мнения: 410
здравейте.ние вече сме си в България.пътуването беше дълго но най-важното е че сме добре.

# 182
  • Мнения: 1 523
 newsm59  на vilimia!!!  bouquet
ася20,кукличката ти е много пораснала.

# 183
  • Мнения: 164
Момичета много ви благодаря за пожеланията СУПЕР сте

# 184
  • Мнения: 14 133
здравейте.ние вече сме си в България.пътуването беше дълго но най-важното е че сме добре.
welcome и приятни мигове тук!!!  Heart Eyes  bouquet

# 185
  • Мнения: 14 133
Byni,  newsm59   bigdance2 
Да си много здрава и обичана от всички около теб!!!  Heart Eyes  bouquet
Весел празник!!!  Party

# 186
  • Мнения: 199
ей, кой ме изхваща....Благодаря!
ето и една почерпка, скромна но пък от сърце....

# 187
  • Мнения: 410
newsm59  на vilimia!!!  bouquet
ася20,кукличката ти е много пораснала.
благодаря ти  bouquet

# 188
  • Мнения: 946
Чрд на вилимия!Много здраве и щастливи моменти,късмет и любов!
Чрд Бъни!Желая ти мноооого здраве,семейно щастие,нека бъдеш най-обичаната жена!
Добре дошли на Ася и Оливия!Дано прекарте щастливи мигове!
И аз ходя при Галка в салона до районното,доволна съм,пък и ми е комшийка.

# 189
  • Мнения: 2 090
sonka,сега ти видях лентичката,честит рожден ден и на твоето слънчице newsm59

На всички останали рожденници:Честит празник,много здраве,щастие и много усмивки  bouquet  bouquet  bouquet

# 190
  • Мнения: 3 214
Byni, ЧРД! Много здраве, щастие и любов ти пожелавам   bouquet

sonka, да ти е живо и здраво детенцето!

Ася, добре дошли на българска земя  Hug

# 191
  • Мнения: 1 523
Добре,че има наблюдателни съфорумки  Wink.
sonka,много щастливо детство желая на малкия ти принц! baloni

# 192
  • Мнения: 3 376


Честит рожден ден на малкия Митко!!!!Да е жив и здрав и много да го слушкат мама и тате! Grinning


Момичета знаете ли дали магазина на Касиопея е само преместен или го няма вече в града изобщо?

# 193
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Честит рожден ден на всички рожденници!!!  bdbaloni
Много здраве, щастие, за малките послушание Heart Eyes  baloni
 nbirthday

# 194
  • Мнения: 946
 ooooh! да благодаря,много сте наблюдателни ама аз не съм.Не съм сменяла лентата  Rolling Eyes тъй че вече сме на 2.5г Wink Диди е на 4.06. роден,грешката е моя моля за извинение   bouquet

# 195
  • Мнения: 429
Честит ви първи сняг!

# 196
  • В море от любов
  • Мнения: 519
 Nature Snowman Nature Snowman santa2
С първия сняг идва и празничното настроение Party
Жалко, че няма да се задържи този поне, но утре вече трябвада понатрупа Grinning

# 197
  • Мнения: 2 726
Честит първи сняг,русенки  newsm81  santa2

# 198
  • Мнения: 4 406
върнах готиното заглавие, сега вече е актуално!

# 199
  • Мнения: 2 090
ooooh! да благодаря,много сте наблюдателни ама аз не съм.Не съм сменяла лентата  Rolling Eyes тъй че вече сме на 2.5г Wink Диди е на 4.06. роден,грешката е моя моля за извинение   bouquet
Joy Joy Joy
И аз сега чак се сетих че вашия рожден ден беше малко след на Сашко Crazy

Хайде честит първи сняг и от мен Nature Snowman

# 200
  • Мнения: 164
Честит първи сняг и от мен.И на слънчицето на Сонка честит рожден ден със закъснение bdbaloni

# 201
  • Мнения: 946
Нищо де приятно ми беше да ме поздравите.вСЕ едно и без това не се вяснах за моя ден ден за една виртиялна почерпка.
 Nature Snowman чЕСТИТ ПЪРВИ СНЯГ,нищо че се стопи вече.
Сашимама,аз тебе бая съм те засичал апо улиците като бременна идаже си спомням,че като отидох  на преглед единия път в родилното ти беше там май родила.ходите ли на ясла?

# 202
  • Мнения: 207
Честит вече стопил се сняг и от мен  Mr. Green Я да питам тук да има една мама да живее на кръговото,блок Бозвели на 11 етаж с момченце на 1-2-3г?  Grinning

# 203
  • Мнения: 1 523
Честит рожден ден на Мони на Вече Петя!


 
Да е здрава, щастлива и послушна!!!

# 204
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Честит рожден ден на Мони на Вече Петя!


 
Да е здрава, щастлива и послушна!!!
Честит празник и от нас newsm59  party023 Tada
Много здраве, послушани и щастливо детство! Heart Eyes
 bdbaloni baloni bdbaloni

# 205
  • Мнения: 2 090
Ходим,втора седмица вече Crazy,след бая стоене вкъщи поради кашлици,сополи и тем подобни Confused


Честит рожден ден на Мони на Вече Петя!
Здраве,щастие и безброй усмивки newsm67

# 206
  • Мнения: 3 214
Благодаря за пожеланията, момичета. Почерпете се за здравето на порасналата ми девойка:



# 207
  • Мнения: 343
Nature Snowman Nature Snowman santa2
С първия сняг идва и празничното настроение Party
Жалко, че няма да се задържи този поне, но утре вече трябвада понатрупа Grinning
Да ама, не, като гледам какво слънце грее, ще чакаме сняг да се задържи, ама друг път.
ВечеПетя да ти е живо и здраво момиченцето и все такава хубавица да расте./като майка си де/ Wink

# 208
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Nature Snowman Nature Snowman santa2
С първия сняг идва и празничното настроение Party
Жалко, че няма да се задържи този поне, но утре вече трябвада понатрупа Grinning
Да ама, не, като гледам какво слънце грее, ще чакаме сняг да се задържи, ама друг път.
Ех, тези синоптици ooooh!, пак не познаха Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ако го нямаше силния вятър, щеше да е чудесен деня за разходка, но ме е страх да ги изведа, че каквито са ми кекави и двамата.........., още днес ще пуснат сополки Mr. Green

# 209
  • Мнения: 199


ВечеПетя, да ти е жива и здрава щерката! Много усмивки и весело детство!   bouquet

# 210
  • Мнения: 207
Честито на малката рожденничка и от мен,да расте здрава,красива и послушна и да носи много радост в къщи   bouquet

# 211
  • Мнения: 946
Честит втори рожден ден на госпожицата!Да расте здрава,весела и послушна!

# 212
  • Мнения: 164
  Party TimeЧестит рожден ден на госпожичката и от мен.Да расте жива и здрава и да радва мама и тати

# 213
  • Мнения: 14 133
Честит имен ден на мома Катерина на Буми!!!  Heart Eyes  bouquet

# 214
  • Мнения: 1 523
Честит рожден ден,Вече Петя!!!

Да са живи и здрави всички именници!!!  bouquet

# 215
  • Мнения: 343
Честит Рожден и от нас, ВечеПетяbouquet

# 216
  • Мнения: 14 133
Честит рожден ден,Вече Петя
Весел празник!!  Heart Eyes Hug

# 217
  • Мнения: 164
 Вече Петя:happybd05:Да си жива и здрава много щастлива и обичана жена

# 218
  • Мнения: 946
Вече Петя,честит рожден ден!Здрава и щастлива!
Честито на именниците!

# 219
  • Мнения: 5 391
Петя, честит рожден ден на теб и на Мони със закъснение! Hug  bouquet

# 220
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Честит рожден ден и от нас Hug Heart Eyes Hug
Много здраве, щастие и семейно благополучие Heart Eyes
 newsm59

# 221
  • Мнения: 410
пак съм изтървала купона Mr. GreenПетя, честит рожден!  bouquet

# 222
  • Мнения: 3 214
Благодаря ви за пожеланията  Hug

# 223
  • Мнения: 199
Добър вечер!   Hug
Зачудих се дали да пусна нова тема /че и заглавие измислих/, но прочетох, че темите вече ги заключват на 20 стр.
Та тук ще попитам: Някой да знае телефони и приемно време на Д-р Пейчева, гастроентеролог. Знам, че приема в първа пол-ка?

# 224
  • Мнения: 1 523
А аз да питам дали има лекар уши-нос- гърло в стоматологията?Име,кабинет?

# 225
  • Мнения: 164
В стоматологията  д-р Лечев 3 ет. кабинет307.Вторник и четвъртък от 17-19ч и в събота от 8-10ч тел.0887 524 842

# 226
  • Мнения: 1 523
vilimia,Благодаря!

# 227
  • Русе
  • Мнения: 659
Честит рожден ден на всички, които съм пропуснала


Добър вечер!   Hug
Зачудих се дали да пусна нова тема /че и заглавие измислих/, но прочетох, че темите вече ги заключват на 20 стр.
Та тук ще попитам: Някой да знае телефони и приемно време на Д-р Пейчева, гастроентеролог. Знам, че приема в първа пол-ка?
Всеки ден до обяд е там на 4-ти етаж, в 1-ва поликлиника

# 228
  • Мнения: 202
Добро утро в този студен ден и от мен!
Момичета, получих покана за презентацията на продуктите от серията Форевър ливинг, която  е изцяло от алое вера.Ще се проведе на 29.11.  от 14 часа в хотел Бистра и Галина.Ако имате желание-заповядайте и вие, тъкмо може да се запознаем и спретнем една форумска среща!

# 229
  • Мнения: 199
Честит рожден ден на всички, които съм пропуснала


Добър вечер!   Hug
Зачудих се дали да пусна нова тема /че и заглавие измислих/, но прочетох, че темите вече ги заключват на 20 стр.
Та тук ще попитам: Някой да знае телефони и приемно време на Д-р Пейчева, гастроентеролог. Знам, че приема в първа пол-ка?
Всеки ден до обяд е там на 4-ти етаж, в 1-ва поликлиника

Благодаря   bouquet

# 230
  • Мнения: 89
мамчета  кажете добър педиатър тъй като ми предстои раждане след 2-3 седмици и доколкото разбрах е трябвало още предварително в смисъл преди да родиш да избереш личен лекар на бебето и да си говорил с доктора дали ще приеме бебето.Как стоят нещата наистина и кои са лични лекари на вашите бебчета

# 231
  • Мнения: 14 133
petito, правилно си разбрала. Докторът трябва предварително да даде съгласието си и да ви посети до 24 часа след изписването на бебето от болницата.
Ако искаш се порови назад из темата или в предните русенски теми, за да не се повтаряме.
Леко раждане!!!  Praynig Heart Eyes  bouquet

# 232
  • Мнения: 758
И аз да си задам моята питанка Simple Smile
Кажете ми занималня за първокласник, която да се занимава добре с децата и да ги взима и връща от училищата!

# 233
  • Русе
  • Мнения: 244
В квартал "Възраждане", някъде до закрития пазар има занималня.Синът на една приятелка ходи там след училище, и е много доволна, по доволна е даже от учителката в първи клас.Мисля че е 70 лв. на месец и с осигурена храна за обяд, ако трябват подробности , ще я питам и ще дам координати.

# 234
  • Мнения: 758
Ами ще съм благодарна за повече информация!

# 235
  • Мнения: 343
Ами ще съм благодарна за повече информация!

Аз също. Wink

# 236
  • Мнения: 199
Добро утро!
Доколкото знам и в Бърборино срещу изчислителния се занимават с ученици. Вземат ги от училище, обядват в пицария Рома и учат. Аз водих Калоян там миналата година по време на училеската стачка. Незнам в момента цени, но тогава беше 10лв на ден, или 40лв на седмица, нещо такова. Аз бях доволна.  Peace

# 237
  • Мнения: 696
В "Палавници" също има занималня, не знам подробности обаче.

# 238
  • Мнения: 164
занималня Леонардо осигуряват транспорт  .Потготовка на уроци ,езикова подготовка ,компютърни занимания, осигурено мед. наблюдение  срещу 10 лв. на ден.Телефони 082845468  0878845 468

# 239
  • Мнения: 229
 Момичета, спешно ми трябва телефон на д-р Дачев от тубдиспансера. Много моля   

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 10:21 от ГАЛКА - МАЛКА

# 240
  • Мнения: 343
Момичета, спешно ми трябва телефон на д-р Дачев от тубдиспансера. Много моля  Praynig

ето този имам, дано е актуален: 0889680849

# 241
# 242
  • Мнения: 758
занималня Леонардо осигуряват транспорт  .Потготовка на уроци ,езикова подготовка ,компютърни занимания, осигурено мед. наблюдение  срещу 10 лв. на ден.Телефони 082845468  0878845 468

Вили, аз там черпя информация от първоизточник  Party просто проучвам как стоят нещата в другите занимални  newsm10

# 243
  • Русе
  • Мнения: 244
Привет,
ето и обещаната от мен информация.
Занималнята се намира в блок "Божур",намиращ се близо  до закрития пазар във Възраждане, на последния етаж. Входът е само един , няма как да се объркате.Това, което ми бе казано, е, че се вземат децата само от СОУЕЕ, другите деца трябва да бъдат закарани от родител или някой друг.Тел. за контакт 0898791088 - Катя Господинова
Ами това е, дано съм била полезна  Simple Smile

# 244
  • Мнения: 758
Мерси за инфото pezi_ru

# 245
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
 Здравейте Русенки. Може да не пиша често, но редовно ви чета. Влизам да се похваля, че си имам датичка за секцио, на 5.12. Много моля да ми стискате палци и да си мислите за нас, че съм се ошашкала, а остава само една седмица  Simple Smile

# 246

Общи условия

Активация на акаунт