Към последната третина мина февруарската дружина!

  • 12 251
  • 306
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15
Добро утро милички!Честита ни нова темичка.Много бързо започнахме да ги пълним. Нека да е само с хубави идеи и положителни емоции!!!Фокси благодаря,за което!!Както винаги си #1 тук.А и честити ти сигурни сини гащи.Живи и здрави да се родят юнаците.Пък ,знаеш ли ,може момата да се крие.Надеждата умира последна  WinkМоето кръвно до предния път си беше нормално даже и малко ниско,но аз все съм си с ниско,а последно като ходих в понеделник нещо се беше вдигнало 140/90,та ме постреснаха.Не знам може и на притеснение да се дължи,може и на умора.Просто за сега ми казаха да избягвам кисело и солено да го меря всеки ден до другата седмица па тогава ще видим какво ще правим.За ритниците събудиха ме тая вечер към 4 и така си и останах.Еййй та не се спря мъничето.Сега вече като станах тогава се успокои. JoyНапук ми прави.Добре дошли на новите мами.Гея, радвам се всичко е нормално.Много да се пазиш!Сега да ви пожелая приятно пиене на кафето и лек и усмихнат ден!Целувам ви всички!!!

# 31
  • Мнения: 806
Добро утро и от мен.  Докато разбера какво става... хоп нова тема.  Много сте бързи.

Аз след 1.5 часа тръгвам към кабинета за ФМ.   baby_neutral Нямам търпение да си видя чудото как е пораснало.  Еййй все на мъже ми върви, и аз исках да е мома, но НЕ.  Нищо де, мъжка майка ще съм.  Обичам си го малкото дяволче.

ruzka1 Хайде да разберем какво е бебото.

Гея
Много се радвам за добрите новини Hug

Фокси мерси за темичката пиленцето.  Страхотни новини за бебоците.  Значи си растат добре.

# 32
  • Мнения: 171
Добро утро и  от мене мамииии...Foxy  честити ти сини гащи.И аз от самото начало на бременността бях убедена че ще си имаме момче,да ама не то било мома,сега вече доста съм се настроила за момиче вече и си мечтая вече как ще връзваме косии ще се контим

# 33
  • Мнения: 0
да се запиша и аз в новата тема! вчера бях при доктора и май пак ще съм мъжка мама.

# 34
  • София
  • Мнения: 23
Добро утро!
Днес си имаме рожденичка!  newsm59 Dessi06, честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве и любов, и едно сладко бебче през февруари!

# 35
  • Мнения: 242
Добро утро,сладурини Hug

Честит Рожден Ден, Dessi06



Пожелавам ти здраве,усмивки,да си все така чаровна и най-хубавото бебче през Февруари!!!!

ruzka1 да не забравиш да се отчетеш след ЖК...И ти пожелавам бебче,каквото вие с милото искате Hug
толо вече незнам кой как е изброил newsm78Цяла вечер броих,брои,броих,чак по едно време десет пъти изкарвах различна бройка...Очите ми компот станаха,но накрая мисля че уцелих...Въпреки това ако на някой му се занимава няма да е зле отвреме-навреме да хвърля по едно "детективско" око за евентуални грешчици /k.penkova е веща в тия неща Mr. Green/...Няма как,все пак сме с бременилски мозъци Joy
Албенче успех и на тебе на ФМ и да се върнеш с хубави новини  bouquet
iveto_1979 Айде,бе,душицо..."май" ще си мъжка мама или "ще" си?!?Чакаме и от теб в скоро време сигурни резултати...

Вчера забравих да ви се похваля,че си купих РОКЛЯ и секси черни ботуши с висок ТОК!!! за сватбата,на която ще бъдем кумове с милото...То беше голямо обикаляне и голям зор докато намерим нещо подходящо...Мъжо вика "ей тия ботуши ще са",аз му викам "ти луд ли си с това коремище и висок ток"...Абе цирка беше пълен.В крайна сметка купихме ботушите,защото честно казано и аз се харесах,ама ми се струваше,че ще изглеждам като пингвин с токчета hahaha Мъжо ме убеди,че съм направо "върха на сладоледа" и аз умрях от кеф Heart Eyes Роклята също е черна /не ми се искаше да съм в черно,но то и без това нямам много избор,пък и,за да се облека както исках ни трябваха сума  ти левове...А аз сметнах,че не е нужно само за една сватба да пръскаме толкова пари newsm78 Както и да е.Независимо,че съм черна цялата,аз взех да се харесвам..с корем,без корем...като ме искат за кума, ще ме искат всякаква Mr. Green

Ами аз да взема да приключвам вече с тоя пост,че пак взе да става дълъг...Ама какво да правя като си ви обичам всичките и не мога да не ви обърна внимание Hug  bouquet Mr. Green

Последна редакция: чт, 06 ное 2008, 09:24 от foxy81

# 36
  • Мнения: 529
Добро утро, мацки  Hug

Деси06, честит рожден ден, мила   bouquet  bouquet Бъди здрава и обичана, щастлива мама и харесвана жена  Heart Eyes   
Фокси, има ли смисъл да казвам и аз, колко много ме зарадва с хубавите резултати и прекрасната тема  Mr. Green Heart Eyes Mr. Green Heart Eyes
Дидерончо, ела тук, бре душа  Joy
Албенче, чакаме отчета  Whistling

Еее, хубав старт на деня  Grinning и днес ще има малко слънце, че от утре става студеноооо  Wink

# 37
  • Мнения: 649
Добро утро мили девойки,

Деска
                   Честит Рожден ден


Да си жива и здрава, да родиш най-хубавото бебче през Февруари. Пожелавам ти много любов, разбирателство и щастливи мигове с любимите ти хора
                         
   

# 38
  • Мнения: 24
Добро утро мамчета Simple Smile

ДЕСИ Желая ти много много здраве, щастие и любов!!! И естествено най- хубавия подарък февруари

# 39
  • Мнения: 1 121
Леле колко много момченца ще си имаме Laughing моята мома ще има избор Laughing а терминът ми като е на 02.02. всичките ми познати и приятели ме скъсват от бъзици, но аз четох някъде, че само 5% от бременните раждат баш на термина си Laughing

Деси, Ч.Р.Д. bouquet най-сладкият подарък тепърва предстои baby_neutral

Гейа, много се радвам, че всичко е наред при теб! Да се пазите с момата Hug

# 40
  • Мнения: 263
 Добро утро, маминки!!

 Деси,  newsm67   baloni   newsm59

 Пожелавам ти усмивки, емоции, подаръци и една малка "гайдичка с краченца" (по Ангел Каралийчев) догодина!

 Момичета, желая ви ден, изпълнен с чудеса!
 
 Подарявам ви една любима песен: http://www.youtube.com/watch?v=GI5Ac5D3IZE&feature=related

# 41
  • Мнения: 24
Фокси  браво че си си намерила нещо подходящо за случая  Hug Аз като търсих нещо подходящо за утрешния повод изпитах малък шопинг шок  Crazy Обикаляла съм Варна цяла седмица в търсене на нещо свежо и подходящо, ама пуста зимна мода само в черно и сиво ! Не че нещо аз обожавам черното, ама някакси да се бракувам в изцяло черно нямаше да бъде прието добре от милото  Joy Та и като прибавиш и коремчето положението става лошо Simple Smile Като мине галимацията ще кача снимки за да ни видите Simple Smile

# 42
  • Мнения: 649
vivi Пожелавам ти да бъдеш най-щастливата жена в утрешния ден и да успееш да се насладиш на момента  Flowers Bouquet

Албенче успех на прегледа днес. Да се похвалиш с много добри резултати.

Момичета някои може ли да ми каже каква е цената на ФМ при Марков?

Лек ден на всички  lovekiss

# 43
  • София
  • Мнения: 66
момичетааа,  Tired
не стига че цяла нощ не съм спала  Shocked/успях да заспя в 6:30, при условие че в 7 ми звъни алармата ooooh!/, ами и това бебе дето уж не мърдаше много-много от 20:30 снощи до момента не се е спряло ... и когато случайно не ме ръчка се е изопнало така че да ми спраска шкембето
Първоначално беше смешно и забавно, посред нощ вече стана малко досадно, в момента ми идва да го напляскам бебока... иначе се разучихме де... напипах нещо малко и обло, което не знам какво е, но ми се струва малко за глава /пък и се пада там дето докторите казват че са му краката/, а няколко часа по-късно от другата страна - нещо голямо и пак обло, което най-вероятно беше гръб и дупе...
нямам вече сила за нищо, а тъпия работен ден тепърва започва...

деси06  bdbaloni

Албенче & ruzka - чакаме новинки

Мартеничке - евала за песничката!!! Веднага пускам едната слушалка при бебето Simple Smile

фокси, ми снимай се и дай да те видим Simple Smile

А на теб vivi, няма какво да ти казвам - снимките са задължителни!!!!

На всички ви пожелавам хубави емоции днес и ако не пиша, то е защото сигурно съм захъркала на бюрото  Sleeping

# 44
  • Мнения: 1 796
Деси ЧРД, желая ти мнооооооого здраве, любов и страхотен подарък през февруари baby_neutral Hug

Виви на теб незабравим ден утре   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт