Ранна бременност

  • 2 397
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 629
 Здравейте момичета,
Искам да ви споделя и моят проблем и да ми кажете вашето мнение. Преди няколко дни установих, че съм бременна. Тестът беше положителен. Закъснява ми само седмица. От 2 дни обаче имам кафяво течение, което много ме притеснява.Утре ще съм на лекар. Нормално ли е според вас това?

# 1
  • гр. Варна
  • Мнения: 313
Честито, не мисля че може да е нещо притеснително. При мен също имаше течение,но не кафяво, което много се усили в началото на бременността. Аз сега съм 16 седмица. Кой каквото и да ти казва слушай най-вече някой лекар на когото разчиташ!

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Честито!  bouquet
А сега на въпроса:според мен,не е много нормално,но не се шашкай сега предварително.Изчакай си да дойде утрото и тичай на лекар!
А течението много ли е,или са капчици?
Успех и лека бременност!Спокойно!  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 259
Може би имаш някакво възпаление... утре ще разбереш със сигрност. Успех!

# 4
  • Мнения: 629
Благодаря ви за бързите отговори!
Течението, не е силно. Вечер изчезва, но през деня пак се появява. Много се притесних да не загубя бебето. Не знам какви са причините за това течение.

# 5
  • Мнения: 6 713
Почивай си колкото можеш! Peace

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Благодаря ви за бързите отговори!
Течението, не е силно. Вечер изчезва, но през деня пак се появява. Много се притесних да не загубя бебето. Не знам какви са причините за това течение.
Да не се преуморяваш нещо?Щом вечер изчезва....все пак вечер се спи и се почива,а ти казваш,че тогава изчезва.
При движението ти,през деня ли се усилва?

# 7
  • Мнения: 629
Не, гледам нищо да не правя. В момента и на работа не ходя.

# 8
  • Мнения: 544
Дано не е сериозно, но лекаря най-добре ще ти каже.
Желая ти успех!   bouquet

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Не, гледам нищо да не правя. В момента и на работа не ходя.
Стискам ти палци всичко да е наред!И да не забравиш да пишеш. Hug

# 10
  • Мнения: 9 776
Почти при всяка бременност го има в началото и е нормално Peace. Ако има проблем, ще разбереш. Успешна бременност!

# 11
  • Мнения: 9 973
нормално е,доки ще ти предпише лекарства

# 12
  • Мнения: 1 629
Честито мила! Кафявото течение според мен е от захващането на бебчо към матката (май така беше) - тогава се прокървява. И аз имах такова Hug

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Може да няма нищо притеснително, но лекаря ще ти каже най-добре.А и има много момичета прокървили в началото, които сега се радват на дечицата си.
Лека бременност и да пишеш след прегледа. Hug

# 14
  • Мнения: 2 270
Честито  bouquet
Кафявото течение НЕ е нормално - отивай възможно най-бързо на лекар!
"Захващането" всъщност е имплантиране, което става доста по-рано!
Желая ти късмет Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт