Съвет относно цикъла

  • 970
  • 19
  •   1
Отговори
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 747
Привет момичета!Имам една питанка и съм доста притесненена.Спрях да кърмя бебка на 3м. и почти веднага цикълът ми дойде,на следващия месец също и беше точен като часовник.Този месец обаче закъснява с 4 дни.Направих си вчера тест,който беше отрицателен,но все пак се чудя нормална ли е тази липса или въпреки отрицателния резултат може пак да съм бременна  newsm78

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Закъснението може да се дължи на много неща.Хормони,какво да ги правиш... Simple Smile
Щом теста е отрицателен,не вярвам да си бременна.Все пак,за успокоение си направи още един,или направо кръвен.Но ако не ти дойде още няколко дни,по-добре се консултирай с лекар. Peace

# 2
  • Мнения: 1 629
Принципно знам, че втори път се забременява лесно. Също знам, че цикъла след раждане има 6 месеца, в които да се регулира. Това, че е дошъл първия месец точно може да е съвпадение. Така, че не мисля, че имаш повод за притеснение, освен ако не си правила нещо опасно Wink

# 3
  • Мнения: 4 433
спокойно и при мен се е случвало Peace Hug

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
Все още не ти се е регулирал цикъла.Но ако нещо те притеснява или закъснее повечко отиди на преглед.

# 5
  • BG
  • Мнения: 1 900
И при мен се случи,но още не ти с е ерегулирал напълно цикъла.

# 6
  • София
  • Мнения: 12 554
Пусни кръвен тест. Той ще покаже най-точно дали си бременна.

# 7
  • Мнения: 544
Все още не ти се е регулирал цикъла.Но ако нещо те притеснява или закъснее повечко отиди на преглед.

 Peace

# 8
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 670
Все още не ти се е регулирал цикъла.Но ако нещо те притеснява или закъснее повечко отиди на преглед.

 Peace

# 9
  • Мнения: 9 814
Гинеколог и тест ще ти кажат верния отговор.

# 10
  • Мнения: 1 712
Все още не ти се е регулирал цикъла.Но ако нещо те притеснява или закъснее повечко отиди на преглед.
Peace

# 11
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 771
  Абсолютно в същата ситуация съм,след два поредни редовни цикъла този месец ми закъснява вече 12 дни. #Crazy....,правих тест на 10 ден и беше отрицателен.Май е вярно,че хормоните се наместват,а как не ми се ходи на док......... и мисля да почакам още малко. Thinking Thinking

# 12
  • Мнения: 2 334
Все още не ти се е регулирал цикъла.Но ако нещо те притеснява или закъснее повечко отиди на преглед.

И аз така мисля  Peace

# 13
  • Мнения: 2 960
Гинеколог и тест ще ти кажат верния отговор.
АХА-АХА bowuu

# 14
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 747
Благодаря за мненията.Дано сте прави.Не че не искаме друго дете,но е доста раничко.

Общи условия

Активация на акаунт