Пият ли децата ви студена вода?

  • 23 741
  • 392
  •   1
Отговори
  • Мнения: 544
Здравейте!
Искам да ви попитам давате ли на децата си студена вода и сокове. Имам познати които дават и на едногодишни деца сок от хладилника, а аз не смея и въпреки това често имаме проблеми с гърлото. Чудя се аз ли съм го изнежила като съм го пазила от малък или си зависи от детето.
Как мислите вие? Моля да споделите мненията и опита си!
Предварително ви благодаря!   bouquet

Последна редакция: чт, 06 ное 2008, 08:42 от branimira76

# 1
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Не

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Пие.И кисело мляко яде студено.То преди като му топлех всичко пак се разболяваше.От това лято започнах и сладолед да му давам.

# 3
# 4
  • Мнения: 5 940
Да. Давам и кисело мляко от хладилника.

# 5
  • София
  • Мнения: 12 551
Да, давам. И кисело мляко от хладилника също. Нищо му няма.

# 6
  • Мнения: 1 734
Да, няма никакъв проблем. Така предполагам, че по-малко боледува. Да не забравяме, че в много страни дават студено на болно гърло. Нашата е изключение, но и тук педиатрите започват полека да го практикуват

# 7
  • Мнения: 274
И аз още не смея да давам студено на малката. Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 2 131
Не знам дали е правилно и какви са теориите, но аз не давам на Алекс нищо директно от хладилника. Сладолед е близвал по мъничко лятото, но докато му отиде в гърлото той вече се е стоплил, защото наистина съм давала съвсем малко.

# 9
  • Мнения: 544
Така предполагам, че по-малко боледува.

И аз се чудя дали наистина е така и от каква възраст си позволявате да им давате студено?

# 10
  • Мнения: 2 090
Да, няма никакъв проблем. Така предполагам, че по-малко боледува. Да не забравяме, че в много страни дават студено на болно гърло. Нашата е изключение, но и тук педиатрите започват полека да го практикуват
Така е Peace

# 11
  • Мнения: 9 814
Давам да.
Започнах постепенно да го правя обаче. Например киселото мляко го вадех от хладилника и го оставях на стайна Т 15-на минути и след това го давах на детето, докато стигнахме до положението да го яде направо от хладилника.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 190
Да, след като навърши година и половина, давам всичко от хладилника- и вода, и кисело мляко (сокове не давам).

# 13
  • Мнения: 1 734
Така предполагам, че по-малко боледува.

И аз се чудя дали наистина е така и от каква възраст си позволявате да им давате студено?

Да, наистина е така. Тва е част от каляването, имам доста роднини и приятели в чужбина, които по този начин отглеждат децата си без никакъв проблем. Не виждам какво му е страшното, другото е доста остарял метод, доказал се че не върши работа

# 14
  • Мнения: 1 155
честно казано избягвам, но се случвало да й дам кидсело мляко или плод от хладилника.

Общи условия

Активация на акаунт