Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте всички,
Имам странна задача. Трябва да намеря значението на един код за грешка от бордовия компютър на Тойота Рав 4, 2003 г.ОБАЧЕ не знам къде да питам.  Embarassed
Регистрирах се в някакви форуми за off road, но не намирам отговор.
Моля, помогнете  Praynig
Колата е минала през сервиз, но само е регистрирана грешка 4688 а в софтуера няма никакво обяснение за нея.
Ще съм ви благодарна на всякаква информация.
  bouquet

# 1
  • Мнения: 4 711
Пробвай в този форум http://www.toyotabg.net/templates/BlueTemplate/images/tlogo.jpg. Аз като имах проблем с клата си, влязох във форума на Фиат и мъжете бяха много любезни  Mr. Green

 Успех!

# 2
  • Мнения: 18
Здравейте всички,
Имам странна задача. Трябва да намеря значението на един код за грешка от бордовия компютър на Тойота Рав 4, 2003 г.ОБАЧЕ не знам къде да питам.  Embarassed
Регистрирах се в някакви форуми за off road, но не намирам отговор.
Моля, помогнете  Praynig
Колата е минала през сервиз, но само е регистрирана грешка 4688 а в софтуера няма никакво обяснение за нея.
Ще съм ви благодарна на всякаква информация.
  bouquet



Не ли си получила Книга при купуването на колата? Обикновено там са описани всичките възможни грешки и причините за появяването им.
Ако не, най-правилното нещо , което можеш и трябва да направиш е да отидеш в сервиза на Тойота, а не да се чудиш в кой форум да се регистрираш и да чакаш Информация, която може и да е грешна  Laughing

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 23 618
В руските форуми за съответната марка има каквото ти душа иска. Нашата кола е форд и от руски форум за форд си дръпнахме какви ли не ръководства, включително и как да си правим диагностика сами (домашно направен уред за четене на грешки) и какво означава всяка грешка.

# 4
  • Мнения: 2 631
Обади се в магазините на Тойота! Там ще те свържат със сервиза и ще ти кажат!  Peace

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23 618
Обади се в магазините на Тойота! Там ще те свържат със сервиза и ще ти кажат!  Peace

Абе ... ако са като на мото пфое (с малки букви) сервиза.... едва ли ще да са и от помощ. Обажда се мъжът ми и пита продават ли на части ел. инсталацията на мондео - не продават - ок, цялата продават ли я - продават, ама в момента няма в бг като за нашето, при заявка ще внесат - колко струва - .... отговарят колко, доволно скъпа инсталация -  а във фирмения сервиз ще я сменят ли - да си намери друг сервиз. Бях подпушила яко, това се води официален представител на марката..........

# 6
  • Мнения: 2 631
Обади се в магазините на Тойота! Там ще те свържат със сервиза и ще ти кажат!  Peace

Абе ... ако са като на мото пфое (с малки букви) сервиза.... едва ли ще да са и от помощ. Обажда се мъжът ми и пита продават ли на части ел. инсталацията на мондео - не продават - ок, цялата продават ли я - продават, ама в момента няма в бг като за нашето, при заявка ще внесат - колко струва - .... отговарят колко, доволно скъпа инсталация -  а във фирмения сервиз ще я сменят ли - да си намери друг сервиз. Бях подпушила яко, това се води официален представител на марката..........

Мдаааа, не знаят кой им поднася хляба...

Общи условия

Активация на акаунт