Втори бракове

  • 47 134
  • 406
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Тема за вторите бракове или съжителства без брак. За следващите деца. За родителите и роднините.

Моля да бъде закована.
Благодаря предварително.
 Hug

# 1
  • Мнения: X
Ами така, всички сме за там, а проблемите са различни, наистина. Другото е, че която самотна майка иска да чете тази тема, ще я чете и ще се включва. Но тези, за които моментът не е подходящ, да се навират в очите щастливи семейни отношения, ще си я подминават.

# 2
  • на изток от рая
  • Мнения: 441
Аз съм самотна майка, но ако знаете как ми се иска да чета за успешни втори бракове. Така де, да видя има ли такова животно. Много ще се радвам да стане дълга тема.  Peace

# 3
  • Мнения: 589
 Ами аз като съм с  трети...за къде съм? newsm78

# 4
  • Мнения: 2 451
Втори брак ли?
Никога вече.
Мога да бъда духом с някого и без да живеем заедно, да имаме пълноценни отношения и да си общуваме, и без да бъдем семейство.
Но до брак или съжителство трудно ще стигна.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 477
 Joy Joy Joy Joy Олимпия, кефиш ме! Сега си дадох сметка, че аз като съм с 1 брак и две дълги съжителства...излиза, че съм за четвърти? newsm78 newsm78 newsm78 Ааааа, никоге вече просто...стига...ще стана като холивудските звазди и аз Joy Joy Joy Joy

# 6
То голяма разлика между брак и съжителство няма...
Но ако приемем ,че са различни неща аз  за къде съм?
С едно съжителство-3 год. с БНД .
И настоящото,което в последната една година...е нещо като виртуално съжителство,понеже мъжо ми е гурбетчия Mr. Green

Та по темата.Страхувам се за моята "втора" връзка...
Моргана,не като тези от Холивуд,а като Миглена Ангелова досущ си  Laughing
Ей,това е шега-да не се обидиш..

А как според вас се приемат вторите бракове-С едно на ум ,нали?
Аз моята връзка искам да я съхраня...понеже човекът си струва,но редом с добродетелите има един вагон недостатъци,а това понякога ме тревожи.И когато "романтичната" ми душа е наранена от "свободолюбивият"му дух ..си бия два шамара на ум и казвам.."никъде няма идеално.компромиси са необходими винаги и при всеки" казвам си-Този ми е добър помощник в тегленето на "ремаркето",а и "Ремаркето" ми си го обича....
Божее,какъв безсмислен пост сътворих...ама ТЦ ..ще го публикувам-Имам нужда да убедя себе си за разни абсурди,които последно време не ми дават мира....

# 7
  • Мнения: 2 175
Щоо? Много си ти е ОК поста..Особенно тази част:

Този ми е добър помощник в тегленето на "ремаркето",а и "Ремаркето" ми си го обича....

Намирам го за адски съществено..Но..кой каквото си няма... Laughing Embarassed newsm78
 Hug

# 8
Да бе...не си струва само за това ,че не ти подаряват цветя или не ти шепнат нежни думи...или само за това ,че ти си оптимиста във връзката  да слагаш точка.
Има по-съществени неща....Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 175
Да ти кажа, т'ва с цветята и подаръците - няма връзка.
До човек е..
Предният ме отрупваше със цветя и на всяка среща - злато (медальонче, гривничка и тн..) ама пак не се получи "красива" връзка..
А сегашният..хич и не се сеща за тези работи.. Обаче..чувството за принадлежност и хармония и красота в отношенията  си е налице..))   Rolling Eyes newsm78

# 10
  • Мнения: 910
Тръпки ме побиват при тази идея. БНД не дава и де се изговори за такова нещо. Никой не обичал чужди деца, неговите деца нямало да живеят с друг. Аз ако съм искала да се омъжвам без неговите деца. Да съм си била родила други. Представяте ли си, все едно да си купя ново палто ooooh!
и моят пост май не стана много смислен а, ама ще го публикувам

# 11
Магаренеце,знаеш ли и в моята първа връзка...беше ужасно....имаше подаръци ,имаше маааалко романтика....но всичко останало -униженията,обидите,цялостното психическо малтретиране ми стигат за цял живот....
  В тази връзка ме уважават,имаме еднакви вкусове,сходни характери...Но аз съм като бабата от Пушкинивата приказка за Златната рибка-Искам още и още...И една липса на романтика и на думи като "обичам те" ме натъжава понякога.
Нищо ,че действията са много по-красноречиви и са много по показателни пред изпразненото от съдържание "обичам те"
Казах одеве,че се опитвам да утеша сама себе си...
Просто вторият ми мъж е студен човек,когато става дума за нежност и романтика...но все пак е отговорен и е с чувство за хумор,но е реалист граничещ с писимизъм..и не вярва в положителното мислене...това са разликите между нас......

Ша мъ свинявате за нелепите постове,ама се само утешавам Crossing Arms

# 12
УиУи-то понякога хората само си приказват.Особено мъжете.
Не се връзвай.Ти като си намериш някой....ще се наредят нещата.
Остви го БНД да  си се заяжда...
Ама питай го-ако той си намери нова жена -какво .....Нови деца ли ще  си прави,че тези вече са заети Sick
Айде,моля не се връзвай на комплексирани "мъжаги"...
Той нека си гледа сега децата,да дава пари и любов..а то бъдещето ще си покаже какво ще стане.
Че знаеш ли какви БНД-та има-като нашето-ако срещне  сега синът си няма да го позне...вече 4 год ще стане очите му не е виждал...всъщност през животът му само 7-8 пъти го е виждал,при това не винаги малчо е бил буден ooooh!

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 953
За протокола втори брак и двамата сме по едно ремарке Wink. Направихме си и малко ремаркенце Wink
Абе, цветя и рози  Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 6 477
Лоло, каква ти Миглена Ангелова...аз Елизабет Тейлър гледам да не стигна...с нейните 8 брака Joy Joy Joy Та затова вече казах - хайде стига с експерименти на тема брак/съжителство! От последната връзка ми е детенце и не смятам повече да опитвам! Wink

Общи условия

Активация на акаунт