София - Дружбенски палави мами (4)

  • 11 226
  • 227
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 456
Добре дошли в новата 4-та тема
 на бъдещите и настоящи мами от
софийската Дружба[/color][/size]

 



Предишните теми

Детски ясли  и градини

4 ОДЗ"Ангел Каралийчев"Дружба-1, ул. "Универсиада" 9791696
13 ОДЗ "Калина Малина"Дружба-1,ул. 5036 979 14 95, 97914 85
36 ОДЗ ул."Иван Арабаджията" 40 979 09 32
69 ЦДГ кв. "Враня" 974 65 14
77 ОДЗ "Ханс Кристиан Андерсен"жк Дружба2, бл. 252 9791765
85 ОДЗ жк Дружба-2 979 11 38, 973 24 63
88 ОДЗ жк Дружба-2 - 4-та част 978 82 32
108 ЦДГ 979 15 12, 979 08 40
121 ЦДГ жк Дружба, ул. 5019 979 14 87, 979 17 66, 879 42 07


Детска кухня

Детски ясли  и градини

4 ОДЗ"Ангел Каралийчев"Дружба-1, ул. "Универсиада" 9791696
13 ОДЗ "Калина Малина"Дружба-1,ул. 5036 979 14 95, 97914 85
36 ОДЗ ул."Иван Арабаджията" 40 979 09 32
69 ЦДГ кв. "Враня" 974 65 14
77 ОДЗ "Ханс Кристиан Андерсен"жк Дружба2, бл. 252 9791765
85 ОДЗ жк Дружба-2 979 11 38, 973 24 63
88 ОДЗ жк Дружба-2 - 4-та част 978 82 32
108 ЦДГ 979 15 12, 979 08 40
121 ЦДГ жк Дружба, ул. 5019 979 14 87, 979 17 66, 879 42 07


Детска кухня

Детски клубове


Бел
Детски мечти
Дружба 2, бул. Копенхаген 17
търговска сграда до бл. 259
тел. за връзка 0878786642, 9735597,
Тайната градина Арника


Полезно


Сдружение Дружба

Линкове към подобни теми

Последна редакция: сб, 29 ное 2008, 12:01 от Муци

# 1
  • Мнения: 4 393
Ми айде запис тогава в новата тема:)Светлушке, аз нали ти казах, че Ния си спи когато си иска и за съжаление по обяд все по-често по-скоро спи отколкото е будна.Съжалявам, че не успяхме да дойдем.

# 2
  • Мнения: 451
Добър вечер!   Mr. Green

Женя за съжаление днес нямах никакво време за да се занимая с роклите .
Дано поне Муцка се е задействала.Иначе и аз съм за бялото,
а като моделче сякаш най ми хареса онази зелената където я правих бяла.

Оххххххх искам пак да съм булкааааааааа  Joy

Муцка благодаря за темичката  newsm51 smile3501 newsm10 newsm74

# 3
  • София
  • Мнения: 1 456
Писанке, нещо бордото не мога да го докарам съвсем бордо. newsm78 Иначе моделчето не е лощо също! Peace

# 4
  • Мнения: 1 142
Честита нова тема.
Успешен ден ви желая момичета.
Как е при вас ще има ли застрояване с новия градоустройствен план.Ние събирахме подписка,защото искат да построят блок в градинката ни.

# 5
  • Мнения: 4 393
Муци, ако не става, не се тормози.Писанке, и ти, злато, имате си и по-важни неща от мойта рокля.Аз ще видя тука на лекциите по информатика ще я питам нея, дано ми стане ясно как става newsm78
Мими 72, къде е твоята градинка, при нас не е много застроено, но аз и не знам новия градоустройствен план, все си мисля, че ако построят още блокове няма да има от къде да минаваме.Че за децата площадки няма си няма, ако пък и това напряват #Cussing out

# 6
  • Мнения: 189
Добро утро на всички мами!

И аз да цопна в новата темичка...
Женя , споко знам че с деца е трудно да планираш всичко,следващия път.
Ние заминаваме на почивка за една седмица,дано Лъчи е послушен  Praynig
Ако знаете снощи как е плакал,никога не е правил така...Успах го в 8,в 9 се събуди с рев и така до 12.Направо ни взе здравето с баща ми  #Crazy

Мама Писанка- и аз искам да съм пак булкааааааа,с тия рокли ,където правите.........

Лек ден   bouquet

# 7
  • Мнения: 4 393
Приятна почивка на Лъчи и Светланка.Понякога и Ния така ми плаче и да ти кажа, може да са бабини деветини, но винаги в такива случаи й мия личицето над котлона, може и да е случайност, но веднага плача спира.Пробвай, ако не помогне няма и да навреди Peace

# 8
  • Мнения: 1 142
Аз съм в блока зад Практикер.От вътрешната страна имаме затворена градинка и аз много се гордея с нея,защото децата играят спокойно,без да се притесняваме родителите,че ще изтичат на улица или някой идиот ще реши да паркира там дето играят.Големия син го пусках сам да излиза,а аз хвърлях поглед през балкона от време на време.Сега е ред на малкия и не искам да застрояват с никакви блокове.

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 1 456
Благодаря bifana!

Момичета, хайде да се съберем и да ходим заедно!
Имаме време да се организизраме! Ако постановката е на театър Абсурд "Косе босе" е много забавно. Тях бях извикала на рождения ден на Алекс и децата се забавляваха чудесно! Пък щом и дядо Коледа ще дойде... Mr. Green Нашите дечица са по-малки та май ще сме от 16,00 ч...Хайде мислете и да се записваме!

# 11
  • София
  • Мнения: 2 530
Да, постановката е на театър Абсурд, който отвори врати в Люлин. Преди това се намираха в Ателие 313. И тъй като това е трета поредна година на тази инициатива, решихме да продължим да работим с тях. Влади Колишкин е истински дядо Коледа  Peace.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 456
Мдам! Много приятен човек и страхотен актьор.
А, прочетох, че и "Червената шапчица" имат в репертоара си.
Със сигурност ли ще бъде Косе Босе-то?

# 13
  • София
  • Мнения: 2 530
Пуснала съм програмата в " Какво, къде, кога".
Тази събота е " Косе Босе" от 16.00ч, а в неделя " Червената шапчица" от 11.00ч. За партито, ако успеят да направят коледна постановка ще играят нея, ако не Косето Босе.

# 14
  • София
  • Мнения: 203
Пуф и аз тук Grinning Честита нова тема Heart Eyes

Благодаря, бифана! Аз съм за да се организираме и да водим децата. Сто но сто ще е хубаво, тъкмо няколко дни преди Коледа да им повдигнем празничното настроение на дечурлигата Heart Eyes Пък хем ще допринесем и за другите дечица Grinning

# 15
  • София
  • Мнения: 1 163
хайде и аз да се разпиша тук, съвсем случайно попаднах на тази темичка, докато търсех нещо. Ще ми трябва малко време докато влеза в час...

# 16
  • София
  • Мнения: 1 456
Sillsav, добре дошла!   bouquet

MIA, значи до тук сме двечки лелки с две пъргавелки.  Joy
За малката група ще се пишем нали?
Кой още...?

Bifana, дано успеят с коледна приказка, че Косето го гледахме.

# 17
  • София
  • Мнения: 203
Да, отиваме  Grinning

Хайде, и другите, да спретнем една мощна дружина  Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 1 802
Муци, мерси за новата тема   bouquet

В голяма чуденка съм от снощи дали и къде да ходиме на куклен театър днес. Отворих Дружбенската тема с надежда, че има уговорка за среща и да замениме плановете за театър, но уви. Засега май ще ходиме в тетър 199 на Хензел и Гретел от 11,30ч.

За театрално-коледно парти съм "за"

# 19
  • София
  • Мнения: 1 456
Калапазанче, срещата е за 10.30 пред Културния Дом.
Остана в старата тема уговорката.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 802
ОК, след двудневно чудене за театър ще предпочета срещата с вас пък театрото - друг път.
От към улицата ли е срещата? И къде ще ходиме?  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 451
Да от към улицата ,стига да не завали  Confused

Ще се разходим пък може и по кафенце да пием  Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 1 802
Закъснях с 5 мин и нямаше никой  Sad Отидохме до фитнес и там ви нямаше, обиколихме езерото и не срещнахме никой приличащ на вас, така ме е яд, нещо не ми върви в опитите за присъствие на форумска среща  Confused

# 23
  • София
  • Мнения: 1 456
Калпазанче, и аз закъснях с около пет - десет минути , но  Писанка чакаше. Странно че не си я видяла  newsm78 Чакахме още поне 10 минути от пред, а после поседнахме  от страни на пейките. Наистина жалко, че не сме се видяли. Другия път ще успеем.... Mr. Green Peace

# 24
  • Мнения: 451
Добро утро ,мацки  Hug

Кафето днес е от мен  Mr. Green



Данче-Калпазанче  Жалко че сме се разминали  Sad

# 25
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утро!

Писанке, чудно кафенце!  bouquet

Женя, шъ мъ прощаваш, но се отказвам да се боря с цветовете.
Става едно цикламено-жълтеникаво...явно още практика ми трябва.
Но както вече отбелязах, според мен бялото е цвета.
Но ти си знаеш по-добре! Взе ли мъничето или още е при баба си?

Sillsav, хайде влезели в час... Mr. Green

Амарето, къде изчезна?

По предложението на bifana, викам да се запишем, пък после да
мъдрим организацията. За сега сме аз , МIA и Данче-калпазанче.
Аз съм с кола и мога да кача две мами с две деца.
Хайде мислете, аз отивам да се запиша.

# 26
  • София
  • Мнения: 203
Муци, от 16 часа, нали?

Ти къде се записа? Аз ще пиша на бифана на лични.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 530
Момичета, страшни сте   bouquet . Страхотна организация кипи при вас. Което доказва, че когато човек има желание, може и през цяла София да премине. Евала. Много ви благодаря   bouquet . Всички, които са ми писали на лични, вече са в списъка  Peace .

# 28
  • София
  • Мнения: 1 456
MIA, bifana ти е отговорила аз докат се включа! Heart Eyes
Иначе се записах в темата дето е пуснала линка по-горе.
Пуснах и паричките днес, така, че сме готови за празненството! Mr. Green Заедно ще ходим нали? Само маскировките да намислим... Аз имам един костюм на клоун, но не знам Алекс дали ще иска да го облече. Нали сме на вълна принцеси... Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 203
И аз тези дни ще платя. Заедно ще ходим естествено Peace И започваме да мислим за костюмите  Crazy Heart Eyes Grinning

А сега ще бягам да полягвам, че как ми се спииииии .....

Лека нощ на всички, да спите в кош Hug

# 30
  • София
  • Мнения: 1 163
ааа, следя ви.Този благотворителен маскарад се пада точно на РДто на мъжът ми, така че няма да мога да дойда. Идеята е хубава, аз, сестра ми още няколко момичета два пъти в годината събираме пари, кой колкото може, купуваме памперси, пюрета и др. и ги носим в дома за деца от 0-6год в Перник.

# 31
  • Мнения: 189
Добро утро мами  Hug

Направо ми домъчня за вас...Явно съм изпуснала някаква яка организация...
Почивката ни свърши  newsm45 Сега ще погостуваме малко на мама и чак другата седмица ще се завърнем в София Grinning

Нети- как е Еветостягате ли се за РД   bouquet
Женя-докъде стигна с роклите?

Весело изкарване на купона с костми на участващите мами Simple Smile

# 32
  • Мнения: 4 393
Светлушке, взех днес от педито бележка за детската кухня и другата седмица ще отида.Ако не ходим заедно ще може ли да ми кажеш номера на блока където е записването, че аз нещо пак не съм в час.
А с роклите нищо още не съм решила newsm78ще видим.

# 33
  • Мнения: 189
Женя- блок 40,това е зад полицията,при паспортна служба. Аз нали ти казах,че ще послушам съвета на Муци и ще запиша Лъчи на Хер Бебе. Като се прибера ще си чукнем срещичка,да поклюкарстваме  Laughing

Лек ден на всички  Hug

# 34
  • Мнения: 4 393
Да, разбрах че ще го записваш на Хер бебе.Но останах с впечатлението, че не си 100 % сигурна.Добре, бл.40.Ще отида другата седмица да видя дали няма и други документи да искат.Като се върнете задължително свирни да се видим.

# 35
  • Мнения: 189
Женка-ще ти трябва и копие от акта за раждане.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 456
Здраейте момиченца! Heart Eyes


Светлушка, вярвам, че добре сте си починали, пък и при мама
почивката пордлжава със сигурност... Heart Eyes
А, иначе се организираме за благотворителния коледне маскарад. виж на bifana постинга по-горе.

Жени,  не знам дали ти писах, но се оказвам от правенето на роклята в бордо. Цикламее и лилавее, но не става бордо цвят.
Аз съм за бяла рокля1 но все пак ти ще си решиш. Нали имаш време в същност... newsm78 Кога беше денят?



# 37
  • Мнения: 4 393
Не се притеснявай, имам време.Ще я докарам аз някакси на шампанско и бордо, пък ако ще да не ми хареса резултата Heart EyesАз бялата по-скоро като модел я харесвам.Чисто бяла не я искам, чудя се точно в каква комбинация да е.

# 38
  • София
  • Мнения: 23 072
Здравейте!
Аз съм от Дружба 1 и имам един много спешен въпрос към дружбенските майки...
Става дума за смяна на педиатър. Ние сме в поликлиниката при д-р Костадинова, но тъй като разбиранията ни са на цяло поколение разстояние, бих искала да я сменя с друг.
Препоръчайте ми, моля ви, някой педиатър (по възможност по-млад, ако има изобщо такъв  Mr. Green), защото съм луднала с тази нашата! Доколкото разбрах декември е моментът за смяна, така че да съм подготвена дотогава.
Благодаря ви предварително!!!

# 39
  • Мнения: 189
Tonkabonbonka- ние сме при Царовска,в същата поликлиника и мн съм доволна.

# 40
  • Мнения: 189
честит рожден ден на Евето,на мама Нети  Hug Hug Hug

 newsm51 newsm59 nbirthday  bigdance2  party023  Gift happy bd bdbaloni

# 41
  • Мнения: 189
Муци- обмислям вариант да дойда и аз на маскарада с Лъчи и племенника.Ти била ли си другите години,весело ли е?

# 42
  • Мнения: 451
Здравейте мацки !

Аз пак се загубих някъде по трасето  newsm78

tonkabonka ние сме при д-р Котевска и съм доволна,младичка и  добричка поне към нас ,
не сме имали проблеми до сега ,
но не сме се разболявали и сериозно а то точно тогава се разбира какъв е педиатъра  Peace

Честит Рожден Ден на Евето   bouquet

# 43
  • София
  • Мнения: 1 456
Честит Рожден ден и от мен за Евето на мама Нети!
Нека бъде много здраво, щастливо и винаги усмихнато детенце!



За мама Нети


Добре дошла tonkabonbonka!      bouquet

Ние бяхме при д-р Костадинова до първата годинка на дъщеря ми. Честно казано не сме имали съществени разминавания.
Така или иначе обаче се преместихме в Младост и педиатъра ни е в
25 п-ка в Младост 3 - д-р Симеонова.
Аз лично ползвам педито само за профилактични прегледи и/или леки настинки. Стане ли нужда за нещо по-сериозно тичам в Токуда.
Не знам дали съм ти помогнала, но според мен опитай да се разбереш с Костадинова. Сподели й това, което мислиш за едно или друго. Сигурна съм, че е отворена към диалог и нови неща.  Peace

Писанке
Heart Eyes Това дворче, дето ми каза е вляво или в дясно щото днес гледах но не видях такова.. newsm78

# 44
  • София
  • Мнения: 23 072
Момичета, благодаря за бързите отговори!
Ние също не сме боледували, засега ходим само на консултации. Категорично не съм доволна от това, че на 2 месеца Костадинова искаше да давам сок на бебето, на 3 да почваме пюретата, на 5 - попара. Не уважавам лекари, които не са в крак с времето, в което живеем. Вече 2 пъти ми вдига скандали относно храненето на детето, вчера дори извика нейна колежка и най-театрално започна да се кръсти пред нея, че съм сложила бишкота в чая на малката (които бишкоти са без глутен, на Плазмон и са за бебета на 4 мес.)
Мисля да пробваме при д-р Котевска след като е млада и добра  Grinning
Аз много се впуснах в подробности, а виждам, че сте обхванати от много приятни трески тук  Mr. Green
Благодаря отново и приятен ден!!!
П.П. Много се извинявам, Мама Писана може ли някакви координати на Котевска, или поне да ми кажеш как са й смените!

# 45
  • София
  • Мнения: 1 456
tonkabonbonka, то като се замисля не е задължително да спазваш препоръките. Вярно, че трябва да говорите на един език с педиатъра, но пък има неща с които като не си съгласна просто не ги правиш. Mr. Green Поне така беше при мен!
И аз съм чувала за Котевска добри отзиви, но нямам лични впечатления. Пожелвам ви по-малко посещения при която и да е било от тях...







# 46
  • Мнения: 451
Муци от ляво е дворчето ,точно срещу спирката на трамвая
  една метална голяма порта а до нея в страни има една детска площадка и бариера  Peace
tonkabonbonka Котевска е в 110 кабинет нечетни сутрин
 четни следобед PeaceАко искаш телефон ще ти пратя на ЛС
Съгласнам съм с Муцка че не е нужно да следваш препоръките им. Joy
Аз си правех каквото си знам и каквото си искам  Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 23 072
Мама Писана, ще съм ти благодарна да ми драснеш телефончето на ЛС  Hug
Знаех си, че ще получа помощ от тази темичка  Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 1 456
tonka, не само помощ ми и кафенце шЪ тЪ черпим... Mr. Green пък току виж сме те излъгали и на рандеву да те завлечем... Joy




# 49
  • Мнения: 4 393
tonkabonbonka, ние също сме при д-р Котевска, но все пак да ти кажа, че тя също препоръчва сокчета и пюрета отрано/т.е.за ранното захранване е/, така че не знам дали ще я одобриш.Само за попарата ми каза да изчакам да стане на 7 месеца.Иначе като отношение, внимание е направо супер.Не съм имала случай да не си е вдигнала телефона или пък да се изнервя като й звънна.Пък и ние още не сме боледували и от тази глредна точка пък съвсем не мога да дам отзиви.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 163
И ние сме при Котевска, доволна съм, поне е разбрана жена, и ако ти си имаш някакво мнение няма да ти се бърка, крещи и вика, а тая Костадинова да ходи да си лекува нервите, чудя се как въобще е станала педиатър като не може да понася деца.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 456
Муци- обмислям вариант да дойда и аз на маскарада с Лъчи и племенника.Ти била ли си другите години,весело ли е?

Ами хайде..мисли бързо, че време не остана. Mr. Green

Миналата година си останах с чуденето само...но тази  живот и
здраве сме там.  Нямам впечатления от организацията и как е било,
но театъра и актьора са доста добри.
Бях го поканила за рождения ден на щерката и
децата много му се радваха.
Същият атктьор Владо Колишки, ще се появи като дядо Коледа.

Ако играят Косе Босе-то е за по-големички дечица.
Та не знам на Лъчи дали ще му е забавно. Мъничък е още, май! newsm78
Племенникът ти колко е голям?


А, за Костадинова направо ме сразихте.  Sick
Преди две-три години си беше напълно нормална, спокойна,
разсъдлива и много учтива.  #Crazy

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 16:20 от Муци

# 52
  • Мнения: 822
Здравейте дружбенски мами!Е,най-накрая се записахме и ние. GrinningС голям интерес ви чета и много ще се радвам да се запозваем.tonkabonbonka,ние сме при д-р Красимира Христова и съм много доволна.Казаха ми че има и още една добра педиатърха в 28 ДКЦ  д-р Тодорова.Някой има ли впечетления от нея?Извинявайте,че така започвам направо да питам!

# 53
  • София
  • Мнения: 23 072
Охооо, благодаря за кафенцето и почерпката, тъкмо ще закръгля на 100 кг  Wink
Добре, че ми трябваше помощ... то при вас било интересно  Mr. Green
Гледам, че и Муки се е присъединила след мен, явно съм повлякла крак!
Муци, не знам колко мила е била Костадинова преди, но на мен още при първата ни среща ми направи лошо впечатление, когато се изцепи, че избягва да записва циганки и туркини. Аз съм много толерантна и непредубедена към етноси и раси и смятам, че за всички има място под слънцето, какво ли остава за дечицата. И това е отношение на педиатър!
Аз да си кажа, че живея в 16-ти бл. точно до пазара. Има ли някой наблизо?

# 54
  • Мнения: 822
tonkabonka аз съм в 11бл.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 456
Добре дошла и на теб Мукиbouquet С tonkabonka, сте си почти съседчета, обаче....да знаете за нас няма граници.... hahaha Къде 6-ти, там и 60-ти....щото си кръстосваме кварталУ как си искаме! Mr. Green

Аз преди съм живяла в 9-ти блок.

# 56
  • Мнения: 177
Направо ме е срам да се появя Embarassed
Толкова съм несериозна с присъствието си тук Crazy

Сега минавам само да ви почерпя, защото моето малко момиченце
днес навърши една годинка!!!



# 57
  • София
  • Мнения: 1 163
да ти е живо и здраво детенцето и щастливо детство му желая  bouquet

П.П. Тъкмо щях да искам подробности как направи тортата и какво покритие си използвала, ама забравих че не съм в тортената тема  ooooh!

# 58
  • Мнения: 451
Добро утро момичета Hug

Кафенце и още нещо да се подкрепим  Joy



sillsav   И аз пиша в тортената от време на време но правя торти само
по повод и не съм чак толкова запалена Peace
Та по случай за РД-то на малката лятото си купих готова моделираща маса 4,5кг
и имам още а е годна до декември ако те интересува мога да ти продам малко newsm78
Муци Аз още се чудя за маскарада  newsm78 най вече защото незнам дали въобще ще съм с Сф по това време

# 59
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утро....!

Писанке, намерих дворчето! Mr. Green
Хиляди благодарности за споделеното инфо.
Аз отидох към 8,30 и беше голяма блъсканица. А, един от
изглежда редовните "гости", каза, че се заключвала вратата
с ключ и катинар и той си имал ключ. newsm78
Или лъже или са решили група ентусиасти да си го запазят само за тях.

И какви вкуснотийки си ни сервирала днес...мммм...я, да почвам докат` не са дошли и
другите.... Joy А за маскарада мисля, че ще е забавно за дечицата.

Sillsav,  в тортената само по поглеждам, обаче не съм рискувала до сега да правя за повод
торта.




 

# 60
  • Мнения: 451
Муци За 2 седмици не съм видяла никой да заключва портата.Явно е решил да те сплаши нещо  Joy

# 61
  • София
  • Мнения: 1 456
Не се давам аз...Пък и що ще ме плаши,
като дори се сместих аз за да се намуши той... Naughty Joy

Току що си изпуснах една дебела папка върху клавиатурата и
половината клавиши изхвърчаха.... Tired Ще ходя да купувам
друга, та ще ме извините за малко... Mr. Green

# 62
  • Мнения: 189
Добро утро мами  Hug

Муци-какви са ти вратичи и то заключени,стана ми любопитно Simple Smile А за маскарада,Лъчи е малък(тогава ще е на почти годинка),но на него са му интересни доста неща,а Племенникът е на 1год. и 3 месеца,бандит и половина  Hug
Нети-няма от какво да те е срам,нали 4ерпи  Joy
тонкабонка- мисля ,че съм те виждала да се разхождаш покрай Езерото,ама откъде да знам,че и ти си форумска мама Simple Smile Мици е права за нас няма граници-щъкаме навсякъде  Joy

Лек ден на всички   bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 1 456
 smile3505 Не казвам.... Joy

# 64
  • София
  • Мнения: 23 072
Светлушка, може и да се бъркаш за разходките ми на езерото!
Ходя мнооого рядко и то само с компания, ако има такава...
Друг е въпросът, че на аватара ми е снимка отпреди 1 година, на която съм слаба и хубава, сега съм дебела и с очила с диоптър  Crazy

# 65
  • София
  • Мнения: 1 456
Ей тонкабонка, остава да кажеш, че и пееш в хор и съвсем ще
ни сразиш... Joy

Вярвам, че въпреки с някое друго килце си си все още хубава, щото тука
няма не хубави. Всички сме от мацки нагоре.... Mr. Green

# 66
  • Мнения: 822
Добро утро и от нас!Нети_  да ти е жива и здрава и много да те радва! newsm44

# 67
  • София
  • Мнения: 23 072
Муци, навремето верно ме искаха да ме вземат в хор да пея, но аз не им се дадох! Бях много отворена за хор, а там по дифолт се събират задръстеняците, поне такива ми бяха ръзсъжденията  Mr. Green
Момичета, някоя от вас скоро да е ходила в Джъмбо?
Нали има разни празнични украси? Защото малката скоро ще има имен ден и искам да накупя разните му там джунджурийки...
Аз ходих като бременна, но с мъжа ми и това ми беше грешката - хич не успях да разгледам така, както ми се искаше!

# 68
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравей Мукиbouquet

Тонкабонка, Мама Писанка е твоя човек!
Съвсем скоро го преслушваше Джъмбо-то! Mr. Green

Аз да си призная не съм ходила въобще, но май е
време да коригирам този пропуск.  Blush Преди време имаше и тема
за Джъмбо, обаче я заключиха, че било едни вид реклама! Heart Eyes


Уф, че съм клюки.... Joy

# 69
  • София
  • Мнения: 23 072
Муци, предполагам са те светнали, че там се ходи по възможност без деца и мъж! Ако е с дете - с много пари в джоба  Mr. Green
Аз съм от тия, че с дете или без - не устоявам на изкушения  Blush

# 70
  • София
  • Мнения: 1 163
Mama Pisana благодаря ти за предложението, но си имам моделираща маса.
В Джъмбото има всичко каквото се сетите за празнуване на РД, на долния етаж,така че  tonkabonka смело можеш да идеш да си накупиш разни неща.Изборът е голям.

# 71
  • Мнения: 451
sillsav   Joy Явно ще трябва да правя торти по коледа  Crazy #Crazy

tonkabonka За Джъмбото какво да ти кажа ,за първи път ходих без дете и мъж и с една
приятелка 3 часа обикаляхме а уж тръгнахме точно за украса за РД ooooh! Има всякакви украси ,
покани,балони,фойерверки и т.н.
Лошото е че покрай тях и още 100 джунджурии купихме  #Crazy Mr. Green

Муци Как е новата клавиатура много си активна днес  Joy

# 72
  • София
  • Мнения: 1 456
Писанке, цъкам си със старата.
Поръчах си нова по интернетУ и ще ми я докарат в понеделник.
Та на част от бутоните си закрепих гумичките и по тях си щракам.
Добре, че знам къде са буквите, иначе ще се съмне докат` се изкажа... rotfImao

Та имам повечко "стационарна" работа в офиса и съм си отворила бг-мамата,
та да ви държа под око... Затова днес съм
на всяка манджа... Joy

Като ви гледам сте доста творчески личности всичките.
Да вземем да спертнем едно съвместно торто правене...
вие ще творите, а аз  и MIA ще дегустирамe... hahaha

# 73
  • Мнения: 189
Добро утро на всички  Hug
Явно всички са имали луди преживявания weekend-a , защото никой не е писал  Joy
Ние още сме на гости при мама и тази седмица ще останем,зт колата ни е на ремонт  #Cussing out
Вече ми домъчня за вас...

Лек ден на всички и по едно кафенце да пийнем  kaffeetrmker_2

# 74
  • София
  • Мнения: 203


Добро утро, Дружбаа. Днес кафето от мен Grinning
Навън малко облачно го дава времето, ама аз ви пожелавам хубав и усмихнат ден напук на месец ноември  Grinning

И успешна седмица, и целувки на бебоците Heart Eyes

# 75
  • София
  • Мнения: 1 456
Добру утру и от мен!

Гледам кафенце има вече...ммм...благодаря! Mr. Green

MIA, на градина сте днес, нали?
По въпроса за маскарада- мисията изпълнена! Mr. Green

Светлушка, ма хайде стига толкова! Прибирай се вече.
То бива гости, ма чак толкова...ааааа... Heart Eyes Grinning

Нети, ка мина партито?

На другите много целувки и елате кажете по някоя дума да знаем, че сте добре и в кондиция. Mr. Green

Приятна седмица и много усмивки!
  bouquet

# 76
  • Мнения: 189
Муци- мн дълго гостито,но няма начин,тук ни правят колата, а нещата стават бавно newsm78

Женя-докъде стигна с роклите?

# 77
  • София
  • Мнения: 203
Муце, да си ми живо и здраво, много ти мерсаж   bouquet

Сега остава да търсим крила пИпИрудени и диадемка подобаваща към тях, ако си навита де, ако не, ще мислим друго - така, както го замислям ще са 2 пеперудки, всяка различен цвят  Crazy Heart Eyes

Светлушке, завиждам ти благородно, искам и аз да имам местенце извън София за гости от време на време, така че се радвай докато си там - малко разнообразие  Hug

П.С Симбата е на детска, да, Муци - защо питаш, заради корема ли?? След като й дадох бусколизина, не се е оплакала изобщо, беше си весела, даже не поиска да спи следобяд.

Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 11:38 от МIA

# 78
  • София
  • Мнения: 1 456


Сега остава да търсим крила пИпИрудени и диадемка подобаваща към тях, ако си навита де, ако не, ще мислим друго - така, както го замислям ще са 2 пеперудки, всяка различен цвят  Crazy Heart Eyes

А, чудничко!  bouquet

Цитат
П.С Симбата е на детска, да, Муци - защо питаш, заради корема ли?? ...

Ъхъ.....,  Mr. Green

# 79
  • София
  • Мнения: 2 530
Да се включа с малко помощ. В нашия ХИТ има магазин 1 евро, може би и в Младост го има. Та, в този магазин е заредено с всякаква крила, диадеми с антени и др.

# 80
  • София
  • Мнения: 203
Ееейй, бифана, кой е този ХИТ, вчера бяхме в този в Младост, но така и не видях нещо подобно?  newsm78

А за едно евро магазин май имаше на Окръжна болница, ако не се лъжа?!? Муци, трябва да направим акция КРИЛЦА, какво ще кажеш? Може в събота? Heart Eyes

# 81
  • София
  • Мнения: 1 456
Не само, че има ХИТ и в Младост, ами точно там се
моткахме вчера? Crazy Ама, че сме заплеси...ще трябва пак!
bifana,   bouquet! А, случайно да знаеш (като вътрешен човек, де Mr. Green) много ли пИпИруди ще има? Laughing
Ако трябва да се преорентираме на време..... Joy

# 82
  • София
  • Мнения: 1 456
................акция КРИЛЦА, какво ще кажеш? Може в събота? Heart Eyes
  hahaha rotfImbo  angel008 Става!

# 83
  • София
  • Мнения: 23 072
Не знам за какъв маскарад говорите, но понеже търсите крилца - да бяхте казали по-рано  Wink
Нали ходих събота в Джъмбо - такава мания лелеее, набързо го поразгледахме за около 3 часа - отгоре отгоре  Mr. Green
Купих украса, че и подаръци и въздишах как другата година ще я маскирам малката като фея - с крилца и вълшебна пръчица!
Вчера се разходихме около езерото, много приятно временце беше, пък и малко да се поуспокоя от купона със земетресението, че леко бях изперкала  Blush
Приятна седмица и от мен, и да намерите подобаващи крилца за маскирането  Hug

# 84
  • София
  • Мнения: 1 456
Тонкабонка, за този Коледен Благотворителен Маскарад
Добре сте си прекарали викаш в Джъмбо.
Да взема и аз да скоча до там. MIA, я помисли съвместно ходене, че ако съм сама сигурно отпуск ще трябва да си взема! Mr. Green
А, иначе вчера и ние бяхме по езерото..към 16,00 ще да е било newsm78, но не съм видяла сладка дебеланка наоколо... Laughing Шегичка! Не се сърдиш нали? Peace А, по-алката тази сладуранка на аватара ти кой е?


# 85
  • София
  • Мнения: 203
Тонкабонка, мерси за инфото, ще преслушаме и Джъмбото значи. Heart Eyes

Муци, готви се за обиколка значи Laughing

А това за земетресението, и аз се панирах много, ама реших да не го мисля, щото иначе трябва да ходя в Карлуково, и някой да ми носи цигари hahaha Затова, каквото става, да става, ама предварително няма какво да го мислим, щото пък ако не стане, само ще сме си изхабили излишно нервите Hug

Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 13:00 от МIA

# 86
  • София
  • Мнения: 1 456
Като заговорихме за ХИТ-а в Младост, токущо прочетох, че разширението което правят ще е магазин на ХИПОЛЕНД. Heart Eyes
 А ето и източника. Някъде из тоз форум! Mr. Green
http://forum.gtsofia.info/index.php#2

# 87
  • София
  • Мнения: 23 072
Ние бяхме по-рано на езерото - преди 14,00 ч. Е как ще се сърдя за дебеланката, това си е чистата истина  Peace
В подписа ми е моето дете, а на аватара ми е другото слънце - моята кръщелница  Heart Eyes
Това за благотворителния маскарад е много хубаво! За съжаление сме много малки, иначе с удоволствие щяхме да се включим в инициативата!
В Джъмбо са пуснали и коледната украса, но парите ми не стигнаха до нея  Sad
А и мъжа ми като ме видя с торбите, щеше да ме убие с поглед, ама аз си го подминах, правейки се на разсеяна  Mr. Green После му обясних, че всичко, което съм купила е от първа необходимост, което предизвика спонтанен смях от негова страна, да се чудиш що така реагира  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 189
Тонкабонка- ние винаги сме така в Джъмбо,харча на поразия и после иди обяснявай Simple Smile  #2gunfire
Аз още не съм решила на 100%,но смятам да се присъединим към купона,малки-немалки сигурна съм ,че Лъчи шъ се накефи Simple Smile Само децата ли трябва да са маскирани или и ние?

# 89
  • София
  • Мнения: 1 456
....После му обясних, че всичко, което съм купила е от първа необходимост, което предизвика спонтанен смях от негова страна, да се чудиш що така реагира  Mr. Green
.....Да бе що така!? newsm78 Joy

А, ако отидем с децата има ли верно кът, където  да ги оставим, докат` купуваме неща от "първа необходимост", че иначе ми се струва доста сложно.... Ихора имаше ли много?

Светлушка, хайде най-после решавай щото ще свършат билетите!? Mr. Green А, на мен маскировката  по рождение ми е перфектна! Heart Eyes Ще пременим само дечковците.  Peace

Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 15:08 от Муци

# 90
  • Мнения: 189

Муци-не се ебавай  Laughing,знам аз че срока е до 15-ти декември  smile3534

# 91
  • София
  • Мнения: 1 456

Муци-не се ебавай  Laughing,знам аз че срока е до 15-ти декември  smile3534

Аз, никога! 

# 92
  • София
  • Мнения: 2 530
Муци, ще има пчеличка, феи и принцеси. Всичките хвъркати. Но, маскирайте си децата както сте решили. Важното е купон да става. А дори и всички да са еднакви, всяка фея си е хубава сама по себе си  Peace .

# 93
  • София
  • Мнения: 1 456
Муци, ще има пчеличка, феи и принцеси. Всичките хвъркати. Но, маскирайте си децата както сте решили. Важното е купон да става. А дори и всички да са еднакви, всяка фея си е хубава сама по себе си  Peace .

Аааа, благодарско за инфото!
Ми да вземем и ние едно оперение да си сложим... Joy

Аз пък да си призная се бях засилила тази неделя, да идваме на
купона.....и чак сега като Светлушка написа 15.12 обърнах
внимание, че говорим за декември. Embarassed Леле, как щях да се изложа не е истина!
Дори се зачудих дали ще успеем, ако в събота пазаруваме костюмите... Crazy hahaha
Абе шантава мама!
  Mr. Green

# 94
  • София
  • Мнения: 23 072
А, ако отидем с децата има ли верно кът, където  да ги оставим, докат` купуваме неща от "първа необходимост", че иначе ми се струва доста сложно.... Ихора имаше ли много?
Муци, никъде не видях детски кът! ВсичкО народ си беше с чаветата, накацали и ревящи в повечето случаи, на количките от магазина! Ние бяхме отишли към 10,30 и нямаше още хора, но после на тръгване - не можеш да се разминеш от навалица Mr. Green Ти пък, как така ще направят кът там, нали целта е децата да влязат, за да ореват магазина, че искат и това, и онова ... и да се купува до безкрай  Laughing

# 95
  • София
  • Мнения: 1 456
Ами преди време имаше тема специално за този магазин
и от там знам, че имало кът за децата. Та затова питам?! newsm78
То ако реша да купувам подарък за щерката тя ще го види така
и после няма да е изненадана от това олоко е прозорлив Дядо Коледа! Mr. Green МIA, кво` шЪ правим душко?

# 96
  • София
  • Мнения: 203
Ще ходим с дечорята, няма как  Grinning

# 97
  • Мнения: 189
Добро утро мами  kaffeetrmker_2

Как сте днес,в този мрачен ден Simple Smile
Някой ще ми каже ли как вмъквате снимки тук?

Усмихнат ден на всички  Hug

# 98
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утро!

Аз се опитвам да работя... Mr. Green

Светлушке какви снимки ме душко?

Ето едни инструкции от друга тема, че ме помръзва да пиша... Joy
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=326778.msg8509316#msg8509316

# 99
  • Мнения: 189


Муци- в черпавка съм,мерси много. Кат съм тъпо чедо,така е  #2gunfire Joy

# 100
  • Мнения: 189


кафенце за събуждане

# 101
  • София
  • Мнения: 1 456
Браво Светлушка и благодаря за кафенцето.
Само снимката е над допустимите размери за публикуване
т.е доста голяма е! Mr. Green

Ето от правилника http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.msg63523#msg63523]цък

И още нещо- тези от вас които пишат(или четат като мен) в готварския сигурно знаят за номинациите за Златен черпак.Ето
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=347801.new#new  ТheNmaster е нашия човек! Mr. Green  Страхотни рецепти, препоръки, туршии, салати и какво ли не...!Успех TheNmaster!

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 14:42 от Муци

# 102
  • София
  • Мнения: 203
Добро утро, мамчета.
Само да ви кажа, че подразбрах, че в четвъртък или петък по реповете ще излезе "Работилницата на Дядо Коледа"- хартиена, за рязане, лепене. Повечето сте с малки бебоци, ама защо пък не, и бебетата ще се радват  Heart Eyes
Хайде лека на всичкии.

Последна редакция: ср, 19 ное 2008, 12:07 от МIA

# 103
  • София
  • Мнения: 23 072
Хихи, ако я взема тази работилница - здраво ще трябва да поработя  Mr. Green Въпреки че като малка умирах за подобен род дейности! Но ще я купя за кръщелницата, благодаря за инфото  Peace

# 104
  • Мнения: 189
Добро утро мами  Hug
МIA- мерси за инфото,ще видя дали ще се сдобием с такава,че при мамини едва ли ще я има Simple Smile
Хубав ден на всички  bouquet

П.С. М/у другото тук вали сняг  newsm44

# 105
  • София
  • Мнения: 23 072
А тези работилници дефицитни ли са? Явно са доста оборотни и не трябва да се ослушвам много, ако искам да я купя  newsm78

# 106
  • София
  • Мнения: 203
Тонкабонка, май ще са дефицитни, но смятам да обиколя реповете из квартала и да си намеря все в някой. Crazy
Или пък да виснем от 7 сутринта пред репа Laughing Абе не ми се вярва толкова бързо да свършат.

# 107
  • Мнения: 529
 Здравейте аз се позагубих, но свеки е на гости, та...
 Пак няма ток и то точно по обед. Нещо, инфо кога ще го пуснат, че вече ще ги  #2gunfire .
 Онзи ден пък цял ден нямаше вода.

# 108
  • София
  • Мнения: 1 456
Цоп и аз .... Mr. Green

МИА
, душо крушо... Joy каква е тази работилница на Дядо Коледа...
Аз май не съм чувала... newsm78 Embarassed
Я, да вземеш и на нас като ще висиш от 7 сутринтта пред репУ. Mr. Green

Амарето, ново аватарче..зимно...брррр. Още ли няма ток?
Само не разбрах, връзката между свекито и липсата ти тук. Naughty Heart Eyes

И сега да се изкажа мнооого негативно за един ел. техник.
Намира се на пратера в блок 60.
Едно, че взима по 10 лв на праче, друго, че изобщо не ти
обяснява какво е поправил, че да тръгне уреда и трето като му занесеш
нещо дето уж го е поправил да си го допоправи, че пак не работи
завява , че нямало смисъл да се поправя и че имало на
Илиенци колкото искаме нови уреди.  #2gunfire #Cussing out
Зо протокола уредът дето стана спорен е на прекрасна марка,
купуван от скъп магазин и няма нищо общо с по-долния клас подобни.

Та с една дума бягайте далече от тоз "майстор" и
ако знаете друг ще съм ви мноого благодарна.  :bouquet
:

# 109
  • Мнения: 5
здравейте,и от мен мами,аз нямам никакво време да седна пред компютъра вие от къде го намирате

# 110
  • София
  • Мнения: 1 456
Ами аз съм си купила 100 кила време и си имам! Mr. Green
Шегичка! Сантана, здравей! Успявам между срещите, мейлите, хората и т.н да ви вмествам, пък и си лягам рано сутринтта Heart Eyes

# 111
  • София
  • Мнения: 1 163
Муци не мога да ти помогна с елтехници, защото мъжът ми поправя вкъщи всички неща, слава богу не ми се е налагало да се занимаваме с техници, но са един дол дренки като съдя по познати. Кажи какъв е уреда и какво му е точно newsm78

# 112
  • София
  • Мнения: 1 456
sillsav,  уредчето е един много любим мой тостер на Ровента.
"Майсторът" каза, че реотана бил много стар и нямало смисъл да се поправя. Това обаче след като вече беше го поправил за 10 лв. Mr. Green
А, по големият уред е една пералня дето започна да спира насред програмата. Мисля, че нещо с изпомпването не е както трябва. Пералнята е на дневен ред от тази вечер, та не съм се консултирвала с никой още. Та това е!

# 113
  • Мнения: 189
Добро утро мами  Hug

Муци- закъсала си го с майстори Simple Smile За жалост и аз не мога да помогна по този въпрос  Sad

МИА- няма такова нещо по реповете днес,нещо не си разбрала явно .

Днес се очертава времето да е суперско и ще джиткаме навън  Laughing

Приятен ден на всички   bouquet

# 114
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте мами,
случайно попаднах на темичката. Много хубаво, че има темичка за Дружбенските мами. Аз съм София, от Дружба 2. Мойта дъщеричка Валентина е на 1год. и 9 месеца и е много щура. От септември почнах работа и още ми е мъчно, че не сме по цял ден заедно както преди. Но няма начин и този момент идва рано или късно.
Ще се включвам вече и при вас
Приятен ден на всички  Hug

# 115
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утро маминки!

Sofy, добре дошла и се настанявай удобно! Mr. Green

Светлушка, наистина хубаво временце!
Приятна разходка!

Другите къде сте.... Кое време стана?  wait atwork Ще се караме, ей! hahaha

Хайде да ви пожелая приятен ден и ако не се появи никой до половин час ще пращам специалните агенти.....  animal037  261uu smile3535

# 116
  • София
  • Мнения: 203
Здравейте на всички, минавам набързо и изчезвам Heart Eyes

Софи, добре дошла и ти при нас, ставаме все повече  Grinning

Светлушка, и аз поразпитах днес, ама никой не знаел предварително, или става въпрос за утре ми казаха, или за тази дата, но декември месец, как го обясних не знам  Blush сори ако съм ви заблудила за датата, трябва да си търся информатора да му се карам, някъде из бг мамата вчера го четох. Утре пак ще питам и ще ви кажа ако се появи таз работилница  Crazy

Муци, кво сА караш на народа? Joy

Хайде чаооо и лека  и доходна на всички. Grinning  bouquet

# 117
  • София
  • Мнения: 23 072
Софи, добре дошла! Аз също съм съвсем прясна в клуба  Laughing
Муци, в това хубаво време как да се отчетем тук?!  Mr. Green Да беше пуснала специалните агенти около езерото - там щяха да ни открият  Wink
Аз дори бях забравила за работилницата  Blush Много съм изпълнителна, добре че не я обещах предварително на кръщелницата ми, че щях да се изложа!
Приятен остатък от деня и се наслаждавайте на хубавото слънчице...

# 118
  • София
  • Мнения: 1 456
MIA, честито ти коледно оформление. Голяма сладурка е таз твоята щерка, шЪ знаи! Mr. Green

Tonkabonka, спокойно ..бай Брадър гледа... hahaha Joy Кви хаймани само сте се събрали не е истина. Heart Eyes  Hug
Обаче като застудее т.е след два дни сигурно няма да смогна да порчета всичко... #Crazy Crazy

# 119
  • Мнения: 4 393
А, здравейте!Добрах се...до компа.Съжалявам, че отдавна не съм писала, но не съм имала никакво време тия дни.

Софи, добре си ни дошла welcome
Светлушке, вие няма ли да се прибирате вече?Много се заседяхте.Или сте си в София, пък аз не съм разбрала Blush
Муци, Миа, после задължително да разкажете как е минал театъра и костюмите дали са обрали овации.

Сега, момичета.Да ви кажа за мойте сватбени драми...след като изпаднах в отчаяние, че нямада си намеря рокля и след като онзи ден в един салон в центъра ми обявиха цена от /дръжте се, не падайте/ 3500 лв.за сватбено рокленце, днес в пристъп на безумие отидох до Асеновград и видях МОЯТА рокля в първия магазин.За мой карък бяха в ремонт, но нали съм си леееко нахална, се обадих на телефона изписан на витринаната и момичето/с 6-месечно бебе, тръгнало на разходка/дойде да ми отвори.Направиха леки корекции за около час и половина, и щастлива и доволна се върнах в София.Сега ще потърся такава или поне подобна рокля в нета и ако намеря ще ви я покажа за мнения Hug

# 120
  • София
  • Мнения: 23 072
jeniqa, честита ти рокля!
Аз нали съм новичка в темата и не знаех, че имаме бъдеща булка, кооолко романтично  Party
Разбира се, че всички рокли са в Асеновград - раят на сватбените рокли  Wink Поне аз не знам за случай бъдеща булка да е отишла до там и да се е завърнала без бленуваната рокля  Mr. Green
Чакам да я видя, аз съм фен на булки и сватби   bigdance2

# 121
  • Мнения: 4 393
Даааам, търсих търсих.Не намерих точно същото, но ще се задоволите с това, което намерих Mr. Green

Какво ще кажете?Моята е с малко по-тъмно червено или по-точно прословутото бордо, като листата са малко по-големи и има малко повече обем отпред.И не знам как да го обясня, това отпред, което е като прехлупено при мен е по средата и пада на двете страни, т.е.получава се като триъгълниче.

# 122
  • София
  • Мнения: 1 456
Женя, чудна е тази, която си показала, а описанието
на твоята ми звучи още по-интересно!
Сигурна съм, че ще бъдеш прекрасна булка! Heart Eyes
Аз се чудих къде изчезна newsm78, а то какво било...Тоалетите на младоженеца и малката принцеска измисли ли?

# 123
  • София
  • Мнения: 23 072
Роклята е УАУУУУ, страхотна  newsm10

# 124
  • София
  • Мнения: 203
Жени, честита рокля, пък и страхотна на всичкото отгоре Crazy Heart Eyes Hug

Сега разбрах защо бързаш да отслабваш тиии, хитрушоо - ще си булка и половина Flutter

А после и на нас снимки ейй Heart Eyes Party

# 125
  • Мнения: 189
Добро утро  Hug
Женя- аз не мога да видя роклята,нз защо,не се отваря Sad А трябва да се връщаме вече,но колата не ни е готова и подозирам как мъжът ми ще бие майстора вече,който не стига ,че ни иска много пари ами се и мотка,ааааааааааа  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Иначе прибера ли се веднага ще заформим виждане,ако е студено ще ни дойдете на гости ,да гушкам Ния Simple Smile  Hug Тя как е?
Нети- Къде изчезна мъ душкооооооо?
МИА- намерихме книжката,от днес е Simple Smile
Софи- добре дошла при лудите мами Simple Smile

Мн слънце и усмивки на всички   bouquet

# 126
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утро сладунки!


Светлушка
, поканата само за Женя ли е, а? Или шЪ ан каниш сичкото народ или ...... fight Mr. Green

Какво ви е на колата, че толкоз време я ремонтира човека-майстор? Нещо сериозно ли е?

За книжката искам и аз! MIA, ако ще купуваш вземи и за нас една, моляяяя Praynig Hug

Шегата на страна, ма много ми се ще да се видим пак! Да вземем за направим едно преброяване, че да знаем за колко човечета да приготви черпавка Светлушката.... Joy hahaha

# 127
  • Мнения: 189
Муци- с това да ме плашиш Simple Smile Няма проблеми,казвате кога и заповядайте всички  Hug

А един смахнат АГ лекар ни удари на един светофар,не е много,но има малко за изчукване и така...
Аз ще съм си на София събота и неделя,но съм на лекции,но пък Лъчи  ще  е при майка ми Simple Smile

# 128
  • София
  • Мнения: 1 456
Е, то вярно ще е бил смахнат да ви удари на светофар.
Важно е, че сте добре вие, пък колата
рано или късно ще стане. Peace

Шегувах се за сплашването..нали, разбра! Heart Eyes До края на ноември поне не ща да ви виждам заради карантината на Алекс в групата. Имат шарка на няколко деца и не знам дали и Алекс няма да я избие. А, пък на бебоците им е рано още да се шаркосват. Та да видим как ще се разиве шарко-ситуацията и тогава.

# 129
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте мамчета Simple Smile
Жени, роклята е просто невероятна. Честито. Не разбрах кога ще бъде сватбата. Много е хубаво да си булка. Спомних си мойте сватбени вълнения отпреди 2год. и половина.
Мойта рокля също е на Асеновградска модна къща, само че купена от Софийски магазин, но не е толкова шикозна де, но пак бях много хубава булка. Ама съм скромна  Embarassed
Приятен ден на всички, а на майчетата, които си гледкат дечицата приятна разходка.

# 130
  • София
  • Мнения: 203
Здравейте, гугета  Grinning

Светлушке, браво, че си успяла, какво представлява тази работилница, за рязане ли е, що ли?? Аз успях дяа преслушам само един реп и я нямаше  Rolling Eyes

Муцка, ако успея да се добера днес, ще взема за 2ма

Айде, весело  Simple Smile

# 131
  • Мнения: 189
МИА - книжката струва 3,50лв. и е от този туп за рязане,за лепене,нещо от сорта на направи си сам. МН е хубава,тъкмо като за вашите деца,ще се накефят Simple Smile

Муци- дано се разминете с шарката  Praynig

# 132
  • София
  • Мнения: 1 456
Муци- дано се разминете с шарката  Praynig

Ами да ти кажа предпочитам да не се разминава.
Знам, че по-добре сега от колкото като порасне.

А, за книжката много добре звучи!

Софи, и преди съм писала, че тук всички сме
от красавица нагоре и разибра се  скромни. Mr. Green Та нормално е и ти да си от красивите и скромните.... Joy

# 133
  • София
  • Мнения: 2 530
Я, пак да ви се натреса. Много е хубаво при вас. Искам да благодаря на Муци за инфото. Вече и ние имаме къщата на дядо коледа.
Започваме строежа утре. Благодаря Муци   bouquet.

# 134
  • София
  • Мнения: 203
Муцеее, имаме работилници вече, стягай се за работа  Laughing На прибиране от работа, или когато решиш Дзвънни само и ще ти я сваля. Аз още днес като взема Симбата от "нейната работа" и я почваме.

Светлушка, мерси, душа, за инфото, че бях решила, че няма да я има и щях да я отсвиря предварително. Grinning

За варицелата, Муци, щом досега няма нищо, може пък да се размине. Thinking

При нас пък и 2те госпожи са болни и не знам, вчера целия ден лелката е стояла с децата. А днес Къцо я заведе и имало някакви 2 непознати жени, които си лафели отвън. Не знам, нещо напоследък не ми е спокойно с тая нашта детска, вътрешното ми чувство е такова, много деца са и ми е като в зоологическа градина, а не като в детско заведение, имам чувството, че не им обръщат нужното внимание, абе не знам, нещо напоследък отвътре нещо ми е притеснено, че нещо не е както трябва, пък не знам. Единственото, което чувам е, че децата не слушали, все не слушат, все били разглезени и едно такова отегчение цари сред госпожите. А пък избор голям май нямаме за съжаление. Уфф, нещо много се размислих Thinking

# 135
  • Мнения: 4 393
Благодаря ви, момичета!Дори и да сте ме послъгали Joy
Сватбата е на 7-ми февруари засега/казвам засега, защото още не сме записали нито ритуална зала, нито ресторант, но пък най-важното е налице/.
Светлушке, айде като се приберете другата седмица звънни да се видим.Ния е добре, засега никакви вируси и настинки витаещи наоколо не могат да ни сломят.Вече седи стабилно, даже се изправя на коленца.Косата вече й влиза в очите и мисля да я подстригвам, че фибички не търпи.

Муци, това за карантината не е само с цел да не ни виждаш нали  Crossing Arms Айде и ти да свирнеш като отмине да заформим кафепиене.

Миа, сега като пусна мухата със списанието да минеш да помогнеш на мамите с лепенето hahaha

# 136
  • София
  • Мнения: 1 456
Я, пак да ви се натреса. Много е хубаво при вас. Искам да благодаря на Муци за инфото. Вече и ние имаме къщата на дядо коледа.
Започваме строежа утре. Благодаря Муци   bouquet.

bifan-ке винаги си добре дошла!  Обаче благодарностите за изцяло за MIA, щото тя подаде инфото за работилницата. Mr. Green

Женя , разкри ме..... Joy

MIA, към 16,30-1645 ще съм на градината, така, че може направо да ни почакате.

Писанке, къде си слънчице????  bouquet Ехоооо....


Софи, ти разбра ли за маскарада дето се гласим ще ходим....

# 137
  • София
  • Мнения: 969

Софи, ти разбра ли за маскарада дето се гласим ще ходим....
Видях, че говорихте за маскарад, но не разбрах кога и къде, да не би да е този общофорумския?

# 138
  • София
  • Мнения: 1 456
На 21 Декември в Люлин
от 16 ч  и от 18,0 ч - Благотворителен Коледен Маскарад.
Ей сега и линка ще ти пусна.

# 139
  • София
  • Мнения: 2 530
Хайде да помогна, цък на подписа ми  Peace.

# 140
  • София
  • Мнения: 1 456
Хайде да помогна, цък на подписа ми  Peace.

 Hug Благодаря ти! Съвсем забравих за линкчето.. Crazy

# 141
  • София
  • Мнения: 3 123
здравейте мами,може ли и ние да се присъединим към вас. Hug
Аз съм Зорница с бебе Георги на почти 9м.В момента живеем в Белгия,но февруари се прибираме окончателно в БГ и ще ми е приятно да има с кой да си поприказвам и излизам. Grinning
Искам да ви питам и за педиатър - доволни ли сте от някой в квартала или да търсим другаде.
А сега видях,че вече сте обсъждали темата.А кога можем да се запишем на педиатър(дали по всяко време на годината) и може ли друг да го направи-например майка ми.

Последна редакция: сб, 22 ное 2008, 00:13 от angels_zg

# 142
  • София
  • Мнения: 23 072
Зори, добре дошла!  Hug
 welcome
Аз съм Антония с бебе Катерина на почти 6 мес - съвсем малка е разликата между нашите дечица  Peace
Аз бях тази, която попита за добър педиатър, защото не съм доволна от д-р Костадинова, при която сме в момента. Някои от момичетата ми препоръчаха други лекари, сигурно си видяла...
Къде в Дружба ще бъдете? Аз съм в Дружба 1 - 16 бл. до пазара точно, при хубаво време ходим около езерото!
Ей, че съм заплес - ЧЕСТИТ ВИ ПЪРВИ СНЯГ  Mr. Green
Да си призная, хич не съм фен на снега, да не говорим, че на нашия вход парно няма да пускат  cold
Пожелавам ви приятен и весел уикенд!


# 143
  • София
  • Мнения: 1 456
Ехоооо..добро утро и от мен!

Честит ни първи сняг!!!! Ето една снимка от преди половин час, ако някой още не е погледнал навън.
Joy
Зорница, добре дошла!    bouquet Ние сме малко по-големи от вас, но това не е пречка за сладки приказки и разходки.

Първоначален избор на лекар може по всяко време на годината. Смяна на личен лекар може юни и декември.
Предполагам, че при вас е първоначален избор т.е до този момент не сте имали педиатър в България. Формуляра за избора се взима от личния лекар при записването и пак той издава здравната книжка на детето.Избора и подписа на формуляра се прави от един от настойниците на детето. Така, че бабата няма да може да я свърши тази работа.
Така беше преди около 3 години и не знам за последващи промени.
Ти си вземи картони, имунизации и т.н от сегашния ви лекар, че май имунизационните календари ни се различават по време.

Желая ви на всички прекрасен съботен ден и до пак!
Mr. Green



# 144
  • София
  • Мнения: 203
Честит първи сняг и от нас  Grinning Nature Snowman Grinning

И хубав ден на всички Heart Eyes

# 145
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен. Казвам се Петя и съм нова във форума. Очакваме нашето бебенце в началото на юли и съм newsm44.

# 146
  • София
  • Мнения: 1 163
ха ха , Муци, разконспирирах те къде живееш.
 Ние вече бяхме на вън и правихме топки и снежен човек.

# 147
  • София
  • Мнения: 23 072
Петя, добре дошла!
И лека и безпроблемна бременност  Peace И ти ли си от Дружба? Дай малко инфо  Wink

# 148
  • Мнения: 13
Благодаря. Живеем в Дружба 1, точно до езерото. Живеем в този квартал от миналата година декември. Харесва ми, че младите мами има къде да се разхаждат-поне около езерото няма как да се застрои. Аз съм на 26г., а мойта половинка на 25  Wink

# 149
  • Мнения: 13
Tonkabonka, ако е удобно може ли да споделиш защо не си доволна от д-р Костадинова? Аз я познавам и въпреки, че ни е малко рано  сме се насочили към нея за педиатър. Ако не е тук мястото ще потърся ако има такава темичка. Малко ще ме извините, че дакато се ориентирам в обстановката... Embarassed

# 150
  • София
  • Мнения: 23 072
Ние също сме кажи-речи отскоро, но не в квартала, а в новия ни апартамент - от миналото лято  Laughing
За съжаление, заради тая гадна зима няма да имаме възможност да се разхождаме често, но когато ходим към езерото може да си направим срещичка  Wink
Колкото до младите мами, аз може да не съм от най-младите (на 32 съм  Mr. Green), но иначе младея  Joy
А, сега видях за Костадинова... Тук си е мястото, няма проблем - говори се за всичко  Peace
За Костадинова ще резюмирам доколкото ми е възможно...
Като цяло много е назад с материала най-вече относно храненето! Обожава да слага бебетата под общ знаменател и в някакви рамки - пример: на 3 мес бебетата ТРЯБВА вече да се обръщат - твоето не се обръща, оооо - значи е назад в нервно-психическото си развитие! На 2 мес ТРЯБВА вече да даваш сокче, а на 5 - попара  Shocked Винаги е много категорична и не желае да ме изслушва! Миналият път като ходихме ми направи скандал, че съм сложила бишкота в чая на бебето - въобще не пожела да ме чуе, че бишкотата е без глутен и че е за бебета на 4+ мес. Вдигна такава олелия, че довтаса лекарката от съседния кабинет за да види каква е тази дандания, а Костадинова започна да се кръсти, че давам на бебе бишкота! Също така съм се наслушала как не обича да приема за пациенти циганки и туркини, е сори - аз не съм от нито един от двата етноса, но не понасям липса на толерантност... И още много неща са ми направили лошо впечатление, беше си затраяла за направление за ортопед и чак в 5-ия месец разбрах, че е задължителен този преглед. Добре че нищо й нямаше на бебка, иначе не знам какво щеше да я спалети въпросната лекарка! Така че с удоволствие ще я сменя декември...
Извинявам се за тирадата, ама пак се подпалих  Mr. Green

# 151
  • София
  • Мнения: 1 163
Пепче за да те откажа и аз напълно от тази Костадинова ще ти разкажа за моята приятелка, една случка с нея. Та отива моята приятелка с болното дете при своята педиатърка-съседен кабинет на този на Костадинова, има много чакащи и седят и чакат.  По същото време седи отворена вратата на Костадинова, знаете малко дете, не можеш да го накараш да седи мирно, та детето влиза вътре в кабинета на Костадинова, на няколко пъти, естествено майката не седи през това време със скръстени ръце и се опитва да не отива натам детето.Та тая въпросна докторка ако беше нормална щеше да си затвори вратата на кабинета като не й е приятно, а не да се скара на майката че детето й не било възпитано и че защо не си го е възпитала #Crazy. Представяте ли си, дете на годинка и нещо да го възпиташ да не влиза в чужди кабинети ooooh!.
И не е само това.Идва редът на моята приятелка влиза си при нейната педиатърка, тя от своя страна се чуди какво му е на детето и вика за съвет своята колежка, коя-Костадиновааа. Тая последната идва да види за какво става на въпрос и като вижда кое дете трябва да прегледа/това същото невъзпитаното дето й влизало в кабинета/ отказва категорично да го прегледа и си излиза. Вадете си извод, тази не само че не е педиатърка, ами не е и човек. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 152
  • Мнения: 822
Момичета,здравейте и от мен.Аз малко се позагубих ,но вече съм на линия. WinkДобре дошли на Зори и на Петя newsm44.Забравих,честит първи сняг. Nature Snowman

# 153
  • София
  • Мнения: 23 072
sillsav, ти ме довърши просто  newsm45
Ще го сменам тоя дзвер непременно!

# 154
  • Мнения: 4 393
Честит първи сняг и от мен!Аз откачалката реших точно тази сутрин към 11 да ходя до Младост, да не ви казвам колко закъсали рейсове имаше по склона, пък и натам по светофарите ooooh!та около 45 минути ми бяха необходими.
Добре дошли на новите момичета! newsm51
Мале, сега като слушам за тази Костадинова #Cussing outнаправо се записвайте при Котевска-слънчице е тя!
Маминки, то сега е кофти времето, но ако се покаже слънцето ще ни е много приятно да се присъединим за една разходка около езерото.

# 155
  • Мнения: 13
Момичета аз също съм навита за разходка край езерото,обаче само ако е уикенда,иначе съм на работа. Ще ми е много приятно да се запозная с вас въпреки, че съм от днес във форума
jeniqa и ние днес така към 11 тръгнахме към НДК на произведено в България пътят до там беше един час направо  откачихме и съжалихме, че тръгнахме

# 156
  • София
  • Мнения: 1 456
Троп-троп...Добър вечер! Mr. Green

Пепче
, добре дошла във форума и във темичката!  smile3525
Да ти пожелая първо безпроблемна и лека бременност и да знаеш, че винаги можещ да попиташ за всичко. Ако можем ще отговаряме, ако не ще те насочваме из форума. Mr. Green

Тонкабонка
, ние сме почти наборчета, обаче и аз изглеждам доста млада за възрастта си....  4470

Silsav, ако познаеш и на кой етаж ще те призная за оракул.... hahaha Heart Eyes

Женка
, ти пеша да беше стигнала за по-малко.... Laughing

Muki, MIA
, ма много сте кратки нещо?  Naughty
МИА, ходихте ли на рождения ден?

А, тази работилничка на дядо коледа е много сладка, обаче май е за по-големи дечица.... newsm78

И преди се чудих за Костадинова и това което пишете за нея, но сега вече съвсем се потресох. Нещо й се е случило на тази жена.  #Crazy Казвам ви преди две години си беше съвсем нормална и доста любезна. Направо не знам какво да кажа?

А , аз днеска тръгнах на пазар за продукти за туршия и на края установих, че съм забравила камбите....  chef hahaha Та утре пак!
Тая шарка дето я чакам на Алекс още я няма...Може пък да ни подмине този път.

Парното ни го пуснаха тези дни и вече е доста по-нормална температура, въпреки, че при нас има само тръби.

Ами за сега това е от моя край на Дружба и света...до после или пък до утре ако заспинкаме! Hug

# 157
  • София
  • Мнения: 1 163
Муци на петия си, само кажи дали съм познала че няма да мога да спя Mr. Green

# 158
  • София
  • Мнения: 1 456
Муци на петия си, само кажи дали съм познала че няма да мога да спя Mr. Green

Как позна! Ей, ти да не ме шпионираш от отсрещния блок.... Joy или пък си ми съседка и си ме наблюдавала, като щраках сутринтта.... hahaha

# 159
  • София
  • Мнения: 1 163
неее, нямам видимост към твоя блок. Консултирах се с моя "помощник-ясновидец", всъщност той позна Embarassed, аз нямах предположения, той е по-добре с ориентацията... Grinning

# 160
  • София
  • Мнения: 1 456
 rotfImbo #Silly

# 161
  • София
  • Мнения: 203
Добро утро  Heart Eyes На новите мацки, добре дошли   bouquet

Черпя ви всички с един топъл чай с лимонче, че навън каква зима е стегналаааа Simple Smile Ама много приятно, чак се изкушавам да изведа Симбата на сняг, само дето нещо гърло я боли и не ми се рискува, иначе ме сърбят крачетата за навън   Grinning Heart Eyes



Муци, ходихме на рождения ден, и ние в най-голямата виелица, та и оттам гърлото май, че прекалено много се израдва Симбата на снега и го изпробва доста добре  Crazy Иначе беше хубаво, в Младост е тоз Слон балон в един блок близо до пътеките. Играха си, ядоха, пиха, имаше и дискотека  Grinning

# 162
  • София
  • Мнения: 3 123
благодаря ви! Hug
Петя,лека бременност!

Аз ще съм в Дружба 2 (519-ти блок) ,но то езерото не е толкова далеч,та и ние после ще идваме на разходки. Grinning

# 163
  • Мнения: 189
Добро утро мами!  Hug
Добре дошли на новите мами и бъдещи такива Simple Smile  Hug

И честит първи сняг и от мен Nature Snowman  madnoel

Лъчи вчера за пръв път пипна сняг и му беше мн интересно- първо го пипна с пръстче,след което се хвърли по корем в снега...С мъжа ми умряхме от смях  Joy
А за работилницата на Дядо КОлоеда Simple Smile мисля аз да си я налепя  Joy

# 164
  • София
  • Мнения: 23 072
Здравейте, момичета и малчовци!
Днес моята сладка Катерина има имен ден и хайде на почерпката  Hug







Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 09:37 от tonkabonka

# 165
  • Мнения: 189
Тонкабонка- да ти е живо и здраво слънчицето и мн да те радва  Hug Поне ви се е паднало по-слъчево време за празника   bouquet

# 166
  • София
  • Мнения: 23 072
Много благодаря, аз досега се мъчих да плясна две картинки със самата почерпка, но нещо не ми се получава...  #Cussing out
Ще ме извините, много със стисната  Mr. Green Mr. Green

# 167
  • Мнения: 451
Добро утро!

При нас нищо ново , цяла седмица малката си беше в къщи
 че пак със хрема:ooooh: и нямах никакво време за нета ooooh!

Добре дошли на всички нови попълнения  Hug

 tonkabonka  Честита ти именничка !

# 168
  • Мнения: 822
Добро утро,мами! tonkabonka да ти е жива и здрава именичката.Хубав ден ви пожелавам на всички. smile3525

# 169
# 170
  • София
  • Мнения: 23 072
Момичета, благодаря за поздравите!
Аз какво премеждие имах току що. Излизах да донапазарувам, накрая реших, че ще ходя за сладки от една будка. И с две огромни торби с покупки се изкачвам по едно баирче към въпросната будка и си мисля "голям майтап ще бъде, ако се изпързалям и изтърся" и хоп - краката в различни посоки, торбите се клатят, аз се мятам по баира като луда, но евала овладях положението. Само дето "здравата" торбичка на Фантастико, която се плаща естествено, се скъса много качествено и бутилките с безалкохолното се завъргаляха надолу по баира - викам си нЕма да ги гоня, майната им  #Cussing out Добре че имаше отзивчиви граждани, та ми догониха бутилките и ми ги връчиха  Mr. Green После си мислех да отида обратно във Фантастико и да си излея натрупаната отрицателна енергия и да ги насмета яко, ама толкова бях замръзнала, че не ми се разправяше! Как се довлякох до нас, идея си нямам...
Хайде, приятен ви ден - мен ме чака много работа от различно естество, дано да смогна...

# 171
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте Simple Smile
Честит първи сняг.
Тонка, честита ти именичка. Да ти е жива и здрава и много да те радва.   bouquet
Добре дошли на новите мамчета  Hug
Ние вчера излизахме навън в снега с шейната. Голям кеф й е. Не иска да слезе. Ама не може само в шейната да се вози, трябва движение да има малко Simple Smile. Та следобяда бяхме без шейната, правихме стъпки в снега и Валето гледаше как едни батковци се пързаляха по един склон.
За маскарада на 21-и за съжаление няма да мога да дойда, тъй като вече съм се разбрала за същия ден с други майчета да водим децата на коледно празненство в един клуб. Но за бъдещи мероприятия задължително ще се включа.

# 172
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте и от мен за днес! Heart Eyes

Тонка, жива и здрава да ти е
сладичката бамбина Катерина!
Много да те радва и слушка!





Само не разбрах, успя ли да се метнеш по дупе или не.... Crazy
Иначе на нас торбите на Фантастико ни се късат още в магазина
без каквито и да било напъни.

Софи, и ние ходихме вчера на вън.
На езерото, на параклиса се въргаляхме!

Писанке, бързо да се оправяте!
Не се обадихме вчера да ви заберем, щото нали уж
сме под карантина в групата и гледам да не контактуваме
много с дечица. Като сте по-добре ще се видим, нали?

Светлушка, като налепиш вашата работилница, ела и до нас, че то
това доста работа.... #Crazy hahaha

Муки, ти що намигаш само във втория пост! newsm78 Joy

MIA, пийнах си днес от чайчето....малко поизстинало, ама карай...

Хайде да ви оставям сега, че ще се прибирам!

Приятна вечер и до нови срещи!  bouquet


# 173
  • Мнения: 822
Намигам щот съм много бърза с пръстите Mr. Green и кво натиснах по клавиатурата и гледам #Crazyпуснала съм втори пост

# 174
  • София
  • Мнения: 1 163
Честит Имен Ден на малкото Кате и от мен  bouquet

# 175
  • Мнения: 13
Добро утро момичета. Нямам никакво време да ви чета минавам на бързо да ви пожелая лек и слънчев ден.tonkabonk да ти е жива и здрава именничката на патерица и многооооооо да я слушате  Hug Аз се впускам в задачките и днес да ми стискате палци, пак ще се разправям с мойта "мила" шефка за осигуровките които не иска да ми плаща за по високи болнични  #2gunfire

Хубав ден на всички  smile3525

# 176
  • София
  • Мнения: 203
Добро утро и от мен.

Тонкабонка, Честит празник на детенце на патерица   bouquet Heart Eyes Да ти е жива и здрава, засмяна палавница на мама Grinning

Пепче, стискам палци!

И на всички хубав ден!

# 177
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утро!




Намигам щот съм много бърза с пръстите Mr. Green и кво натиснах по клавиатурата и гледам #Crazyпуснала съм втори пост


Муки,
аз реших, че послание има в поста.... Joy

Пепче, успех със шефката!
Ако не поддава викай да помагаме. fight Я, ква дружина сме... newsm65

Весел ден мили маминки! А, защо си нямаме и татковци в темичката... newsm78
 


# 178
  • Мнения: 189
Добро утро маминки  kaffeetrmker_2

Муци,мерси за кафенцето,а с тия кроасани -ако ги хапна ще стана 100кг и после мъжът ми трябва да търси кранист,за да ме премества от едно място на друго  Joy
А за работилничаката,няма проблеми,имам опит ,нали съм даскалица все пак  Embarassed

Тонкабонка- как беше купона снощи?
Не знам в София как е времето,но при мамини е мъгла и няма да излизаме днес  #Cussing out
Лек ден  Hug

# 179
  • Мнения: 822
Добро утро и от мен.Муци кви са тези кроасани,направо лигите ми потекоха,недей повече пуска такива снимки.Сега трябва да пращам мъжо да ми купи,нали съм си пощалива Mr. GreenАз сега хапвам повече,отколкото като бях бременна.  261uu

# 180
  • София
  • Мнения: 1 456
Светлушка, до стоте кила имаш поне още 60-тина, така
че спокойно. Joy

Муки, виждаш ли какви вкуснотий мога да правя, а! Mr. Green
Като започнах да чета в първия момент реших,
че си бременна. ooooh! Добре, че си допълнила после....та се
успокоих! Пращай го направо в Кауфланд. На щанда отпред има
и кроасани и какво ли не още....А, ако му се ходи до ХИТ-а още по-добре! Heart Eyes

# 181
  • София
  • Мнения: 3 123
Тонка,да ти е жива и здрава именничката! Hug

# 182
  • Мнения: 822
 Муци,хапнах си блаженно eatГледам да не заслабна,за мъжо мисля да има какво да пипне  Mr. Green.Иначе ,моята бебка е на 5 месеца.

# 183
  • София
  • Мнения: 23 072
Момичета, благодаря на всички за поздравите!!!  Hug
pepche, таз твоя шефка - много бой има в нея ше знайш  fight Моят шеф, който не се слави като много великодушен, без да мрънка ми вдигна двойно осигуровката, пак не върху цялата заплата, но бива... И сега го раздавам баровка, хахаха.
svetlu6ka, купонът мина перфектно, компанията беше разнородна и се бях притеснила дали ще се стиковат хората, но за щастие опасенията ми не се оправдаха!
Благодаря за кроасаните, хич не смятам да се въздържа и без това съм 100 кила, та още 1-2 не са ми проблем  Joy Чакам пролетта, че да отслабвам, зимата не е сезон за мършавеене  Mr. Green
Ако на някой му се гледат снимки от купона - ето линк към снимковия материал
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=311838

# 184
  • Мнения: 451
Здравейте!

Изписали сте темата аз докато се включа  Joy

Муци тази събота или неделя може да се видим стига да сме здравички Peace
А с тези кроасани направо ми развинти фантазията та чак се хванах и направих сладкиш  Mr. Green


tonkabonka   Големи сте сладури  Hug Много си ми позната по физиономия  newsm78

# 185
  • София
  • Мнения: 1 456
Знаех си аз, че ще поддадете на кроасаните!.... Joy

Писанке, може, обаче в Неделя ще ходим на
"Базара на нациите" в Експо-то. От 11,30 е и мисля да отидем
малко по-раничко, че после става лудница. Ако искаш да ходим заедно.
Отнася се и за всички дето сте с малко по-големи дечица,
че на бебчовците няма да  им е много интересно.
Вход има за възрастните и май е 2 лв.

# 186
  • София
  • Мнения: 23 072
Писанке, може и да си ме виждала някъде, но аз не съм особено популярна на Дружбенска почва  Mr. Green
Муци, би ли ме светнала какъв е този базар, за пръв път чувам за такова чудо! Като не става за бебета, поне става ли за по-големи (себе си имам предвид  Blush)

# 187
  • София
  • Мнения: 1 456
Тонка, организатор Международен клуб на жените в София
Ето повече инфоhttp://www.iwc-sofia.com/
Много е интересно. Всяка държава си има щанд на който представя и продава
специфичното за съответния регион. Има специалитети, пиене, облекла..абе всичк.
БТВ обикновено продават на тв звездите в телевизията.
Разни сдружения продават ненужни вече дрешки и играчки.
Абе квото ти душа иска, но е наистина голяма лудница.
Миналата година водих Алекс и беше дасот забавно.
Има  и Дядо Коледа (обикновено сподаръци чантичка с лакомства от Нестле)
Ами може ида забравям нещо, но погледни и в темата Какво, къде, кога?
Мисля, че и там имаше доста добри обяснения.

# 188
  • София
  • Мнения: 23 072
Муци, мерси!
Звучи доста интересно. Дано да мога да се откопча от диването и баща му и да отида да разгледам  Grinning

# 189
  • София
  • Мнения: 3 123
тонка,много ти е сладко момиченцето и каква е дългокоска само.

Аз миналата година ходих на този базар и беше наистина интересно,но имаше много народ,а аз бях 5- 6-ти месец някъде и едва преживях. Laughing

# 190
  • Мнения: 189
Къде сте всички днес??? Направо се затъжих  newsm78

# 191
  • Мнения: 189
Муци,като пускаш нова тема,можеш да измислиш нещо коледно или зимно за заглавие. Аз мислих,но нещо не ми се получава много-много : Дружбенските ни деца ще играят веч в снега ; Дружбенската група-сняг я позатрупа  #Crazy newsm78

# 192
  • Мнения: 13
Здравейте момичета,днес никакви ви няма  newsm78
tonkabonka много ти е хубаво момиченцето да ти е жива и здрава
Муци много ме заинтригува с този базар в Експото мисля и аз да накарам моят мъж да го посетим, че в този студ не ми се ходи с градския
Мацки искам да ви питам колко често и изобщо ставало ли ви е много лошо по време на бременноста и някоя от вас дали е практикувала гимнастика за бременни, а също така ако ви е възможно да ми препоръчате някаква козметика за бременни Embarassed станах много нахална май   bouquet

# 193
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте...

Светлушка, стархотни предложения....
Разбира се, че ще бъде нещо снежно и коледно
Предлагайте варинати и ще си изберем. Mr. Green

Пепче, ние ще ходим към 11,15-11,30 т.е в началото, че посе става
лудница. Ако мъжът ти не ще ще те водим с нас.
За козметиката, аз мога да препоръчам на Мустела.
Ползвах по време на бремеността ми и след това за себе си, а като
се роди бебченцето ми и за нея. В същонсо в самото начало Алекс я мажех
само спреварен зехтини и едва към втория месец започнах с Мустелата.
Много съм доволна от всичко коте осъм взимала и задевте ни.

За лошото, на мен нищо не ми ставашел Аз работих до края на седмия месец и
почти ме "изгониха" от работата в задължителните 45 дни преди.
Имах малко киселини в края, но се преживяваше.

На гимнастика не съм ходила и с риск да предизвиам нечие недоволство,
смятам, че не необходима. Ако съчетаваш разходки и леки движения навън или
в къщи е предостатъчно.
Аз така и не успях да отида, но знам, че списание Девет месеца има редовно
училище за бременни. Доста полезно било!?

Май отговорих на всичко..... newsm78 Mr. Green

Другите, къде сте покрихте пак......А,ааааааа Naughty пак шЪ сЪ карам ей! Heart Eyes


# 194
  • София
  • Мнения: 23 072
Ха привет и от мене в края на деня...
Пепче, първите 3 месеца от бременността си ги изкарах болнични, тъй като се чувствах отвратително. Гадеше ми се много (но не съм повръщала), но моменти ми прилошаваше, имало е сутрини, когато не съм имала сили да стана от леглото. Единствено за този период си спомням с лошо... После си тръгнах на работа и си изкарах като пич до болничния накрая!
С нищо не съм се мазала, нямам стрии...
Има курсове по йога за бременни, колежката ми ходеше, а сега и една приятелка! На мен ми е смешно това, но ако си бях направила труда да отида - можеше и да ми хареса, кой знае! Единият от курсовете е наблизо - на Шипченски проход, някъде около завод Електроника. Ако проявиш интерес, ще разпитам!

# 195
  • Мнения: 822
Мами,здравейте!Сега се прибирам цял ден обикалям детските магазини да търся подарък за бебка.Взех и люлка и тя много се кефи.pepche аз цялата си бременност изкарах в болнични,беше много тежка,но всичко минава,когато видиш мишока.Иначе като козметика използвах на Чико,но според мен всичко си е до типа кожа.Иначе за малката използвам Бюбхен.

# 196
  • София
  • Мнения: 203
Здравейте, душанки.

Пепче, на мен пък ми ставаше лошо първите 3 месеца, а после вече бях пушка, гимнастика не съм правила, повече движение, разходки. Peace

Ето малко предложения за темата и изчезвам да готвя. И да не се смеете, че ги сглобих набързо  Laughing

В Дружба гирляндите вече блестят, а дядо Коледа се стяга за път.

В Дружба мамите не спят, а по Коледни пазари всичките хвърчат.

В Дружба малчуганите са най-добрички, дядо Коледа, да донесеш подаръци за всички.

Хихихи, ама съм поет та знае ли се  Crazy

Айде, весело Hug

# 197
  • София
  • Мнения: 23 072
Миа, последното много ми хареса  Peace
Мен хич ме няма по тази част, като тийнейджърка много ме биваше за какви ли не стихоплетства, но явно съм затъпяла  Mr. Green

# 198
  • Мнения: 451
Добро утро !

Кафенцето е днес от мен Simple Smile



За бремеността и аз да се изкажа  Joy Много леко изкарах 9те месеца без гадене ,
повръщане и болки ,мазах се с какво ли не и накрая пак си имам стрии за спомен но само по краката  #Crazy

muki01 Страхотен подарък , на моята девойка и взехме люлка като беше на 10 месеца и все още си я ползваме  Peace

Муцка навита съм за неделя стига да сме здравички а и с транспорта трябва да се организираме  Peace


Миа страхотни предложения аз съм за 3тия вариант  Mr. Green
Лек ден на всички   bouquet Heart Eyes

# 199
  • Мнения: 189
Добро утро и от мен  Hug
Мама Писанка- благодаря за кафенцето  Heart Eyes
За моята бременност- беше лека като цяло,но накрая ми се виеше свят понякога,оказа се, че е от нисък хемоглобин,та пих Малтофер Фол  #Crazy За козметика- аз ползвах на Чико,а за Лъчи-Бюбхен. Нямам никакви стрии.

Сетих се за още едно заглавие : Дружбенските мами, с много настроение, очакват Коледното намаление Simple Smile

# 200
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте!

Писанке, чудно кафенце си сготвила! Mr. Green
За неделята мислим към 11,30 да сме там.
За сега сме аз, MIA и двете дечица.
Мисля, че може да се съберем ако дойдете и вие.
Примерна схема: Ти и трите деца отзад, аз и МИА отпред и
готово! Ако си съгласна казвай! Пепче, твоят мъж какво рече?!

Ето и предложенията за заглавия на следващата ни тема до момента:

1.Дружбенските мами, с много настроение, очакват Коледното намаление
2.Дружбенските ни деца ще играят веч в снега
3.Дружбенската група-сняг я позатрупа 


4.В Дружба гирляндите вече блестят, а дядо Коледа се стяга за път.
5.В Дружба мамите не спят, а по Коледни пазари всичките хвърчат.
6.В Дружба малчуганите са най-добрички, дядо Коледа, да донесеш подаръци за всички.


Предлагам гласуването да започне, сега! Погледни анкетката по-горе!
Всеки има право на един глас без право на промяна след гласуването
Mr. Green




Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 11:44 от Муци

# 201
  • София
  • Мнения: 203
Здравейте, мами.

Мама Писанке, мерси за кафенцето. Heart Eyes

Муце, на теб браво за анкетата   bouquet  Гласувах и аз - за това с малчуганите, демек мойто си Crazy

Чао на всички засега и лека!  Heart Eyes

# 202
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен.
МIA и на мен последното предложение най ми хареса
Mama Pisana мерси за кафенцето направо така ми се допи ама лекарката каза да избягвам и аз съвсем го спрях Confused
Муци моят милият веднага се съгласи.Той понеже сега е в една еуфория и така е един мил и внимателен Heart Eyes и много ме глези, а аз от своя страна се възползвам защото знае ли човек да не взиме да му щукне нещо друго  Whistling Grinning  
Благодаря на всички за съдействието по мойте въпроси и хубав ден с много слънце и усмивки

# 203
  • Мнения: 822
Здравейте и от мен!И аз гласувах за последното предложение.Желая ви прекрасен ден на всички   bouquetДо после пак   Wink

# 204
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте Simple Smile
и аз да кажа за мойта бременност - много леко я изкарах, с изключение на 2-3 сутрешни много болезнени схващания на прасеца. То даже си имаше име това, ама го забравих. Работих си до 45-дни преди болничния. Правех си редовни разходки. За стриите се мазах с един крем от невен и мас и бадемово масло и нямам ни една стрия. Но то си зависи и от гена, защото имам приятелки с какви ли не от скъпи по-скъпи козметики се мазаха и пак им се получиха стрии. Така че моя съвет е да не си даваме парите излишно за такива неща.
Не разбрах неделя къде ще ходите  Embarassed

# 205
  • София
  • Мнения: 1 456
Софи, на Базара на нациите в Експото
на Цариградско.
Започва в 11,30 и е до 17,00 ч.

# 206
  • София
  • Мнения: 23 072
Ехааа, почти пълно единодушие за заглавие на новата темичка  newsm68
Днес бях единствената откачалка, която си разхождаше бебето в парка до нас... Измръзнах отвсякъде, но изкарахме навън цял час! Малката спеше през цялото време, та си рекох, че щом спи - значи не й е студено  Mr. Green
Вчера отпразнувахме пускането на парното (голям повод за купон, тъй като бяха казали, че няма да ни огрее парно тази зима)!
Момичета, имате ли идея какъв подарък мога да направя на малката за Коледните празници - тя тогава ще е на 6,5 мес... Иска ми се някаква играчка да е, защото има по-голям гардероб с дрехи от моя!

# 207
  • София
  • Мнения: 1 163
божеее МIA, а аз си мислех че си написала стихотворение, а то било варианти за заглавието на темата ooooh! , иначе и аз съм за последното макар че е много дълго
tonkabonka сещам се за една играчка, но не знам дали не е малка за това. Плюшена играчка животинче на два крака , като я пуснеш ходи, клати се и пее много весела песничка.

# 208
  • Мнения: 189
Добро утро мацки  Hug

Лъчи вече ходи !!! newsm44

Сега трябва да видя как ще организирам прощапулника  newsm78
Тонкабонка- нз за малката,но Лъчи на тази възраст мн се впечатляваше от разни светлинки,копченца и т.н. Има мн сладки телефончета,които като ги натискаш светят и пеят песнички,а и така ще се научи на "действие-резултат".

# 209
  • София
  • Мнения: 969
Софи, на Базара на нациите в Експото
на Цариградско.
Започва в 11,30 и е до 17,00 ч.

Какво ще има на този базар, знаете ли? В неделя ще ходите така ли? Ами хайде и аз да се включа тогава. Кога и къде ще се чакаме.
На Лъчи на svetlu6ka честити ходещи краченца. Да ти е жив и здрав  Hug

Последна редакция: пт, 28 ное 2008, 11:29 от sofy

# 210
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утро!

Светлушка браво! Страхотна новина!
Да е жив и здрав Лъчи и винаги "здраво" стъпил на земята.
Ако имаш питания казвай. Аз имам все още спомени за прощъпулника.
Голяма веселба беше при нас! Joy

Тонка и аз съм за музикална и движеща се играчка,
но не голяма и не много шумна. 
Погледни тук за идейка също: Heart Eyes
0-5 месеца
6-12 месеца

Софи, ето от предишната страница инфото.
цък

# 211
  • Мнения: 4 393
Светлушка, честити първи стъпчици на Лъчи!Дано се хване за парите на прощъпулника, че да не го мислиш hahaha

И аз гласувах за последния вариант, много ми хареса.Аз още се чудя относно подаръците newsm78тя все се хваща за дистанционното или за телефона, играчките много много не й хващат окото.А пък ако има вестник или салфетка е страшна веселба.

# 212
  • София
  • Мнения: 969
Тонка, за подаръче за малката красавица. Мойта калпазанка по това време много се радваше на едно лаещо и движещо се кученце и на един заек, който пее и танцува. Така че нещо подобно мога да те посъветвам.
Муци, ще гледам и аз да дойда, стига да сме в Дружба. Кога ще се събирате и къде на входа ли?

# 213
  • София
  • Мнения: 1 456
Ами не сме се разбрали.
За сега аз, MIA и Писанка сме затръгвали.
То така или иначе вътре ще бъде доста
голяма лудница та най-вероятно ще си щъкаме кой на
където реши вътре, пък ще се изчакаме във фойето.
Като час мисля да е около 11,00-11,15 да сме там.
Дори си мисля дали да не е 11,00,
че да има къде да се паркира.

Ти с какво ще дойдеш до там?

# 214
  • София
  • Мнения: 1 163
Светлушка, браво на малчо, и гледай да е добре нахранен на прощъпулника, че ще хване питката и ще си седне да си яде и няма да обръща внимание на предметите.
Утре ще ходя до Джъмбо с една приятелка, иска ли някой да гледам за нещо?

# 215
  • София
  • Мнения: 1 456
Silsav, и ние може да ходим!
Но иначе ако не успеем да погледнеш дали има
вече коледна украса и крилца, коронка и вълшебна
пръчица. За маскарада ще ни трябват!
Mr. Green

# 216
  • София
  • Мнения: 23 072
Честити краченца на Лъчи, да ги използва здраво и да не могат да го догонят мама и тати  Mr. Green
Мацки, благодаря за идеите за подарък, да си призная честно имаме и механични играчки, които пеят, ходят, танцуват... Имаме и разни пиана и органи, които свирят - менажерията ни е пълна! Остава вариантът за нещо със светлинки, това поне си нямаме.
Муцка, много хубави играчки има в сайта, който си дала - сега обстойно ще го прегледам  Hug
Да си призная честно малката най-обича дистанционното и веднъж от лигичките й то спря да работи и така 2 дни.
Нямам търпение другата седмица да отидем до поликлиниката да сменим педиатърката. Спрях се на д-р Котевска, дано да приема нови пациенти  Praynig
Sillsav, завиждам ти, че ще ходиш до Джъмбо. И на мен много ми се ходи пак, но няма кой да гледа малката. Имай предвид, че около 12,00 става голяма лудница там!
Муцка, там бъка от Коледна украса, направо са прекалили даже  Mr. Green
Приятен ви и весел уикенд, аз май няма да мога да отида до Експо-то, после да разкажете какво интересно!

# 217
  • Мнения: 451
Светлушка, честити първи стъпчици на Лъчи!

Муци за неделя и nana77 ще дойде та аз ще се возя с нея
 да не стане лудницата и ако искаш направо пред входа ще се видим Peace
В Джъмбо имаше коледна украса още аз като ходих миналия месец,
а крилца с корона и вълшебна пръчица имаше в розово  Peace

Аз от хайманене нямам време за компа и къщата  Embarassed

Последна редакция: пт, 28 ное 2008, 15:40 от Mama Pisana

# 218
  • София
  • Мнения: 1 456
Писанчице, мерси за инфото!

За неделя-тогава направо пред входа или вътре във фойето
към 11,00 или?

 

# 219
  • София
  • Мнения: 2 530
Я, пак да се натреса. Добър ден. Виждам, че организация тече... И аз съм там в неделя  Mr. Green. Но под прикритие  Whistling.

# 220
  • София
  • Мнения: 969
Ами не сме се разбрали.
За сега аз, MIA и Писанка сме затръгвали.
То така или иначе вътре ще бъде доста
голяма лудница та най-вероятно ще си щъкаме кой на
където реши вътре, пък ще се изчакаме във фойето.
Като час мисля да е около 11,00-11,15 да сме там.
Дори си мисля дали да не е 11,00,
че да има къде да се паркира.

Ти с какво ще дойдеш до там?

С кола сме, то иначе няма с какво друго, освен пеш, ама по баирите през поляната малко трудно. Мога да взема още 2 майки с дечица  Hug.

# 221
  • Мнения: 822
Здравейте,момичета!Светлушка, честити първи стъпчици на Лъчи! sillsav ,ако имаш време отиди до Пигис хаус,много добре е заредено.Незнам ако нещо те интересува за Джъмбо мога ти кажа,ние онзи ден бяхме там.Момичета на мен Пигис хаус по ми хареса,може би защото Джъмбо не поддържат много марки.

# 222
  • София
  • Мнения: 1 456

Я, пак да се натреса. Добър ден. Виждам, че организация тече... И аз съм там в неделя  Mr. Green. Но под прикритие  Whistling.

Добре си се натресла Бифанке... Mr. Green и да ги нямаме такива! Naughty
Да не си Дядото Коледа... Joy

Софи, питането беше ако не сте с превоз да
ви взимаме с нас.  Heart Eyes

# 223
  • София
  • Мнения: 969

Софи, питането беше ако не сте с превоз да
ви взимаме с нас.  Heart Eyes[/color]
Благодаря Муци за вниманието Simple Smile. Иначе сериозно, аз мога да взема някой, само кажете откъде. А как ще се познаем? По дечицата. Предлагам във фоайето да се чакаме, че навън ще е студено. Мен ще познаете по мойта хулиганка, която ще тича насам натам или ще се тръшка по земята, така че най-вероятно ще я държа на ръце  Peace

# 224
  • София
  • Мнения: 1 456
Живот и здраве ние ще сме
две мами русокоски с две малки мадамки. Mr. Green
С Писанка и Нана се познаваме, така, че като видиш
четири мами с три девойки и един младеж накуп значи сме ние.

Обаче Бифана как ще я разконсперираме си няма идея???? Laughing

Женка, ти ще дойдеш ли душко?

# 225
  • София
  • Мнения: 203
Добро утро.

Светлушка, честито ти проходило детенце! newsm68 newsm44 малеее, като знам каква радост и вълнение е покрай тези първи крачки Heart Eyes Наслаждавайте се с пълни сили! Grinning

Симбата от тази нощ се е разкихала и разхремавила нещо и сега почвам ударно да я лекувам, дано до утре да е по-добре, засега не мисля да се отказвам,  само дано да е по-добре, че пък ще има доста дечица, въпреки че според мен е настинала само...., но ще видим утре как ще е. Много объркано го написах, бързам да ходя да готвя 18 неща, че няма изхранване туй нашто семейство Crazy ooooh!

Айде приятно днес на всички   bouquet

# 226
  • София
  • Мнения: 2 530
Живот и здраве ние ще сме
две мами русокоски с две малки мадамки. Mr. Green
С Писанка и Нана се познаваме, така, че като видиш
четири мами с три девойки и един младеж накуп значи сме ние.

Обаче Бифана как ще я разконсперираме си няма идея???? Laughing

Женка, ти ще дойдеш ли душко?


bifana, ще ви дебне от засада. Даже ще дойда с pravda_z  Mr. Green

# 227
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утро!

Бифана
това поведение е крайно неприемливо!
Crossing Arms Crazy Joy
Имаш още половин ден да си признаеш...и после
пускам агентите. hahaha

Хайде дружно заповядайте в НОВАТА ТЕМА!

Общи условия

Активация на акаунт