ГОДИШНИ ФОРУМСКИ НОМИНАЦИИ

  • 4 751
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 521
Атрактивен потребител - забележителен, някой който ти е приятно да четеш, има интересни становища по темите, дискутирани в "Родители в чужбина", станал ти е симпатичен с писания, действия, аватари, подписи, снимки, ако щеш...
Поне аз така го разбирам. Wink

# 16
  • Мнения: 7 914
според мен гласуването трябва да се извърши тук в чужбинския форум и после да се прехвърли в Клюто Peace

# 17
  • Мнения: 3 521
Гласуването ще е тук, ако не се лъжа или поне със сигурност ще има линк към темата за гласуване - това, което тече в момента са само номинации Laughing.

# 18
  • Мнения: 7 914
Гласуването ще е тук, ако не се лъжа или поне със сигурност ще има линк към темата за гласуване - това, което тече в момента са само номинации Laughing.
добре и номинциите трябва да са си тук Blush

в крайна сметка няма номинации, няма гласуване Mr. Green

а миналата година всичко си беше в Клюто или греша? Thinking

# 19
  • Мнения: 3 521
Е какво значение има дали са тук или там - нали има точно за това линк в тази тема. newsm78 Всичко е на един "цък" разстояние. Wink
Миналата година всичко беше в Клюто, да.
Но тогава и нямаше номинация за чужбинка. Ако Лиска не се беше настоявала и тази година щяха да ни подминат Оскарите като малка гара Mr. Green.

# 20
  • Мнения: 2 786
Точно това е - не са много пишещите в Клюто, които са редовни и тук  Thinking
Затова и няма много номинации в тази категория.

# 21
  • Мнения: 7 914
Е какво значение има дали са тук или там - нали има точно за това линк в тази тема. newsm78 Всичко е на един "цък" разстояние. Wink
все си мисля, че не всички ще се разкарват дотам...нищо, че е едно цък Thinking

# 22
  • Мнения: 5 710
Точно това е - не са много пишещите в Клюто, които са редовни и тук  Thinking
Затова и няма много номинации в тази категория.

Което прави изобщо тази категория много странна.
Първо, защото в Клюкарника пишем 5 души от "Чужбинския".
Ако реално трябва да се гласува в такава категория,  то това е логично да стане тук, където хората се познават. Но тогава пък не ми е ясно защо няма категория  Най-атрактивен в ..останалите подфоруми по ред.

# 23
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Според мен би било добре всеки подфорум да си излъчи по един победител във всяка една категория, тъй като съфорумците се познават малко или много, и накрая всички победители да се борят помежду си (в съответната категория) така, както е в клю-то в момента.  Thinking

# 24
  • Мнения: 5 183
Божееее!!!
Какви номинации, какви класации, какви гласувания?!  Crazy
Какви Оскари, какви призови места ....
Хора без работа  ooooh!
Аз едва намирам време да изчета темите, които ме интересуват  Thinking

# 25
  • Мнения: 2 032
Добро утро, Майка.

Съгласна съм с Калинка, че Облачето Бяло си е партизанското име на Шанел, защото беше пуснала тема да рИве, че общо взето има хора, които не виждат, чувстват и разбират нещата като нея. И после на безкрайно много страници имаше припеви "Боят настана/тупкат сърца ни", "Боряно, Борянке, сал ти ли си мома" и "Като ме пееш, Пенке ле, кой ли те слуша". Както и да е, де, но този припев останала в аналите с друг контекст.

Кейси, хареса ми думата майчунгели. Може ли да ти я ползвам от време на време?

Последна редакция: пт, 07 ное 2008, 22:37 от Алиса

# 26
  • Мнения: X
Алиса, аз го казах това  Mr. Green
Но яво никой не се сеща за подигравателния контекст, вложен в "номинацията"

ама да ни е честито за всички, които го пожелаха  Twisted Evil

за да не съм голословна:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=194373

Последна редакция: сб, 08 ное 2008, 14:06 от Анонимен

# 27
  • Мнения: 7 914
Но яво никой не се сеща за подигравателния контекст, вложен в "номинацията"

ама да ни е честито за всички, които го пожелаха  Twisted Evil

за да не съм голословна:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=194373
   така е... или поне дано да е така  -  понеже, ако е категорията е именува с цел си е наитина чиста обида Peace

мисля, че с цел или не името трябва да се смени !!!

# 28
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Сега погледнах пак темата

ooooh!


Чия беше идеята точно за така озаглавена категория? И какво е необходимо, за да се смени името ѝ? Анкета в началото на темата (тази тук)? newsm78

# 29
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Mma Ramotswe, нямах търпение да изчета коментарите - първият пост беше достатъчно  Sick
...
Ако реално трябва да се гласува в такава категория,  то това е логично да стане тук, където хората се познават. Но тогава пък не ми е ясно защо няма категория  Най-атрактивен в ..останалите подфоруми по ред.

Принципно си мисля, че този форум не е като останалите подфоруми, защото тук се разискват въпроси, които биха намерили място и в "Майки", и в "Ученици" и в "Захранване" (примерно). Не случайно на чужбината "галено" и казват другата България...
Иначе и аз си задавах същите въпроси, та това ми мина през главата...
Колебах се дали да номинирам и аз... все към хора, пишещи в този форум, клоня, защото имам най-много впечатления от тях - но това сеотнася и за други номинации, не само за "Я, кажи ми, облаче ле бяло" Thinking

Общи условия

Активация на акаунт