Каква четка или накрайник за зъби и паста за бебе на 10 мес..?

  • 3 636
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 981
Ползвахме паста "Ненедент" и силиконовият накрайник към нея! Наскоро купих четка на Oral-B, но не ми дава аз да му мия зъбите, а иска сам и съответно не прави нищо, затова реших пак да се върнем към накрайника, въпреки че ме хапе доста силно, но поне знам, че върша нещо!

# 16
  • Мнения: 223
Важен е навика, а не толкова доброто измиване.
Ние ползваме четка, от как станахме на 10-11 месеца.
Четката ни е Аквафреш, а пастата винаги и само Чико.

# 17
  • Мнения: 174
Моята дъщеря е на 8 месеца и половина,има 5 зъбчета и ги мия откакто се появи първото.Използвам само медицински памук и кислородна вода по препоръка на двама стоматолози.Интересно ми е  като стане на 10м. какво се използва затова ще следя темата  Peace

# 18
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Все още ползваме ненедент. Доколко е успешно това е друг въпрос  Mr. Green

# 19
  • BG
  • Мнения: 1 900
Моята дъщеря е на 8 месеца и половина,има 5 зъбчета и ги мия откакто се появи първото.Използвам само медицински памук и кислородна вода по препоръка на двама стоматолози.Интересно ми е  като стане на 10м. какво се използва затова ще следя темата  Peace
Точно така се мият,това исках да кажа,а тези четки и пасти е мнооого рано за тях.Не съм проста или някакви си,а тоно че мъжа ми е стоматолог.

# 20
  • Мнения: 1 428
Аз мисля ,ч е  ерано за миене на зъби.
ooooh!

# 21
  • Мнения: 388
Моят стоматолог ми каза след 10м, че може да се мият зъбките с мека четка и само с водичка. След 1г. с детска паста за зъби. Ползвам четка на Аквафреш. В началото я хапеше постоянно, ползваше я да си чеше венците (тя е леко гумирана).

# 22
  • София
  • Мнения: 44 041
Да, аз от началото ползвах четка...с накрайник пробвапх, но ми хапеше пръста....
Полвзвах аквафреш фаза едно http://img.nokaut.pl/p/1d/dd/1ddd31aaac5d782b12371fa3718ec739500x500.jpg , тя е от 4 месеца до 3 годинки...сега точно мислех да минавам на втора фаза....и мъж ми купи електрическа Simple Smile))
Ако не те хапе и ви е удобно може и с накрайника да си миеш...

# 23
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
За тази възараст накрайника и пастата на Ненедент са подходящи.
Peace

# 24
  • Мнения: 70
Още един глас за ненадент и накрайника и. В голяма забава се превърна миенето на зъби Grinning

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз съм за ненадент и накрайника Peace

# 26
  • Мнения: 3 034
откакто започна зъбоникненето, първо масажирахме венците с накрайника най-вляво (и сега ги масажираме там, където няма зъби още). когато се показа първото зъбче, започнахме да мием с гумената четка по средата. сега има четири зъба и сме пак с нея. паста за тази възраст тук не се препоръчва, а нормалната четка с косми - доста по-нататък. при всички случаи след годинка, а още по-добре след годинка и половина.

# 27
  • Мнения: 274
За тази възараст накрайника и пастата на Ненедент са подходящи.
Peace
         
съгласна съм Peace

# 28
  • Мнения: 1 554
зъби не мия,почиствам с марля Peace

# 29
  • Мнения: 1 371
Купила съм му детска четка на Аквафреш - фаза едно( показаната от Angel_Dust ). Пастата е Ненедент. Друга, която се гълта мисля, че не съм виждала, но не съм и търсила.

Общи условия

Активация на акаунт