Ходят ли децата ви с....ТОКЧЕТАТА на мама?

  • 3 193
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 764
Това е любимо занимание на сина ми - вади от шкафа наред, обува и пристига гордо да се похвали...Сега като че ли вече леко преминава тази страст.

# 16
  • Мнения: 581
 Нямам обувки с токчета и дъщеря ми не проявява интерес към носене на мои обувки.Обича като ходим на пазар тя да ми ги избира.

# 17
  • Мнения: 11 818
Дааа, и моята дъщеря обича да обува всякакви обувки и мои - с токчета и без токчета (разбира се предпочита със) и на баща й, и на гостите ни. Simple Smile
Принудих се и й купих и аз няколко чифта чехли, обувки с токчета и сега предимно тях обува, естествено само вкъщи. Постоянно е на бал, или разиграваме Пепеляшка, губи си обувката, после я мерим и т.н.

Не знам обаче с момченцата как да процедирате, но не мисля, че е обезпокоително! Wink

# 18
  • Мнения: 21
Това е любимо занимание на сина ми - вади от шкафа наред, обува и пристига гордо да се похвали...

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 388
От тригодишна ходи с моите обувки. Аз съм дребна и по тази причина всички са с висок ток-минимум 8см. официалните-12 - много добре се справя и се забавлява. Аз се притеснявам да не си изкриви крачето като прави чупки и кълчотене пред огледалото, но не я спирам - много е сладка.

# 20
  • Мнения: 3 929
Имаше период, в който Тони много обичаше да ми обува обувките с токчета. Но спря да го прави. Племенникът ми също мина през това. Сега синът ми е на "вълна" жени, хубави жени, и държи да си обувам обувките с токчета, а не равните. Даже по улиците ми посочва жените с токчета, че били много хубави и че искал и аз да хода с обувки с такива токчета.

# 21
  • Мнения: 21
Имаше период, в който Тони много обичаше да ми обува обувките с токчета. Но спря да го прави. Племенникът ми също мина през това.
Казваш, че е отминало,кога?Оффффффффф!По принцип не ми пречи,но някой път като се върна от работа главата ми направо пуши и грам не ми е до звука от токчетата.?Иначе е душица с тях. Laughing

# 22
  • Мнения: 865
и Дари носи моите или на баща й обувките,а по отношение на нейните-има претенции с кои да бъде обута ooooh!

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 522
И Ива мина през този период. Сега вече не го прави, за сметка на това ми метна гримовете. Водим безкрайни битки и ожесточени спорове защо точно не може да бъде гримирана, лакирана, да носи 5-6 пръстена, гривни, гердани, панделки, 10-20 фиби и т.н.

# 24
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Откакто е проходила все ни носи обувките. И то не само мойте, но и тези на мъжа ми. Джапанки, сандали, ботуши, с токче, без токче, на платформа, абе ужас някакъв. Тъкмо измия и се почва. Все едно нарочно го правеше. Дори и сега, на почти три още ги обува.

# 25
  • Мнения: 605
Да и двете го правят, много  им е забавно  Simple Smile

# 26
# 27
  • Мнения: 1 440
Голямата ми дъщеря има чехли с токчета от една година вече.Сега двете с малката се карат коя да ги обуе. ooooh!
Хм,май е време за още един чифт чехли... Thinking

# 28
  • София
  • Мнения: 3 249
Обува и още как-моите, на баща си, на баба си, на който докопа Simple Smile

# 29
  • Мнения: 643
Малката обува мои, на батко си , а той никога не е проявявал интерес.

Общи условия

Активация на акаунт