Какво мислите за добавките на VISION ?

  • 38 146
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 186
Дистрибуторите минават специални обучения. По принцип нямат противопоказания.

А аз лично видях, че някои от тях имат описани противопоказания на етикета. Не помня подробности, но едно със сигурност беше бременност. Имаше и някакви заболявания. За жалост нямам у себе си, за да цитирам точно.

А относно специалното обучение на дистрибуторите, не виждам как може да замени медицинското образование за изписването на лекарства.  Tired

# 61
Това няма нищо общо с лекарствата. Ако някой търси достоверна информация да се обърне към подходящите за това хора и литература.  Тук всеки чул- недочул, пише нещо.

# 62
  • Мнения: 186
Ако някой търси достоверна информация да се обърне към подходящите за това хора и литература.  

Ако това са дистрибуторите, не, мерси!  Naughty Те говорят и пишат едни и същи неща, научени от книжките, които са им раздали (тях вече ги прочетох). Често го правят надъхано и агресивно, което не ми допада. (Извинявам се, ако някой от вас не е такъв, но това са моите впечатления.) В рекламните сайтове са пак същите неща. Аз лично изчетох доста тяхна литература, но нямам отговори на много въпроси.


# 63
  • Мнения: 4
здравейте мами,
виждам че повечето от вас търсят най-вече инфо, затова реших да споделя моя досегашен опит с вижън Simple Smile
студентка съм 2ри курс в софия, но понеже за рожденния си ден/края на лятото/ получих подарък, отбелязващ се с 2 розови чертички, с приятеля ми решихме да се върнем в пловдив, където имаме апартамент. пък и да почерпим детито с малко от малко по-чист въздух Simple Smile
и така, преди малко повече от месец, се озовах в пловдив, със 7-8 месечен корем, и без работа. издивяла от бездействие на 3я ден си купих една марица/за незнаещите- местен весник, с размерите на прозорец, побиращ страшно много обяви, снимка на цветна кака, и чено-бял очерк на ежедневието/ и подхванах обявите за надомна работа.
на един от телефоните от другата страна леля с възторжен от бременноста ми глас каза 'ооо, това е прекрасно, ела еди кога си да чуеш нещо полезно' . надуших че става въпрос точно за млм тип бизнес/'колцина приятели се занимават на този принцип и се опитаха да ме прихапят и мен преди години, но когато нямаш 20, те вълнуват повече нещата от които можеш да умреш, отколкото нещата които пазят здравето ти, или осигуряват старините ти (ако някой е надминал този нездрав разум, и се интересува и от това, мога да го свържа с въпросните хора, относно осигуровките) ...та те се подвизаваха с куфарчета и костюми, което за мен беше покъртително ужасно, и говореха за бъдеще, сигурност и отговорност, което пък ми беше блудкаво и безвкусно.
...но вече преминаваща това ниво, реших да отида на лекцията, която ми се предлагаше.
почна се с прожекция на филмче (на което о, ужас!, всички бяха безкрайно щастливи, ползваха най-добрите продукти, произведени на най-доброто място, по най-добрия начин, летяха в космоса, събираха се на големи радостни групи и всичко беше прекрасно, което като естествена проста човешка реакция не ме накара да се дигна от столчето и да си тръгна. но пък лекторката беше толкова привелива, пък и аз имах вече конкретни проблеми - желязо дефицит, кръвно 90/60, измерено след див скандал, запек, пък и няколко други, които не бяха в последствие от бременноста.
анемията ми беше най-голямата трявма, защото чичо доктор ми беше предписал една ferro-folgama, и сутрин и вечер гълтах по една таблетка от която имах цуството че смуча 10 центова монета намерена в каналите на лондон всеки ден по 2 пъти.
та взех си някой от продуктите, позвах ги, много ми бяха вкусни, на следващата консултация се оказа че са ми били и полезни, и след като веч ги бях пробвала на свой гръб, исках и да ги дистрибутирам.
но понеже бог/вселената/или който както го нарича, има навика да връща това което си дал, приятелите на които предлагам бягат от темата като дявол от тамян, а и аз понеже не искам да ставам досадна(а както се вижда от поста ми, темата е обширна), гледам да не им говоря много, когато виждам че не искат.
и понеже сама си направих моя система(породена от това, че тук нямам достатъчно приятели, на които бих искала да предложа интересната оферта, и желанието първо да се запозная с работата, преди да я предлагам на други) -инвестирах първо в закупуването на книжки и материали , та да си отговоря на въпроса защо така, а не иначе.
и се озовах в момента, в който съм сега - продуктите, които ползвах свършиха, а в момента нямам възможност да си закупя нови;това, че не привлекох хората, на които исках да помогна, ме подтисна лично(което е нещо номално да се сслучи, когато не си слушаш обучителя;)).. и кръвното ми пак падна, появи се цялостната отпадналост,  и ся... много ме е срам да се появя на други презентации в такъв вид.
а пък вече знам как помагат.
знам ЧЕ помагат.
знам/от моя гледна точка/ че може би 30% от ефекта им е това, че се събираш с други хора, на които са помогнали. защото радостта в очита на жена, излекувала 5 годишната си дъщеря от диабет, и 17 годишна от запек, причинил косопад и 5 диоптера късогледство е безценна. също и историята на човек, помогнал на жена да излекува безплодие. преодоляването на главоболието, отпадналостта ,менструалните проблеми, и пикочо-половите мъжки след такова преживяване ми се струват лесни като бърсането на праха от шкафа.
да, знам че много от фактите изглежат дато извадени от приказките (за някой хора, които ръфат луканка на дивана, гледайки мюзък айдълите и плюейки ж'уота(не обиждам никой, давам преработен вариант на мислите си, отпреди да се запозная с фирмата)), и открих че предпочитам да живея в приказките, отколкото-не знам как точно да го нарека- ежедневното помийно задръстване задръстване... и чесно казано сега наистина ми е по-добре, отколкото преди.

-понеже принципа на фирмата е 'ние правим здрав бизнес' - цената, а и може би ефекта на продуктите не включва само ползването на продуктите. (така аз си го обяснявам, никой никога не ме е карал да правя представяне по този начин- затова и предполагам го правя много непредставително..)). насладата, че си предоставил на някой нещо добро, удоволствието от това че общуваш с позитивно настроени хора, докарват поне още 10% ефективност на продукта Simple Smile

и да, цената на единични продукти е завишена чувствително, но закупуването на количества дава толкова отстъпки, че тогава почти не се усеща, а и фирмата дава доста промоции от които може да се възползва всеки.

и да, завишението на цените осигурява заплатите на хората над теб. осигурява заплатата на марийчето/примерно/ която те е поканила в тази фирма, и с която утре ще пиеш кафе. благодарение на която ще ти разкаже за поредното си пътуване до интересно място, за поредния излекувал се човек, с интересни сбъднати мечти, и за поредното интересно нещо, което в крайна сметка е благодарение на теб.. а след това ти ще бъдеш въпросното марийче за някой друг.
вместо това може да дадете същите пари за продукт в аптеката, или маркетната мрежа, където това завишение се раздробява до стотинки и достига до писнали им от едно и също място фармацефти и лекари. които пък ти пишат още и още рецепти, !за да излекуват болките!, а не проблема! и да натупрат още някоя стотинка в джоба си. следователно пак вършат същото, само че особено много по-неефективно.

и още едно да, може би ми е промит мозъка(не се обиждам от мнението, аз също съм изказвала хиляди подобни)-всъшност, по-точно казано измит,- от доста насъбрала се в него шлака от злободневие, и както казах,се чуствам доста добре от това.
защото продукта наистина Действа. .. а смятам че това всъшност е важното..
мога да кажа къде го произвеждат- арко-фарма франция(влезнало ми е в акъла още от филмчето), че го правят по специална технология (криодробене), че има награди за най-добър продукт, и т.н. , но според мен личния опит означава много повече от това. а той показва че помага. ...за специалисти тази информация може да значи повече,  аз обаче нямам такова предварително образование..
..та знанието къде точно е произведен един продукт, не ми дава много повече информация..
но принципа на работа предпоставя позлването на висококачествени материали, което пък ми дава доверие към фирмата. ...
...

противопоказанията за бременни са изписани на етикета точно по тази причина че са регистрирани като лекарствени продукти, и че не са провеждани клинични изследвания с бременни.
същото е и за децата под 3 годишна възраст.
но всички бременни, и деца, ползвали ги, бележат положителни резултати.

относно гривничките- пряката ми 'шефка' Simple Smile получи една такава подарък и оттогава е на седмото небе постоянно, направо хвършчеше последния път като я видях. но аз лично не съм я ползвала. една от другите, я е ползвала с години и си е излекувала главоболие, говори с доста възхита точно за нея Wink

та моето мнение е че да, продуктите помагат, но системата да бъдеш сред хората, ба бъдеш с приятелите си, и да помагаш на още други хора, с които ти е приятно да бъдеш, помага още повече. Wink

пп. ако някой иска да пита още нещо, с най-голямо удоволствие ще споделя каквото знам,
ако пък е нещо лично- има лични Simple Smile)
просто си изказах мнението за вижън, защото все пак това е темата, надявам се да съм била полезна.
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт