Добро за свекървите

  • 2 981
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Аз също се хваля от маята. Златна е, много ми памага.

# 46
  • Мнения: 126
Свекървата си е свекърва - т.е. винаги има какво да се каже накриво за нея.  Имало е моменти когато ме е изкарвала извън равновесие, дразнела ме е с изцепките си относно детето и прочие. НО.........това са били моменти. Винаги ми е приятно да изпия едни кафе с нея, да се разходим по магазините, помага ми за детето когато я помоля /даже понякога и за домакинството/.  Никога не се е месила в отношенията със съпруга ми /даже в повечето случаи на спор застава на моя страна Joy/. Живяла съм при нея 2 години и  се е отнасяла с мен като с дъщеря, /сигурно щото има двама луди синове/ и сега е добре дошла в моя дом. Просто трябва да има разбирателство и да се прави по някой и друг компромис и отношенията в семейството са гладки.

# 47
Със свекърва ми се разбираме,уважаваме се.Даже тя е по-изпълнителна от майка ми.Още от самото начало ме прие,предразположи.Никога не ме е делила от своите деца.Даже навсякъде се хвали с мен,че си гледам детето,къщата и ученето без да я моля за помощ.Много се радва,че й казвам "майко".

# 48
  • Мнения: 137
Eeeeh, нали казват за свекървата или с добро или да замълчим.

Аз не мога да кажа,че обичма моята свекърва, но я уважавам. харесва ми това,че гледа детето ми(моята майка го гледа повече,но няма значение), деликатна е и не ми се меси. Разбира се,че има какво да ме дразни и е вярно,че по-малко ще се ядосам ако го каже/направи моята майка, но...жената прави всичко по силите си,з да ни е добре. И ми глади като дойде у нас Simple Smile
Като бях бременна и разбрах,че ще имам момче и се ужасих,че ще бъда свекърва и че мен ще мразят. опитвам се да запомня какво трябва и не трябва да правя някой ден спрямо моята снаха,ама дали ще си го спомням...
моята свекърва много е страдала от лиспата на каквато и да е загриженост от страна на свекърва си и за това се старае много милата.

# 49
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
Онзи ден казах на моята свекърва, че е добра към всички други, само към себе си не.
И друг път съм й се карала по тоя повод, ама не си взема поука.

Общи условия

Активация на акаунт