ВАЖЕН ТЕХНИЧЕСКИ ВЪПРОС

  • 4 295
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Херич,знам че ти е ясен повода на тази тема,...
Абсолютно подкрепям казаното от Муш Peace и единствено се извинявам и съжалявам, че сте приели темата като неуважение към вас /Сънчи и Херка/, защото мисля чудесно знаете, че няма причина да мислите така  bouquet  bouquet  bouquet
За написаното в темата не мисля да се оправдавам, защото за всеки посещаващ или поне четящ от време на време този подфорум, би трябвало да е ясна и темата и посланието в нея;-) Всъщност се опитахме да придадем различна форма на апела ни от последните седмици в седмичната тема да се чете и мисли преди да се щрака безцелно по клавиатурата. Очевидно опитът не е дотам успешен, четейки мнението на Звездичка, примерно Rolling Eyes
Хера, Сънчи, извинявам се, че ви изгубихме от времето Hug, но и на мен ми идва в повече, когато всячески се опитвам да помогна, а ефектът е нулев и докато детето ми е с 40 градуса температура, аз до схващане на пръстите да се обяснявам, че тестове не се вадят от кофата за боклук след n дни и при опити за бебе от цели 6 дни сърбежите по тялото и желанието да ги облекчиш с почесване на клавиатурата едва ли са признак на бременност Mr. Green
П.п. бутилките мавруд станаха две /моля да не се счита като опит за подкуп на длъжностни лица / Blush  bouquet  bouquet  bouquet

# 31
  • Видин
  • Мнения: 961
Херич, Муша е напрълно права.Знам, че четеш между редовете и знаеш за какво става въпрос.
Темата наистина е провокирана от безкрайните безмислени теми, които се пускат постоянно.Ако сме прекалили - извинявайте най-искрено! Hug Hug Hug
Заставам зад Муши и Голди и поемам част от вината / за да мога после и аз да участвам в почерпката на Рибарица де/ Mr. Green

# 32
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Влизам и кво да видя- Муша пак изби рибата с тема Joy Hug Пък за Рибарица...мммммм Simple Smile

# 33
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Момичета, предупреждавайте, че темите са с възпитателна, а не образователна насоченост.  Naughty  Laughing Снощи за една бройка удар щях да получа .
Приятно пийване  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 7 914
хъм, явно не съм разбрала целта на темата, ама колкото и подобни саркастични теми да се пускат, оправия няма да има Peace


# 35
  • Мнения: 332
ЕЕЕЕЕЕЕЕ, ама верно избихте рибата hahaha hahaha hahaha
Та по темата де - май този месец имам и такива екстри като газове след ову Embarassed Embarassed Embarassed

# 36
  • Мнения: 2 309
Къде съркастична къде не,темата си е точно на мястото...
Не мога да разбера,вече кое е табу,да говориш за разтегливи течения или за пърдежи...
И дори и да намесваме двете физически състояния,като симптоми,са си човещинка  Crossing Arms

Хера,уважавам те като модератор и никога не съм целяла да се подигравам с Вас,но понякога сте ми непонятни!
За среща съм винаги навита Peace

Дано темата пожъне поне няколко месечен успех и се спре с безумните въпроси   Praynig

# 37
  • София
  • Мнения: 303
Заставам зад Муша,Голд, Жаки и сие...
Също като другите бях готова да поема наказанието си, но просто в седмичната вече стана нетърпимо и ние се считаме за изолирани. Не намираме смисъл да пишем там, а дори и да го направим нещата не се променят.
Извинявам се и аз Хера, не е отправено лично към теб и Сънчи.

# 38
  • Мнения: 2 926
А кое е нетърпимото в седмичната, Malechka?

# 39
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
А кое е нетърпимото в седмичната, Malechka?


Aз не съм Малечка, но нека да си кажа. Примерно това, че е 38 страници  ooooh!, и ако някой търси инфо, дали ще му се четат всичките? За съдържание не мога да кажа нищо, тъй като не влизам от известно време в седмичната.

# 40
  • София
  • Мнения: 303
Не му е тук мястото да ти обяснявам и то точно на теб! Няма смисъл да разводняваме темата. Казахме това, което искахме да кажем, а който иска да си взима поука.

# 41
  • Мнения: 2 926
О, извинявай!
Разбира се, че "точно на мен" няма какво да обясняваш.
Та коя съм аз, че си позволявам да питам теб  ooooh!

Bec седмичната тема не е за търдсне на инфо.Там споделяме и търсим отговори на проблемите.Там също всеки може да попита и да намери отговор.Това не е библиотека, а седмична тема.Има достатъчно информация в закованите теми и то по почти всички въпроси свързани със забременяването.

# 42
  • Мнения: 2 309
Седмичната тема не е и за това да става 100 стр.!!!

# 43
  • Мнения: 2 926
Момичета, какъв ви е проблема?
Не ви харесва,че пишем в седмичната тема ли? Какво? Кой ви пречи?И защо?
Не мога да схвана нещо?
И какво ви пречат 30 стр.?
Или ви е по-приятно да четете абсурдни теми през 15 мин.?
А и това не е ли работа на модератора? Или бъркам,а?

# 44
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Карамел, знам много добре за какво е седмичната тема, повярвай  Wink Едно време нас ни натириха от седмичната тема в чата, когато минахме 20 страници. И тогава беше станало трудно да следиш проблемите на всички и да намериш актуална информация за нещо, което те интересува. А и проблемите, които възникват в сегашната седмична, да не би да нямат разрешение с информацията, която е събрана в библиотеката? Защото ако всеки разчита само на библиотеката, то тогава няма смисъл от седмична тема, ми се струва?  newsm78

От тази тема, която е пусната, си вадя заключение, че в седмичната отново и отново се пишат неща за пълнеж, а не за съдържание.

Общи условия

Активация на акаунт