От къде детски ботуши?

  • 20 146
  • 83
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 562
Привет отново, момичета!  wavey
Днес ходихме на покупки и взехме ботушки на дребката!!!  newsm44

Избрахме ето тези на КиК:
http://www.k-k.bg/bg/collection/64/2/396/

Само че вързанките им не са розови, а бежови (цветовете в ботушчето като цяло се връзват перфектно). Много са хубави. Разбира се, са си от естествена кожа и ортопедични, а и цената е доста по-ниска от тази на вносните обувки. Надявам се, че ще останем доволни. Ако не забравя, ще споделя впечатления, когато детенце започне да ги носи активно.  Peace

Весел съботен ден от мен и успех в избора на най-добрите за вашите деца ботуши!!!  Simple Smile

П. С. Аз лично предпочитам малкото детенце да е обуто с ботуши, а не с апрески.
Само да добавя, че КиК имат и много хубави, нежни, елегантни ботуши, чиято номерация отговаря на търсеното от авторката на темата.  Peace  Не видях тези, които имам предвид в сайта им обаче. Има подобни (а може и да съм ги пропуснала). Разбира се, трябва да се отиде на място, да се види, да се пробва.  Peace

Последна редакция: сб, 17 окт 2009, 19:25 от Pavlina Nikolova

# 46
  • Мнения: 1 517
купих от аутлета на Росиньол - тип апрески за 29лв.

къде е този оутлет? колко големи?

# 47
  • Мнения: 487
преди няколко дни на "Витошка" в един магазин мернах много хубави ботушки,бяха между ботуш и апреска, като цени ботите бяха около 80 и няколко лв., а ботушчетата към 120 и няколко май. Обаче не погледнах марката изобщо. Някой сеща ли се за този магазин, намира се от дясно на "Витошка" като идвате от съд.палата, в него има и раници за у-ще? Мисля да отскоча утре до там, само се чудя като са като апрески като плат, дали ще пропускат на дъжд, въпреки че продавачката ми каза че не пропускали?

Говориш за "Junoir's Way", който е малко след магазина на LEVI's. Аз купих вчера на дъщеря ми оттам такива боти на Минимен, цената беше 89 лева, но не знам как ще са, надявам се, че ще е със сухи крака.

Днес купих на моя син ботушки "Минимен"от този магазин!Много съм доволна, страхотни са, отвътре са с каракул, отвън кожа и плат като на апреските, 120лв. , но мисля че си заслужават.А, пък в магазинчето каква лудница бешееее, всички от там купуваха, имах чувството.Преди това влязах в ЕCCO , и изобщо не ми харесаха моделите.Като цени не запомних точно,но бяха около 140лв , един модел който гледах за нас 34 номер.

# 48
  • Мнения: 606

Днес купих на моя син ботушки "Минимен"от този магазин!Много съм доволна, страхотни са, отвътре са с каракул, отвън кожа и плат като на апреските, 120лв. , но мисля че си заслужават.А, пък в магазинчето каква лудница бешееее, всички от там купуваха, имах чувството.Преди това влязах в ЕCCO , и изобщо не ми харесаха моделите.Като цени не запомних точно,но бяха около 140лв , един модел който гледах за нас 34 номер.

Днес и аз ходих да ги видя тези ЕССО - много малко модели предлагат за деца- няма просто избор.
Въобще не съжалих, че съм купила на Superfit!

# 49
  • Мнения: 1 014
И моят син се сдоби с ботуши, взех ги от ЕССО на Витошка. Мнооого съм доволна, идвай сняг!  Mr. Green

Днес и аз ходих да ги видя тези ЕССО - много малко модели предлагат за деца- няма просто избор.
Въобще не съжалих, че съм купила на Superfit!

Ох, на Витошка изборът е "огромен" /момчета/ в сравнение с този в Пловдив, на ЕССО имам предвид.

Аз мисля, че която и марка с мембрана да изберете /gore tex е само една от търговските марки на тази материя/, няма да съжалявате. Но по принцип самата материя е скъпа. Ама нали искаме най-доброто за децата, а тази материя е гаранцията за сухи крачета, не просто естествена кожа.

# 50
  • Мнения: 781
И моят син се сдоби с ботуши, взех ги от ЕССО на Витошка. Мнооого съм доволна, идвай сняг!  Mr. Green

Днес и аз ходих да ги видя тези ЕССО - много малко модели предлагат за деца- няма просто избор.
Въобще не съжалих, че съм купила на Superfit!

Ох, на Витошка изборът е "огромен" /момчета/ в сравнение с този в Пловдив, на ЕССО имам предвид.

Аз мисля, че която и марка с мембрана да изберете /gore tex е само една от търговските марки на тази материя/, няма да съжалявате. Но по принцип самата материя е скъпа. Ама нали искаме най-доброто за децата, а тази материя е гаранцията за сухи крачета, не просто естествена кожа.

Азира, купихте ли ботушки?

# 51
  • Мнения: 1 014
Аха, №29, http://www.ecco.com/bg/bg/kolektsia/detski/boys/78512/54000/detail.do идеални са му. Peace
От сутринта ги е обул и стои с тях вкъщи. Чака снега Laughing

# 52
  • Мнения: 781
Аха, №29, http://www.ecco.com/bg/bg/kolektsia/detski/boys/78512/54000/detail.do идеални са му. Peace
От сутринта ги е обул и стои с тях вкъщи. Чака снега Laughing
Много са хубави Peace
Честито, със здраве да си ги ползва детето Hug

# 53
  • Мнения: 1 153
Ох, и мен ме запалихте по този модел:)
azira, колко струват тези?

# 54
  • Варна
  • Мнения: 773
Във Варна ЕCCO имат ли магазин?

# 55
  • Мнения: 1 426
в росиньол веднага се разграбиха, като модел не са нищо особено. Аз от години не си усложнявам живота с издирване на ботуши, отивам в метро или спортмания и им купувам по един руканор с кортекс - перфектни за един сезон, сухи, топли и  леки и като цена са ок. В аутлета на спортмания има малки номера за 35лв.

# 56
  • Мнения: 5 001
mani-mani ако става въпрос за София, би ли написала адресите на Росиньол и на аутлета Hug

# 57
  • Мнения: 1 014
Сенди, мерси!

Ох, и мен ме запалихте по този модел:)
azira, колко струват тези?

Нашите струват 149 лв. Вярно е, че са скъпи, но си заслужават. Факт е, че вчера цял ден стоя с тях вкъщи, а крачетата изобщо не се изпотиха, както се случва например със зимните му пантофи. На практика доказахме, че мембраната действа. Sunglasses
Изгодно може да се купят на разпродажба, тази пролет мисля да следя и в началото на намаленията да купя с един номер по-големи за следващата година.
Между другото, който не държи на естествената кожа /на ЕССО са комбинация м/у ест-кожа и плат/ може да се разтърси из нета, намират се от този тип с мембрана, но с изкуствена кожа на половин цена. Например: http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.sh.ca02.17.05/1868257 или http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.sh.ca02.17.05/1737048. Не знам обаче, доколко добре действа мембраната, все пак изкуствената кожа запарва крачето. Иначе със сигурност и те не пропускат вода. За мен са важни и двете неща - както крачетата да са сухи и топли, така и да не са потни.

# 58
  • София
  • Мнения: 537
момичета, дайде съвет какви обувки за сняг и мокро да купя на дъщеря ми която ходи от скоро и още не е за твърди обувки..
извинявам се ако досаждам, но освен маратонки нямаме други обувки. ooooh! Embarassed

# 59
  • Мнения: 46 510
Моля, ако някой е срещал модел, подобен на този, в розово, лилаво, бяло или сиво, нека ми пише  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт