имате ли луди съседи

  • 1 824
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Имаме невероятен проблем. От три месеца над нас живеят квартиранти, които са абсолютно нетърпими. Собственика на апартамента има строителна фирма и е настанил  хора които са дошли от провинцията и работят за него. Тези същите са неизвестен брой- между пет или седем мъже, които като се приберат към пет часа вечерта, та до среднощ блъскат, тропат, и така всеки ден Знам че звучи невероятно
но ходят по такъв начин, че целият таван се тресе, Дъщеря ми казва че се движат като Годзила. Не сме капризни, преди това са живяли хора с малко детенце, и такова нещо не е имало. На всичкото отгоре не плащат никакви сметки за общи нужди на входа. Собственика е в списъка с най голяма сметка за неплатено парно, а апартамента винаги е бил даван на квартиранти. Тази пролет тръбите в неговия апартамент протекоха,и когато му се обадихме, защото точно по това време нямаше квартиранти, той ни даде ключа  и каза да се оправяме защото тръбите са общи, освен това тече във нас, така че не е негов проблем-
Дайте идея как да се разбера с този човек

# 1
  • Мнения: 86
нямам тропащи съседи,но в буквалния смисъл имам съсед с умствени проблеми!Момчето е на 34-35 но е с акъла на 1.5!!По цял ден излиза на прозореца и крещи!Случвало се е да го изтърват надвора и тогава е истинска трагедия!Той бяга и се съблича а те го гонят и немогат да го хванат!А хванат ли е много трудно да ми се постави инжекцията за да се успокои!!Абе жива трагедия!
А за да се оправиш с въпросния....СЪД!! друг начин няма и няма и да успееш да се разбереш с него!

# 2
  • Мнения: 173
Моите не тропат,но крещят.Ама само как крещят.......Оправия няма!

# 3
  • Мнения: 1 168
Моите отгоре правят ремонт от пролетта. И Най-редовно пробиват /с бормашина ли, Хилти ли, не знам ,ама мислите не мога да си чуя/ към 3,00 - 3,30 след обяд. Все си мислех да ходя да се разправям /сигурно сами познават часовника/ , но се оказа, че след първите 3-4 пъти малката свикна и не се впечатлява, спи си като къпана, а аз така или иначе не спя след обяд, т.е. не ми пречи и си замълчах.
А през един етаж надолу бабата има много сладко кученце, но като го затвори в банята, горкото се скъсва да лае и оглася целия блок /от спалнята се чува - панелка сме все пак/.

# 4
  • Мнения: 4 784
Имам, колкото искаш! Оправия няма, освен съд.

# 5
  • Мнения: 3 376
Да,дори в момента е надул музиката,прави купон.Чувам токчета,крещят по терасата.

Миналия месец спретна такъв купон,че се тресеше тавана,викнах полиция,явно се поуплаши малко и се беше спрял,ама сега пак се започва Tired

# 6
  • София
  • Мнения: 1 735
Няма оправия.От опит. Crossing ArmsТакава ни е държавата-законите не се спазват. #2gunfire

# 7
  • Мнения: 1 558
Имаме такива, които се правят на луди.

# 8
  • Мнения: 2 556
Слава Богу - не. Всички са ОК.

# 9
  • Лондон
  • Мнения: 403
Уважавам всички.Помагала съм почти на всички.Макар и да не им говоря./интересно как го постигам но е факт/Имат ми уважението и респекта.Е ,случвало се е и момчетата  от тел.166 да помогнат.За сега се търпи.


п.п.Има опити да се правят на луди,когато става въпрос за плащане на сметки.За сега не са успешни.Но, лудостта на една съседка се влошава ,та за напред ще.......има веселба.

# 10
  • Мнения: 417
Да имам, отгоре баба на 80 години вече мръднала, чука и мести мебелите по цяла нощ, или пуска водата на чешмата да тече с часове, а отдолу баба и дядо, те обаче с акъла си всеки ден в 6 сутринта пуска телевизора на макс, щото била глуха ама иначе казва, че чувала кучето как ходело( кокер 10 кг) Shocked с мъжа ми вече не знаем какво е сън Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 1 328
При нас има луд под нас, наркоман до нас и над нас, по-нагоре пияници и изобщо.. нЕам думи.
За псих. болния човек подписваме някакви списъци и го изпращат от време на време в някакъв санаториум ли.. не знам.
За ВСИЧКИ останали викам полиция.

# 12
  • Мнения: 1 924
Над нас постоянно се тропа,сякаш някой ходи с налъми...първо мислехме,че нарочно ни тропат,за да намалим звука на телевизора Mr. Green,но при изключен тв и пълна тишина  тропането продължава.

Пък и аз съм луда съседка.Сутрин,ако стана с д-то нагоре,мятам разни предмети из къщата и тряскам врати.Веднъж в банята,след като си потроших четката от мятане по пода,чух съседката отдолу да крещи"Писна ми от тебе ,ма,ненормалнице!" Mr. Green.Леле,щях да ходя да й звънна да ми го каже лично...

# 13
  • Мнения: 554
Аз нормални нямам, освен едно младо семейство на 3-тия етаж, с мамата си разхождаме децата заедно. Вече съм вдигнала ръце и хич не се разправям, запаметила съм си номера на районното в телефона и направо звъня, те се разправят с лудите в нашия вход.

# 14
  • Мнения: 589
Имам.Незнам луди ли са,или на луди се правят,ама...До нас се настаниха млади хора-брат и сестра.Уредбата е винаги на макс,когато са вкъщи.В петък и събота-до пукването на зората.Няма обед,няма следобед-и полиция викахме,и...музика пак си слушаме,поне не е  чалга...Чудим се как да им конфискуваме уредбата вече...опитахме тока да изключим,пак не помага,напротив,по-лошо става-започват да пеят...

Общи условия

Активация на акаунт