Нов магазин за детски стоки

  • 2 496
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 298
Сетих се за магазина - да, нов е.
Видях го минавайки по България.
Какво продават - сподели  Wink

Май за този магазин става въпрос - на гръцките мебели Licno, от дясната страна преди околовръстното. Продават мебели - скъпи, но дизайна и качеството наистина са страхотни - поне така изглеждат.  Има и столчета за хранене, колички, столчета за кола, кошари за игра, сгъваеми легла - видях на PegPerego, Cam, NeoNato, може да има и други марки. И разни други нещица - играчки, хавлийки, картини за стена, май имаше и комплектчета за изписвне.  Продават и спално бельо - българско, но като дизайн и качество на материята нямащо нищо общо със стандартните комплекти от щамповано турско хасе, може да се поръча и пълно текстилно обзавеждане с каквито текстилни артикули се сетиш за детската стая - всичко в един стил.

И не виждам нищо лошо да се сподели информация къде какво ново се е появило, на някого може и да помогне в избора.

# 16
  • Мнения: 3 993
И аз не виждам нищо лошо да се споделя информация за новооткрити магазини, нали форума е за помощ и обмяна на информация ?! А от рекламата не можете да избягате, дали ще е тук или по телевизията, или приятелка ще ви се похвали - все едно. И не виждам как авторката прави реклама на магазина, като даже не е написала името му, нито марката на мебелите, нищо...Аз например живея в центъра на София и много рядко ходя към онзи край на града, където обяснявате, че се намира магазина. Ако не бях прочела тук, че има такъв магазин, нямаше да знам за това. 
Много сте мнителни!Пък и всяко едно споделено положително мнение за каквото и да е, си е реклама!

Споделям напълно. Peace

# 17
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Разбира се, че трябва да се споделя информацията...
Но начина по който е написан първия пост е просто неподходящ - "Абе знаете ли че на едно място едни гърци са открили нещо ново, като магазин с некви страхотни неща и мацки. А вие бяхте ли вече там???"
Къде я виждате информацията?

# 18
# 19
  • Мнения: 12
Разбира се, че трябва да се споделя информацията...
Но начина по който е написан първия пост е просто неподходящ - "Абе знаете ли че на едно място едни гърци са открили нещо ново, като магазин с некви страхотни неща и мацки. А вие бяхте ли вече там???"
Къде я виждате информацията?
Значи,аз вече си купих столче за кола оттам,и защото исках от каталога на КАМ един друг цвят,а не изложения,продавачката ми даде визитка.Та тогава разбрах,4е е на Мартис...,май и вие ги знаете,ама аре стига да не кажете 4е пак е реклама.Мисълта ми е 4е не са гърци Peace

Общи условия

Активация на акаунт