Нов магазин за детски стоки

  • 2 493
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте и от мен,мили мами
Значи,ходих на гости на една приятелка в Ман.ливади и гледам магазин за детски мебели и всякакви други неща.Много ми хареса как е подреден и мацките,дето продават там.Има някви мноо яки бебешки креватчета на няква гръцка фирма,продавачката ми обясни,че те са оф.вносител.Абе мноо як е магазина.Някой ходил ли е вече там???На бул.България се намира срещу клиниката на Мазнейкова(Св.София).

# 1
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Каке, мноо яко си го написала, ама си забравила да пишеш РЕКЛАМА отгоре...  Stop

ПП: Особено ме кефят трите въпросителни преди адреса на магазина.  hahaha

# 2
  • Мнения: 12
Ами не см искала да прозвучи така,сори Embarassed

# 3
  • Мнения: 1 650
Вчера нямаше ли абсолютно същото съобщение, но от друг потребител
На кой ходите на гости там, да и аз да ида, мааани го магазина, кажи къде аванта има
 Joy

# 4
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Кажи за кой магазин говориш, че да разберем и ние. Аз знам на България само Джъмбо /който е гръцки/, но той е отворен преди близо две години.

# 5
  • Мнения: 12
Значи,за да съм пределно ясна:не правя реклама,а просто споделих,явно не можем да се разберем!Не ме вълнува от кой потребител какво е имало!Май няма смисъл да се обяснява повече.

# 6
  • Мнения: 1 650
Не ме вълнува от кой потребител какво е имало!Май няма смисъл да се обяснява повече.

Което дълбоко отценяваме и може само да ни радва, до следващия ник
 Joy

# 7
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Durango, оправи си "пощатаТА" в подписа, че съвсем ще замяза на хамалски, без значение курса на долара...  Wink

# 8
  • Мнения: 5 255
Сетих се за магазина - да, нов е.
Видях го минавайки по България.
Какво продават - сподели  Wink

# 9
  • Мнения: 1 650
Tigar то е нарочно, да ме мизлиат за прозт и че моат да ме излажат

# 10
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
А-а-а, извинявай... не знаех за стратегията ти. Сигурно работи. Трябва и аз да пробвам. Joy

# 11
  • София
  • Мнения: 3 972
Tigar то е нарочно, да ме мизлиат за прозт и че моат да ме излажат

Ооо, че те излажат и без да са паиш на  прос, споко!

# 12
  • Мнения: 395
Това е май магазина на Licno. Гръцки хубави мебели, нооо ужасно скъпи. Най-евтиното им легло е 690 лв. Има и за сромната цена само от 1300лв. Адреса им е "Бяло поле" 17. Бяха на бебеманията и разправяха, че българските бебешки легла се "разпадали".

# 13
  • Мнения: 1 426
на България има и официален магазин на Чиполино, но едва ли е той

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Предполагам, че се има предвид магазин за детско обзавеждане на бул България, посока Бояна, точно до шоу-рум-а на Опел.Не съм ходила,защото детската на сина ми е обзаведена.
Много сте мнителни!Пък и всяко едно споделено положително мнение за каквото и да е, си е реклама!

Общи условия

Активация на акаунт