"МАРТенските ни бебоци, правят първите подскоци!"

  • 11 126
  • 296
  •   1
Отговори
# 60
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Здравейте момичета  bouquet
Много заспал ден днес. Цял ден сменяме кълки вкъщи hahaha Само за малко слязохме да хапнем пица в ресторантчето до нас и беж обратно вкъщи.

Nagaina магнезият не ти ли помага, пробвали ли сте? Аз също имам чат пат стягане с болка ниско долу, пия магнерот и но-шпа най-редовно, без тях няма да са толкова нарядко контракцийките сигурно. Гинипралът знам, че е силничък и предизвиква сърцебиене, пие се май с някакво успокояващо сърцето, незнам.

Elg не се натоварвай излишно с негативни емоции Peace Гледай по-широко на нещата, аз съм станала изключително широко скроена от месец-два, само щерката може да ме извади от равновесие и да кресна hahaha  А в началото бях истерясала тотално, от най-малкото подпалвах Joy таткото го отнасяше всеки ден за нещо, милия.

Лека вечер на всички.

Последна редакция: нд, 09 ное 2008, 20:01 от ЛЮБИМА

# 61
  • Мнения: 151
След малко по нова ще дават "Върхът на Данте" с Пиърс Броснън.Дано е хубав-смятам да го гледам -чао ви

# 62
  • Мнения: 267
Говорих с нея, разбира се. Ще пия още една половинка, утре ще отида да ме види. Иначе магнезий си пия от месец, абе направо изведнъж ми дойде.

# 63
  • София
  • Мнения: 5 755
Привет отново!
Nagaina , и на мен ми се случва да се "стегне" коремчето, но за кратко. Дано всичко е наред!  Praynig Hug
Tony_st , и аз много харесвам БТР наживо  Hug Heart Eyes , Наско има страхотен глас  Heart Eyes , а и клубчето си го бива  Peace Grinning Маската пък ми е спомен от младостта  Blush , каза дъртата баба  Joy
За коластрата - не се притеснявайте, и други мами знам, които не са имали по време на бременност, пък кърмиха успешно.  Peace
Елг, аз пък снощи се сдърпах с половинката и заспах подута от рев. Естествено, на сутринта се сдобрихме, ама...  Rolling Eyes И с майка ми скро се карах, и въобще - сама не се понасям. А
като някой ми каже, че така вредя на детето, още повече ме хваща яд на мене си. Уф  Confused

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
На мен ми хрумна ей сега едно заглавие което можем малко по нататък да използваме - "Вторият триместър си замина - нека идва МАРТ и догодина"

# 65
  • Мнения: 4 428
На мен ми хрумна ей сега едно заглавие което можем малко по нататък да използваме - "Вторият триместър си замина - нека идва МАРТ и догодина"

Слънце, много ме кефи това заглавие  Peace

Гледам доста от вас ви е прихванало плачещото настроение  Laughing Е, няма лошо, само да не се трупат излишни емоции  Peace

Аз пък напоследък съм в супер настроение, пу-пу  Grinning

# 66
  • Мнения: 361
ех, момичета, благоаря ви за подкрепата.
То и на мама не и е лесно (баща ми почина като бях на 14, двама по-малки братя, тя сама ни отгледа). Та снощи се ядоса, че вчера седяхме само час и нещо при нея, а при родителите на мъжа ми ходим по-често(според нея), а тя се беше приготвила жената. А ние все бързаме покрай ремонтите и т.н. Та сутринтта ми каза доста неща, тя плача от едната страна, аз от другата. Знам, че ще мине, но никак не обичам да се карам с нея, защо разчитам на 100% за помощ за бебето. Все пак друго си е мама да питаш.
Покрай тези щуротии неможах да се зарадвам на спалнята, а хем ни пасва идеално, хем за малко пари. Даже си харесахме и холна гарнитура и секция.
Иначе сигурно ще имам най-доброто детенце- цял ден си се мърда кротко и не ме тормози с ритничета, въпреки че станаха доста силни и таткото вече го усеща.
От мен много  Hug
Много ви благодаря, че така ме подкрепяте  bouquet

# 67
  • Варна
  • Мнения: 858
И мойто бебе от от кротките,преди малко докато гледахме филмче порита малко да се обади на баща си и стига толкова  Joy
Лека нощ на всички мами от мен,ние си лягаме ,че таткото днес се върна от Варна и е уморен,а ние с бебчо ще му правим компания Simple Smile  Лека нощ и сладки сънища  Hug

# 68
  • Мнения: 151
Тук пък отсреща гледах заря.Какво е днес?Току що спряха. newsm78

# 69
  • Мнения: 980
Късно включване и от мен.
Нагаина, дали пък със секса да сте разбутали нещо? Знам, че спермата предизвиква контракции.  Thinking

Елг, дано се сдобрите с мама в скоро време.  Peace

Коластра сега нямам. Лелле, каква декларация направих и аз.. hahaha

# 70
  • София
  • Мнения: 1
 Аз пък чак сега, от този форум разбрах, че можело да имам коластра по това време. И с двете деца ми се появи чак след раждането, пък после си имах мляко. Е, с малката спря бързо, щото тогава се правех на човека оркестър и то млякото видя зор, ама...
 Еля, много са ми познати тези съревнования междусватови на кого ще се обръща повече внимание. Аз го реших въпроса като просто не посещавах ни мама, ни свеки. За съжаление майчиният егоизъм и от двете страни, не позволява на майките да осъзнаят понякога, че децата им вече имат други семейства и трябва да бъдат оставени на спокойствие. И недей да изпитваш чувство за вина, защото видиш ли, майка ти се е трепала за вас, пък ти... На майка ти това и е било задължението и тя си го е изпълнила. Дотук. Simple Smile Знам за  какво говоря, защото и моят баща почина рано, и ние сме три деца, пък и моят съпруг почина рано и сама съм си гледала децата. И не мисля, че децата нещо са ми длъжни по този повод. Simple Smile

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 07:00 от Дърта маймуна

# 71
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Добро утро . Хубава и спорна седмица от мен. На работещите лека работа, на почиващите - да си почивате и заради тях, а на мързелуващите да мързелувате за всички.
Хайде по едно кафе от мен

# 72
  • Мнения: 361
добро утро и от мен Hug
Дърта маймуна-  Hug благодаря за насърчителните думички. Ще се оправим с мама, само дето не обичам никой да се сърди.
Да ви се похваля, че имам най-прекрасния мъж- вчера заради моите си нерви, то стъпваше на пръсти, направи вечерята, изми чиниите, даже пробва и новия парцал в 23ч. Душичка ми е той.
Мен ме очаква леко натовварена седмица, но смятам, че ще се справим с бебо. Вече броя дните до 18 за прегледа при Янкова.
Онзи ден казах, че се настройвам за момче, но от вчера много силно искам девойка. Но то живо и здраво да е, пък ще го видим.
Лек и усмихнат ден   bouquet

# 73
  • Мнения: 64
Само да ви кажа Добро утро!

Мен също ме гони някакво лошо настроение напоследък и все си навиквам домашните...та незнам!
Мързела също не ме пуска в последно време-едвам си изпълнявам задълженията в работата..леле!

А иначе в събота малчо се показа вече и на тате  Grinning, до тогава си общувахме само двамата  Laughing
Пожелавам ви слънчева седмица мамета и да прогоним лошото настроение вече!

# 74
  • Мнения: 645
Добро утро на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт