"МАРТенските ни бебоци, правят първите подскоци!"

  • 11 120
  • 296
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 361

хайде на закуска

ЧРД на Маймунката.    bouquet newsm59  party041  ura Tada  GiftДа си много здрава, все така лъчезарна, да ни радваш много, а през март най-готината нова мама.
Ей сега нагънах една баничка, озверяла съм от глад Rolling Eyes
Зелено човече и Сия  Hug дано това да се били последните лоши емоции.
Есме ВихронравJoy много ме разсмя.
dessiss - май повечето мами сме или пред ремонт или в ремонт. Ние днес ще купуваме плочките за банята, а какво къртене ни чака. Аз обаче ще си ходя на работа, за да не дишам прахоляка.
Вчера ходихме и да гледеме за електроуреди, аз нищо не разбирам, гледам на визия да ми хареса Rolling Eyes

Снощи с мъжа се скарахме, по-скоро той ми кресна леко, защото съм лигла и рядко си изяждам до края хапването(незнам защо го правя). И аз нали рева за щяло и нещяло и едни бисери като почнах, той пък нямало да яде и т.н. Аз ще се правя на добричка ама и сърдита, та му занесох вечерята в стаята и отидох да се къпя. После така си извъртяха нещата, че той се извиняваше и сега стъпва на пръсти около мен. Rolling Eyes
От мен прекрасен и спокоен ден Hug

Последна редакция: вт, 11 ное 2008, 08:30 от Elg

# 136
  • Мнения: 222
Добро утро, мами!
ЧРД на Маймунката!!! newsm67  party023 Много любов и здраве!!!И безпроблемно раждане newsm30
Elg   страхотна закуска, както обикновенно!  chef
Аз не спирам да ЯМ!Трябва май малко да се поспра- само в манджата ми е акъла!Добре, че в офиса сме луднали от работа - та не остава много време за обилно хапване, което не ме спира да ям по нещо дребно, де Embarassed
Мале, какви са тези цени за раждане по София newsm78 Аз слава Богу съм решила да си раждам в Перник, да не ми се налага да родя в задръстването, в колата по път към болницата в Сф. Та в Перник е благинка - моя док си работи в болницата и ако не е на смяна, когато зараждам - викат го, защото искам той да ме изражда и после 100 лв. на касата Laughing А 100 лв. са къде, къде по приятна за ухото и за джоба сума от 1000лв! А пък и стаите не са лоши - док каза, че са им правили ремонт преди месец, та не е обичайната мизерия Laughing

# 137
  • София
  • Мнения: 1
 Благодаря, девойки! Simple Smile Ако знаех как, щях да ви почерпя една виртуална тортичка, но докато разуча как се постват тортички, той рождения ден ще мине, затова представете си една вкусна торта с много плодове и млечен крем. Нещо като плодовата пита на Неделя, ама по-вкусна, щото аз съм я правила. Предизвиках ли слюнкоотделяне? Laughing Laughing Laughing
 За вас не знам, ама като пак заговорих за ядене, аз не мога да се спра. До момента съм 10 кг. отгоре и раста с бясна скорост. Тумбакът ми е като все едно съм в седмия месец. То, вярно, че обикновено големи бебета изкарвам, ама този път и навсякъде другаде съм качила. Абе, ужасТи, ама ще се оправям като родя, ако мога, пък като не мога, ще бъда една хубава дебела жена и ще си разхождам гордо големия задник и не толкова големите цици като една кубинка и това е. Grinning

# 138
  • Мнения: 222
.. Абе, ужасТи, ама ще се оправям като родя, ако мога, пък като не мога, ще бъда една хубава дебела жена и ще си разхождам гордо големия задник и не толкова големите цици като една кубинка и това е. Grinning
Маймунке Евала! Подкрепям те с двете ръце!! Peace И тортата-мммммм звучи вкусно, което ме подсеща, че има една Неделя до офиса и ще мушна една плодова пита за твое здраве Laughing

# 139
  • Мнения: 64
Честит Рожден Ден и от мен Мънки!  bouquet

Направо ме кефиш с изказванията!   Joy мноого са сладурски!

# 140
  • Мнения: 105
Маймунке, честит ти рожден ден и от мен! Бъди жива, здрава и никога не губи чувството си за хумор   bouquet А плодовата пита ми е любима.
Ели, честита ви спалня. Много да се обичате на нея  Heart Eyes
Да ви кажа , тъй като скоро мисля да спра с работата, декември и аз мисля да посетя някоя и друга лекция с вас и тъкмо на живо да се видим Simple Smile Утре съм на лекар и ще видим какво е положението. А течението и на мен доста ми се увеличи, но било нормално за бременността ми казаха.
Хубав ден от мен  Hug

# 141
  • Мнения: 151
Добро утро и честит рожден ден на маймунката:)
Да си жива и здрава и много обичана Simple Smile
 Аз отивам да се къпя. Лек ден на всички:)   bouquet

# 142
  • Мнения: 242
Добро утро и от мен.
Честит рожден ден на Мънки. Много здраве, щастие и късмет. Благодаря за почерпката - тук в Шумен преди дни откриха сладкарница Неделя, та ето че ще имам повод да хапна една торта... Че тези дни си бях решила да не ям сладко, че килограмите се трупнаха много бързо на дупето ми.... И както се радвах че до 4 м. не бях качила  нищо, то през 5 м. съм +4 кг. Но и аз се успокоявам, че после ще свалям пък да видим.... Здраве да е.
Честити розови и сини панделки а тези, които сега са научили. А аз ще чакам прегледа на 01.12. при Давидков във Варна за да внеса яснота, че така ми е доста терсене - тъкмо се заглеждах в момчешки цветове за количка и други атрибути и тъкмо настроих таткото  с мисълта за момче и хоп - момиче... Сега мъж ми пак си се настройва за момиче и си се кефи .... Абе луда работа.
Няма да мога да цитирам всяка една от вас поименно, че тези дни само хвърлях по един поглед и ще ми е трудно.
за коластрата - аз все още нямам, а и при първата бременност ми се появи след като родих, но кърмих и то доста - пълни 6 м. а после само сутрин и вечер до 8м. Така, че тези които се притесняват дали това е белег за кърметего от моя опит казвам не.
За течението - аз течение точно нямам, но през ден-два на бикините ми има леко мокро... Когато ми правиха изследването за степен на влагалищна честота се оказа че имам някакви бактерии и три седмици после слагах едни свещички. Та мисля си че това е отражение на тях. Питах док. когато бях на преглед и ми каза че е ОК.
Хайде лек ден на всички и се пазете много.

# 143
  • Мнения: 481
Здравейте!

Честит рожден ден, Мънки  bouquet

Аз изчезвам бързо, че имам работа
хубав ден!

# 144
  • София
  • Мнения: 659
 Добро утро!
 ЧРД Дърта маймунке  baloni Желая ти здраве, щастие, пари и само сбъднати мечти
 Честито и на всички новобракувани - много семейно щастие и с всяка година да се обичате все по-силно.
 Специални честитки на узналите пола  Hug
 Шу ако не успееш да си намериш Шопинг Гайд ще ти дам моя, да ти мине мерака, но си мисля, че ако помолиш в някой РЕП ще ти го доставят (стига да не е изчерпан).
 Аз също се надявах девет месеца да пестя от тампони и дамски превръзки, но не стана. След трети месец лекувах бактериална вагиноза и пих антибиотик, и оттогава все си имам някакво течение. Влагалищния секрет си ми е ОК, но течове си има от време на време.
 Днес съм решила да поизчистя вкъщи newsm79 clean, че миналата седмица от работа все не оставаше време, а Ники постоянно се премята по пода да си бута количките.
 

# 145
  • Мнения: 7
Честит рожден ден, Маймунке!!!! Да си жива и здрава и всички които обичаш.  bigdance2  nbirthday.

И аз ще съм рожденничка, живот и здраве по време на бременността ми, даже мама казва, че може бебчо да се роди на моя рожден ден. Аз обаче искам да не е моята зодия Риби, но ако стане малка рибка като мен означава че най- желяното от мен ще дойде по-скоро. Моля се бебчо да е жив и здрав е да ми направи най-жадувания и най-ценния подарък за моя 30 - ти рожден ден.
Колко много  е времето до март, а колко бързо ще дойде, ах как ми се иска за миг времето да спре, как искам винаги да съм бременна. Чувствам се като принцеса, нищо че съм огромна /само 12 кг отгоре/ и вече гоним 75 кг. Не мога да опиша колко съм щастлива. Ние днес слушаме Радио 1. Учудвам се как ни харесва класическата музика, която звучи в момента.

# 146
  • София
  • Мнения: 211
Добро утро, милички!
dyMa, споко започнах да свиквам с новия ти ник Wink А, иначе, ще следим за лекциите за декември и дано поне на няколко да идем.  Hug Мерси за инфото за ТК, това за цената на ВИП-а го знаех, по-скоро ме вълнува възможността да има такава стая за теб - предварително записване, запазване,  newsm78. А, иначе за избор на лекар, четох в сайта на ТК, че е 500 лв., епидуралната е 100 лв, присъствие на таткото също е 100 лв, както и самостоятелна родилна (задължителна ако татито ще присъства) и тя 100 лв. Поне в сайта пише така, но пък е възможно да са вдигнали цените и да не са си актуализирали сайта. Ако някой има повече инфо, нека пише!
sia, и аз съм възмутена от идиотите по улиците. Пазете се много, момичета!
ЛЮБИМА, мерси за отговора. Интересно ми е за венозния коктейл, питаха ли те или директно ти го хакнаха? И обясниха ли ти точно какво ти слагат? Тест за алергии ще направя със сигурност, защото имам алергии към някои видове антибиотик, например. Кога се прави теста за алергии?
зелено човече, радвам се, че сте добре!  Hug
Есме, толкова много суеверия има, аз лично не съм им хич привърженик!
ЧРД на Маймунката! Да ни е жива и здрава и МАРТ месец да гушка най-прекрасното бебче!
И ние сме в ремонт, мамчета! Ама още събираме нещата в кашони, че да изнесем всичко и после ще слагаме ламиниран паркет. Преди това, обаче и едно освежаващо латексче ще правим.... Абе, лудница... А, и нали мъж ми повечето съботи и недели си работи и като гледам може и до НГ да не сме свършили още. Здраве да е! Рано или късно, ще свършим!
Хубав ден на всички!!! Hug

# 147
  • София
  • Мнения: 5 752
Привет!
Маймунке, честит рожден ден! Бъди здрава, обичана, щастлива и все така свежа!  Grinning

Сиа, Зелено човече, кофти автомобилни премеждия  Rolling Eyes Важното е, че всичко е завършило добре.  Hug
Елг, вчера пропуснах  Embarassed - много ви е хубава спалнята  Peace И нашата е двуцветна, но малко по-светла.  Simple Smile
1000лв за избор в ТК  Crazy  ooooh! В Шейново четох, че е 800лв. Но то така по-добре - поне част от тези пари да отиват за д-ра, който те "обработва". Преди се даваха 100лв на вятъра, и аз не разбирах защо, и допълнително си плащаш да самия д-р. Всъщност не знам дали тези 800лв ще ме уредят  newsm78 , трябва да обсъдим положението с д-ра ми.  Rolling Eyes
За кг - както почнах добре и не качвах много, сега съм +6кг  Embarassed Embarassed Не ям много, но все са вредни и лепящи се храни.  Rolling Eyes А като наближат НГ празници не ми се мисли  ooooh!
melihamel , мога само да ти завиждам, че се чувстваш така добре по време на бременността.  Hug За мен си е бреме точно, макар че не ми е чак толкова тежка по принцип. Със сигурност не искам да съм бременна цял живот  Crazy Даже преди се майтапех, че природата го е "измислила" много подходящо да е 9м - повече и ден не се изтрайва  Blush
Роси, и аз искам да си направим освежаващ ремонт, ама не знам дали ще ме огрее  Rolling Eyes
Лека работа на трудещите се!  Hug И много усмивки на всички!  Heart Eyes

# 148
  • Мнения: 361
мамита, раждането в ТК е така както Роси го е написала. Имат ценоразпис на регистратурата.

# 149
  • Варна
  • Мнения: 858
Добро утро на всички мами ! Успешен ден ви желая.  Heart Eyes

Маймунке,честит рожден ден и от мен,много щастие и любпв ти пожелавам,леко раждане и най-хубавото бебче на света.   :bouque

 Elg ,успех с къртенето на плочките ,нас какво ни чака лятото не искам и да мисля,цялостен ремонт,вси4ко ще се кърти,включително и една стена,паркета ще се сменя,плочки,алуминиева дограма,стените, таваните ,абе всичко. Направо ужас. Но май по ужасяваща е идеята ,че аз живот и здраве ще си гледам бебчо и няма да участвам в ремонта а това си е плашещо  Confused Ама нали искаме всичко да е ново за бебето и да си се нанесем,стига с тия квартири вече. Simple Smile

Наистина внимавайте по улиците и не само от автомобили,момичета,мен вчера една жена така ме шибна право в корем4ето с огромната си корава дамска чанта ,че сълзи ми потекоха и се свих,а мъжа ми като и се развика да внимава малко и тя вика абе я си гледайте работата и си стойте в кащи като сте бременни ние не можем да се съобразяваме с вас.  newsm78 Направо не можах да повярвам и това жена на възраст дето сигурно и тя е била бременна някога. Внимавайте наистина.

Относно цените в София и ние щяхме да сме на квартира там и там да раждам,но като разбрах за цените от 1000 нагоре и квартира минимум 350 евро и сметки и всичко спестено за бебето о за ремонта щеше да остане в София. Затова решихме да останем в Пазарджик тук раждането в частната ни клиника е 210 лв. Квартирата ни е 200лв,много по спокойно е и живота е доста по евтин.

Общи условия

Активация на акаунт