Отговори
# 15
  • Мнения: 398
Айде и ние да се запишем в новата темичка.
Честита радост на Биляна и Вив.Само радост да носят на родителите си

# 16
  • София
  • Мнения: 160
Честити бебчовци  на bilyanaz и Вив да са ви живи и здрави и много послушни smile3525 newsm51

# 17
  • Мнения: 7
Май утре ще е нашият ден, защото както доки предрече си загубих част от тапата, а имам и едни такива предменструални болчици... Стискайте палци всичко да е ок, а аз очаквам Верич да ми е разпънала червено килимче. Joy
Иве с теб сме мила! newsm10 newsm17

# 18
  • София
  • Мнения: 191
Честити бебчета на Биляна и Вив Мив Hug!
Иве, стискам палци  Hug! И да се похвалиш Simple Smile!
Предменструалните болки си ги имам от няколко дни и както виждате нищо - не знам какво трябва да стане за да родя и аз най-после. Вече съм супер изнервена и имам чувство, че никога няма да родя Sad! Извинете ме ако съм ви натоварила Hug!

# 19
  • Мнения: 81
Иве тя Верчето само се оглежда по коридорите за някоя форумка  hahahaопределено ще ти се зарадва

Имаш стиснатите ми палци  Hug

# 20
  • Мнения: 827
Благодаря за пожеланията.  bouquet
Малката ми Мишка вече е много по добре в термо легло е и чакаме скоро да я изкарат на нормално креватче и после да си я приберем. Днес за жалост не можахме да я видим , но нищо много скоро ще си е при нас.
Честито на всички новообебили се мами. Hug
Честито на всички празнуващи.
Ето малко почерпка за моите двама именници.

# 21
  • Мнения: 1 517
Момичета, не съм писала отдавна, но си ви чета, напоследък по-често, толкова ме радват малките бонбончета  Hug
Да са ви живи и здрави, много да ви радват!!
Аз също съм вече на финалната права, много е досадно това чакане, но няма как Simple Smile

# 22
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Галче ,ти обаче яко държиш фронта а  Mr. Green

Шопи, надявам се да устискам до вторник сутринта Simple Smile Малко остана, но днес коремът ми е още по-смъкнат и усещането от малката е болезнено.......
Иве,  Hug

# 23
  • Мнения: 10
ladybebi честито ти именници, здраве и безкрайно щастие ви желая, и нека малката Мишка по-скоро се прибере при мама и тати.
На новите мами Биляна и Вив Мив честито за бебоците.
На всички празнуващи-наздраве cheers

# 24
  • Мнения: 252
Честити рожбички на Биляна и Вив-Мив! Живи, здрави, кротки и с апетит!

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 130
Да се запиша и аз!
Честито на всички и менници и рожденници!  bouquet  bouquet  bouquet
Честито на мамите с бебчета! newsm51 smile3525 newsm51

До мамите в София, които не са все-още 2 в 1 Има ли някоя свободна мама, която ще ходи на училище "9 месеца" във вторник! Ако има такава и тя има желание да се видим, нека ми пише на "лични", защото утре вечер се позиционирам в София и ще изперкам от скука...! Все-пак всички са на работа поне до 5 часа....
Лека и спокойна вечер на всички!

# 26
  • София
  • Мнения: 215
Честити бебчета на Вив и Биляна!!! Много здраве,щастие, любов и всиччко най - най!!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Добър вечер!!!!
Моят бебо се размърда, но ме уплаши достатъчно сутринта. Ходихме на кино и яко се стресира от звука. Laughing Момичета какво представлява тапата, какъв цвят има ?  

# 27
  • Мнения: 21
Честито на мама Биляна и мама Вив-Мив!Да са ви живи и здрави дечицата и много щастие да ви носят! smile3525 newsm51

# 28
  • София
  • Мнения: 167
запис. при нас нищо ново.

честито на новите мами

# 29
  • Мнения: 1 517
aleksa_sm, тапата е слузеста, розово-червеникаво-кафява... Да не би да си на път? Wink

Общи условия

Активация на акаунт