кажете една молитвичка за нас

  • 2 642
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
С теб сме разбира се. Ще се молим всичко да е наред Praynig

# 16
  • Мнения: 3 932
Стискам палци всичко да е наред, Алиса!!! Бог да ви пази!
 Praynig

# 17
  • Мнения: 456
Ох, Боже ще се моля да не е нещо сериозно ... Представям си как се чувстваш, защото и аз преминах и преминавам през подобни съмнения.... С теб съм и аз мислено!!!  Praynig Praynig Praynig

# 18
  • Мнения: 4 399
И без да имам път към църква ще се помоля за теб и бебенцето ти! Praynig Дано страховете ти да не се оправдаят! Дано тестовете потвърдят Че всиЧко е наред!

# 19
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Ще се моля за вас  Praynig
Имай кураж ние сме с теб!

# 20
  • Vienna
  • Мнения: 266
Не е нужно да ходим на църква за да се помолим за детенцето ти, Бог ни 4ува кадето и да сме ! Господи, 4уй молитвата ни и ни помогни както винаги си го правил до сега, нека детенцето да бъде живо и здраво и да радва дълги години родителите си , бди над това семейство Боже. Амин!
стискаме палци!

# 21
  • Мнения: 978
Днес си мислех за вас и смятах да ти пиша. Разбира се, че ще се помоля за малката Елена. Praynig
Пожелавам ти много сили да издържиш на чакането и да и дариш много майчина л\бов. Hug

# 22
  • Мнения: 1 854
 baby_neutral
 Flowers Four Leaf CloverДано изследванията се окажат разли4ни от притесненията и сьмненията Ви.
Господ да е с Вас! Flowers Four Leaf Clover

# 23
  • Мнения: 4 212
Мила, Алиса, ще се моля за твоето бебе, ще запаля свещ и ще вярвам, 4е вси4ко ще бъде наред. С теб съм.

# 24
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Дано са ти залудо притесненията  Praynig

# 25
  • Мнения: 1 283
Моля се вси4ко да е наред с детенце! Praynig Hug

# 26
  • Мнения: 2 212
 Praynig Praynig Praynig Ще мина да запаля свещичка за вас, дано всичко да е само фалшива тревога !

# 27
  • Мнения: 503
Алиса, дано вси4ко се окаже фалшива тревога Praynig Praynig Praynig! Господ да е с вас и да закриля беб4о baby_neutral!!!

# 28
# 29
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
дано всичко е наред  Praynig и напраzно да си се притеснявала Praynig

Общи условия

Активация на акаунт