Survivor 3 - Обединеното племе БАЛБОА

  • 88 912
  • 2 172
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 960
beer2 Popcorn
.Аз пак ли нещо пропуснах или някой снесе инфото,че Галя отива на острова?

аз това нещо го мярнах в рекламите за предстоящия епизод.Само че ми се струва ,че  Галя не беше в лодката ,а седяха  с Николай на земята на острова на Изгнанника и нещо си бърбаляскаха. newsm78Явно тя е била номинирана от спечелилия" награда" в поредната игра и е отишла на този "новоизмислен " двубой с Ники.
И на мен не ми е ясно дали това са някакви "побългарени "правила ... Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 167
И аз снощи вечерта гледах рекламата и видях, че Галя е на острова при Николай и даже ми се строи в един кадър че са прави и се прегръщат. newsm78. Иначе казаха, че щели сме да видим най - голямата лъжа, която преобръщала играта и всички стратегии.
Ето и един линк, където пак пишат за този остров:
http://life.dir.bg/2008/11/08/news3570603.html

Разбрах, че победителя в двубоя ще има право да си избира да остане на острова или в племето, но не разбрах победения къде ще отива. И какво ще стане ако победителя реши да се върне в племето и победения и той се върне, никой ли няма да има на острова. Може би във вторник ще ни се изсянят повече неща. Аз досега не гледах редовно, но нещо ме заитригуваха напоследък  Laughing

# 47
  • Мнения: 1 775
И какво ще стане ако победителя реши да се върне в племето и победения и той се върне, никой ли няма да има на острова.
И аз това се чудя. А щом Галя е при Николай, значи имунитет е спечелил някой от бившата Пачека.

# 48
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
 newsm78

# 49
  • Мнения: 13 762
Виж ти, виж ти, какви обрати Laughing

Аз мислех, че интригата с острова ще е като в предишния Сървайвър, а то:

"...и при първа загуба в дуел, могат да бъдат върнати в племето" от линка по-долу.

Явно победителят в двубоя ще избира дали и кой да се връща. Ако той реши да се върне в племето, победеният остава на острова; ако ли не - победеният се връща в племето. И разказва на всички за Николай. И става мазало Mr. Green

Одобрявам идеята Peace

... А щом Галя е при Николай, значи имунитет е спечелил някой от бившата Пачека.
Защо имунитетът да е в бившата Пачека!? Нали са две отделни игри - едната за имунитет - там е гоненето от племето; другата - за награда. Този с наградата избира изгнаника. Поне аз така разбрах.

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 12:07 от птица

# 50
  • София
  • Мнения: 1 891
Аз си мисля,че Николай няма да иска да се върне в племето.
Не може да влезе в коалиция,това му е ясно.
Ще предпочете да е фактор в играта,много неясен и с много въпросителни при това.

# 51
  • Мнения: 167
Да върпоса е дали за другите е предимство да стоят на острова или не. В смисъл дали някой ако  прати някой на острова му прави услуга - може да победи Николай и да си остане защитен от изгонване на съветите или съответно му прави гадно. Аз лично незнам на какъв принцип ще се избират ще ми интересно да гледам във вторник. И съответно се чудя каква е била тази лъжа, с която Николай чак коренно преобръща играта...

# 52
  • Мнения: 1 775
... А щом Галя е при Николай, значи имунитет е спечелил някой от бившата Пачека.
Защо имунитетът да е в бившата Пачека!? Нали са две отделни игри - едната за имунитет - там е гоненето от племето; другата - за награда. Този с наградата избира изгнаника. Поне аз така разбрах.
Да, точно така, забравих, че има и отделна игра за награда, освен имунитета Peace.

# 53
  • Мнения: 210
Николай никога няма да влезни в коалиция.Защото иска да докаже на дъщерите си,че не това е начина да спечелиш играта.А както каза самия той-житейския опит.Затова понякога си мисля,че дори нарачно влиза в конфронтаций с останалите играчи.
Колкото и неприятен да ми е Али ,не е честно че не му дадоха втори шанс да остане в племето,както на Николай и Силвето.ЗАщо първите двама отишли на острова са вече изгонини,а от тук нататък ще са хора пращани по друг критерий.
Иначе новите правила ми се струва че ще направят играта по-забавна,по-заплетена и тогава ще си проличат добрите стратези.

# 54
  • Мнения: 851
Може би този, които е на острова /Николай/ ще се бори с изгонените от племето и ако ги победи ще реши дали да ги върне в племето или да ги изгони. Така може да си остави само най-слабите в племето и след време като се върне да му е по-лесно да ги победи. А може и да не се върне и да стане направо финалист...

# 55
  • Мнения: 167
Той няма да се бори с изгонените, а с тези които победителя от играта с награда ще определя. А иначе изгонените са си изгонени - те са в другата сюжетна линия. Поне аз така го разбирам. Можеш да отидеш на острова само още докато си в играта.

# 56
  • Мнения: 31 154
Моят фаворит е Здравко Здравков.

# 57
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Да,ама Здравко напуска по здравословни причини, както и Георги!!!! newsm78

# 58
  • Мнения: 1 775
Да,ама Здравко напуска по здравословни причини, както и Георги!!!! newsm78
Е, много станаха, аз бях чела интервю с Иван, в което той разказва, че кракът му се инфектира (нали се беше изгорил) и той напуска по препоръка на лекарите.

# 59
  • Мнения: 13 762
Сега е моментът някой антиспасовец да каже, че сценаристите манипулират играта и улесняват на Спас победата, като разгонват всички мъже конкуренти. А пък игрите нарочно подбрани все едни такива силовииии, та момичетата да не могат да спечелят Joy

Гласувах и за Здравко, макар да не блести особено с нищо. Симпатичен е, умерен, спокоен, но някак неинтересен и незабележим в играта.
А какво значение има всъщност нашето гласуване?

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 16:42 от птица

Общи условия

Активация на акаунт