доволни ли сте от училището на детето ви

  • 3 387
  • 38
  •   1
Отговори
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Смятате ли че има ред и дисиплина в  училището ви .Налагат ли се строги наказания на проблемните ученици

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Да, доволна съм! Има дисциплина , и учители,които работят с огромно желание. Всяко междучасие има дежурни учители по коридорите и на лавките. За наказания - не знам, но срещата на нарушаващите реда ученици с директорката, определено има ефект.

# 2
  • Мнения: 2 123
Да, и аз съм доволна!Първо разговор с класната и после при директора.Определено действа.

# 3
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Засега съм доволна от училището. Но за класната мога само да кажа, че е 100% отдадена на учениците си. Понякога ми се приисква да стана нейна ученичка.

# 4
От училището не съм доволна, но от класната и от госпожата ни в занималнята съм много доволна. Заради тях е още в това училище, но като "изкласи"  с тях след 4 клас определено ще отиде другаде.

# 5
  • Мнения: 751
Засега съм доволна,и класната им е много добра,децата ходят с голямо желание на училище. Peace

# 6
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Засега съм доволна,и класната им е много добра,децата ходят с голямо желание на училище. Peace

 И при нас е така. Peace

# 7
  • Мнения: 1 417
Хайде кажете кои са тези училища, от които сте толкова доволни, та да се запишем и ние>
Благодаря

# 8
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 530
Доволна съм от реда и дисциплината в у-щето, както и от средата в която расте дъщеря ми. Имам и някои забележки, естествено, но в общи линии е добре. 

# 9
  • Мнения: 304
 Peaceи аз съм доволна от нашето училище Peace

# 10
  • Мнения: 47 890
Доволна съм от почти всичко, с изключение на класната. Много неприятна жена се оказа, невротичка, мрънкаща, ужасена съм, и не само аз мисля така. Иначе във всяко друго отношение съм доволна- спорт, занималня, прилична храна, много святсна учителка в занималнята и т.н.

# 11
  • Мнения: 65
Здравейте и от мен,
Записвам се да следя темата, че догодина ще имам първокласник и ме интересуват мненията за училищата! Най-вече тези в района на Красна поляна! Ако имате впечатления за учителки, които ще водят догодина първи клас ще се радвам да ги споделите! Grinning

# 12
  • Мнения: 61
ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН.ЧЕСТНО КАЗАНО НЕ СЪМ МНОГО ДОВОЛНА. НИЕ СМЕ ВЪВ 22-РО. КАТО ДИСЦИПЛИНА ДОБРЕ НО СРАВНЕНО С У-ЩА НА ДРУГИ МОИ ПРИЯТЕЛИ ТУК АДСКИ МНОГО ИЗИКВАТ.ДА ОТБЕЛЕЖА СИНЪТ МИ Е 2 КЛАС.СТРАШНО МНОГО ДОМАШНИ И ТОЙ ВЕЧЕ НЕ ИСКА НЕТО ДА ЧЕТЕ НИТО ДА ПИШЕ И КАЗА ЧЕ МРАЗИ БЪЛГАРСКИЯ.НА ДРУГИТЕ МИ ПОЗНАТИ И КОНТРОЛНИТЕ СА ПО 1 СТРАНИЦА А ТУК ПО 1 ЛИСТ И ПОВЕЧЕ.МИСЛЯ ЧЕ Е МНОГО НАТОВАРЕНО А ДЕЦАТА ИСКАТ ПОВЕЧЕ ИГРА ВСЕ ОЩЕ.ПИШЕ ГРОЗНО ЗА КОЕТО ИМА 100 ЗАБЕЛЕЖКИ В БЕЛЕЖНИКА И ВЕЧЕ НЯМА ХЪС И ДА СИ ГО ОПРАВИ.МНОГО МИ Е ТРУДНО.ЛИПСВАТ ХВАЛБИТЕ И ПОХВАЛИТЕ И МЕ Е СТРАХ СЪВСЕМ ДА НЕ ИЗОСТАНЕ ЧЕ НА СИЛА НЕ СТАВА НИЩО.ПРОБВАХ.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
... ТУК АДСКИ МНОГО ИЗИКВАТ.ДА ОТБЕЛЕЖА СИНЪТ МИ Е 2 КЛАС........ЛИПСВАТ ХВАЛБИТЕ И ПОХВАЛИТЕ И МЕ Е СТРАХ СЪВСЕМ ДА НЕ ИЗОСТАНЕ ЧЕ НА СИЛА НЕ СТАВА НИЩО.ПРОБВАХ.
Ами за мен това е едно от важните неща за доброто училище! Големите изисквания са основата на добрия резултат/ лично мнение/.
 До м.г. имахме доста домашни по всичко , и децата определно се справяха добре.
 Т.г./вече 5 клас/, почти нямаме домашни.Вчера говорих с една майка на съученик на сина ми , която ного недоволна от този факт.
 Колкото до хвалбите - ами научила съм моето дете да не учи заради тях.4 год. се справяше отлично по всичко ,но г-жата си го беше нарочила , и не получаваше похвали от нея. Е ,детето не се отказа да учи , и сега заслужено има уважението на учителите си.
 Дали проблема не идва от там, че си пробвала " насила" да оправиш нещата?

# 14
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Едно то училищата,които гледах беше 22-ро,но се отказахме.
 Доволна съм от това,което избрахме.От децата изискват много,но и много им дават.
 Госпожата им е добър педагог,похвали без покритие никой не получава.Когато не е добре,значи не е добре.
 Но пък много работи с тях. Peace

Общи условия

Активация на акаунт